Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР 00:00
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 3 - 0 Сол де Америка Сол де Америка
ХОНД 00:00
Маратон Маратон 2 - 2 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
БРАД 00:00
Агуа Санта Агуа Санта 1 - 1 Сао Жозе ЕК Сао Жозе ЕК
УРУГВ 00:00
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 1 - 0 Данубио Данубио
ПАР 00:00
Такуари Такуари 1 - 3 Серо Портеньо Серо Портеньо
БРАД 00:00
Миксто Миксто 2 - 1 Реал Бразилия Реал Бразилия
АРЖБ 00:00
Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела 1 - 2 Алмиранте Браун Алмиранте Браун
ВЕН 00:30
Интер де Баринас Интер де Баринас 2 - 2 Метрополитанос Метрополитанос
ЧИЛИ 00:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 4 - 1 Кобрелоа Кобрелоа
БОЛ 00:30
Боливар Боливар 4 - 0 Реал Санта Крус Реал Санта Крус
КОЛА 01:00
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 2 - 2 Мильонариос Мильонариос
БРАЦ 01:30
Сампайо Корея Сампайо Корея 0 - 1 Ботафого ПБ Ботафого ПБ
АРЖ 02:00
Бока Хуниорс Бока Хуниорс 0 - 0 Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба
ОФЛ 02:00
Инди Илевън Инди Илевън 2 - 1 Финикс Райзинг Финикс Райзинг
ОФЛ 02:00
Маями ФК Маями ФК 0 - 4 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
БОЛ 02:00
Блууминг Блууминг 1 - 0 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
САЩЖ 02:30
Чикаго Ред Старс (Ж) Чикаго Ред Старс (Ж) 0 - 1 Расинг Луисвил (Ж) Расинг Луисвил (Ж)
САЩ 02:30
Шарлът ФК Шарлът ФК 0 - 0 Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън
САЩ 02:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 0 - 1 Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити
САЩ 02:30
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 1 - 1 Чикаго Файър Чикаго Файър
САЩ 02:30
Орландо Сити Орландо Сити 0 - 2 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
САЩ 02:30
Торонто Торонто 3 - 4 ФК Синсинати ФК Синсинати
САЩ 02:30
КФ Монреал КФ Монреал 0 - 0 Нашвил СК Нашвил СК
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 1 - 0 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
САЩ 02:30
Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 0 - 1 Лос Анджелис Лос Анджелис
ПАР 02:30
Клуб Гуарани Клуб Гуарани 0 - 1 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
УРУ2 02:45
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 0 - 0 Колон Монтевидео Колон Монтевидео
БРАБ 03:00
Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 0 - 0 Пайсанду Пайсанду
ЕСАЛ 03:00
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 5 - 0 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
ВЕН 03:00
ЮСВ ЮСВ 0 - 2 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
ЧИЛИ 03:00
О'Хигинс О'Хигинс 2 - 2 Кобресал Кобресал
ЖНБА 03:00
Чикаго Скай Чикаго Скай 82 - 86 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
НХЛ 03:10
Далас Старс Далас Старс 3 - 1 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
КОЛА 03:30
Хуниор Хуниор 1 - 0 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
САЩ 03:30
Далас Далас 3 - 3 Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк
ОФЛ 03:30
Мемфис 901 Мемфис 901 2 - 0 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
САЩ 03:30
Сейнт Луис Сити Сейнт Луис Сити 1 - 2 Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс
НБА 03:40
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 111 - 114 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
ЕКВ 04:00
Барселона СК Барселона СК 3 - 0 Текнико Университарио Текнико Университарио
ЕКВ 04:00
Макара Макара 0 - 1 Индепендиенте Вале Индепендиенте Вале
ОФЛ 04:00
Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед 2 - 1 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
ЕКВ 04:00
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 2 - 1 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
ЖНБА 04:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 99 - 80 Индиана Фивър Индиана Фивър
ЖНБА 04:00
Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм 101 - 69 Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс
ЕКВ 04:00
Делфин Делфин 2 - 0 Аукас Аукас
САЩ 04:30
Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс 3 - 3 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
ЖНБА 05:00
Финикс Меркюри Финикс Меркюри 92 - 107 Далас Уингс Далас Уингс
ОФЛ 05:00
Сакраменто Републик Сакраменто Републик 0 - 0 Бирмингам Легион Бирмингам Легион
САЩЖ 05:00
Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж) 0 - 1 Канзас Сити Кърънт (Ж) Канзас Сити Кърънт (Ж)
ОФЛ 05:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 0 - 2 Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед
САЩ 05:30
Лос Анджелис Галакси Лос Анджелис Галакси 2 - 1 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
САЩ 05:30
Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс 1 - 2 Интер Маями Интер Маями
САЩ 05:30
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 1 - 1 Остин Остин
САЩ 05:30
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 2 - 1 Спортинг КС Спортинг КС
АВНПЛ 07:30
Чарлстън Адзури Чарлстън Адзури 4 - 0 Адамстаун Роузбъдс Адамстаун Роузбъдс
ЯП2 08:00
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 2 - 1 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП2 08:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 0 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЯП2 08:00
Иваки Иваки 1 - 1 Токушима Вортис Токушима Вортис
ЯП2 08:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 1 - 1 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ЯП2 08:00
Вегалта Сендай Вегалта Сендай 1 - 4 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
АВНПЛ 08:00
Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс 1 - 2 Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс
РКНЛ 08:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 1 - 3 Янпхьoн Янпхьoн
АВНПЛ 08:00
Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II 2 - 3 Бризбейн Сити Бризбейн Сити
ЯП 08:00
Висел Кобе Висел Кобе 0 - 1 Токио Верди Токио Верди
АВНПЛ 08:00
Тъгеранонг Юнайтед Тъгеранонг Юнайтед 2 - 3 Гънгалин Юнайтед Гънгалин Юнайтед
АВНПЛ 08:00
Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед 1 - 0 Сентрал Коуст Маринърс II Сентрал Коуст Маринърс II
ЯП2 08:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 0 - 1 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
АВНПЛ 08:00
Оклей Канонс Оклей Канонс 3 - 0 Хайделберг Юнайтед Хайделберг Юнайтед
АВНПЛ 08:00
Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс 2 - 0 Сейнт Джордж Сити Сейнт Джордж Сити
РКНЛ 08:00
Сихунг Ситизън Сихунг Ситизън 1 - 0 Хвасон Хвасон
АКПЛ 09:00
Уестърн Юнайтед II Уестърн Юнайтед II 3 - 3 Норткот Сити Норткот Сити
РКНЛ 09:00
Мокпо Сити Мокпо Сити 1 - 1 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
АВНПЛ 09:00
Южен Мелбърн Южен Мелбърн 4 - 2 Морланд Сити Морланд Сити
ЯП 09:00
Токио Токио 0 - 1 Гамба Осака Гамба Осака
ЯП 09:00
Серезо Осака Серезо Осака 1 - 1 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП 09:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 1 - 1 Киото Санга Киото Санга
АКПЛ 09:45
Сейнт Джордж Вилауонг Сейнт Джордж Вилауонг 2 - 0 Ипсуич Куийнсланд Ипсуич Куийнсланд
ХК 10:00
Хонг Конг (23) Хонг Конг (23) 2 - 4 Уфоо Тай По Уфоо Тай По
КИТ1 10:00
Хъйлундзян Айс Сити Хъйлундзян Айс Сити 4 - 4 Фошан Нанши Фошан Нанши
АВНПЛ 10:00
Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед 0 - 0 СК Уондърърс СК Уондърърс
ЯП 10:00
Урава Редс Урава Редс 1 - 2 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ХК 10:00
Норт Дистрикт Норт Дистрикт 1 - 2 Ийстърн Ийстърн
ХК 10:00
Рисорсес Кепитъл Рисорсес Кепитъл 0 - 1 Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт
ХК 10:00
Китчее Китчее 2 - 3 Лий Ман Лий Ман
ХК 10:00
Хонг Конг ФК Хонг Конг ФК 0 - 0 Шам Шуй По Шам Шуй По
ЮКОР 10:30
Таегу Таегу 1 - 2 Кануън Кануън
ЮКОР2 10:30
Чунгбук Чонгжу Чунгбук Чонгжу 1 - 0 Кьоннам Кьоннам
ЮКОР2 10:30
Анянг Анянг 2 - 3 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс
КИТ1 10:30
Далян Йънгбо Далян Йънгбо 2 - 2 Чунцин Тонглянг Лонг Чунцин Тонглянг Лонг
РУС3 12:00
Уфа Уфа 6 - 0 Металург Липецк Металург Липецк
ФТРГ 12:10
Юго Умбер Юго Умбер 1 - 3 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ФТРГ 12:10
Мари Бузкова Мари Бузкова 2 - 0 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
ФТРГ 12:10
Дона Векич Дона Векич 2 - 0 Лесия Цуренко Лесия Цуренко
ФТРГ 12:10
Николас Морено Де Алборан Николас Морено Де Алборан 1 - 3 Брандън Накашима Брандън Накашима
ФТРГ 12:10
Педро Мартинес Педро Мартинес 3 - 2 Тиаго Агустин Тиранте Тиаго Агустин Тиранте
ФТРГ 12:10
Айла Томлянович Айла Томлянович 1 - 2 Даяна Ястремска Даяна Ястремска
ФТРГ 12:10
Яфан Ванг Яфан Ванг 2 - 0 Мария Тимофеева Мария Тимофеева
ФТРГ 12:10
Андрей Рубльов Андрей Рубльов 3 - 1 Таро Даниел Таро Даниел
ФТРГ 12:10
Жижен Жанг Жижен Жанг 3 - 1 Александър Вукич Александър Вукич
ЕСТЕА 12:30
ФК Талин ФК Талин 8 - 1 Пайде II Пайде II
ЕСТЕА 12:30
Елва Елва 0 - 2 Виймси Виймси
ЕСТЕА 12:30
Лаагри Лаагри 4 - 3 Табасалу Табасалу
БЛР1 13:00
Нива Долбижно Нива Долбижно 7 - 1 Торпедо БелАЗ II Торпедо БелАЗ II
ЮКОР 13:00
Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед 1 - 0 Сувон ФК Сувон ФК
ЮКОР2 13:00
Съннам Съннам 0 - 2 Чеонан Сити Чеонан Сити
РУС3 13:00
Новосибирск Новосибирск 2 - 0 Краснодар II Краснодар II
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нгхе Ан Сонг Лам Нгхе Ан 1 - 0 Бин Дуонг Бин Дуонг
ШВЕЦ2 13:00
Начка Илирия Начка Илирия 0 - 3 Отвидаберг Отвидаберг
СИНГ 13:00
Танджонг Пагар Танджонг Пагар 1 - 1 Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед
ЕСТЕА 13:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 2 - 2 Тарту Уелко Тарту Уелко
КИТ 13:00
Шънджън Пенг Сити Шънджън Пенг Сити 0 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
ФТРГ 13:10
Лучия Бронзети Лучия Бронзети 1 - 2 Наоми Осака Наоми Осака
ФТРГ 13:40
Хуберт Хуркач Хуберт Хуркач 3 - 2 Шинтаро Мочизуки Шинтаро Мочизуки
ФТРГ 13:40
Джордан Томпсън Джордан Томпсън 0 - 3 Максимилиан Мартерер Максимилиан Мартерер
ФТРГ 13:40
Александър Ковачевич Александър Ковачевич 0 - 3 Григор Димитров Григор Димитров
ФТРГ 13:40
Джак Дрейпър Джак Дрейпър 2 - 3 Йеспер де Йонг Йеспер де Йонг
ФТРГ 13:40
Лаура Пигоси Лаура Пигоси 1 - 2 Марта Костюк Марта Костюк
ТАЙЛ 14:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 8 - 2 Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед
РУС3 14:00
Велес Москва Велес Москва 0 - 1 Челябинск Челябинск
ТАЙЛ 14:00
Чонбури Чонбури 3 - 2 Трат Трат
ВИЕТ 14:00
Тхан Хоа Тхан Хоа 2 - 5 Нам Динх Нам Динх
ТАЙЛ 14:00
Порт Порт 6 - 0 Након Патом Након Патом
КИТ 14:00
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 5 - 2 Нантонг Жиюн Нантонг Жиюн
НОР3 14:00
Лилестрьом II Лилестрьом II 3 - 2 Сурнадал Сурнадал
ЛИТ1 14:00
Таурас Таурас 5 - 0 Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II
ШВЕЦ2 14:00
Лукста Лукста 2 - 4 Бергньосетс Бергньосетс
КИТ 14:00
Циндао Хайню Циндао Хайню 3 - 1 Тиендзин Джинмен Тайгър Тиендзин Джинмен Тайгър
ВИЕТ 14:00
Санна Кхан Хоа Санна Кхан Хоа 1 - 2 Бинх Динх Бинх Динх
ШЧП 14:00
Рос Каунти Рос Каунти 4 - 0 Рейт Роувърс Рейт Роувърс
ТАЙЛ 14:00
БГ Патум Юнайтед БГ Патум Юнайтед 4 - 2 Полис Теро Полис Теро
ТАЙЛ 14:00
Сухотай Сухотай 0 - 3 Ламфун Уориър Ламфун Уориър
ТАЙЛ 14:00
Чианграй Юнайтед Чианграй Юнайтед 2 - 3 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед
ТАЙЛ 14:00
Ратчабури Ратчабури 3 - 0 Прачуап Прачуап
ШВЕЦС 14:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 1 - 2 Йостерс Йостерс
ШВЕЦ2 14:00
Вестра Фрьолунда Вестра Фрьолунда 5 - 0 Сьоведален Сьоведален
ТАЙЛ 14:00
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 3 - 0 Утай Тани Утай Тани
ФТРГ 14:10
Лаура Зигемунд Лаура Зигемунд 1 - 2 София Кенин София Кенин
ФТРГ 14:10
Йелена Остапенко Йелена Остапенко 2 - 0 Жаклин Кристиян Жаклин Кристиян
ФТРГ 14:10
Катержина Синякова Катержина Синякова 2 - 0 Далма Галфи Далма Галфи
ФТРГ 14:10
Джесика Бузас-Манейеро Джесика Бузас-Манейеро 1 - 2 Яна Фет Яна Фет
КИТ1 14:30
Циндао Ред Лайънс Циндао Ред Лайънс 3 - 3 Суджоу Донгу Суджоу Донгу
БЪЛЖЛ 14:30
Севлиево (Ж) Севлиево (Ж) 0 - 0 Пълдин (Ж) Пълдин (Ж)
КИТ 14:35
Чънду Рончен Чънду Рончен 7 - 0 Циндао Уест Коуст Циндао Уест Коуст
КИТ 14:35
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 0 - 0 Хънан Сонгшан Лонгмен Хънан Сонгшан Лонгмен
ФТРГ 14:40
Джефри Джон Улф Джефри Джон Улф 0 - 3 Карлос Алкарас Карлос Алкарас
ШВЕЦ2 15:00
Лахолм Лахолм 4 - 0 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
КИТ 15:00
Шанхай Порт Шанхай Порт 4 - 1 Цанджоу Майти Лайънс Цанджоу Майти Лайънс
ДАН1 15:00
Хелсингор Хелсингор 0 - 3 Б 93 Б 93
ДАН1 15:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 1 - 0 Нествед Нествед
ИНДЗ1 15:00
Персиб Персиб 3 - 0 Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед
НОР3 15:00
Инщранден Инщранден 3 - 7 Конгсвингер II Конгсвингер II
БЛР1 15:00
МЛ Витебск МЛ Витебск 1 - 1 Белшина Белшина
ШВЕЦ 15:00
Хамарби Хамарби 3 - 0 Сириус Сириус
ШВЕЦ2 15:00
Рьопе Рьопе 1 - 2 Симрисхамн Симрисхамн
ШВЕЦ2 15:00
Йостерлен Йостерлен 2 - 1 Хьогаборг Хьогаборг
НОР3 15:00
Треф Треф 1 - 0 Скетен Скетен
ИСП 15:00
Хетафе Хетафе 1 - 2 Майорка Майорка
ТАДЖ 15:00
Хосилот Паркхар Хосилот Паркхар 1 - 1 ЦСКА Памир ЦСКА Памир
ГЕРОЛ 15:00
Вердер Бремен II Вердер Бремен II 1 - 0 Алтона 93 Алтона 93
НОР2 15:00
Ейдсволд ТФ Ейдсволд ТФ 0 - 3 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк
БЛР 15:00
Арсенал Дзержинск Арсенал Дзержинск 2 - 0 БАТЕ БАТЕ
АВСРЛ 15:00
Валс-Грюнау Валс-Грюнау 2 - 2 Зилц/Мьотц Зилц/Мьотц
ФТРГ 15:10
Кей Нишикори Кей Нишикори 3 - 2 Габриел Диало Габриел Диало
ВИЕТ 15:15
Конг Ан Ханой Конг Ан Ханой 1 - 2 Виетел Виетел
МАЛС 15:15
Селангор Селангор 4 - 0 Негери Семблиян Негери Семблиян
ВИЕТ 15:15
Хай Пхонг Хай Пхонг 3 - 2 Хонг Линх Ха Тинх Хонг Линх Ха Тинх
НОР1 15:30
Волеренга Волеренга 3 - 1 Левангер Левангер
ФТРГ 15:40
Ришар Гаске Ришар Гаске 3 - 0 Борна Чорич Борна Чорич
ФТРГ 15:40
Лука Нарди Лука Нарди 0 - 3 Александре Мюлер Александре Мюлер
ФТРГ 15:40
Татяна Мария Татяна Мария 0 - 2 Клара Таусон Клара Таусон
ФТРГ 15:40
Клои Паке Клои Паке 2 - 0 Диана Шнайдер Диана Шнайдер
ФТРГ 15:40
Ребека Сръмкова Ребека Сръмкова 0 - 2 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
ФТРГ 15:40
Алехандро Табило Алехандро Табило 1 - 3 Зизу Бергс Зизу Бергс
ФТРГ 15:40
Фабиан Марожан Фабиан Марожан 3 - 0 Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин
ФИН3 16:00
ВИФК ВИФК 2 - 1 Вааякоски Вааякоски
ЗИМБА 16:00
Платинум Звишаване Платинум Звишаване 1 - 0 Динамос Динамос
ЗИМБА 16:00
Грийн Фюъл Грийн Фюъл 1 - 1 Хайлендърс Хайлендърс
ПОЛ1 16:00
Висла Плок Висла Плок 1 - 2 Ресовия Жешов Ресовия Жешов
ПОЛ1 16:00
Хробри Глогов Хробри Глогов 2 - 0 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец
ЗИМБА 16:00
Маника Даймъндс Маника Даймъндс 1 - 0 Хванге Хванге
НОР3 16:00
Льоренског Льоренског 0 - 1 Скедсмо Скедсмо
ИРАК 16:00
Нюроз СК Нюроз СК 0 - 0 Нафт Майсан Нафт Майсан
ПОЛ1 16:00
Висла Краков Висла Краков 0 - 3 Нечеча Нечеча
ШВЕЦ2 16:00
Люнгсбро Люнгсбро 1 - 1 Худинге Худинге
ТАДЖ 16:00
Регар-ТадАЗ Регар-ТадАЗ 1 - 0 Панджшер Панджшер
ИРАК 16:00
Ал Худод Ал Худод 1 - 2 Ал Талаба Ал Талаба
АРМЕ 16:00
Алашкерт Алашкерт 1 - 3 Арарат-Армения Арарат-Армения
ХЪРВ 16:00
Риека Риека 4 - 0 Славен Копривница Славен Копривница
ПОЛ1 16:00
Арка Гдиня Арка Гдиня 0 - 1 ГКС Катовице ГКС Катовице
НПФЛ 16:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 0 - 0 Нигер Торнадос Нигер Торнадос
БиХ 16:00
ГОШК Габела ГОШК Габела 1 - 1 Слога Добой Слога Добой
ШВЕЦС 16:00
Сандвикен Сандвикен 3 - 1 Йоргрите Йоргрите
УРУ2 16:00
Сити Торке Сити Торке 2 - 0 Суд Америка Суд Америка
ПОЛ1 16:00
Мотор Любин Мотор Любин 2 - 1 Подбешкидзе Подбешкидзе
ГЕРОЛ 16:00
ТФД Велберт ТФД Велберт 0 - 3 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ГЕРОЛ 16:00
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 5 - 0 Виктория Клархолц Виктория Клархолц
ПОЛ1 16:00
Медж Легница Медж Легница 4 - 1 Лехия Гданск Лехия Гданск
ЗИМБА 16:00
КАПС Юнайтед КАПС Юнайтед 1 - 2 Симба Бора Симба Бора
ГЕРОЛ 16:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 1 - 3 Гивенбек Гивенбек
ЗИМБА 16:00
Аренел Муувърс Аренел Муувърс 0 - 0 Булавайо Чийфс Булавайо Чийфс
АЗР 16:00
Туран Товуз Туран Товуз 1 - 0 Кяпаз Кяпаз
ГЕРОЛ 16:00
Хомберг Хомберг 3 - 1 Бюдерих Бюдерих
ГЕРОЛ 16:00
Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген 1 - 0 Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне
ПОЛ1 16:00
Одра Ополе Одра Ополе 2 - 0 Жнич Пръжков Жнич Пръжков
ГЕРОЛ 16:00
Еркеншвик Еркеншвик 0 - 3 Тюркспор Дортмунд Тюркспор Дортмунд
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Хамборн ШФ Хамборн 3 - 1 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 16:00
Клеве Клеве 2 - 2 Унион Фринтроп Унион Фринтроп
ПОЛ1 16:00
Тихи Тихи 0 - 1 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
ШВЕЦС 16:00
Одеволд Одеволд 1 - 2 Йостершунд Йостершунд
ПОЛ1 16:00
Стал Ржешов Стал Ржешов 1 - 2 Полония Варшава Полония Варшава
НОР2 16:00
Тромсдален Тромсдален 3 - 2 Стрьомен Стрьомен
ШВЕЦС 16:00
Йефле Йефле 3 - 1 Йоребру Йоребру
ГЕРОЛ 16:00
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 4 - 0 Енепетал Енепетал
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 0 - 0 Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм
ГЕРОЛ 16:00
Брюнингхаузен Брюнингхаузен 1 - 4 Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол
ЕГИП 16:00
Национална банка на Египет Национална банка на Египет 2 - 2 Исмайли Исмайли
СПХЛМ 16:20
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 4 - 2 Канада (хокей) Канада (хокей)
ГЕРОЛ 16:30
Теутония Сейнт Тьонис Теутония Сейнт Тьонис 1 - 1 Мюлхаймер Мюлхаймер
ГЕРОЛ 16:30
Хилден Хилден 4 - 3 Зонсбек Зонсбек
ФТРГ 16:40
Ева Лис Ева Лис 1 - 2 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
УЗБЕ 17:00
Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана 1 - 0 АГМК АГМК
ЛЮКС 17:00
Виктория Роспорт Виктория Роспорт 2 - 0 Мариска Мерш Мариска Мерш
ГЕРОЛ 17:00
Унион Нететал Унион Нететал 2 - 1 ШФ Баумберг ШФ Баумберг
ПАР2 17:00
Гуайреня Гуайреня 1 - 0 12 юни ВХ 12 юни ВХ
ПАР2 17:00
Мартин Ледесма Мартин Ледесма 0 - 4 Атлетико Тембетари Атлетико Тембетари
ШВЕЦ2 17:00
Слайпнер Слайпнер 1 - 0 Смедби Смедби
ЧЕХ 17:00
Спарта Прага Спарта Прага 1 - 1 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ШВЕЦ1 17:00
Стоксунд Стоксунд 2 - 3 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна
ВЛ2ДЕ 17:00
Тотнъм Хотспър (21) Тотнъм Хотспър (21) 3 - 1 Съндърланд (21) Съндърланд (21)
АНГЧ 17:00
Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 0 - 1 Саутхямптън Саутхямптън
ЛЮКС 17:00
УТ Петанж УТ Петанж 1 - 3 Шифланж Шифланж
ШВЕЦ2 17:00
Йостерокер Юнайтед Йостерокер Юнайтед 0 - 2 Арланда Арланда
ЛЮКС 17:00
Фола Еш Фола Еш 2 - 0 Диферданж 03 Диферданж 03
ШВЕЦС 17:00
Хелзингборг Хелзингборг 0 - 1 Ландскруна Ландскруна
БиХ 17:00
Игман Кониц Игман Кониц 1 - 4 Зрински Зрински
ЧЕХ 17:00
Славия Прага Славия Прага 4 - 0 Млада Болеслав Млада Болеслав
ЧЕХ 17:00
Баник Острава Баник Острава 6 - 0 Словачко Словачко
БЛР 17:00
Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск 2 - 2 Сморгон Сморгон
НОР3 17:00
Стрьомгодсет II Стрьомгодсет II 2 - 1 Нардо Нардо
ЛЮКС 17:00
Суифт Есперанж Суифт Есперанж 2 - 0 УНА Щрасен УНА Щрасен
АВСРЛ 17:00
Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II 3 - 0 Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК
НОР3 17:00
Фредрикстад II Фредрикстад II 6 - 1 Улфстинд Улфстинд
ЛЮКС 17:00
Монерих Монерих 2 - 1 ЮН Керенг ЮН Керенг
ШВЕЦ1 17:00
Хамарби Таланг Хамарби Таланг 5 - 1 Питео Питео
ЛЮКС 17:00
Вилтц Вилтц 2 - 3 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
РУС3 17:00
Муром Муром 1 - 0 Родина Москва II Родина Москва II
АВСРЛ 17:00
Рьотис Рьотис 6 - 1 Дорнбирнер ШФ Дорнбирнер ШФ
ЛЮКС 17:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 1 - 1 Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен
ФАРО 17:00
КИ КИ 4 - 0 Б68 Б68
ШВЕЦ2 17:00
Ландветер ИС Ландветер ИС 3 - 2 Астрио Астрио
ЛИТ 17:00
Банга Банга 0 - 3 Дайнава Дайнава
ШВЕЦ2 17:00
Тим Торен Тим Торен 2 - 2 Шелефтео Шелефтео
ШВЕЦ1 17:00
Карлберг Карлберг 3 - 1 Асириска Асириска
ФАРО 17:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 3 - 0 Скала Скала
ЛЮКС 17:00
Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 1 - 3 Жьонес Еш Жьонес Еш
ФТРГ 17:10
Себастиян Корда Себастиян Корда 3 - 0 Аролд Майо Аролд Майо
НОР3 17:15
Будьо/Глимт II Будьо/Глимт II 1 - 3 Скьервой Скьервой
ИСП 17:15
Селта де Виго Селта де Виго 2 - 2 Валенсия Валенсия
ИСП 17:15
Лас Палмас Лас Палмас 1 - 1 Алавес Алавес
ГЪP2 17:30
Левадиакос Левадиакос 4 - 0 АЕК Атина II АЕК Атина II
ТУН 17:30
ЕГС Гафса ЕГС Гафса 3 - 1 УС Татауин УС Татауин
ТУН 17:30
Солиман Солиман 1 - 0 Бизертен Бизертен
ТУН 17:30
Бен Гардан Бен Гардан 3 - 0 Метлауи Метлауи
ТУН 17:30
АС Марса АС Марса 0 - 3 Олимпик Беджа Олимпик Беджа
УЗБЕ 17:30
Согдияна Согдияна 4 - 0 Буньодкор Буньодкор
НОР3 17:30
Мосьоен Мосьоен 0 - 1 Оркла Оркла
ШВЕЦ 17:30
Вестерос СК Вестерос СК 1 - 1 Бромапойкарна Бромапойкарна
ШВЦПЛ 17:30
Грасхопър Грасхопър 1 - 1 Тюн Тюн
ФТРГ 17:40
Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова 0 - 2 Виктория Голубич Виктория Голубич
ФТРГ 17:40
Олга Данилович Олга Данилович 2 - 0 Мартина Тревизан Мартина Тревизан
ФТРГ 17:40
Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк 1 - 2 Тамара Зиданшек Тамара Зиданшек
НПФЛ 18:00
Абия Уориърс Абия Уориърс 0 - 1 Енимба Енимба
НПФЛ 18:00
Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед 2 - 2 Шуутинг Старс Шуутинг Старс
НПФЛ 18:00
Лоби Старс Лоби Старс 1 - 2 Аква Юнайтед Аква Юнайтед
НПФЛ 18:00
Съншайн Старс Съншайн Старс 0 - 0 Бендел Иншурънс Бендел Иншурънс
НПФЛ 18:00
Хартленд Хартленд 3 - 0 Гомбе Юнайтед Гомбе Юнайтед
НПФЛ 18:00
Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 4 - 1 Спортинг Лагос Спортинг Лагос
НПФЛ 18:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 3 - 0 Бейелса Юнайтед Бейелса Юнайтед
БиХ 18:00
Широки брег Широки брег 2 - 2 Сараево Сараево
БиХ 18:00
Посушие Посушие 2 - 0 Звезда 09 Звезда 09
СЪРБ1 18:00
Младост Нови Сад Младост Нови Сад 0 - 2 РФК Нови Сад РФК Нови Сад
АРТФА 18:00
Док Суд Док Суд 2 - 1 Линиерс Линиерс
БЪЛ 18:00
Левски Левски 1 - 0 Лудогорец Лудогорец
МАКПЛ 18:00
Вардар Вардар 2 - 0 Детонит Плачковица Детонит Плачковица
ИРАК 18:00
Багдад Багдад 1 - 3 Арбил Арбил
ИСЛ1 18:00
Нярдвик Нярдвик 0 - 0 ИБВ ИБВ
НПФЛ 18:00
Квара Юнайтед Квара Юнайтед 3 - 2 Ремо Старс Ремо Старс
НПФЛ 18:00
Кано Пиларс Кано Пиларс 3 - 1 Дома Юнайтед Дома Юнайтед
БиХ 18:00
Железничар Железничар 2 - 1 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
НОР 18:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 1 - 3 Стрьомгодсет Стрьомгодсет
СЪРБ1 18:00
Дубочица Дубочица 0 - 2 Металац ГМ Металац ГМ
НОР 18:00
Одд Одд 2 - 1 Лилестрьом Лилестрьом
УНГ2 18:00
Казинцбарцика Казинцбарцика 1 - 1 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ
НОР 18:00
Розенборг Розенборг 2 - 1 Кристиансунд Кристиансунд
АВСРЛ 18:00
Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл 2 - 2 ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау
АВСРЛ 18:00
АСК Клагенфурт АСК Клагенфурт 2 - 0 Алерхайлиген Алерхайлиген
УНГ2 18:00
Печ МФК Печ МФК 1 - 1 Сегед-Чанад Сегед-Чанад
ШВЕЦ2 18:00
Торд Торд 1 - 2 Линдоме Линдоме
ГАНА 18:00
Бибиани Голд Старс Бибиани Голд Старс 2 - 1 Дриймс Мадина Дриймс Мадина
ГАНА 18:00
Асанте Котоко Асанте Котоко 2 - 0 Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак
ГАНА 18:00
РТЮ РТЮ 1 - 0 Легон Ситис Легон Ситис
ФИН1 18:00
Яро Яро 0 - 0 ЯПС ЯПС
ГАНА 18:00
Бофоакуе Тано Бофоакуе Тано 0 - 2 Медеама Медеама
ШВЕЦ2 18:00
Сюрианска Сюрианска 0 - 2 Енскеде Енскеде
ДАН 18:00
Мидтиланд Мидтиланд 3 - 3 Силкеборг Силкеборг
СЪРБ1 18:00
ОФК Вършац ОФК Вършац 2 - 0 Колубара Колубара
УНГ2 18:00
Чаквари ТК Чаквари ТК 1 - 2 Тисакечке Тисакечке
РУС3 18:00
Чайка Чайка 3 - 1 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
ГАНА 18:00
Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс 3 - 2 Берекум Челси Берекум Челси
НОР2 18:00
Сотра Сотра 2 - 1 Арендал Арендал
ДАН 18:00
Копенхаген Копенхаген 1 - 1 Нордселанд Нордселанд
НОР 18:00
Хаугесунд Хаугесунд 2 - 1 Сандефьор Сандефьор
ГАНА 18:00
Харт ъф Лайънс Харт ъф Лайънс 2 - 0 Самартекс Самартекс
ДАН 18:00
Брьондби Брьондби 2 - 3 ОГФ ОГФ
НОР 18:00
Викинг Викинг 3 - 0 Хам Кам Хам Кам
СЪРБ1 18:00
ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице 1 - 1 Раднички Нови Белград Раднички Нови Белград
УНГ2 18:00
МТЕ 1904 МТЕ 1904 1 - 3 Шиофок Шиофок
УНГ2 18:00
БВСК Зугло БВСК Зугло 0 - 0 Хонвед Хонвед
УНГ2 18:00
Дьормот Дьормот 2 - 1 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
БиХ1 18:30
Будучност Бановици Будучност Бановици 0 - 4 Челик Зеница Челик Зеница
БиХ1 18:30
Звезда Градачац Звезда Градачац 1 - 0 Горажде Горажде
БиХ1 18:30
Рудар Какан Рудар Какан 0 - 1 Радник Хаджици Радник Хаджици
БиХ1 18:30
Слобода Тузла Слобода Тузла 2 - 0 Братство Грачаница Братство Грачаница
БиХ1 18:30
Щупчаница Олово Щупчаница Олово 6 - 2 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ФИН3 18:30
ЕПС ЕПС 2 - 2 ПККУ ПККУ
УРУГВ 18:30
Серо Серо 3 - 2 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
ФИН3 18:30
Йиваскюла Йиваскюла 2 - 4 Джаз Джаз
ФИН3 18:30
КПВ КПВ 1 - 0 ОЛС ОЛС
БиХ1 18:30
Йединство Бихач Йединство Бихач 4 - 2 Томислав Томиславград Томислав Томиславград
НОР2 18:30
Юнкерен Юнкерен 3 - 4 Фольо Фольо
ФИН 18:30
КуПС КуПС 4 - 1 ЕИФ ЕИФ
АЗР 18:30
Араз Араз 2 - 2 Карабах Карабах
ХЪР2 18:30
Солин Солин 0 - 1 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
БЪЛ 18:30
Черно море Черно море 3 - 1 Крумовград Крумовград
БиХ1 18:30
Градина Сребреник Градина Сребреник 2 - 4 Горни Рахич Горни Рахич
ФИН 18:30
Мариехамн Мариехамн 1 - 1 Гнистан Гнистан
ФИН3 18:30
Атлантис Атлантис 2 - 2 Клуби-04 Клуби-04
БиХ1 18:30
Вис Косова Вис Косова 0 - 1 ТОШК Тешан ТОШК Тешан
ХЪРВ 18:30
Динамо Загреб Динамо Загреб 3 - 3 Рудеш Загреб Рудеш Загреб
ФИН3 18:30
РоПС РоПС 1 - 1 КуПС Акатемия КуПС Акатемия
УНГ2 18:30
Вашаш Вашаш 4 - 0 Шорокшар СК Шорокшар СК
УНГ2 18:30
Айка Айка 0 - 1 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
ОАЕ 18:40
Ал Васл Ал Васл 3 - 0 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай
АЛЖ 18:45
Парадоу АК Парадоу АК 6 - 0 УС Соуф УС Соуф
АЛЖ 18:45
Кабилия Кабилия 1 - 1 МК Алжир МК Алжир
АЛЖ 18:45
МК Оран МК Оран 1 - 0 Бен Акнун Бен Акнун
АЛЖ 18:45
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 0 - 0 НК Магра НК Магра
АЛЖ 18:45
Кенчела Кенчела 1 - 0 Саура Саура
АЛЖ 18:45
УС Бискра УС Бискра 0 - 1 КС Константин КС Константин
АЛЖ 18:45
Белуиздад Белуиздад 1 - 0 Ел Баядх Ел Баядх
МАР2 19:00
КОДМ Мекнес КОДМ Мекнес 3 - 3 Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра
ББЕЛ 19:00
Фенербахче СК Фенербахче СК 84 - 87 Олимпиакос БК Олимпиакос БК
ХОЛ 19:00
Утрехт Утрехт 1 - 1 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
МАР2 19:00
УСМ Ужда УСМ Ужда 2 - 0 Хурибга Хурибга
МАР2 19:00
Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида 5 - 0 АС Сале АС Сале
МАР2 19:00
Итифак Маракеш Итифак Маракеш 2 - 2 Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал
МАР2 19:00
Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир 1 - 0 Видад Фес Видад Фес
МАР2 19:00
Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем 1 - 0 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш
МАР2 19:00
Стад Марокаин Стад Марокаин 4 - 2 Ел Масира Ел Масира
ЛИТ1 19:00
Хегелман Литауен II Хегелман Литауен II 1 - 1 Гарлява Гарлява
ЕГИП 19:00
Ел Гаиш Ел Гаиш 1 - 0 Баладиет Ел Махала Баладиет Ел Махала
ТУР 19:00
Хатайспор Хатайспор 2 - 0 Ризеспор Ризеспор
ТУР 19:00
Пендикспор Пендикспор 0 - 1 Газиантеп ФК Газиантеп ФК
ТУР 19:00
Коняспор Коняспор 1 - 3 Галатасарай Галатасарай
ТУР 19:00
Касъмпаша Касъмпаша 2 - 1 Бешикташ Бешикташ
ТУР 19:00
Фенербахче Фенербахче 6 - 0 Истанбулспор Истанбулспор
ТУР 19:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 2 - 6 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ТУР 19:00
Трабзонспор Трабзонспор 4 - 2 Анкарагюджю Анкарагюджю
МАР2 19:00
Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра 1 - 3 Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка
ЕГИП 19:00
Модърн Фючър Модърн Фючър 0 - 0 Ал Масри Ал Масри
ИТА 19:00
Аталанта Аталанта 3 - 0 Торино Торино
ИТА 19:00
Наполи Наполи 0 - 0 Лече Лече
БЛР 19:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 1 Динамо Минск Динамо Минск
АРЖБ 19:10
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 1 - 0 Сан Мигел Сан Мигел
ПОРТК 19:15
Порто Порто 1 - 1 Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон
ЛИТ 19:15
ФА Шяуляй ФА Шяуляй 1 - 2 Жалгирис Жалгирис
БEЛ 19:30
Юнион Сен Жилоаз Юнион Сен Жилоаз 2 - 0 Генк Генк
ИСП2 19:30
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 0 - 2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
АРТФА 19:30
Колегиалес Колегиалес 2 - 1 Комуникасьонес Буенос Айрес Комуникасьонес Буенос Айрес
ИСП2 19:30
Реал Овиедо Реал Овиедо 3 - 0 ФК Андора ФК Андора
ИСП2 19:30
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 1 - 0 Ейбар Ейбар
ИСП2 19:30
Албасете Албасете 2 - 2 Мирандес Мирандес
ЧИЛИБ 19:30
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 1 - 2 Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста
ИСП2 19:30
Картахена Картахена 0 - 2 Уеска Уеска
ИСП2 19:30
Елче Елче 1 - 2 Елденсе Елденсе
БEЛ 19:30
Антверп Антверп 3 - 1 Андерлехт Андерлехт
БEЛ 19:30
Клуб Брюж Клуб Брюж 0 - 0 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
ИСП2 19:30
Аморебиета Аморебиета 0 - 0 Еспаньол Еспаньол
ЧИЛИБ 19:30
Реколета Реколета 2 - 1 Депортес Темуко Депортес Темуко
ИСП2 19:30
Бургос Бургос 1 - 1 Тенерифе Тенерифе
ИСП2 19:30
Реал Валядолид Реал Валядолид 3 - 2 Виляреал II Виляреал II
ИСП2 19:30
Леванте Леванте 2 - 2 Алкоркон Алкоркон
ИСП2 19:30
Расинг Ферол Расинг Ферол 2 - 2 Леганес Леганес
ИСЛ 20:00
Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик 1 - 4 Брейдаблик Брейдаблик
AЛБ 20:00
Партизани Тирана Партизани Тирана 0 - 1 Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина
ИСЛ 20:00
Стярнан Стярнан 5 - 0 КА КА
РУМ 20:00
Университатя Крайова Университатя Крайова 1 - 1 Университатея Клуж Университатея Клуж
НОР 20:15
Бран Бран 1 - 3 Молде Молде
БЪЛ 20:30
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 0 ЦСКА София ЦСКА София
АРЖБ 21:00
Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин 3 - 0 Атланта Атланта
АРТФА 21:00
Феро Карил Оесте ГП Феро Карил Оесте ГП 1 - 1 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос
АРЖБ 21:00
Браун де Адрог Браун де  Адрог 0 - 0 Химнасия и Тиро Химнасия и Тиро
ББЕЛ 21:00
Панатинайкос БК Панатинайкос БК 95 - 80 Реал Мадрид Балонсесто Реал Мадрид Балонсесто
УРУГВ 21:00
Серо Ларго Серо Ларго 1 - 3 Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг
АРТФА 21:00
Герминал де Равсон Герминал де Равсон 2 - 0 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
АРТФА 21:00
Сол де Майо Сол де Майо 3 - 0 Чиркуло Депортиво Чиркуло Депортиво
АРТФА 21:00
Олимпо Олимпо 1 - 1 Чиполети Чиполети
АРТФА 21:00
Дъглас Хайг Дъглас Хайг 3 - 0 Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто
АРЖБ 21:00
Клуб Атлетико Гюемес Клуб Атлетико Гюемес 1 - 0 Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос
УРУ2 21:00
Плаза Колония Плаза Колония 3 - 1 Купър Купър
СПХЛМ 21:20
Швейцария (хокей) Швейцария (хокей) 0 - 2 Чехия (хокей) Чехия (хокей)
АРЖБ 21:20
Депортиво Морон Депортиво Морон 1 - 0 Нуева Чикаго Нуева Чикаго
АРЖБ 21:30
Алмагро Алмагро 0 - 0 Митре Сантяго д. Естеро Митре Сантяго д. Естеро
АРЖЦ 21:30
Аргентино Росарио Аргентино Росарио 2 - 1 Депортиво Парагуайо Депортиво Парагуайо
АРЖЦ 21:30
КА Атлас КА Атлас 1 - 1 Юпанки Юпанки
АРЖЦ 21:30
Сентрал Балестер Сентрал Балестер 0 - 3 Итузайнго Итузайнго
АРТФА 21:30
Хувентуд Унида Университарио Хувентуд Унида Университарио 1 - 2 Сан Мартин Мендоса Сан Мартин Мендоса
АРЖБ 21:30
Алварадо Алварадо 2 - 1 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс
ПАР 21:30
Спортиво Амелияно Спортиво Амелияно 0 - 1 Либертад Либертад
АРЖБ 21:30
Ол Бойс Ол Бойс 1 - 1 Гилермо Браун Гилермо Браун
БРАД 21:30
Бразилензе Бразилензе 2 - 1 Униао Рондонополис Униао Рондонополис
АРЖЦ 21:30
Хувентуд Унида Сан Мигел Хувентуд Унида Сан Мигел 1 - 2 Муниз Муниз
АРЖ 21:30
Уракан Уракан 1 - 0 Институто Институто
АРЖБ 21:30
Депортиво Майпу Депортиво Майпу 1 - 1 Килмес Килмес
БРАД 21:30
Потигуар Мосоро Потигуар Мосоро 1 - 2 Санта Крус де Натал Санта Крус де Натал
БРАД 21:30
Маракана Маракана 2 - 2 Игуату Игуату
ИТА 21:45
Верона Верона 2 - 2 Интер Интер
ИТА 21:45
Емполи Емполи 2 - 1 Рома Рома
ИТА 21:45
Лацио Лацио 1 - 1 Сасуоло Сасуоло
ИТА 21:45
Фрозиноне Фрозиноне 0 - 1 Удинезе Удинезе
БРАД 22:00
Соуса Соуса 0 - 0 Америка РН Америка РН
АРЖБ 22:00
Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй 2 - 1 Талерес Ремедиос Талерес Ремедиос
АРТФА 22:00
Атенас Рио Куарто Атенас Рио Куарто 4 - 2 Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис
ЧИЛИБ 22:00
Курико Унидо Курико Унидо 2 - 1 Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг
БРАД 22:00
Камета Камета 0 - 2 Мараняо Мараняо
БРАД 22:00
Барра Барра 2 - 2 Ерсилио Луж Ерсилио Луж
ЧИЛИ 22:00
Копияпо Копияпо 2 - 1 Аудакс Италиано Аудакс Италиано
БРАД 22:00
Ривър АК Ривър АК 5 - 0 Токантинополис Токантинополис
БРАД 22:00
Итабаяна Итабаяна 0 - 0 Сержипе Сержипе
БРАД 22:00
Капитал Капитал 0 - 1 КРАК КРАК
АРЖБ 22:00
Чако Фор Евър Чако Фор Евър 3 - 0 Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто
БРАБ 22:00
Итуано Итуано 2 - 0 Понте Прета Понте Прета
АРТФА 22:00
Сан Мартин Формоса Сан Мартин Формоса 0 - 0 Сол де Америка Формоса Сол де Америка Формоса
АРЖБ 22:00
Патронато Патронато 0 - 0 Арсенал Саранди Арсенал Саранди
БОЛ 22:00
Гуабира Гуабира 1 - 1 Насионал Потоси Насионал Потоси
ИСП 22:05
Севиля Севиля 1 - 2 Барселона Барселона
БРАЦ 22:30
Сао Бернардо Сао Бернардо 2 - 0 ССА ССА
БРАД 22:30
Манаус Манаус 0 - 4 Манауара Манауара
ВЕН2 22:30
Академия Рей Академия Рей 1 - 2 Яракуянос Яракуянос
ПЕРУ 22:30
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 0 - 0 Карлос Манучи Карлос Манучи
БРАЦ 22:30
Фигейренсе Фигейренсе 0 - 1 Феровиария Феровиария
БРАД 23:00
Конкордия АК Конкордия АК 1 - 0 Каскавел Каскавел
ПЕРУ 23:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 1 - 0 АДТ АДТ
КОЛБ 23:00
Янерос Янерос 2 - 1 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
КОЛБ 23:00
Депортес Киндио Депортес Киндио 1 - 2 Унион Магдалена Унион Магдалена
ВЕН2 23:00
Динамо Пуерто Динамо Пуерто 6 - 2 Нуева Еспарта Нуева Еспарта
АРТФА 23:00
Сентрал Норте Сентрал Норте 2 - 0 Бока Унидос Бока Унидос
БРАБ 23:00
Вила Нова Вила Нова 2 - 2 Бруске Бруске
ВЕН2 23:00
Уреня Уреня 0 - 0 Трухилянос Трухилянос
ПЕРУ2 23:30
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 2 - 0 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
АРЖБ 23:30
Расинг Кордоба Расинг Кордоба 0 - 1 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
УРУГВ 23:30
Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо 0 - 1 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
АРЖ 23:30
Сармиенто Сармиенто 0 - 1 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
ЕКВ 23:30
Ел Насионал Ел Насионал 1 - 0 Мушук Руна Мушук Руна
АРТФА 23:35
Спортиво Белграно Спортиво Белграно 1 - 1 9 юли Рафаела 9 юли Рафаела
АРЖ 23:45
Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата 3 - 0 Банфийлд Банфийлд