Срещи

Предстоящи срещи

Лига 1 X 2 още
АВНПЛ Оклей Канонс Оклей Канонс 07:30 Алтона Меджик Алтона Меджик 1.11 8.50 17.50
ТУР3 Ъгдър Ъгдър 12:00 Сомаспор Сомаспор 1.25 5.00 9.75
АНДОР Карой Карой 12:00 Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес 21.00 13.00 1.04
ТУР3 Адъяман Адъяман 12:00 Бейоглу Йени Каршъ Бейоглу Йени Каршъ 3.70 3.20 1.85
ТУР3 24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор 12:00 Дюзджеспор Дюзджеспор 1.22 5.50 10.00
ТУР3 1461 Трабзон ФК 1461 Трабзон ФК 12:00 Йени Мерсин Идманюрду Йени Мерсин Идманюрду
ЯП3 Осака Осака 12:00 Нагано Парсейро Нагано Парсейро 2.48 3.25 3.25
ТАЙЛ2 Суфанбури Суфанбури 12:30 Краби Краби 1.44 3.80 6.25
ТУР3 Испарта 32 Спор Испарта 32 Спор 13:00 Ушак Спор Ушак Спор
ТУР3 Кършехир Кършехир 13:00 Назили Беледийеспор Назили Беледийеспор 1.52 3.80 5.00
ТУР3 Есенлер Ерокспор Есенлер Ерокспор 13:00 Ванспор Ванспор 1.49 3.75 5.75
ТУР3 Афйонспор Афйонспор 13:00 Диарбекирспор Диарбекирспор 5.25 3.50 1.55
ТУР3 Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор 13:00 Алтънорду Алтънорду 1.88 3.20 3.60
ТАНЗ Табора Юнайтед Табора Юнайтед 13:00 Сингида Биг Старс Сингида Биг Старс 3.00 2.75 2.40
ТУР3 Инегьолспор Инегьолспор 13:00 Денизлиспор Денизлиспор 1.43 4.00 6.00
ТУР3 Караман Беледийеспор Караман Беледийеспор 13:00 Беледийе Деринджеспор Беледийе Деринджеспор 1.52 3.50 5.75
ТАЙЛ2 Након Ратчасима Након Ратчасима 13:00 Нахон Си Юнайтед Нахон Си Юнайтед 1.85 3.25 3.70
ТУР3 Къркларелиспор Къркларелиспор 13:00 Анкараспор Анкараспор 2.50 2.85 2.65
ТУР3 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 13:00 Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор 2.50 2.90 2.60
ТУР3 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 13:00 68 Аксарай Беледийеспор 68 Аксарай Беледийеспор 2.80 2.95 2.35
ТУР3 Фетхиеспор Фетхиеспор 13:00 Саръйер Саръйер 2.05 3.10 3.10
ТУР3 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966 13:00 Менемен Менемен 2.35 2.90 2.80
ГЕРОЛ Макаби Берлин Макаби Берлин 13:00 РШФ Айнтрахт РШФ Айнтрахт 1.14 6.00 9.50
ТАЙЛ2 Чянгмай Юнайтед Чянгмай Юнайтед 13:30 Районг Районг 2.30 3.20 2.65
ХЪР2 Дубрава Загреб Дубрава Загреб 13:30 Вуковар Вуковар 3.00 3.25 2.10
ШВЕЦК Мелбю Мелбю 14:00 Вестерос СК Вестерос СК 2.15 3.30 3.30
ГЪP2 Лариса Лариса 14:00 Левадиакос Левадиакос 2.65 2.55 2.80
ГЕРОЛ Хемелинген Хемелинген 14:00 ЕСК Геестемюнде ЕСК Геестемюнде 1.69 4.75 3.30
КОСОВ Дрита Гниляне Дрита Гниляне 14:00 Дукагини Дукагини 1.78 3.25 3.90
ШВЕЦК Халмстад Халмстад 14:00 Трелеборис Трелеборис 1.55 4.33 5.50
ГЕР4 Кемницер Кемницер 14:00 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг 2.10 3.20 3.00
БЪЛ3 Ямбол 1915 Ямбол 1915 14:00 Локомотив Пловдив II Локомотив Пловдив II
КОСОВ Лапи Лапи 14:00 Прищина Прищина 1.40 3.75 5.80
КОСОВ Лирия Призрен Лирия Призрен 14:00 Косово поле Косово поле 2.25 3.20 2.75
РУМ Сепси Сепси 14:00 Университатея Клуж Университатея Клуж 2.15 3.25 3.50
ГЕР4 Виктория Берлин Виктория Берлин 14:00 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 1.66 3.60 4.20
БиХ Тузла Сити Тузла Сити 14:00 Посушие Посушие 1.93 3.20 3.40
КАЗСК Ордабаси Ордабаси 14:00 Тобол Тобол 1.85 3.30 3.50
ШВЕЦК Хелзингборг Хелзингборг 14:00 Вернаму Вернаму 4.75 3.80 1.66
СЛВН Рогашка Рогашка 14:00 Марибор Марибор 4.80 4.10 1.55
БЪЛБ Спортист Своге Спортист Своге 14:00 Септември София Септември София 4.05 3.08 1.87
БЪЛСИ Спартак Варна II Спартак Варна II 14:00 Светкавица Търговище Светкавица Търговище
БЪЛ3 Спартак Пловдив Спартак Пловдив 14:00 Димитровград Димитровград
СЪРБ1 Графичар Графичар 14:00 Инджия Инджия 2.30 2.95 2.85
СЪРБ1 РФК Нови Сад РФК Нови Сад 14:00 ОФК Белград ОФК Белград 5.75 3.70 1.49
БЪЛСИ Лудогорец III Лудогорец III 14:00 Черноломец 1919 Черноломец 1919
ТАЙЛ2 Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая 14:00 Касетсарт Касетсарт 1.13 6.75 15.50
РУМ2 Прогресул Спартак Прогресул Спартак 14:00 АС ФК Бузъу АС ФК Бузъу 34.00 12.00 1.04
ТАЙЛ Чонбури Чонбури 14:00 Сухотай Сухотай 1.82 3.50 3.50
ФРА Ланс Ланс 14:00 Монако Монако 2.30 3.50 3.00
ШВЕЦК ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 14:00 Шьовде АИК Шьовде АИК 1.25 5.75 10.00
ШОТ Мадъруел Мадъруел 14:00 Селтик Селтик 8.00 5.75 1.33
БЪЛ Локомотив София Локомотив София 14:30 Крумовград Крумовград 2.30 3.10 3.30
ГЕРОЛ Будиса Баутцен Будиса Баутцен 14:30 Магдебург II Магдебург II
AЛБ Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина 14:30 Теута Драч Теута Драч 1.62 3.45 5.10
ГЕРОЛ Оптик Ратенов Оптик Ратенов 14:30 Спарта Лихтенберг Спарта Лихтенберг 4.30 4.30 1.56
ГЕРОЛ Айнхайт Рудолщадт Айнхайт Рудолщадт 14:30 Арнщат Арнщат
БEЛ Клуб Брюж Клуб Брюж 14:30 Андерлехт Андерлехт 1.70 3.60 5.00
ГЕРОЛ Нойстерлитц Нойстерлитц 14:30 Рощокер Рощокер 1.55 4.30 4.40
ГЕРОЛ Тасмания Берлин Тасмания Берлин 14:30 Лихтенберг Лихтенберг 5.10 4.33 1.47
АНДОР УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 14:30 Ордино Ордино 1.36 5.00 5.00
ГЕР3 Халешер Халешер 14:30 Любек Любек 1.95 3.50 3.75
AЛБ Кукъс Кукъс 14:30 Ерзени Шияк Ерзени Шияк 2.15 3.10 3.00
БЕЛ2 Беерсхот Беерсхот 14:30 РФК Серен РФК Серен 1.40 4.50 5.75
ГЕРОЛ Плауен Плауен 14:30 Ауербах Ауербах 1.44 4.30 5.55
ГЕРОЛ Херта Зелендорф Херта Зелендорф 14:30 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 1.01 13.00 24.00
ГЕРОЛ Айнхайт Вернигероде Айнхайт Вернигероде 14:30 Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф 2.48 3.62 2.34
ГЕР2 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 14:30 Ханза Рощок Ханза Рощок 1.44 4.50 7.00
АЗР Араз Араз 14:30 Зира Зира 2.40 2.80 2.80
ГЕР2 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 14:30 Нюрнберг Нюрнберг 1.66 4.20 4.75
ГЕР2 Хамбургер Хамбургер 14:30 Елверсберг Елверсберг 1.55 4.50 5.25
ИТЛП Олбия Олбия 15:00 Губио Губио 4.10 3.10 1.80
КИП2 Омония Арадипу Омония Арадипу 15:00 Омония 29 май Омония 29 май 1.95 2.90 3.50
УНГ2 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 15:00 Чаквари ТК Чаквари ТК 2.15 3.10 3.00
ГЕРОЛ Любек II Любек II 15:00 Хайдер ШФ Хайдер ШФ 4.65 4.75 1.47
ИТЛП Про Патрия Про Патрия 15:00 Ренате Ренате 2.20 2.90 3.00
ИТЛП Месина Месина 15:00 Пичерно Пичерно 2.95 2.95 2.25
ГЕРОЛ Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ 15:00 Дасендорф Дасендорф 3.78 4.10 1.67
ГЕРОЛ Ворсфелде Ворсфелде 15:00 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст 2.79 3.64 2.11
ДАН Вейле Вейле 15:00 Силкеборг Силкеборг 3.20 3.30 2.25
ГЪP2 Кампаниакос Халастрас Кампаниакос Халастрас 15:00 Айоликос Айоликос 2.15 3.00 3.00
СЪРБ Явор Иваница Явор Иваница 15:00 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац 2.40 3.20 2.55
КАМР1 Льо Астр Льо Астр 15:00 ПВД ПВД 2.08 2.68 2.98
КАМР1 Фортуна Мфоу Фортуна Мфоу 15:00 Юниън Дуала Юниън Дуала 4.50 3.50 1.63
УРУГВ Серо Ларго Серо Ларго 15:00 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 2.45 2.87 3.00
ТУР Трабзонспор Трабзонспор 15:00 Адана Демирспор Адана Демирспор 1.65 4.20 5.00
ТУР Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 15:00 Аланияспор Аланияспор 1.90 3.50 4.20
ПРС АИК АИК 15:00 Карлберг Карлберг
ТУР1 Маниса Маниса 15:00 Генчлербирлиги Генчлербирлиги 2.15 3.25 3.30
ТУН Олимпик Беджа Олимпик Беджа 15:00 Метлауи Метлауи 1.75 2.95 4.75
ГЪP2 Аполон Понту Аполон Понту 15:00 Македоникос Неаполис Македоникос Неаполис 5.10 4.30 1.62
ЮАРКУ НК Про НК Про 15:00 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
ТУН АС Марса АС Марса 15:00 Солиман Солиман 2.05 2.80 3.60
ТУН Бен Гардан Бен Гардан 15:00 УС Татауин УС Татауин 1.50 3.40 6.00
СМВЛ Караорман Струга Караорман Струга 15:00 Охрид Лихнида Охрид Лихнида
КАФКК СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 15:00 Модърн Фючър Модърн Фючър 2.15 3.00 3.20
ГЕРОЛ Берсенбрюк Берсенбрюк 15:00 Блау-Вайс Борнрайхе Блау-Вайс Борнрайхе 1.17 6.35 10.50
УНГ2 Шорокшар СК Шорокшар СК 15:00 Козармишлен Козармишлен 2.70 3.00 2.35
ГЪP2 Тиликратис Тиликратис 15:00 Калитея Калитея 9.25 4.50 1.29
ГЪP2 Гухтас Гухтас 15:00 Илиуполи Илиуполи 2.16 1.87 2.16
МАК Академия Пандев Академия Пандев 15:00 Македония ГП Македония ГП 1.25 1.04 2.00
МАК Шкендия Шкендия 15:00 КФ Гостивар КФ Гостивар 1.44 3.80 6.50
МЛТ Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 15:00 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК 4.20 3.10 1.78
ГЪP2 Диагорас Диагорас 15:00 Панахайки Панахайки 1.98 1.82 2.12
МАК Вардар Вардар 15:00 Брегалница Щип Брегалница Щип 1.93 3.20 3.50
ГЪP2 Егалео Егалео 15:00 Ханя Мурниес Ханя Мурниес 5.25 3.00 1.66
УНГ2 Печ МФК Печ МФК 15:00 Айка Айка 3.00 2.65 2.37
УНГ2 МТЕ 1904 МТЕ 1904 15:00 Дьормот Дьормот 4.33 3.40 1.68
ГЕРОЛ ЕТШФ Хамбург ЕТШФ Хамбург 15:00 Харкшайде Харкшайде 1.55 4.05 4.65
МАК Тиквеш Тиквеш 15:00 Работнички Работнички 2.20 3.00 2.95
МАК Воска Спорт Воска Спорт 15:00 Силекс Силекс 1.31 4.10 9.75
ГЕРОЛ Хащенбек-Релинген Хащенбек-Релинген 15:00 Унион Торнеш Унион Торнеш 1.19 6.50 8.80
ГЪP2 АЕК Атина II АЕК Атина II 15:00 Ираклис 1908 Ираклис 1908 2.40 2.80 2.85
ИСП Кадис Кадис 15:00 Селта де Виго Селта де Виго 3.20 3.10 2.45
ЧЕХК Опава Опава 15:00 Дукла Прага Дукла Прага 2.30 3.30 2.80
ИСП2 Елденсе Елденсе 15:00 Расинг Ферол Расинг Ферол 2.30 2.90 3.75
ГЕРОЛ Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм 15:00 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен 1.39 4.60 5.90
ГЕРОЛ Германия Егесторф Германия Егесторф 15:00 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе 1.38 4.90 5.60
МЛТ Валета Валета 15:00 Марсашлок Марсашлок 3.20 3.20 2.00
ГЕРОЛ Хееслингер ШК Хееслингер ШК 15:00 Лупо-Мартини Лупо-Мартини 2.43 3.46 2.46
ГЕР4 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 15:00 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 1.44 4.33 5.25
ШЦ1ЛК Госау Госау 15:00 Фрайенбах Фрайенбах
ГЕРОЛ Рюгенберген Рюгенберген 15:00 Палома Палома 5.25 4.60 1.43
ИТЛП Виртус Ентела Виртус Ентела 15:00 Фермана Фермана 1.32 4.33 8.50
ГЕР4 Хавелс Хавелс 15:00 Еймсбютелер ТФ Еймсбютелер ТФ 1.35 4.60 6.50
ТАНЗ Танзания Призънс Танзания Призънс 15:00 Азам Азам 4.50 3.40 1.65
ДАН Хвидовре Хвидовре 15:00 Виборг Виборг 4.75 4.00 1.66
ТАНЗ Гейта Голд Гейта Голд 15:00 Машуджаа Машуджаа 2.15 2.75 3.40
ШВЦР2 Санкт Гален II Санкт Гален II 15:00 Брюл Брюл 2.80 3.50 2.10
УНГ2 Хонвед Хонвед 15:00 Шиофок Шиофок 1.65 3.50 4.40
ГЕРОЛ АШК Дортмунд АШК Дортмунд 15:00 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 1.54 4.10 4.70
ШВЦР Лугано Лугано 15:15 Цюрих Цюрих 2.75 3.20 2.70
ИТАСД Остия Маре Остия Маре 15:30 Тийм Нуова Флорида Тийм Нуова Флорида 1.49 3.90 5.50
ИТАСД Нардо Калчо Нардо Калчо 15:30 Тийм Алтамура Тийм Алтамура 2.00 3.00 3.40
ИТАСД УСД Палмезе УСД Палмезе 15:30 Санта Мария Чиленто Санта Мария Чиленто 1.61 3.40 4.80
ИТАСД Кастровилари Кастровилари 15:30 Локри 1909 Локри 1909 4.10 3.50 1.68
ИТАСД Акрагас Акрагас 15:30 Реал Касалнуово Реал Касалнуово 2.30 3.10 2.75
ИТАСД Гелбисон Гелбисон 15:30 Барлета Барлета 1.80 3.20 4.00
ИТАСД Джойезе Джойезе 15:30 Ачиреале Ачиреале 7.00 4.50 1.34
ИТАСД Вибонезе Вибонезе 15:30 Каникати Каникати 1.37 4.50 6.25
ИТАСД Лупарензе Лупарензе 15:30 Басано Виртус Басано Виртус 3.40 2.87 2.05
ШЦ1ЛК Мури Мури 15:30 Волен Волен
ОАЕ Ал Батаех Ал Батаех 15:30 Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 5.00 3.90 1.50
ИТАСД Битонто Битонто 15:30 Матера Матера
ИТАСД Иския Иския 15:30 Бореале Бореале
ИТАСД Фламиния Фламиния 15:30 Синтиялбалонга Синтиялбалонга 2.30 2.95 2.85
ИТАСД Юнайтед Ричоне Юнайтед Ричоне 15:30 Самбенедетезе Самбенедетезе 3.70 3.20 1.85
ИТАСД Реал Монтеротондо Скало Реал Монтеротондо Скало 15:30 Вигор Сенигалия Вигор Сенигалия 2.95 3.20 2.10
ИТАСД Л'Акуила Л'Акуила 15:30 Тиволи Тиволи 1.68 3.40 4.40
ИТАСД Термоли Калчо Термоли Калчо 15:30 Фосомброне Фосомброне 2.65 2.85 2.55
ИТАСД Кампобасо Кампобасо 15:30 Сора Сора 1.55 3.60 5.00
ИТАСД Атлетико Асколи Атлетико Асколи 15:30 Рома Сити Рома Сити 2.80 2.95 2.35
ШЦ1ЛК Натерс Натерс 15:30 Монте Монте
АНГ Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 15:30 Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 1.45 4.50 7.00
ИТАСД Гладиатор Гладиатор 15:30 Будони Будони 2.45 2.75 2.85
ИТАСД Трастевере Трастевере 15:30 Кавезе Кавезе 3.20 3.00 2.05
ИТАСД Атлетико Ури Атлетико Ури 15:30 Сан Марцано Сан Марцано
ИТАСД Ливорно Ливорно 15:30 Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета 1.40 3.90 6.75
АВС ВШГ Тирол ВШГ Тирол 15:30 Щурм Грац Щурм Грац 5.00 3.80 1.70
ИТАСД Киети Киети 15:30 Авезано Авезано 2.05 3.00 3.20
ИТАСД Атлетико Кастенато Атлетико Кастенато 15:30 Есте Есте 3.00 3.10 2.15
ИТАСД Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 15:30 Местре Местре 2.60 2.85 2.55
ИТАСД Брено Брено 15:30 Виртус Болзано Виртус Болзано 1.93 3.10 3.50
ИТАСД Кионс Кионс 15:30 Мори Санто Стефано Мори Санто Стефано 1.70 3.30 4.33
ИТАСД Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 15:30 Крема Крема 2.40 2.90 2.75
ИТАСД Кливензе Кливензе 15:30 Касатезе Касатезе 3.25 3.25 1.98
ИТАСД Реал Калепина Реал Калепина 15:30 Караваджо Караваджо 3.30 2.95 2.10
ИТАСД Спортинг Трестина Спортинг Трестина 15:30 Орвиетана Калчо Орвиетана Калчо 2.00 2.95 3.40
ИТАСД Гивизано Борджо Моцано Гивизано Борджо Моцано 15:30 Пиянезе Пиянезе 3.00 3.20 2.05
ИТАСД Матезе Матезе 15:30 Фано Фано
ИТАСД Монтебелуна Монтебелуна 15:30 Доломити Белунези Доломити Белунези 3.50 2.90 2.05
ИТАСД Прато Прато 15:30 Калчо Черталдо Калчо Черталдо 1.63 3.50 4.50
ИТАСД Санджиованезе Санджиованезе 15:30 Гросето Гросето 3.80 3.00 1.90
УКР Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 15:30 Динамо Киев Динамо Киев 8.60 5.10 1.42
ИТАСД Брусапорто Брусапорто 15:30 Про Палацоло Про Палацоло 2.80 3.10 2.25
ИТАСД Кастеланзесе Кастеланзесе 15:30 Десензано Калвина Десензано Калвина 3.40 2.95 2.00
ИТАСД Манфредония Манфредония 15:30 Галиполи Галиполи 2.00 3.10 3.25
ИТАСД Виктор Сан Марино Виктор Сан Марино 15:30 Карпи Карпи 3.10 3.30 2.00
ИТАСД Сант Анджело Сант Анджело 15:30 Самаурезе Самаурезе 2.05 3.10 3.10
ИТАСД Кортичела Кортичела 15:30 Алянезе Алянезе 1.83 3.30 3.60
ИТАСД Романа Романа 15:30 Касино Касино 2.45 2.80 2.75
ИТАСД ПДОАЕ ПДОАЕ 15:30 Вадо Вадо 4.10 3.25 1.75
ИТАСД Поджибонси Поджибонси 15:30 Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 1.95 3.10 3.40
АВС Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт 15:30 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 2.20 3.30 3.40
ИТАСД Тревизо Тревизо 15:30 Адриезе Адриезе 2.60 2.95 2.50
ИТАСД Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо 15:30 Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 2.45 3.00 2.60
ИТАСД Пинероло Пинероло 15:30 Боргосезия Боргосезия
ИТАСД Киери Киери 15:30 Вогерезе Вогерезе 1.82 3.25 3.75
ИТАСД Дертона Дертона 15:30 Алчионе Алчионе 5.50 4.00 1.46
ИТАСД Ротонда Ротонда 15:30 Паганезе Паганезе
ИТАСД Пиаченца Пиаченца 15:30 Клуб Милано Клуб Милано 1.44 4.00 6.00
ИТАСД Филине Филине 15:30 Сансеполкро Сансеполкро 1.95 3.10 3.50
ИТАСД Мобилиери Понсако Мобилиери Понсако 15:30 Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 3.75 3.10 1.85
ИТАСД Вила Вале Вила Вале 15:30 Тритиум Тритиум 1.68 3.25 4.50
ИНД ТРАЮ ТРАЮ 15:30 Шилонг Ладжонг Шилонг Ладжонг 3.75 3.60 1.72
ИТАСД Монтекио Маджоре Монтекио Маджоре 15:30 Камподарседжо Камподарседжо 3.10 3.00 2.15
ИТАСД Унион Клодиензе Унион Клодиензе 15:30 Портогруаро Портогруаро 1.60 3.30 5.25
ИТАСД Алба Алба 15:30 Албенга Албенга 3.30 3.10 2.00
ОАЕ Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 15:30 Аджман Аджман 1.33 4.75 6.75
ИТАСД Фанфула Фанфула 15:30 Прогресо Калчо Прогресо Калчо 2.20 3.00 3.00
ХОЛ Алмере Сити Алмере Сити 15:30 Фейенорд Фейенорд 11.00 5.25 1.30
ХОЛ Твенте Твенте 15:30 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 1.40 5.00 7.00
ИТАСД Борджо Сан Донино Борджо Сан Донино 15:30 Имолезе Имолезе 3.50 3.30 1.88
ШЦ1ЛК Кофран Кофран 15:30 Вьове Спортс Вьове Спортс 1.64 3.84 4.25
ИТАСД Пистойезе Пистойезе 15:30 Форли Форли 6.00 3.75 1.46
ИТАСД Санджулиано Сити Санджулиано Сити 15:30 Равена Равена 3.20 2.95 2.10
ИТАСД Лентиджионе Лентиджионе 15:30 Медзолара Медзолара 1.53 3.60 5.50
ИТАСД Ченая Ченая 15:30 Тау Алтопашо Тау Алтопашо
ИТАСД Чизола Чизола 15:30 Бра Бра 2.50 2.95 2.60
ИТАСД Калдиеро Терме Калдиеро Терме 15:30 Леняно Леняно 1.53 3.75 5.00
ИТЛП Чезена Чезена 16:00 Пинето Пинето 1.24 5.00 10.50
ЕГИП Фарко Фарко 16:00 Ел Гаиш Ел Гаиш 3.10 2.85 2.25
ДАН1 Хобро Хобро 16:00 Фредериция Фредериция 2.55 3.30 2.80
ПОЛ Видзев Лодз Видзев Лодз 16:00 Гурник Забже Гурник Забже 2.20 3.25 3.20
СЛВК Тренчин Тренчин 16:00 Слован Братислава Слован Братислава 3.60 3.40 1.88
ФРА Тулуза Тулуза 16:00 Лил Лил 4.20 3.50 1.95
МАР2 Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида 16:00 Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 1.65 3.25 4.80
ИТАСД Чита ди Сант Агата Чита ди Сант Агата 16:00 Реджина Реджина 2.55 2.95 2.55
МАР2 УСМ Ужда УСМ Ужда 16:00 Стад Марокаин Стад Марокаин 2.10 2.87 3.30
МАР2 АС Сале АС Сале 16:00 Ел Масира Ел Масира 2.75 2.87 2.40
ИТАСД Рагуза Рагуза 16:00 Игея Виртус Игея Виртус 2.20 2.95 3.00
КИП Анортозис Анортозис 16:00 АПОЕЛ АПОЕЛ 3.00 3.00 2.15
БиХ Зрински Зрински 16:00 Игман Кониц Игман Кониц 1.13 7.80 7.60
НПФЛ Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 16:00 Шуутинг Старс Шуутинг Старс
НПФЛ Гомбе Юнайтед Гомбе Юнайтед 16:00 Спортинг Лагос Спортинг Лагос 1.57 3.24 6.20
ЙОРД Сахаб Сахаб 16:00 Шабаб Ал Акаба Шабаб Ал Акаба 2.90 2.70 2.45
МАР2 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир 16:00 Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра
ИТАСД Санремезе Санремезе 16:00 Асти Асти 1.68 3.30 4.50
ФРА Ница Ница 16:00 Клермон Клермон 1.40 4.75 8.00
ГЕРОЛ Комет Арстен Комет Арстен 16:00 Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак
САРБ Ал Фейха Ал Фейха 16:00 Абха Абха 1.80 3.60 4.20
САНМА Тре Пене Тре Пене 16:00 СС Космос СС Космос 2.70 3.60 2.10
ПОЛ1 Жнич Пръжков Жнич Пръжков 16:00 Лехия Гданск Лехия Гданск 3.00 3.10 2.37
САНМА Ювенес/Догана Ювенес/Догана 16:00 Тре Фиори Тре Фиори 4.40 3.90 1.58
САНМА Ла Фиорита Ла Фиорита 16:00 Сан Джовани Сан Джовани 1.28 4.75 8.50
ИНДСЛ Керала Бластърс Керала Бластърс 16:00 Гоа Гоа 3.30 3.30 2.00
ИТАСД Гозано Гозано 16:00 Лаванезе Лаванезе 1.68 3.60 4.00
ГЕРОЛ Лехер ТШ Лехер ТШ 16:00 Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 1.83 4.15 3.14
ЧЕХ Славия Прага Славия Прага 16:00 Пардубице Пардубице 1.11 8.50 17.00
ГЕР4 Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 16:00 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел 7.50 4.75 1.29
ГЕРОЛ Бон СК Бон СК 16:00 Германия Теверен Германия Теверен 1.13 6.95 11.75
ЧЕХ Чешке Будейовице Чешке Будейовице 16:00 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 2.40 3.30 2.80
ГЕРОЛ Хенеф 05 Хенеф 05 16:00 Блау-Вайс Кьонигсдорф Блау-Вайс Кьонигсдорф 2.22 3.52 2.69
ГЕРОЛ Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах 16:00 Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 1.80 3.54 3.72
ПОР2 КФ Ос Белененсеш КФ Ос Белененсеш 16:00 Тореенсе Тореенсе 3.00 3.20 2.25
УНГ Кишварда Кишварда 16:00 Пакш Пакш 3.40 3.75 1.90
ГЕРОЛ Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 16:00 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 9.70 6.00 1.19
ИТАСД Лигорна Лигорна 16:00 РГ Тичино РГ Тичино 2.40 2.95 2.70
ГЕРОЛ Гивенбек Гивенбек 16:00 Шпрокхьофел Шпрокхьофел 1.84 3.72 3.40
ГЕРОЛ Хомберг Хомберг 16:00 ТФД Велберт ТФД Велберт 2.32 3.50 2.57
ГЕРОЛ Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен 16:00 Зонсбек Зонсбек 1.85 3.70 3.38
ГЕРОЛ ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 16:00 Арминия Хановер Арминия Хановер 1.66 4.05 3.85
СЛВН Домжале Домжале 16:00 Целе Целе 6.50 4.50 1.40
ИТА Каляри Каляри 16:00 Наполи Наполи 4.20 3.75 1.83
ЛЮКС Шифланж Шифланж 16:00 Вилтц Вилтц 2.20 3.25 2.75
ХЪРВ Динамо Загреб Динамо Загреб 16:00 Риека Риека 2.05 3.40 3.60
ХЪР2 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 16:00 Солин Солин 1.85 3.50 3.60
ГЕРОЛ Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен 16:00 Хюрт Хюрт 2.06 3.35 3.10
ШВЦР2 Бюле Бюле 16:00 Делемон Делемон 2.25 3.40 2.60
ГЕРОЛ Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 16:00 Енепетал Енепетал 1.76 3.60 3.84
ГЕРОЛ Вреден Вреден 16:00 Еркеншвик Еркеншвик
ШЦ1ЛК Порталбан/Глетеренс Порталбан/Глетеренс 16:00 Ла Сара-Еклепланс Ла Сара-Еклепланс
ГЕРОЛ Виктория Клархолц Виктория Клархолц 16:00 Шермбек Шермбек 3.90 3.92 1.68
ГЕРОЛ Унион Фринтроп Унион Фринтроп 16:00 Меербуш Меербуш 2.86 3.60 2.09
ГЕРОЛ Германия Ратинген Германия Ратинген 16:00 Хилден Хилден 2.00 3.54 3.08
ГЕРОЛ ШФ Баумберг ШФ Баумберг 16:00 ШФ Хамборн ШФ Хамборн 1.25 5.50 8.00
ФРА Льо Авър Льо Авър 16:00 Реймс Реймс 3.20 3.25 2.30
ШВЕЦК Нордик Юнайтед Нордик Юнайтед 16:15 Юргорден Юргорден 19.00 10.00 1.10
ГЕРОЛ Бон-Ендених Бон-Ендених 16:15 Айнтрахт Хохкепел Айнтрахт Хохкепел 11.25 6.50 1.15
ГЕРОЛ Унион Шафхаузен Унион Шафхаузен 16:15 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II 3.82 3.84 1.71
ГЕРОЛ Фрехен Фрехен 16:15 Вихтал Вихтал 2.37 3.70 2.41
ГЕРОЛ Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 16:30 БТШ Нойщат БТШ Нойщат 1.56 4.40 4.20
КАМР1 Динамо де Дуала Динамо де Дуала 16:30 Газеле Газеле
КАМР1 Ийгъл Роял Ийгъл Роял 16:30 Канон Канон
ГЕРОЛ Мюлхаймер Мюлхаймер 16:30 Унион Нететал Унион Нететал 2.12 3.56 2.82
ГЕРОЛ Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил 16:30 Пройсен Райнфелд Пройсен Райнфелд 2.39 4.00 2.28
ГЕРОЛ Бюдерих Бюдерих 16:30 Клеве Клеве 1.99 3.62 3.05
ИТАСД Трапани 1905 Трапани 1905 16:30 Санкаталдезе Санкаталдезе 1.11 7.75 17.50
ГЕРОЛ Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол 16:30 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген 3.18 3.84 1.88
ГЕР Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 16:30 Волфсбург Волфсбург 2.25 3.40 3.20
ГЪР ПАС Янина ПАС Янина 16:30 ОФИ ОФИ 2.37 3.30 3.00
КАМР1 Бамбутос Бамбутос 16:30 Коломбе Коломбе 1.05 1.04 1.12
БЪЛ ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София 16:45 Славия Славия 1.85 3.40 4.33
КАМР1 АПЕЖЕС Академи АПЕЖЕС Академи 17:00 УМС де Лум УМС де Лум 2.57 2.86 2.72
КАМР1 Авион Академи Авион Академи 17:00 Стад Ренар Стад Ренар 1.96 1.68 1.77
ШОТФЛ Броомхил Броомхил 17:00 Транент Джуниърс Транент Джуниърс 3.80 5.50 1.50
ГЪР Панетоликос Панетоликос 17:00 ПАОК ПАОК 7.00 5.00 1.40
НПФЛ Лоби Старс Лоби Старс 17:00 Хартленд Хартленд 1.28 4.40 10.25
НПФЛ Кано Пиларс Кано Пиларс 17:00 Съншайн Старс Съншайн Старс
ИТАСД Фиделис Андрия Фиделис Андрия 17:00 Чита ди Фасано Чита ди Фасано 1.75 3.20 4.10
НПФЛ Аква Юнайтед Аква Юнайтед 17:00 Бейелса Юнайтед Бейелса Юнайтед
РШН Франция (ръгби) Франция (ръгби) 17:00 Италия (ръгби) Италия (ръгби) 1.10 55.00 22.00
МАР Хасания Агадир Хасания Агадир 17:00 Шабаб Мохамедия Шабаб Мохамедия 1.90 3.25 3.50
КАТ Ал Вакрах Ал Вакрах 17:00 Ал Сад Ал Сад 4.60 4.50 1.49
НПФЛ Нигер Торнадос Нигер Торнадос 17:00 Абия Уориърс Абия Уориърс 1.52 3.45 6.30
ГАНА Бофоакуе Тано Бофоакуе Тано 17:00 Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс 2.35 2.70 3.22
ПОР3 Канелас 2010 Канелас 2010 17:00 Анадия Анадия 2.60 3.20 2.30
ИСПСБ Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 17:00 Теруел Теруел 1.60 3.20 6.00
АЗР Карабах Карабах 17:00 Сумгаит Сумгаит 1.27 5.25 8.00
ЧИЛИ Депортес Икике Депортес Икике 17:00 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 2.90 3.30 2.45
ЧИЛИ Уачипато Уачипато 17:00 Унион Ла Калера Унион Ла Калера 1.85 3.60 4.20
ПОР3 Спортинг Лисабон II Спортинг Лисабон II 17:00 Перо Пинейро Перо Пинейро 1.22 4.60 9.50
ДАН ОБ ОБ 17:00 Брьондби Брьондби 4.00 3.60 1.90
АНДОР ФК Санта Колома ФК Санта Колома 17:00 Интер Ескалдес Интер Ескалдес 3.26 3.28 2.02
ЛЮКС Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 17:00 Монерих Монерих 1.20 5.75 10.50
ЛЮКС Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 17:00 УНА Щрасен УНА Щрасен 2.40 3.10 2.60
ЛЮКС Диферданж 03 Диферданж 03 17:00 ЮН Керенг ЮН Керенг 1.26 5.50 7.50
ПОР3 Атлетико КП Атлетико КП 17:00 Варзим Варзим 2.20 3.00 2.80
ИТЛП Виченца Виченца 17:00 Триестина Триестина 1.82 3.30 3.75
ГАНА Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 17:00 Нсоатреман Нсоатреман
ЛЮКС Суифт Есперанж Суифт Есперанж 17:00 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 1.77 3.40 3.75
ПОР3 1 декември 1 декември 17:00 Амора Амора 2.30 3.25 2.50
ГАНА Карела Юнайтед Карела Юнайтед 17:00 Легон Ситис Легон Ситис 1.87 3.05 4.10
ПОР3 Виянензе Виянензе 17:00 Санжоаненсе Санжоаненсе 2.05 3.10 3.10
РУМ2 Виторул П. Търгу Жиу Виторул П. Търгу Жиу 17:00 1599 Шелимбър 1599 Шелимбър 3.30 3.00 2.05
ГАНА Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 17:00 РТЮ РТЮ
ПОР3 Оливейра Хоспитал Оливейра Хоспитал 17:00 Калдас Калдас 3.60 3.25 1.80
ИСПСБ Гранада II Гранада II 17:00 Антекера Антекера 3.40 3.00 2.10
БEЛ Гент Гент 17:00 Антверп Антверп 2.20 3.25 3.40
КК Челси Челси 17:00 Ливърпул Ливърпул 2.90 3.60 2.30
ГАНА Бибиани Голд Старс Бибиани Голд Старс 17:00 Берекум Челси Берекум Челси
БЕЛ2 Генк II Генк II 17:00 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 2.90 3.50 2.15
ЛЮКС УТ Петанж УТ Петанж 17:00 Виктория Роспорт Виктория Роспорт 1.80 3.40 3.60
ИСП2 Бургос Бургос 17:15 Спортинг Хихон Спортинг Хихон 2.25 3.00 3.60
ИТАБ Модена Модена 17:15 Специя Специя 2.25 3.40 3.20
ИТЛП Перуджа Перуджа 17:15 Ювентус II Ювентус II 1.63 3.60 4.40
ИТЛП Новара Новара 17:15 Мантова Мантова 3.90 3.20 1.80
ИСП Реал Бетис Реал Бетис 17:15 Атлетик Билбао Атлетик Билбао 3.75 3.25 2.10
МЛТ Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 17:15 Хамрун Спартанс Хамрун Спартанс 3.75 3.80 1.70
ИСП2 Алкоркон Алкоркон 17:15 Тенерифе Тенерифе 2.90 2.87 2.80
БЪВСЖ ВК ЦСКА (Ж) ВК ЦСКА (Ж) 17:30 ВК Марица (Ж) ВК Марица (Ж) 7.45 1.10
ШВЦР Лозана Спорт Лозана Спорт 17:30 Винтертур Винтертур 2.05 3.50 3.60
МЛТ Наксар Лайънс Наксар Лайънс 17:30 Флориана Флориана 8.00 4.10 1.35
ТАНЗ Кагера Шугър Кагера Шугър 17:30 Ихефу Ихефу 2.70 2.60 2.65
СЪРБ Напредак Напредак 17:30 Нови Пазар Нови Пазар 2.70 2.90 2.45
ПОР Визела Визела 17:30 Ещорил Ещорил 2.45 3.20 2.90
ШВЦР Йънг Бойс Йънг Бойс 17:30 Сервет Сервет 2.20 3.80 3.00
ГИБ Колидж 1975 Колидж 1975 17:30 Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед
ГЕР3 Саарбрюкен Саарбрюкен 17:30 Арминия Билефелд Арминия Билефелд 1.65 3.60 4.75
ХОЛ АЗ АЗ 17:45 Аякс Аякс 1.90 4.20 3.50
ГЪР Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 18:00 Астерас Триполи Астерас Триполи 1.28 5.75 10.00
БЪВСЖ Дея Спорт (Ж) Дея Спорт (Ж) 18:00 ВК Хектор София (Ж) ВК Хектор София (Ж) 1.16 4.50
СЪРБ1 ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице 18:00 Младост Нови Сад Младост Нови Сад 2.25 2.65 3.25
УНГ2 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 18:00 Тисакечке Тисакечке 2.20 3.10 2.85
ЮАРКУ Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 18:00 Милфорд Милфорд 1.30 4.50 8.50
УНГ2 Сегед-Чанад Сегед-Чанад 18:00 БВСК Зугло БВСК Зугло 1.61 3.40 4.80
ЛИТСК Паневежис Паневежис 18:00 ТрансИНВЕСТ Вилнюс ТрансИНВЕСТ Вилнюс 1.63 3.40 4.60
УКР Рух Виники Рух Виники 18:00 Полеся Полеся 3.10 3.10 2.35
КАФКК Стад Мали Бамако Стад Мали Бамако 18:00 Диабъл Ноар Диабъл Ноар 1.44 3.60 6.50
КАФКК Академика до Лобито Академика до Лобито 18:00 Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 3.10 3.40 2.05
КАФКК Дриймс Мадина Дриймс Мадина 18:00 Клуб Африкан Клуб Африкан 2.25 3.25 2.87
УНГ2 Казинцбарцика Казинцбарцика 18:00 Вашаш Вашаш 4.40 3.50 1.65
ТУР Истанбулспор Истанбулспор 18:00 Бешикташ Бешикташ 6.50 4.33 1.50
ТУР1 Еюпспор Еюпспор 18:00 Сакаряспор Сакаряспор 1.36 4.75 8.00
AЛБ Скендербеу Корча Скендербеу Корча 18:00 Партизани Тирана Партизани Тирана 3.40 3.10 1.95
КАФКК Абу Салим Абу Салим 18:00 Замалек Замалек 5.00 3.25 1.65
КАФКК Ал Хилал Бенгази Ал Хилал Бенгази 18:00 УСМ Алжир УСМ Алжир 2.37 3.10 2.80
АВС Рапид Виена Рапид Виена 18:00 Аустрия Виена Аустрия Виена 1.90 3.40 4.20
ОАЕ Банияс Банияс 18:00 Ал Аин Ал Аин 6.75 4.80 1.33
ФРА ПСЖ ПСЖ 18:05 Рен Рен 1.44 4.75 7.00
ШВЕЦК Норшьопинг Норшьопинг 18:30 Утсиктен Утсиктен 1.95 3.75 3.50
ШВЕЦК Браге Браге 18:30 Сириус Сириус 3.10 3.60 2.15
ПОЛ Корона Келце Корона Келце 18:30 Легия Варшава Легия Варшава 3.40 3.40 2.05
ГЕР Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 18:30 Хофенхайм Хофенхайм 1.40 5.25 6.50
УНГ Уйпещ Уйпещ 18:30 Ференцварош Ференцварош 5.25 4.20 1.50
ХЪРВ Горица Загреб Горица Загреб 18:30 Славен Копривница Славен Копривница 2.37 3.30 2.87
ЧГ Дечич Дечич 18:30 Петровац Петровац 1.57 3.40 5.25
СЛВК Подбрезова Подбрезова 18:30 ДАК 1904 ДАК 1904 2.25 3.25 2.90
СЛВН Мура Мура 18:30 Радомлье Радомлье 2.20 3.25 2.95
КИП Пафос Пафос 19:00 АЕК Ларнака АЕК Ларнака 2.15 3.10 2.90
ГВАТ Закапа Телиоз Закапа Телиоз 19:00 Гуастатоя Гуастатоя 2.60 3.00 2.50
ИСПСБ Санлукеньо Санлукеньо 19:00 Алхесирас Алхесирас 1.90 3.10 4.00
ДАН ОГФ ОГФ 19:00 Мидтиланд Мидтиланд 3.20 3.25 2.30
КИП Арис Лимасол Арис Лимасол 19:00 Омония Никозия Омония Никозия 1.60 3.60 4.75
ЧЕХ Словачко Словачко 19:00 Спарта Прага Спарта Прага 4.33 3.60 1.75
САРБ Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд 19:00 Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 4.75 4.20 1.61
КАТ Ал Духаил Ал Духаил 19:00 Ал Араби Доха Ал Араби Доха 2.30 3.50 2.45
КРЛА Гуадалупе Гуадалупе 19:00 Ескорпионес Белен Ескорпионес Белен 1.04 1.01 1.04
ИСПСБ Барселона II Барселона II 19:00 Културал Леонеса Културал Леонеса 2.20 2.90 3.30
ЕГИП Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари 19:00 Национална банка на Египет Национална банка на Египет 2.30 3.00 2.75
КРЛА Хикарал Хикарал 19:00 Кармелита Кармелита 1.34 4.75 6.50
ПОЛ1 Ресовия Жешов Ресовия Жешов 19:00 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 2.25 3.10 3.10
КАТ Ал Раян Ал Раян 19:00 Ал Шамал Ал Шамал 1.39 4.50 5.75
МАР ФАР Рабат ФАР Рабат 19:00 УТС Рабат УТС Рабат 1.25 4.33 10.00
ИТА Лече Лече 19:00 Интер Интер 7.00 4.50 1.45
КРЛА АД Сарчи АД Сарчи 19:15 Кепос Камбуте Кепос Камбуте 2.30 3.30 2.55
СЪРБ Войводина Войводина 19:30 Спартак Суботица Спартак Суботица 1.60 3.60 4.60
ИТЛП Фиоренцола Фиоренцола 19:30 Виртус Верона Виртус Верона 2.70 2.90 2.40
ИТЛП Касертана Касертана 19:30 Бриндиси Бриндиси 1.34 4.40 7.50
ИСП2 Картахена Картахена 19:30 Елче Елче 3.60 3.00 2.25
БEЛ Юнион Сен Жилоаз Юнион Сен Жилоаз 19:30 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 1.40 4.50 7.00
ИТЛП Потенца Калчо Потенца Калчо 19:30 Джуляно Джуляно 1.93 3.20 3.40
АНДОР Пас де ла Каса Пас де ла Каса 19:30 Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада 4.40 4.00 1.59
ИТЛП Нуова Монтероси Нуова Монтероси 19:30 Авелино Авелино 5.00 3.70 1.55
ИСП Лас Палмас Лас Палмас 19:30 Осасуна Осасуна 2.50 2.87 3.40
ГЪР Арис Арис 19:30 Волос НФК Волос НФК 1.65 3.60 6.50
РУМ ФКСБ ФКСБ 20:00 Ботошани Ботошани 1.33 4.75 10.00
ИЗР Ашдод Ашдод 20:00 Макаби Хайфа Макаби Хайфа 6.00 4.33 1.44
ПОР Жил Висенте Жил Висенте 20:00 Порто Порто 7.00 4.75 1.40
МЕК Толука Толука 20:00 Тихуана Тихуана 1.50 4.50 6.00
ГЪР Панатинайкос Панатинайкос 20:00 Кифисия Кифисия 1.28 6.00 10.00
ИСПСБ Луго Луго 20:00 Фуенлабрада Фуенлабрада 2.50 2.75 3.00
ПОР Бенфика Бенфика 20:00 Портимонензе Портимонензе 1.12 9.00 19.00
ЯМК Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед 20:00 Дънбехолдън Дънбехолдън 3.30 3.25 1.93
НХЛ Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 20:10 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 2.27 4.65 2.67
НБА Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс 20:10 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 2.70 8.00 1.40
БЕЛ2 Франкс Борайн Франкс Борайн 20:15 Зьолте Варегем Зьолте Варегем 3.10 3.30 2.10
БEЛ АШ Ойпен АШ Ойпен 20:15 Серкъл Брюж Серкъл Брюж 5.00 3.75 1.65
ГЕР Аугсбург Аугсбург 20:30 Фрайбург Фрайбург 2.25 3.60 3.10
ГЕР3 Фрайбург II Фрайбург II 20:30 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 3.50 3.25 2.10
ГИБ Юръп Юръп 20:30 Юръп Пойнт Юръп Пойнт 1.70 3.90 3.60
ПЕРУ Атлетико Грау Атлетико Грау 20:45 АДТ АДТ 1.65 3.75 5.25
КАФКК СОАР Коя СОАР Коя 21:00 Саграда Есперанса Саграда Есперанса 5.25 3.50 1.57
ХОЛ Волендам Волендам 21:00 Хееренвеен Хееренвеен 5.25 4.50 1.60
БОЛ Аурора Аурора 21:00 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман 9.00 4.75 1.33
МАР Магреб Фес Магреб Фес 21:00 Молудия Ужда Молудия Ужда 1.65 3.60 4.50
КАФКК Сехухуне Юнайтед Сехухуне Юнайтед 21:00 РСБ Беркан РСБ Беркан 3.75 3.10 1.85
ИСПСБ Интерсити Интерсити 21:00 Линарес Депортиво Линарес Депортиво 1.75 3.30 4.33
ИСПСБ Осасуна II Осасуна II 21:00 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня 3.80 3.25 1.83
САЩ ФК Синсинати ФК Синсинати 21:30 Торонто Торонто 1.40 4.75 8.00
ИТА Милан Милан 21:45 Аталанта Аталанта 2.30 3.40 3.00
ИТЛП Карарезе Карарезе 21:45 Сестри Леванте Сестри Леванте 1.30 4.60 8.25
ФРА Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 21:45 Монпелие Монпелие 1.70 4.00 4.75
ИТЛП Латина Латина 21:45 Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 2.40 3.10 2.60
УРУГВ Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 22:00 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 2.75 3.30 2.45
АРЖ Ривър Плейт Ривър Плейт 22:00 Бока Хуниорс Бока Хуниорс 1.85 3.25 4.75
ИСП2 Аморебиета Аморебиета 22:00 Албасете Албасете 3.75 3.00 2.20
АРТФА Депортиво Мерло Депортиво Мерло 22:00 Архентино Мерло Архентино Мерло 3.10 2.70 2.30
АРТФА УАИ Уркуиза УАИ Уркуиза 22:00 Колегиалес Колегиалес 2.85 2.70 2.45
КРЛА Кариари Пококи Кариари Пококи 22:00 Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо 2.50 3.40 2.30
ИСП Реал Мадрид Реал Мадрид 22:00 Севиля Севиля 1.25 6.50 11.00
ВЕН Карабобо Карабобо 22:00 Ангостура Ангостура 1.63 3.50 4.50
АРЖБ Клуб Атлетико Гюемес Клуб Атлетико Гюемес 22:00 Агропекуарио Агропекуарио 2.80 2.90 2.87
АРЖБ Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй 22:00 Гилермо Браун Гилермо Браун 1.80 3.30 5.00
АРЖБ Сан Телмо Сан Телмо 22:00 Нуева Чикаго Нуева Чикаго 2.62 2.90 3.00
ФР14 АСМ Клермон АСМ Клермон 22:05 Стад Тулузен Стад Тулузен 1.50 21.00 3.03
ЯМК Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 22:30 Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 1.44 3.80 6.25
ПОР Рио Аве Рио Аве 22:30 Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон 10.00 6.00 1.28
ЯМК Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 22:30 Уотърхаус Уотърхаус 4.10 3.30 1.73
ЯМК Вере Юнайтед Вере Юнайтед 22:30 Лайм Хол Академи Лайм Хол Академи 1.46 3.80 6.00
НХЛ Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 22:40 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 2.11 4.65 2.94
НБА Финикс Сънс Финикс Сънс 22:40 Лос Анджелис Лейкърс Лос Анджелис Лейкърс 1.70 8.00 2.11
ЧИЛИБ Реколета Реколета 23:00 Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 2.90 3.25 2.10
КРПД Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 23:00 Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 1.90 3.40 3.60
ГВАТ Коатепек Коатепек 23:00 Ксинабахул Ксинабахул 2.25 3.00 2.87
КРПД Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 23:00 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 1.75 3.60 3.75
ХОНД Оланчо Оланчо 23:00 Генезис Генезис 1.87 3.25 3.60
ПЕРУ Алианса Лима Алианса Лима 23:00 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос 1.22 6.00 13.00
ЯМК Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 23:00 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2.55 3.00 2.50
КРЛА Лимон Блек Стар Лимон Блек Стар 23:00 Санта Ана Санта Ана 2.60 3.25 2.30
ЧИЛИ О'Хигинс О'Хигинс 23:00 Коло Коло Коло Коло 3.00 3.50 2.30
АРЖБ Расинг Кордоба Расинг Кордоба 23:00 Тристан Суарес Тристан Суарес 1.95 3.30 4.20
ПАР Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 23:15 Спортиво Амелияно Спортиво Амелияно 3.00 3.20 2.20
ЕСАЛ Фирпо Фирпо 23:15 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 2.30 3.00 2.75
ЕСАЛ Драгън Драгън 23:15 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 3.00 3.00 2.20
КОЛА Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 23:30 Америка де Кали Америка де Кали 3.80 3.10 2.15
БОЛ Боливар Боливар 23:30 Дъ Стронгест Дъ Стронгест 2.05 3.80 3.25
ЕСАЛ Платенсе Сакатеколука Платенсе Сакатеколука 23:30 Онсе Депортиво Онсе Депортиво 2.50 3.00 2.55

Срещи на живо

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АРЖЦ 00:00
Реал Пилар Реал Пилар 2 - 2 Муниз Муниз
АРЖ 00:30
Уракан Уракан 0 - 0 Сан Лоренсо Сан Лоренсо
ПЕРУ 00:30
Мелгар Мелгар 2 - 1 Унион Комерсио Унион Комерсио
АРЖ 00:30
Белграно Белграно 2 - 2 Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба
УРУГВ 01:00
Пенярол Пенярол 2 - 0 Мирамар Мисионес Мирамар Мисионес
МЕК 01:00
Леон Леон 1 - 0 Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис
ХОНД 01:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 3 - 1 Маратон Маратон
КОЛА 01:10
Алианса Петролера Алианса Петролера 2 - 0 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
НХЛ 01:10
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 2 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
ПЕРУ 01:15
Карлос Манучи Карлос Манучи 0 - 4 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
ЧИЛИБ 01:30
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 1 - 1 Барнечея Барнечея
ПАР 01:45
Серо Портеньо Серо Портеньо 0 - 0 Сол де Америка Сол де Америка
КРПД 02:00
Алахуеленсе Алахуеленсе 0 - 1 Ередияно Ередияно
ГВАТ 02:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 0 - 0 Кселаху Кселаху
НХЛ 02:10
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 3 - 3 Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс
НХЛ 02:10
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 2 - 2 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
НХЛ 02:10
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 3 - 4 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
САЩ 02:30
Шарлът ФК Шарлът ФК 1 - 0 Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити
САЩ 02:30
Орландо Сити Орландо Сити 0 - 0 КФ Монреал КФ Монреал
САЩ 02:30
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 2 - 2 Чикаго Файър Чикаго Файър
ВЕН 02:30
Самора Самора 1 - 1 Райо Сулияно Райо Сулияно
САЩ 02:30
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 3 - 1 Ню Инглънд Ню Инглънд
АРЖБ 02:45
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 1 - 1 Арсенал Саранди Арсенал Саранди
МЕК 03:00
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 1 - 1 Атлас Атлас
АРЖ 03:00
Сармиенто Сармиенто 0 - 0 Баракас Сентрал Баракас Сентрал
АРЖ 03:00
Унион Санта Фе Унион Санта Фе 4 - 1 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
ХОНД 03:00
Мотагуа Мотагуа 0 - 2 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
МЕК 03:05
Гуадалахара Гуадалахара 3 - 1 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
НБА 03:10
Детройт Пистънс Детройт Пистънс 109 - 112 Орландо Меджик Орландо Меджик
НХЛ 03:10
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 1 - 2 Далас Старс Далас Старс
КОЛА 03:20
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 1 - 0 Мильонариос Мильонариос
КРПД 03:30
Сан Карлос Сан Карлос 1 - 1 Пунтаренас Пунтаренас
САЩ 03:30
Хюстън Динамо Хюстън Динамо 1 - 1 Спортинг КС Спортинг КС
САЩ 03:30
Остин Остин 1 - 2 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
САЩ 03:30
Сейнт Луис Сити Сейнт Луис Сити 1 - 1 Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк
ЕСАЛ 03:30
ФАС ФАС 1 - 0 Фуерте Сан Франциско Фуерте Сан Франциско
САЩ 03:30
Далас Далас 2 - 1 Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс
НБА 03:40
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 102 - 116 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
НБА 04:10
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс 101 - 86 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
НХЛ 05:10
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 2 - 4 Нашвил Предатърс Нашвил Предатърс
НХЛ 05:10
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 3 - 6 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
НХЛ 05:10
Сиатъл Кракен Сиатъл Кракен 2 - 5 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
МЕК 05:10
Америка Америка 1 - 0 Крус Асул Крус Асул
АВНПЛ 05:30
Чарлстън Адзури Чарлстън Адзури 2 - 1 Ню Ламбтън Ню Ламбтън
САЩ 05:30
Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 4 - 1 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс
НХЛ 05:40
Лос Анджелис Кингс Лос Анджелис Кингс 2 - 2 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
ЯП2 05:50
Ехиме Ехиме 1 - 0 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
ЯП3 06:00
Имабари Имабари 1 - 0 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
ЯП2 06:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 2 - 3 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 06:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 3 - 0 Точиги Точиги
АВНПЛ 06:00
Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед 1 - 2 Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс
АВНПЛ 06:00
Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс 2 - 2 Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс
ЯП2 06:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 1 - 2 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП3 07:00
Тегевайро Миязаки Тегевайро Миязаки 1 - 2 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП3 07:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 3 - 0 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП3 07:00
ЙССЦ ЙССЦ 1 - 1 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП2 07:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 1 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
АВНПЛ 07:00
АПИА Лейхард АПИА Лейхард 3 - 1 Сентрал Коуст Маринърс II Сентрал Коуст Маринърс II
ЯП2 07:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 1 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ЯП3 07:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 1 Грула Мориока Грула Мориока
ЯП2 07:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 5 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП 07:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 1 - 1 Киото Санга Киото Санга
ЯП 07:00
Токио Верди Токио Верди 1 - 2 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
ММА 07:30
Брандън Морено Брандън Морено 0 - 1 Брандън Ройвал Брандън Ройвал
АВНПЛ 08:00
Сейнт Албанс Сейнтс Сейнт Албанс Сейнтс 1 - 3 Данденонг Сити Данденонг Сити
АВЛ 08:00
Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс 2 - 2 Макартър Макартър
АВЛ 08:00
Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори 0 - 1 Сентрал Коуст Маринърс Сентрал Коуст Маринърс
АВНПЛ 08:30
Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик 1 - 1 Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед
АВНПЛ 08:30
Уайт Сити Белград Уайт Сити Белград 0 - 3 Метро Старс Метро Старс
ХК 09:00
Рисорсес Кепитъл Рисорсес Кепитъл 0 - 4 Ийстърн Ийстърн
ХК 09:00
Китчее Китчее 6 - 0 Хонг Конг (23) Хонг Конг (23)
КИТСК 10:00
Шанхай Порт Шанхай Порт 0 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
ХК 10:30
Хонг Конг ФК Хонг Конг ФК 0 - 5 Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт
АВС1 11:30
Адмира Адмира 3 - 2 Рийд Рийд
ГЕРОЛ 11:45
ХЕБК ХЕБК 3 - 2 Сасел Сасел
МЛТ 12:00
Сайрънс Сайрънс 0 - 4 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
БЪЛБ 12:00
Марек Марек 1 - 0 Беласица Беласица