Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
РУС3 Текстилчик Текстилчик 15:00 Авангард Курск Авангард Курск X
РУС3 Металург Липецк Металург Липецк 15:00 Новосибирск Новосибирск X
ШВЕЦ2 Отвидаберг Отвидаберг 15:00 Сюрианска Сюрианска X
ШВЕЦ2 Лидшьопинг Лидшьопинг 15:00 Шифала Шифала X
ИСП2 Ейбар Ейбар 15:00 Картахена Картахена X
ШВЕЦ Бромапойкарна Бромапойкарна 15:00 Норшьопинг Норшьопинг X
ДАН3 Тистед Тистед 15:00 ХИК ХИК X
КАЗХ Жетису Жетису 15:00 Кизилжар Кизилжар X
РУС3 Челябинск Челябинск 15:00 Уфа Уфа X
ГЕРОЛ ФФЛ Хале ФФЛ Хале 15:00 ШК Фрейтал ШК Фрейтал X
КАЗХ Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 15:00 Тобол Тобол X
АНГ2 Кроули Таун Кроули Таун 15:00 Крю Александра Крю Александра X
ШВЕЦ2 Бергдаленс Бергдаленс 15:00 Астрио Астрио X
ШВЕЦ1 Питео Питео 15:00 Стокхолм Интер Стокхолм Интер X
ШВЕЦ Хамарби Хамарби 15:00 АИК АИК X
ГЕРОЛ Рощокер Рощокер 15:00 Спарта Лихтенберг Спарта Лихтенберг X
ТАЙЛ Ратчабури Ратчабури 15:00 Порт Порт X
РУС3 Торпедо Миас Торпедо Миас 15:00 Спартак Кострома Спартак Кострома X
БЛР1 Локомотив Гомел Локомотив Гомел 15:00 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ X
КЕНИЯ Бандари Бандари 15:00 Софапака Софапака X
КЕНИЯ Гор Махия Гор Махия 15:00 Мухорони Ют Мухорони Ют X
ТАДЖ Равшан Куляб Равшан Куляб 15:00 Куктош Куктош X
ШЦ1ЛК Ивердон Спорт II Ивердон Спорт II 15:00 Порталбан/Глетеренс Порталбан/Глетеренс X
ИНДЗ1 Борнео Борнео 15:00 Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед X
ДАН ОБ ОБ 15:00 Рандерс Рандерс X
РУС3 Родина Москва II Родина Москва II 15:00 Ротор Волгоград Ротор Волгоград X
АЗР Габала Габала 15:00 Араз Араз X
КЕНИЯ Леопардс Леопардс 15:00 Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед X
МАЛС Пулау Пинанг Пулау Пинанг 15:15 Теренгану Теренгану X
ХОЛ Витес Витес 15:30 Аякс Аякс X
УКР Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 15:30 Полеся Полеся X
УКР Ворскла Ворскла 15:30 Оболон Киев Оболон Киев X
ХОЛ АЗ АЗ 15:30 Утрехт Утрехт X
УКР Верес Ривне Верес Ривне 15:30 Олександрия Олександрия X
ХОЛ Волендам Волендам 15:30 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс X
ХОЛ ПЕК Зволе ПЕК Зволе 15:30 Твенте Твенте X
УКР Минай Минай 15:30 Колос Ковальовка Колос Ковальовка X
ХОЛ Фейенорд Фейенорд 15:30 Екселсиор Екселсиор X
УКР Днипро-1 Днипро-1 15:30 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк X
ХОЛ ПСВ ПСВ 15:30 РКК Валвейк РКК Валвейк X
УКР Рух Виники Рух Виники 15:30 Черноморец Одеса Черноморец Одеса X
ХОЛ Спарта Ротердам Спарта Ротердам 15:30 Хееренвеен Хееренвеен X
ИТААЖ Рома (Ж) Рома (Ж) 15:30 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж) X
ХОЛ Хераклес Хераклес 15:30 Фортуна Ситард Фортуна Ситард X
ХОЛ Алмере Сити Алмере Сити 15:30 НЕК НЕК X
ХЪР2 Шибеник Шибеник 15:50 Вуковар Вуковар X
ГРУ2 Сиони Сиони 16:00 Колхети Хоби Колхети Хоби X
ЮАР2 Магеси Магеси 16:00 Венда Венда X
ПОЛ Варта Познан Варта Познан 16:00 Легия Варшава Легия Варшава X
СЛВН2 Нафта Нафта 16:00 Дравиня Дравиня X
ЗИМБА КАПС Юнайтед КАПС Юнайтед 16:00 Динамос Динамос X
СЛВН2 Рудар Велене Рудар Велене 16:00 Кърка Кърка X
ШВЕЦС Сандвикен Сандвикен 16:00 Варберг Варберг X
БЛР1 Торпедо БелАЗ II Торпедо БелАЗ II 16:00 Волна Волна X
ПОЛ1 Полония Варшава Полония Варшава 16:00 Одра Ополе Одра Ополе X
АРМЕ Западна Армения Западна Армения 16:00 БКМА БКМА X
СЛВН2 Табор Сежана Табор Сежана 16:00 Приморие Приморие X
ГРУ2 Рустави Рустави 16:00 Арагви Душети Арагви Душети X
СЛВН2 Билье Билье 16:00 НК Бистрица НК Бистрица X
СЛВН2 Бринье Гросуплье Бринье Гросуплье 16:00 Илирия Любляна Илирия Любляна X
ЗИМБА Маника Даймъндс Маника Даймъндс 16:00 Грийн Фюъл Грийн Фюъл X
ФИН Гнистан Гнистан 16:00 КуПС КуПС X
ЮАР2 ДжДР Старс ДжДР Старс 16:00 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед X
ЮАР2 Марумо Галантс Марумо Галантс 16:00 Орбит Колидж Орбит Колидж X
ЮАР2 Милфорд Милфорд 16:00 Претория Калийс Претория Калийс X
ЮАР2 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 16:00 Барока Барока X
ЮАР2 Ъпингтън Сити Ъпингтън Сити 16:00 Касрик Старс Касрик Старс X
ЛИТ1 ФА Шяуляй II ФА Шяуляй II 16:00 Атмосфера Атмосфера X
ЮАР2 Блек Леопардс Блек Леопардс 16:00 НБ Ла Масия НБ Ла Масия X
ФИН1 СЯК Академия СЯК Академия 16:00 СалПа СалПа X
ШВЕЦ2 Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 16:00 Мьолбю Мьолбю X
ГРУ2 ВИТ Грузия ВИТ Грузия 16:00 Спаери Спаери X
ШВЕЦ1 Умея Умея 16:00 Карлберг Карлберг X
ЮАР2 Платинум Сити Роувърс Платинум Сити Роувърс 16:00 Хънгри Лайънс Хънгри Лайънс X
ЗИМБА Чикън Ин Чикън Ин 16:00 Симба Бора Симба Бора X
РУС3 Калуга Калуга 16:00 Химик Дзержинск Химик Дзержинск X
ГЕРОЛ Тюркспор Дортмунд Тюркспор Дортмунд 16:00 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 X
УРУ2 Уругвай Монтевидео Уругвай Монтевидео 16:00 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас X
ИТА Удинезе Удинезе 16:00 Емполи Емполи X
ИТА Монца Монца 16:00 Фрозиноне Фрозиноне X
УРУ2 Суд Америка Суд Америка 16:00 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео X
РУС3 Динамо Брянск Динамо Брянск 16:00 Волга Уляновск Волга Уляновск X
РУС3 Машук КМВ Машук КМВ 16:00 Иртиш Омск Иртиш Омск X
ТАДЖ Истиклол Истиклол 16:00 Ескхата Ескхата X
ЧЕХ Теплице Теплице 16:00 Храдец Кралове Храдец Кралове X
ФИЛИП Филипин Арми Филипин Арми 16:00 Лойола Лойола X
ИРЛФА Пайк Роувърс Пайк Роувърс 16:00 Вила Уотърфорд Вила Уотърфорд X
ПОР2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе 16:00 Лейшоеш Лейшоеш X
ГЕР4 Санкт Паули II Санкт Паули II 16:30 Хановер 96 II Хановер 96 II X
ГЕР2 Ханза Рощок Ханза Рощок 16:30 Падерборн Падерборн X
ГЕР2 Веен Висбаден Веен Висбаден 16:30 Санкт Паули Санкт Паули X
ГЕР2 Хановер 96 Хановер 96 16:30 Холщайн Кил Холщайн Кил X
ГЕР2 Оснабрюк Оснабрюк 16:30 Херта Берлин Херта Берлин X
ГЕР2 Елверсберг Елверсберг 16:30 Карлсруе Карлсруе X
АВСРЛ Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II 16:30 Швац Швац X
ГЕР2 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 16:30 Магдебург Магдебург X
РУС3 Краснодар II Краснодар II 16:30 Чайка Чайка X
РУС Ростов Ростов 16:30 Балтика Балтика X
ГЕР2 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 16:30 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг X
ФИН3 ОЛС ОЛС 16:30 ПККУ ПККУ X
ГЕР2 Хамбургер Хамбургер 16:30 Нюрнберг Нюрнберг X
ГЕР2 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 16:30 Шалке 04 Шалке 04 X
ЕСТ Вапрус Вапрус 17:00 ФКИ Левадия ФКИ Левадия X
ПОР3 Луситания Луроса Луситания Луроса 17:00 Алверка Алверка X
БРАБ Сантос Сантос 17:00 Бруске Бруске X
БЪЛСИ Кубрат Кубрат 17:00 Черно море II Черно море II X
ШВЕЦ2 Смедби Смедби 17:00 Ханинге Ханинге X
ЛИТ Джугас Телшай Джугас Телшай 17:00 Банга Банга X
ШОТ Мадъруел Мадъруел 17:00 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън X
БЪЛСИ Устрем Дончево Устрем Дончево 17:00 Лудогорец III Лудогорец III X
ШВЕЦ2 Кристиандстадс Кристиандстадс 17:00 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ X
ГРУ2 Динамо Тбилиси II Динамо Тбилиси II 17:00 Гареджи Гареджи X
УЗБЕ АГМК АГМК 17:00 Согдияна Согдияна X
ПОР3 Спортинг Брага II Спортинг Брага II 17:00 Атлетико КП Атлетико КП X
ШВЕЦ1 Ариана Малмьо Ариана Малмьо 17:00 Тролхетан Тролхетан X
ШОТ Рос Каунти Рос Каунти 17:00 Абърдийн Абърдийн X
ШВЕЦ1 Онсала Онсала 17:00 Норби Норби X
ПОР3 Академика Академика 17:00 Варзим Варзим X
ШВЕЦ1 Лунд Лунд 17:00 Твякер Твякер X
ПОР3 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 17:00 Фелгейраш 1932 Фелгейраш 1932 X
ПОЛ2 Заглембе Любин II Заглембе Любин II 17:00 ЛКС Лодз II ЛКС Лодз II X
ШОТ Ливингстън Ливингстън 17:00 Хибърниън Хибърниън X
ШВЕЦ1 Люнгшиле Люнгшиле 17:00 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра X
УЗБЕ Навбахор Навбахор 17:00 Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана X
ИТАСД Трапани 1905 Трапани 1905 17:00 Кавезе Кавезе X
ИТАСД Алчионе Алчионе 17:00 Калдиеро Терме Калдиеро Терме X
БЪЛЮЗ ЦСКА 1948 III ЦСКА 1948 III 17:00 Вихрен Вихрен X
ИТАСД Л'Акуила Л'Акуила 17:00 Самбенедетезе Самбенедетезе X
ИТАСД Сиракуза Сиракуза 17:00 Реджина Реджина X
УНГ2 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 17:00 Чаквари ТК Чаквари ТК X
ИТАСД Романа Романа 17:00 Касино Касино X
ИТАСД Равена Равена 17:00 Кортичела Кортичела X
ИТАСД Десензано Калвина Десензано Калвина 17:00 Варесина Варесина X
АРТФА Атенас Рио Куарто Атенас Рио Куарто 17:00 Феро Карил Оесте ГП Феро Карил Оесте ГП X
ИТАСД Кампобасо Кампобасо 17:00 Карпи Карпи X
ПАР2 Мартин Ледесма Мартин Ледесма 17:00 Пасторео Пасторео X
ПАР2 Спортиво Сан Лоренцо Спортиво Сан Лоренцо 17:00 Спортиво Карапегуа Спортиво Карапегуа X
БЪЛСИ Доростол Доростол 17:00 Светкавица Търговище Светкавица Търговище X
БЪЛСИ Септември Тервел Септември Тервел 17:00 Спартак Варна II Спартак Варна II X
ИТАСД Чизола Чизола 17:00 Вадо Вадо X
АЛБПЛ Лячи Лячи 17:00 Фламуртари Фламуртари X
ИТАСД Басано Виртус Басано Виртус 17:00 Камподарседжо Камподарседжо X
ШВЕЦ2 Вигбихолмс ИК Вигбихолмс ИК 17:00 Кунгсенген Кунгсенген X
ИСП2 Алкоркон Алкоркон 17:15 Реал Валядолид Реал Валядолид X
ШВЕЦ ГАИС ГАИС 17:30 Елфсборг Елфсборг X
ШВЕЦ Вернаму Вернаму 17:30 Калмар Калмар X
ИРАА Естеглал Моласани Естеглал Моласани 17:45 Фар Сепаси Фар Сепаси X
ШВЕЦ1 Асириска Асириска 18:00 Нордик Юнайтед Нордик Юнайтед X
БЛР1 Бумпром Бумпром 18:00 МЛ Витебск МЛ Витебск X
АНГ Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 18:00 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед X
ХЪРВ Хайдук Сплит Хайдук Сплит 18:00 Горица Загреб Горица Загреб X
УНГ2 Тисакечке Тисакечке 18:00 БВСК Зугло БВСК Зугло X
ЧЕХ2 Варнсдорф Варнсдорф 18:00 Пршибрам Пршибрам X
ЧЕХ Злин Злин 18:00 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 X
АВС Рапид Виена Рапид Виена 18:00 Хартберг Хартберг X
БЪЛ3 Спартак Пловдив Спартак Пловдив 18:00 Карнобат Карнобат X
АНГ Манчестър Сити Манчестър Сити 18:00 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед X
УНГ2 Хонвед Хонвед 18:00 Дьормот Дьормот X
ЧЕХ2 Збройовка Бърно Збройовка Бърно 18:00 Ханачка Ханачка X
УНГ2 Сегед-Чанад Сегед-Чанад 18:00 МТЕ 1904 МТЕ 1904 X
ЛАТ ФС Йелгава ФС Йелгава 18:00 Рига Рига X
УНГ2 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 18:00 Печ МФК Печ МФК X
АНДОР Ордино Ордино 18:00 Карой Карой X
ЕГИП Исмайли Исмайли 18:00 Пирамидс Пирамидс X
АНГ Ливърпул Ливърпул 18:00 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс X
АНГ Челси Челси 18:00 АФК Борнемут АФК Борнемут X
УНГ2 Шорокшар СК Шорокшар СК 18:00 Казинцбарцика Казинцбарцика X
АВС Щурм Грац Щурм Грац 18:00 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт X
ЧЕХ2 Височина Ихлава Височина Ихлава 18:00 Виктория Жижков Виктория Жижков X
АВС Залцбург Залцбург 18:00 ЛАСК ЛАСК X
ГАНА Нсоатреман Нсоатреман 18:00 Бибиани Голд Старс Бибиани Голд Старс X
СМВЛ Победа Победа 18:00 Беса Добри дол Беса Добри дол X
СМВЛ Башкими Куманово Башкими Куманово 18:00 Тетекс Тетекс X
СМВЛ Каменица Саса Каменица Саса 18:00 Вардар Неготино Вардар Неготино X
СМВЛ Охрид Лихнида Охрид Лихнида 18:00 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия X
СЪРБ1 Металац ГМ Металац ГМ 18:00 Младост Нови Сад Младост Нови Сад X
ГАНА Медеама Медеама 18:00 РТЮ РТЮ X
ГАНА Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 18:00 Адуана Старс Адуана Старс X
ГАНА Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 18:00 Карела Юнайтед Карела Юнайтед X
СМВЛ Новаци Новаци 18:00 Скопие Скопие X
БиХ1 ТОШК Тешан ТОШК Тешан 18:00 Братство Грачаница Братство Грачаница X
ГАНА Самартекс Самартекс 18:00 Бофоакуе Тано Бофоакуе Тано X
ГАНА Дриймс Мадина Дриймс Мадина 18:00 Харт ъф Лайънс Харт ъф Лайънс X
СЪРБ1 РФК Нови Сад РФК Нови Сад 18:00 Дубочица Дубочица X
СЪРБ1 Колубара Колубара 18:00 ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице X
АРТФА Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 18:00 Депортиво Мерло Депортиво Мерло X
СЪРБ1 Раднички Нови Белград Раднички Нови Белград 18:00 ОФК Вършац ОФК Вършац X
СМВЛ Беласица Струмица Беласица Струмица 18:00 Арсими Арсими X
СМВЛ Осогово Осогово 18:00 Пелистер Пелистер X
СМВЛ Детонит Плачковица Детонит Плачковица 18:00 Караорман Струга Караорман Струга X
БЪЛ3 Левски Карлово Левски Карлово 18:00 Несебър Несебър X
БЪЛ3 Ямбол 1915 Ямбол 1915 18:00 Атлетик Куклен Атлетик Куклен X
АНДОР Пас де ла Каса Пас де ла Каса 18:00 Есперанс Д'Андора Есперанс Д'Андора X
АНДОР УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 18:00 ФК Санта Колома ФК Санта Колома X
РУС3 Муром Муром 18:00 Велес Москва Велес Москва X
ЧЕХ2 Хрудим Хрудим 18:00 Сигма Оломоуц II Сигма Оломоуц II X
УНГ2 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 18:00 Айка Айка X
АНГ Бърнли Бърнли 18:00 Нотингам Форест Нотингам Форест X
УНГ2 Шиофок Шиофок 18:00 Козармишлен Козармишлен X
ЧЕХ2 Таборско Таборско 18:00 Дукла Прага Дукла Прага X
ЧЕХ2 Простеев Простеев 18:00 Опава Опава X
АНГ Арсенал Арсенал 18:00 Евертън Евертън X
АНДОР Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада 18:00 Интер Ескалдес Интер Ескалдес X
ЧЕХ2 Спарта Прага II Спарта Прага II 18:00 Влашим Влашим X
АНГ Брентфорд Брентфорд 18:00 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед X
АНГ Кристъл Палас Кристъл Палас 18:00 Астън Вила Астън Вила X
ЧЕХ2 Вишков Вишков 18:00 Лишен Лишен X
НПФЛ Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 18:00 Нигер Торнадос Нигер Торнадос X
АНГ Лутън Таун Лутън Таун 18:00 Фулъм Фулъм X
ЧЕХ Чешке Будейовице Чешке Будейовице 18:00 Яблонец Яблонец X
ЧЕХ Пардубице Пардубице 18:00 Карвина Карвина X
АНДОР Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес 18:00 Атлетик Америка Атлетик Америка X
АНГ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 18:00 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър X
ГРУ Гагра Гагра 18:00 Телави Телави X
ОМАН Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб 18:15 Бахла Бахла X
ОМАН Ал Сееб Ал Сееб 18:15 Ал Нахда Ал Бурайми Ал Нахда Ал Бурайми X
ОМАН Ал Уехда Сур Ал Уехда Сур 18:15 Оман Клуб Оман Клуб X
ОМАН Ибри Ибри 18:15 Сохар Сохар X
УНГ Кечкемет ТЕ Кечкемет ТЕ 18:15 Залаегерсег Залаегерсег X
ОМАН Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах 18:15 Сур Сур X
ОМАН Ал Рустая Ал Рустая 18:15 Дхофар Дхофар X
ЛИТ Жалгирис Жалгирис 18:25 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис X
ПОЛ Видзев Лодз Видзев Лодз 18:30 Лех Познан Лех Познан X
ПОР2 Санта Клара Санта Клара 18:30 Униао де Лейрия Униао де Лейрия X
ПОР2 Насионал Мадейра Насионал Мадейра 18:30 Мафра Мафра X
ФИН1 МП МП 18:30 ЯПС ЯПС X
ФИН1 Яро Яро 18:30 ПК-35 ПК-35 X
ГЕР4 Виктория Берлин Виктория Берлин 18:30 Ханза Рощок II Ханза Рощок II X
СЛВН Олимпия Любляна Олимпия Любляна 18:30 Браво Браво X
ПОЛ2 СКРА Честохова СКРА Честохова 18:30 Щомил Олщин Щомил Олщин X
СЛВН Копер Копер 18:30 Марибор Марибор X
БиХ1 БСК Баня Лука БСК Баня Лука 18:30 Козара Градишка Козара Градишка X
УРУГВ Данубио Данубио 18:30 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео X
ХЪР2 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 18:30 Дугополье Дугополье X
ФИН ЕИФ ЕИФ 18:30 Лахти Лахти X
ИТЛП Чезена Чезена 18:45 Юве Стабия Юве Стабия X
БАХР Ал Хид Ал Хид 19:00 Ал Наджма Ал Наджма X
БАХР Ийст Рифа Ийст Рифа 19:00 Халидия Халидия X
БЪЛ3 Созопол Созопол 19:00 Ботев Пловдив II Ботев Пловдив II X
ЙОРД Шабаб Ал Акаба Шабаб Ал Акаба 19:00 Маан Маан X
ПЕРУ2 Аякучо Аякучо 19:00 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол X
ИТАСД Мартина Франка Мартина Франка 19:00 Нардо Калчо Нардо Калчо X
ЙОРД Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон 19:00 Могхайер Ал Сархан Могхайер Ал Сархан X
ЙОРД Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 19:00 Сахаб Сахаб X
ЙОРД Ал Рамта Ал Рамта 19:00 Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман X
БАХР Ал Хала Ал Хала 19:00 Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама X
БАХР Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 19:00 Бусайтийн Бусайтийн X
БАХР Мухарак Мухарак 19:00 Ситра Ситра X
ИТА Интер Интер 19:00 Лацио Лацио X
КАЗХ Елимай Семей Елимай Семей 19:00 Кайрат Кайрат X
ПОЛ1 Нечеча Нечеча 19:00 Тихи Тихи X
ИТЛП Новара Новара 19:00 Фиоренцола Фиоренцола X
ТУР Галатасарай Галатасарай 19:00 Фенербахче Фенербахче X
ИТЛП Вис Песаро Вис Песаро 19:00 Реканатезе Реканатезе X
РУС Ахмат Грозни Ахмат Грозни 19:00 Зенит Зенит X
ГРУ2 Щурми Щурми 19:00 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси X
ГРУ Колхети Поти Колхети Поти 19:00 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси X
ЧИЛИ Нубленсе Нубленсе 19:30 О'Хигинс О'Хигинс X
БEЛ Андерлехт Андерлехт 19:30 Клуб Брюж Клуб Брюж X
ЧИЛИБ Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 19:30 Магалянеш Магалянеш X
АРЖБ Атланта Атланта 19:45 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела X
КРЛА Хикарал Хикарал 20:00 Санта Ана Санта Ана X
ИЗР Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 20:00 Макаби Нетаня Макаби Нетаня X
ИСП Реал Бетис Реал Бетис 20:00 Реал Сосиедад Реал Сосиедад X
БЛР Динамо Минск Динамо Минск 20:00 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск X
ИСП Атлетик Билбао Атлетик Билбао 20:00 Севиля Севиля X
ГРУ Динамо Батуми Динамо Батуми 20:00 Иберия 1999 Иберия 1999 X
ГЪР Панатинайкос Панатинайкос 20:00 Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея X
ИСП Гранада Гранада 20:00 Селта де Виго Селта де Виго X
ИСП Виляреал Виляреал 20:00 Реал Мадрид Реал Мадрид X
ИСП Барселона Барселона 20:00 Райо Валекано Райо Валекано X
ИСП Кадис Кадис 20:00 Лас Палмас Лас Палмас X
ГЪР Арис Арис 20:00 ПАОК ПАОК X
ГЪР АЕК Атина АЕК Атина 20:00 Ламия Ламия X
ИСП Майорка Майорка 20:00 Алмерия Алмерия X
ИСП Валенсия Валенсия 20:00 Жирона Жирона X
КАФКК Замалек Замалек 20:00 РСБ Беркан РСБ Беркан X
ИСП Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 20:00 Осасуна Осасуна X
БЕЛ2 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 20:15 Кортрейк Кортрейк X
БЪЛ Черно море Черно море 20:30 Лудогорец Лудогорец X
ХЪРВ Осиек Осиек 20:30 Риека Риека X
АРТФА Олимпо Олимпо 21:00 Сансинена Сансинена X
АРЖ Баракас Сентрал Баракас Сентрал 21:00 Сармиенто Сармиенто X
AЛБ Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина 21:00 Влазня Шкодра Влазня Шкодра X
АРТФА Чиркуло Депортиво Чиркуло Депортиво 21:00 Герминал де Равсон Герминал де Равсон X
АРТФА Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина 21:00 Вила Митре Вила Митре X
УРУ2 Атенас Атенас 21:00 Колон Монтевидео Колон Монтевидео X
РУМ Рапид Букурещ Рапид Букурещ 21:00 ФКСБ ФКСБ X
ЕКВ Мушук Руна Мушук Руна 21:00 Делфин Делфин X
АРЖБ Гилермо Браун Гилермо Браун 21:00 Агропекуарио Агропекуарио X
ЛАТ Ауда Ауда 21:00 Лиепая Лиепая X
УРУГВ Бостън Ривър Бостън Ривър 21:00 Серо Серо X
АРЖБ Арсенал Саранди Арсенал Саранди 21:00 Тристан Суарес Тристан Суарес X
ПЕРУ АДТ АДТ 21:00 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос X
ПОЛ2 Котвича Колобжег Котвича Колобжег 21:15 Хутник Краков Хутник Краков X
УНГ Ференцварош Ференцварош 21:15 Уйпещ Уйпещ X
ПОЛ1 Лехия Гданск Лехия Гданск 21:30 Арка Гдиня Арка Гдиня X
ИТЛП Монополи Монополи 21:30 Виртус Франкавила Виртус Франкавила X
ИТАСД Гросето Гросето 21:30 Тау Алтопашо Тау Алтопашо X
АРЖБ Дефенсорес Унидос Дефенсорес Унидос 21:30 Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин X
АРЖЦ Ел Порвенир Ел Порвенир 21:30 Сентрал Балестер Сентрал Балестер X
АРТФА Ел Линкеньо Ел Линкеньо 21:30 Химнасия Консепсион Химнасия Консепсион X
АРЖБ Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс 21:30 Расинг Кордоба Расинг Кордоба X
АРТФА Унион Сунчалес Унион Сунчалес 21:30 Сан Мартин Формоса Сан Мартин Формоса X
АРЖБ Алдосиви Алдосиви 21:30 Алмагро Алмагро X
АРЖ КА Платенсе КА Платенсе 21:30 Индепендиенте Индепендиенте X
АРТФА Крусеро дел Норте Крусеро дел Норте 21:30 Ювентуд Антонияна Ювентуд Антонияна X
БРАД Бразилензе Бразилензе 21:30 Миксто Миксто X
АРЖЦ Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид 21:30 Хувентуд Унида Сан Мигел Хувентуд Унида Сан Мигел X
АРТФА Сан Мартин Мендоса Сан Мартин Мендоса 21:30 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос X
УРУ2 Такуарембо Такуарембо 21:30 Плаза Колония Плаза Колония X
АРТФА КА Феникс КА Феникс 21:30 Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако X
АРЖБ Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 21:30 Депортиво Морон Депортиво Морон X
АРЖЦ ХХ Уркуиза ХХ Уркуиза 21:30 КА Атлас КА Атлас X
АРЖЦ Берасатеги Берасатеги 21:30 Сентро Еспаньол Сентро Еспаньол X
АРТФА Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто 21:30 Индепендиенте Чивилкой Индепендиенте Чивилкой X
АРЖЦ Реал Пилар Реал Пилар 21:30 Аргентино Росарио Аргентино Росарио X
ИТЛП Потенца Калчо Потенца Калчо 21:30 Нуова Монтероси Нуова Монтероси X
ИТА Рома Рома 21:45 Дженоа Дженоа X
АРЖБ Колон Колон 21:45 Чако Фор Евър Чако Фор Евър X
БРАД Камета Камета 22:00 Мото Клуб МА Мото Клуб МА X
АРТФА Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис 22:00 Уракан Лас Ерас Уракан Лас Ерас X
АРЖБ Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 22:00 Ол Бойс Ол Бойс X
БРАД Токантинополис Токантинополис 22:00 Алтос Алтос X
АРТФА Спортиво Лас Парехас Спортиво Лас Парехас 22:00 Спортиво Белграно Спортиво Белграно X
ФРА Тулуза Тулуза 22:00 Брест Брест X
ФРА Реймс Реймс 22:00 Рен Рен X
ФРА Монако Монако 22:00 Нант Нант X
ФРА Лил Лил 22:00 Ница Ница X
БРАБ Операрио ПР Операрио ПР 22:00 Сеара Сеара X
БРАБ Мирасол Мирасол 22:00 Итуано Итуано X
БРАД Трезе Трезе 22:00 Игуату Игуату X
БРАД Ретро Ретро 22:00 Итабаяна Итабаяна X
ИСП2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса 22:00 Расинг Ферол Расинг Ферол X
ФРА Олимпик Лион Олимпик Лион 22:00 Страсбург Страсбург X
АРТФА Архентино Монте Маиз Архентино Монте Маиз 22:00 Хувентуд Унида Университарио Хувентуд Унида Университарио X
АРТФА Сол де Америка Формоса Сол де Америка Формоса 22:00 Сармиенто Ресистенция Сармиенто Ресистенция X
ФРА Ланс Ланс 22:00 Монпелие Монпелие X
ФРА Льо Авър Льо Авър 22:00 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия X
БРАД Коста Рика ЕК Коста Рика ЕК 22:00 Посо Алегре Посо Алегре X
ФРА Лориен Лориен 22:00 Клермон Клермон X
АРТФА 9 юли Рафаела 9 юли Рафаела 22:00 Дъглас Хайг Дъглас Хайг X
ЧИЛИБ Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 22:00 Курико Унидо Курико Унидо X
БОЛ Гуабира Гуабира 22:00 Аурора Аурора X
ФРА Метц Метц 22:00 ПСЖ ПСЖ X
БРАЦ Ремо Ремо 22:30 Томбенсе Томбенсе X
БРАЦ Лондрина Лондрина 22:30 Сао Бернардо Сао Бернардо X
ВЕН2 Атлетико Ел Вихия Атлетико Ел Вихия 22:30 Уреня Уреня X
ВЕН2 Атлетико Ла Крус Атлетико Ла Крус 22:30 Динамо Пуерто Динамо Пуерто X
ВЕН2 Депортиво Миранда Депортиво Миранда 22:30 Боливар СК Боливар СК X
БРАД КРАК КРАК 23:00 Анаполис Анаполис X
АРТФА Мидланд Мидланд 23:00 Акасусо Акасусо X
БРАД Флуминензе ПИ Флуминензе ПИ 23:00 Ривър АК Ривър АК X
ЯМК Уотърхаус Уотърхаус 23:00 Арнет Гардънс Арнет Гардънс X
БРАД Конкордия АК Конкордия АК 23:00 Барра Барра X
ВЕН2 Трухилянос Трухилянос 23:00 Реал Фронтера Реал Фронтера X
ВЕН2 Арагуа Арагуа 23:00 Академия Рей Академия Рей X
ПЕРУ2 Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба 23:15 Пирата Пирата X
ЕКВ Аукас Аукас 23:30 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито X
УРУГВ Уондърърс Уондърърс 23:30 Серо Ларго Серо Ларго X
ГВАТ Мюнисипал Мюнисипал 23:30 Микско Микско X
ПЕРУ Лос Чанкас Лос Чанкас 23:30 Алианса Атлетико Алианса Атлетико X
АРЖ Банфийлд Банфийлд 23:45 Уракан Уракан X
АРЖ Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба 23:45 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман X