Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАД 00:00
Сао Жозе ЕК Сао Жозе ЕК 0 - 0 Интер де Лимейра Интер де Лимейра
ВЕН2 00:00
Маритимо Ла Гуайра Маритимо Ла Гуайра 4 - 0 Фундасион АИФИ Фундасион АИФИ
АРЖ 00:00
Ривър Плейт Ривър Плейт 3 - 0 Белграно Белграно
УРУГВ 00:00
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 0 - 2 Пенярол Пенярол
БОКС 00:01
Тайсън Фюри Тайсън Фюри 0 - 1 Олександър Усик Олександър Усик
ПАР 00:30
Такуари Такуари 0 - 0 Либертад Либертад
ЧИЛИ 00:30
Универсидад де Чили Универсидад де Чили 1 - 2 Универсидад Католика Универсидад Католика
БРАБ 00:30
Гояс Гояс 4 - 0 Ботафого СП Ботафого СП
БОЛ 00:30
Насионал Потоси Насионал Потоси 1 - 0 Реал Санта Крус Реал Санта Крус
АРЖБ 01:00
Килмес Килмес 2 - 1 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй
БРАД 01:00
Униао Рондонополис Униао Рондонополис 1 - 0 Реал Бразилия Реал Бразилия
БРАД 01:00
Рио Бранко Рио Бранко 1 - 1 Сао Раймундо Сао Раймундо
КОЛА 01:15
Ла Екидад Ла Екидад 2 - 3 Депортес Толима Депортес Толима
БРАЦ 01:30
Феровиария Феровиария 1 - 0 Конфиянса Конфиянса
ЕКВ 02:00
Индепендиенте Вале Индепендиенте Вале 1 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ПЕРУ 02:00
Мелгар Мелгар 4 - 1 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
САФЛ 02:00
Ричмънд Кикърс Ричмънд Кикърс 0 - 1 Грийнвил Триумф Грийнвил Триумф
ОФЛ 02:00
Инди Илевън Инди Илевън 4 - 1 Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик
АРЖ 02:00
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 1 - 1 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата
ОФЛ 02:00
Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 3 - 0 Монтерей Бей Монтерей Бей
ОФЛ 02:00
Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс 1 - 1 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ОФЛ 02:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 5 - 0 Тълса Тълса
САЩЖ 02:30
Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж) 4 - 2 Ейнджъл Сити (Ж) Ейнджъл Сити (Ж)
САЩ 02:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 0 - 3 Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън
САЩ 02:30
Шарлът ФК Шарлът ФК 0 - 0 Лос Анджелис Галакси Лос Анджелис Галакси
САЩ 02:30
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 2 - 1 Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ
САЩ 02:30
Интер Маями Интер Маями 1 - 0 ДС Юнайтед ДС Юнайтед
САЩ 02:30
Торонто Торонто 5 - 1 КФ Монреал КФ Монреал
АРЖ 02:30
Институто Институто 1 - 1 Унион Санта Фе Унион Санта Фе
САЩ 02:30
ФК Синсинати ФК Синсинати 3 - 1 Сейнт Луис Сити Сейнт Луис Сити
САФЛ 02:30
Тормента Тормента 4 - 0 Чатануга Ред Уулвс Чатануга Ред Уулвс
БОЛ 03:00
Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 2 - 1 Университарио де Винто Университарио де Винто
ЖНБА 03:00
Далас Уингс Далас Уингс 74 - 83 Чикаго Скай Чикаго Скай
БРАБ 03:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 1 - 2 Аваи Аваи
ЧИЛИБ 03:00
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 1 - 2 Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус
МЕК2 03:00
Атланте Атланте 0 - 0 Канкун Канкун
ВЕН 03:00
Метрополитанос Метрополитанос 5 - 2 ЮСВ ЮСВ
НБА 03:10
Далас Маверикс Далас Маверикс 117 - 116 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
АРЖБ 03:10
Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос 4 - 0 Алварадо Алварадо
НХЛ 03:10
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 5 - 1 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
САЩ 03:30
Чикаго Файър Чикаго Файър 1 - 3 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю
САЩ 03:30
Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед 2 - 1 Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс
САЩ 03:30
Хюстън Динамо Хюстън Динамо 1 - 1 Далас Далас
САЩ 03:30
Остин Остин 3 - 2 Спортинг КС Спортинг КС
КОЛА 03:30
Онсе Калдас Онсе Калдас 0 - 0 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе
ММА 04:00
Едсон Барбоса Едсон Барбоса 0 - 1 Лерон Мърфи Лерон Мърфи
ОФКШЛ 04:00
Вайвазе-Тай Вайвазе-Тай 1 - 5 Ифира Блек Бърд Ифира Блек Бърд
САЩ 04:30
Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк 5 - 3 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс
ЕСАЛ 04:30
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 0 - 1 Исидро Метапан Исидро Метапан
ЕСАЛ 04:30
ФАС ФАС 1 - 1 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор
САЩЖ 04:30
Канзас Сити Кърънт (Ж) Канзас Сити Кърънт (Ж) 3 - 3 Расинг Луисвил (Ж) Расинг Луисвил (Ж)
ОФЛ 05:00
Оукланд Руутс Оукланд Руутс 2 - 1 Ориндж Каунти Ориндж Каунти
КРПД 05:00
Ередияно Ередияно 1 - 0 Алахуеленсе Алахуеленсе
МЕК 05:00
Америка Америка 1 - 0 Гуадалахара Гуадалахара
ЖНБА 05:00
Финикс Меркюри Финикс Меркюри 88 - 85 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
САЩ 05:30
Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 1 - 1 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс
САЩ 05:30
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 0 - 1 Орландо Сити Орландо Сити
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 2 - 0 Маями ФК Маями ФК
ОФЛ 05:30
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 2 - 2 Луисвил Сити Луисвил Сити
ОФКШЛ 07:00
Мажента Мажента 0 - 0 Пирае Пирае
ЯП3 07:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 0 - 3 Сагамихара Сагамихара
АВНПЛ 07:30
Ню Ламбтън Ню Ламбтън 0 - 1 Чарлстън Адзури Чарлстън Адзури
АВНПЛ 07:30
Нюкасъл Олимпик Нюкасъл Олимпик 1 - 1 Куукс Хил Юнайтед Куукс Хил Юнайтед
АВНПЛ 07:30
Уестън Уъркърс Уестън Уъркърс 0 - 2 Еджуърт Ийгълс Еджуърт Ийгълс
ЯП 08:00
Киото Санга Киото Санга 0 - 5 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП 08:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 5 - 0 Токио Верди Токио Верди
АВНПЛ 08:00
СК Уондърърс СК Уондърърс 3 - 0 Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II
ЯП 08:00
Джубило Ивата Джубило Ивата 1 - 1 Урава Редс Урава Редс
ЯП2 08:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 2 - 0 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
АКПЛ 08:00
Мелбърн Виктори (21) Мелбърн Виктори (21) 1 - 2 Норткот Сити Норткот Сити
ЯП2 08:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 2 - 1 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
ЯП3 08:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 0 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе
АВНПЛ 08:00
Канбера Кроейша Канбера Кроейша 0 - 0 Монаро Пантърс Монаро Пантърс
АВНПЛ 09:00
Хайделберг Юнайтед Хайделберг Юнайтед 1 - 1 Алтона Меджик Алтона Меджик
ЯП 09:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 1 - 0 Висел Кобе Висел Кобе
РКНЛ 09:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 0 - 2 Мокпо Сити Мокпо Сити
РКНЛ 09:00
Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 3 - 0 Таегу II Таегу II
ЯП 09:00
Токио Токио 1 - 1 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
РКНЛ 09:00
Каннин Сити Каннин Сити 0 - 0 Чунчон Чунчон
ЯП 09:00
Гамба Осака Гамба Осака 3 - 1 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
АВНПЛ 09:30
Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед 2 - 0 Рочдейл Роувърс Рочдейл Роувърс
КИТК 09:30
Циндао Елит Юнайтед Циндао Елит Юнайтед 1 - 2 Суджоу Донгу Суджоу Донгу
АКПЛ 09:45
Сейнт Джордж Вилауонг Сейнт Джордж Вилауонг 3 - 2 Бризбейн Страйкърс Бризбейн Страйкърс
ЯП 10:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 2 - 1 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ХК 10:00
Шам Шуй По Шам Шуй По 1 - 6 Лий Ман Лий Ман
ХК 10:00
Норт Дистрикт Норт Дистрикт 0 - 1 Хонг Конг (23) Хонг Конг (23)
ЯП 10:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 2 - 1 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЮКОР2 10:30
Чеонан Сити Чеонан Сити 0 - 1 Анянг Анянг
ЮКОР 10:30
Сеул Сеул 1 - 2 Таегу Таегу
ЮКОР2 10:30
Съннам Съннам 0 - 1 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЮКОР 10:30
Гвангджу Гвангджу 0 - 3 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
КИТК 10:30
Ганджоу Руйши Ганджоу Руйши 2 - 2 Ляонин Тиерен Ляонин Тиерен
КИТК 10:30
Пекин ПИТ Пекин ПИТ 0 - 1 Гуанси Пингуо Халиао Гуанси Пингуо Халиао
ФИЛИП 10:30
Юнайтед Сити Юнайтед Сити 10 - 0 Манила Монте Манила Монте
ЮКОР 10:30
Кануън Кануън 1 - 0 Улсан ХД Улсан ХД
АКПЛ 11:00
Логан Лайтнинг Логан Лайтнинг 4 - 0 Мичелтън Мичелтън
ЯП2 11:00
Точиги Точиги 1 - 2 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
МАЛС 11:45
Кучинг ФА Кучинг ФА 2 - 2 Сри Паханг Сри Паханг
РУС 12:00
Урал Урал 3 - 3 Оренбург Оренбург
КИТК 12:00
Гуанси Хенгчен Гуанси Хенгчен 2 - 1 Далян Йънгбо Далян Йънгбо
ЕСТЕА 12:30
Тарту Уелко Тарту Уелко 2 - 1 Пайде II Пайде II
ЕСТЕА 12:30
Виймси Виймси 2 - 4 Флора II Флора II
ЕСТЕА 12:30
Табасалу Табасалу 1 - 2 ФК Талин ФК Талин
ФИЛИП 12:30
Динамик Херб Себу Динамик Херб Себу 5 - 0 Филипини Еър Форс Филипини Еър Форс
УКРП 13:00
Диназ Вишхород Диназ Вишхород 0 - 0 Металист Харков Металист Харков
УКРП 13:00
Кремин Кремин 1 - 0 Хуст Сити Хуст Сити
УКРП 13:00
Горняк-Спорт Горняк-Спорт 2 - 3 Буковина Буковина
УКРП 13:00
Металург Запорожие Металург Запорожие 1 - 0 Подиля Хмелницки Подиля Хмелницки
БЪЛЖЛ 13:00
София Лейдис София Лейдис 1 - 8 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
УКРП 13:00
Чернигов Чернигов 3 - 3 Нива Тернопил Нива Тернопил
ПОР2 13:00
Вилафранкензе Вилафранкензе 0 - 1 Тондела Тондела
СИНГ 13:00
Танджонг Пагар Танджонг Пагар 0 - 5 Балестиер Халса Балестиер Халса
ПОР2 13:00
Академико Висеу Академико Висеу 2 - 2 Маритимо Маритимо
ХК 13:00
БЧ Рейнджърс БЧ Рейнджърс 2 - 1 Хонг Конг ФК Хонг Конг ФК
УКР 13:00
ЛНЗ Черкаси ЛНЗ Черкаси 2 - 1 Заря Заря
ЮКОР 13:00
Сувон ФК Сувон ФК 1 - 0 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
КЕНИЯ 13:00
Нзоя Шугър Нзоя Шугър 0 - 0 Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс
ЮКОР2 13:00
Кьоннам Кьоннам 1 - 3 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
ШВЕЦ1 13:00
Фриска Вильор Фриска Вильор 2 - 2 Васалунд Васалунд
ФИЛИП 13:15
Тулой Тулой 2 - 3 Манила Дигър Манила Дигър
ТАЙЛ 13:30
Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед 5 - 1 Сухотай Сухотай
ПОЛ 13:30
Краковия Краков Краковия Краков 2 - 0 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
ИТА 13:30
Сасуоло Сасуоло 0 - 2 Каляри Каляри
ИТААЖ 13:30
Помиляно (Ж) Помиляно (Ж) 3 - 1 Наполи (Ж) Наполи (Ж)
ГЕР4 14:00
Бабелсберг Бабелсберг 0 - 0 Алтглинике Алтглинике
ГЕР4 14:00
Грайфсвалдер Грайфсвалдер 4 - 1 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц
ШВЕЦ2 14:00
Балкан Малмьо Балкан Малмьо 0 - 0 Рьопе Рьопе
ГЕР4 14:00
БФК Динамо БФК Динамо 3 - 1 БАК '07 БАК '07
ТАЙЛ 14:00
Након Патом Након Патом 1 - 3 БГ Патум Юнайтед БГ Патум Юнайтед
ГЕР4 14:00
Кемницер Кемницер 2 - 2 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
ГЕР4 14:00
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 2 - 0 Айленбург Айленбург
ШВЕЦС 14:00
Ландскруна Ландскруна 0 - 0 Йоребру Йоребру
ГЕР4 14:00
Херта Берлин II Херта Берлин II 0 - 2 Енерги Котбус Енерги Котбус
ГЕР4 14:00
Люкенвалде Люкенвалде 1 - 3 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
ШВЕЦ1 14:00
АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна 1 - 1 Солентуна Солентуна
БЪЛЖЛ 14:00
Етър (Ж) Етър (Ж) 1 - 2 Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж)
ЛИТ1 14:00
Екранас Екранас 3 - 1 Хегелман Литауен II Хегелман Литауен II
ГЕР4 14:00
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 2 - 0 Цвикау Цвикау
ВЛ2ДЕ 14:00
Тотнъм Хотспър (21) Тотнъм Хотспър (21) 2 - 1 Челси (21) Челси (21)
ШВЕЦ2 14:00
Бергньосетс Бергньосетс 2 - 0 Умея ФК Академи Умея ФК Академи
РУС 14:15
Спартак Москва Спартак Москва 3 - 1 Рубин Казан Рубин Казан
КИТК 14:30
Ханджоу Уюе Цянтан Ханджоу Уюе Цянтан 1 - 2 Чунцин Тонглянг Лонг Чунцин Тонглянг Лонг
ЕСТ 14:30
Талина Калев Талина Калев 2 - 0 Нъме Юнайтед Нъме Юнайтед
БEЛ 14:30
Серкъл Брюж Серкъл Брюж 1 - 2 Юнион Сен Жилоаз Юнион Сен Жилоаз
РУМ 14:30
Оцелул Оцелул 0 - 2 Университатея Клуж Университатея Клуж
ИСП2 15:00
Ейбар Ейбар 1 - 0 Картахена Картахена
ШВЕЦ2 15:00
Лидшьопинг Лидшьопинг 3 - 0 Шифала Шифала
ШВЕЦ2 15:00
Отвидаберг Отвидаберг 3 - 0 Сюрианска Сюрианска
БЛР1 15:00
Локомотив Гомел Локомотив Гомел 1 - 1 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ
РУС3 15:00
Родина Москва II Родина Москва II 2 - 0 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
АЗР 15:00
Габала Габала 2 - 0 Араз Араз
КЕНИЯ 15:00
Леопардс Леопардс 0 - 1 Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед
ДАН3 15:00
Тистед Тистед 1 - 0 ХИК ХИК
ГЕРОЛ 15:00
ФФЛ Хале ФФЛ Хале 2 - 3 ШК Фрейтал ШК Фрейтал
КАЗХ 15:00
Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 1 - 0 Тобол Тобол
ШВЕЦ2 15:00
Бергдаленс Бергдаленс 2 - 1 Астрио Астрио
ШВЕЦ1 15:00
Питео Питео 2 - 2 Стокхолм Интер Стокхолм Интер
ШВЕЦ 15:00
Хамарби Хамарби 2 - 1 АИК АИК
ГЕРОЛ 15:00
Рощокер Рощокер 4 - 1 Спарта Лихтенберг Спарта Лихтенберг
ТАЙЛ 15:00
Ратчабури Ратчабури 2 - 2 Порт Порт
ШВЕЦ 15:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 2 - 1 Норшьопинг Норшьопинг
ДАН 15:00
ОБ ОБ 2 - 0 Рандерс Рандерс
КЕНИЯ 15:00
Гор Махия Гор Махия 3 - 0 Мухорони Ют Мухорони Ют
КАЗХ 15:00
Жетису Жетису 0 - 0 Кизилжар Кизилжар
РУС3 15:00
Челябинск Челябинск 0 - 0 Уфа Уфа
РУС3 15:00
Текстилчик Текстилчик 1 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
АНГ2 15:00
Кроули Таун Кроули Таун 2 - 0 Крю Александра Крю Александра
ТАДЖ 15:00
Равшан Куляб Равшан Куляб 3 - 0 Куктош Куктош
КЕНИЯ 15:00
Бандари Бандари 2 - 2 Софапака Софапака
РУС3 15:00
Торпедо Миас Торпедо Миас 0 - 3 Спартак Кострома Спартак Кострома
ШЦ1ЛК 15:00
Ивердон Спорт II Ивердон Спорт II 5 - 0 Порталбан/Глетеренс Порталбан/Глетеренс
РУС3 15:00
Металург Липецк Металург Липецк 0 - 0 Новосибирск Новосибирск
ИНДЗ1 15:00
Борнео Борнео 2 - 3 Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед
МАЛС 15:15
Пулау Пинанг Пулау Пинанг 0 - 0 Теренгану Теренгану
ХОЛ 15:30
Витес Витес 2 - 2 Аякс Аякс
УКР 15:30
Ворскла Ворскла 3 - 1 Оболон Киев Оболон Киев
УКР 15:30
Рух Виники Рух Виники 2 - 0 Черноморец Одеса Черноморец Одеса
ХОЛ 15:30
АЗ АЗ 3 - 3 Утрехт Утрехт
ХОЛ 15:30
Фейенорд Фейенорд 4 - 0 Екселсиор Екселсиор
ХОЛ 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 2 - 1 Хееренвеен Хееренвеен
УКР 15:30
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 3 - 3 Полеся Полеся
УКР 15:30
Днипро-1 Днипро-1 1 - 1 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
ХОЛ 15:30
ПСВ ПСВ 3 - 1 РКК Валвейк РКК Валвейк
УКР 15:30
Минай Минай 3 - 2 Колос Ковальовка Колос Ковальовка
ХОЛ 15:30
Хераклес Хераклес 0 - 0 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
ИТААЖ 15:30
Рома (Ж) Рома (Ж) 5 - 0 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж)
ХОЛ 15:30
Алмере Сити Алмере Сити 1 - 4 НЕК НЕК
ХОЛ 15:30
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 1 - 2 Твенте Твенте
УКР 15:30
Верес Ривне Верес Ривне 2 - 2 Олександрия Олександрия
ХОЛ 15:30
Волендам Волендам 1 - 2 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ХЪР2 15:50
Шибеник Шибеник 2 - 1 Вуковар Вуковар
АРМЕ 16:00
Западна Армения Западна Армения 3 - 2 БКМА БКМА
ЮАР2 16:00
Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 1 - 1 Барока Барока
ЮАР2 16:00
Милфорд Милфорд 2 - 1 Претория Калийс Претория Калийс
ГРУ2 16:00
Рустави Рустави 1 - 0 Арагви Душети Арагви Душети
ЮАР2 16:00
Марумо Галантс Марумо Галантс 1 - 0 Орбит Колидж Орбит Колидж
ПОЛ 16:00
Варта Познан Варта Познан 0 - 1 Легия Варшава Легия Варшава
ЮАР2 16:00
Магеси Магеси 2 - 2 Венда Венда
ПОЛ1 16:00
Полония Варшава Полония Варшава 1 - 1 Одра Ополе Одра Ополе
БЛР1 16:00
Торпедо БелАЗ II Торпедо БелАЗ II 1 - 1 Волна Волна
ЮАР2 16:00
Блек Леопардс Блек Леопардс 2 - 0 НБ Ла Масия НБ Ла Масия
ФИН1 16:00
СЯК Академия СЯК Академия 2 - 0 СалПа СалПа
ЛИТ1 16:00
ФА Шяуляй II ФА Шяуляй II 2 - 5 Атмосфера Атмосфера
ЮАР2 16:00
Ъпингтън Сити Ъпингтън Сити 0 - 0 Касрик Старс Касрик Старс
ШВЕЦ2 16:00
Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 3 - 0 Мьолбю Мьолбю
ГРУ2 16:00
ВИТ Грузия ВИТ Грузия 1 - 2 Спаери Спаери
ШВЕЦ1 16:00
Умея Умея 3 - 1 Карлберг Карлберг
ЮАР2 16:00
Платинум Сити Роувърс Платинум Сити Роувърс 1 - 2 Хънгри Лайънс Хънгри Лайънс
ЮАР2 16:00
ДжДР Старс ДжДР Старс 1 - 2 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед
ФИН 16:00
Гнистан Гнистан 0 - 0 КуПС КуПС
СЛВН2 16:00
Нафта Нафта 0 - 2 Дравиня Дравиня
СЛВН2 16:00
Рудар Велене Рудар Велене 0 - 5 Кърка Кърка
ШВЕЦС 16:00
Сандвикен Сандвикен 3 - 1 Варберг Варберг
СЛВН2 16:00
Табор Сежана Табор Сежана 0 - 0 Приморие Приморие
ФИЛИП 16:00
Филипин Арми Филипин Арми 3 - 4 Лойола Лойола
РУС3 16:00
Машук КМВ Машук КМВ 0 - 1 Иртиш Омск Иртиш Омск
РУС3 16:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 0 - 0 Волга Уляновск Волга Уляновск
ИТА 16:00
Монца Монца 0 - 1 Фрозиноне Фрозиноне
ИТА 16:00
Удинезе Удинезе 1 - 1 Емполи Емполи
ПОР2 16:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 1 - 3 Лейшоеш Лейшоеш
ЧЕХ 16:00
Теплице Теплице 0 - 1 Храдец Кралове Храдец Кралове
УРУ2 16:00
Суд Америка Суд Америка 2 - 1 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео
УРУ2 16:00
Уругвай Монтевидео Уругвай Монтевидео 1 - 2 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас
ТАДЖ 16:00
Истиклол Истиклол 6 - 1 Ескхата Ескхата
ЗИМБА 16:00
Чикън Ин Чикън Ин 3 - 2 Симба Бора Симба Бора
ЗИМБА 16:00
КАПС Юнайтед КАПС Юнайтед 1 - 1 Динамос Динамос
ГРУ2 16:00
Сиони Сиони 4 - 0 Колхети Хоби Колхети Хоби
СЛВН2 16:00
Билье Билье 3 - 0 НК Бистрица НК Бистрица
РУС3 16:00
Калуга Калуга 3 - 0 Химик Дзержинск Химик Дзержинск
СЛВН2 16:00
Бринье Гросуплье Бринье Гросуплье 1 - 1 Илирия Любляна Илирия Любляна
ГЕРОЛ 16:00
Тюркспор Дортмунд Тюркспор Дортмунд 4 - 2 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09
ЗИМБА 16:00
Маника Даймъндс Маника Даймъндс 2 - 0 Грийн Фюъл Грийн Фюъл
ИРЛФА 16:00
Пайк Роувърс Пайк Роувърс 1 - 1 Вила Уотърфорд Вила Уотърфорд
ГЕР2 16:30
Елверсберг Елверсберг 0 - 3 Карлсруе Карлсруе
ГЕР2 16:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 2 - 0 Шалке 04 Шалке 04
ГЕР2 16:30
Оснабрюк Оснабрюк 2 - 1 Херта Берлин Херта Берлин
ГЕР2 16:30
Хановер 96 Хановер 96 1 - 2 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕР2 16:30
Веен Висбаден Веен Висбаден 1 - 2 Санкт Паули Санкт Паули
АВСРЛ 16:30
Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II 0 - 2 Швац Швац
ГЕР2 16:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 3 - 2 Магдебург Магдебург
РУС3 16:30
Краснодар II Краснодар II 0 - 0 Чайка Чайка
РУС 16:30
Ростов Ростов 2 - 1 Балтика Балтика
ГЕР2 16:30
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 5 - 0 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг
ФИН3 16:30
ОЛС ОЛС 1 - 0 ПККУ ПККУ
ГЕР2 16:30
Хамбургер Хамбургер 4 - 1 Нюрнберг Нюрнберг
ГЕР2 16:30
Ханза Рощок Ханза Рощок 1 - 2 Падерборн Падерборн
ГЕР4 16:30
Санкт Паули II Санкт Паули II 0 - 2 Хановер 96 II Хановер 96 II
ИТАСД 17:00
Алчионе Алчионе 1 - 2 Калдиеро Терме Калдиеро Терме
ГРУ2 17:00
Динамо Тбилиси II Динамо Тбилиси II 1 - 1 Гареджи Гареджи
ПАР2 17:00
Спортиво Сан Лоренцо Спортиво Сан Лоренцо 1 - 0 Спортиво Карапегуа Спортиво Карапегуа
ИТАСД 17:00
Романа Романа 3 - 1 Касино Касино
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 1 - 1 Хибърниън Хибърниън
ШВЕЦ1 17:00
Онсала Онсала 2 - 1 Норби Норби
ШВЕЦ1 17:00
Ариана Малмьо Ариана Малмьо 0 - 1 Тролхетан Тролхетан
ЕСТ 17:00
Вапрус Вапрус 0 - 2 ФКИ Левадия ФКИ Левадия
ПОР3 17:00
Спортинг Брага II Спортинг Брага II 0 - 0 Атлетико КП Атлетико КП
ШВЕЦ1 17:00
Лунд Лунд 1 - 0 Твякер Твякер
ИТАСД 17:00
Сиракуза Сиракуза 2 - 1 Реджина Реджина
БЪЛСИ 17:00
Кубрат Кубрат 0 - 2 Черно море II Черно море II
ШВЕЦ2 17:00
Смедби Смедби 0 - 2 Ханинге Ханинге
ИТАСД 17:00
Кампобасо Кампобасо 2 - 0 Карпи Карпи
ИТАСД 17:00
Трапани 1905 Трапани 1905 2 - 3 Кавезе Кавезе
УНГ2 17:00
Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 2 - 1 Чаквари ТК Чаквари ТК
ПАР2 17:00
Мартин Ледесма Мартин Ледесма 1 - 0 Пасторео Пасторео
АРТФА 17:00
Атенас Рио Куарто Атенас Рио Куарто 1 - 0 Феро Карил Оесте ГП Феро Карил Оесте ГП
БЪЛЮЗ 17:00
ЦСКА 1948 III ЦСКА 1948 III 4 - 2 Вихрен Вихрен
ИТАСД 17:00
Л'Акуила Л'Акуила 1 - 1 Самбенедетезе Самбенедетезе
ШВЕЦ2 17:00
Кристиандстадс Кристиандстадс 1 - 1 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ
БЪЛСИ 17:00
Устрем Дончево Устрем Дончево 0 - 2 Лудогорец III Лудогорец III
ЛИТ 17:00
Джугас Телшай Джугас Телшай 1 - 1 Банга Банга
ПОР3 17:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 0 - 2 Фелгейраш 1932 Фелгейраш 1932
ПОЛ2 17:00
Заглембе Любин II Заглембе Любин II 1 - 0 ЛКС Лодз II ЛКС Лодз II
УЗБЕ 17:00
Навбахор Навбахор 1 - 0 Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана
БЪЛСИ 17:00
Доростол Доростол 4 - 1 Светкавица Търговище Светкавица Търговище
ШОТ 17:00
Мадъруел Мадъруел 1 - 2 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ШВЕЦ2 17:00
Вигбихолмс ИК Вигбихолмс ИК 2 - 0 Кунгсенген Кунгсенген
ИТАСД 17:00
Десензано Калвина Десензано Калвина 1 - 0 Варесина Варесина
ИТАСД 17:00
Равена Равена 1 - 1 Кортичела Кортичела
БЪЛСИ 17:00
Септември Тервел Септември Тервел 2 - 0 Спартак Варна II Спартак Варна II
ИТАСД 17:00
Чизола Чизола 0 - 1 Вадо Вадо
ИТАСД 17:00
Басано Виртус Басано Виртус 0 - 3 Камподарседжо Камподарседжо
УЗБЕ 17:00
АГМК АГМК 5 - 3 Согдияна Согдияна
ПОР3 17:00
Академика Академика 2 - 3 Варзим Варзим
ШВЕЦ1 17:00
Люнгшиле Люнгшиле 2 - 2 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ПОР3 17:00
Луситания Луроса Луситания Луроса 3 - 2 Алверка Алверка
ШОТ 17:00
Рос Каунти Рос Каунти 2 - 2 Абърдийн Абърдийн
АЛБПЛ 17:00
Лячи Лячи 1 - 1 Фламуртари Фламуртари
БРАБ 17:00
Сантос Сантос 4 - 0 Бруске Бруске
ИСП2 17:15
Алкоркон Алкоркон 1 - 1 Реал Валядолид Реал Валядолид
СПХЛМ 17:20
САЩ (хокей) САЩ (хокей) 10 - 1 Казахстан (хокей) Казахстан (хокей)
СПХЛМ 17:20
Норвегия (хокей) Норвегия (хокей) 1 - 4 Австрия (хокей) Австрия (хокей)
ШВЕЦ 17:30
ГАИС ГАИС 2 - 1 Елфсборг Елфсборг
ШВЕЦ 17:30
Вернаму Вернаму 0 - 2 Калмар Калмар
ИРАА 17:45
Естеглал Моласани Естеглал Моласани 0 - 3 Фар Сепаси Фар Сепаси
ЧЕХ2 18:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 1 - 2 Виктория Жижков Виктория Жижков
УНГ2 18:00
Тисакечке Тисакечке 1 - 1 БВСК Зугло БВСК Зугло
НПФЛ 18:00
Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 3 - 2 Нигер Торнадос Нигер Торнадос
БЪЛ3 18:00
Спартак Пловдив Спартак Пловдив 10 - 1 Карнобат Карнобат
ЧЕХ2 18:00
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 0 Пршибрам Пршибрам
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 2 - 0 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
УНГ2 18:00
Хонвед Хонвед 2 - 2 Дьормот Дьормот
ЛАТ 18:00
ФС Йелгава ФС Йелгава 1 - 5 Рига Рига
УНГ2 18:00
Шорокшар СК Шорокшар СК 3 - 1 Казинцбарцика Казинцбарцика
УНГ2 18:00
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 2 - 0 Печ МФК Печ МФК
ЧЕХ2 18:00
Збройовка Бърно Збройовка Бърно 4 - 3 Ханачка Ханачка
АВС 18:00
Залцбург Залцбург 7 - 1 ЛАСК ЛАСК
УНГ2 18:00
Сегед-Чанад Сегед-Чанад 3 - 2 МТЕ 1904 МТЕ 1904
АНГ 18:00
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 0 - 2 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
АНГ 18:00
Челси Челси 2 - 1 АФК Борнемут АФК Борнемут
СЪРБ1 18:00
Металац ГМ Металац ГМ 0 - 1 Младост Нови Сад Младост Нови Сад
ГАНА 18:00
Дриймс Мадина Дриймс Мадина 1 - 2 Харт ъф Лайънс Харт ъф Лайънс
БЪЛ3 18:00
Ямбол 1915 Ямбол 1915 0 - 1 Атлетик Куклен Атлетик Куклен
БЪЛ3 18:00
Левски Карлово Левски Карлово 1 - 2 Несебър Несебър
СМВЛ 18:00
Осогово Осогово 3 - 0 Пелистер Пелистер
СМВЛ 18:00
Беласица Струмица Беласица Струмица 2 - 1 Арсими Арсими
АНДОР 18:00
Ордино Ордино 1 - 1 Карой Карой
ГАНА 18:00
Самартекс Самартекс 3 - 0 Бофоакуе Тано Бофоакуе Тано
ЕГИП 18:00
Исмайли Исмайли 0 - 2 Пирамидс Пирамидс
БиХ1 18:00
ТОШК Тешан ТОШК Тешан 2 - 1 Братство Грачаница Братство Грачаница
СМВЛ 18:00
Победа Победа 1 - 5 Беса Добри дол Беса Добри дол
СМВЛ 18:00
Башкими Куманово Башкими Куманово 1 - 0 Тетекс Тетекс
СМВЛ 18:00
Каменица Саса Каменица Саса 5 - 3 Вардар Неготино Вардар Неготино
СЪРБ1 18:00
Раднички Нови Белград Раднички Нови Белград 0 - 1 ОФК Вършац ОФК Вършац
СЪРБ1 18:00
Колубара Колубара 0 - 1 ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице
СЪРБ1 18:00
РФК Нови Сад РФК Нови Сад 2 - 3 Дубочица Дубочица
АНГ 18:00
Ливърпул Ливърпул 2 - 0 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
СМВЛ 18:00
Детонит Плачковица Детонит Плачковица 2 - 0 Караорман Струга Караорман Струга
АНДОР 18:00
УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 0 - 0 ФК Санта Колома ФК Санта Колома
ЧЕХ2 18:00
Простеев Простеев 3 - 1 Опава Опава
ЧЕХ2 18:00
Таборско Таборско 0 - 0 Дукла Прага Дукла Прага
ГАНА 18:00
Медеама Медеама 1 - 0 РТЮ РТЮ
ГАНА 18:00
Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 0 - 1 Адуана Старс Адуана Старс
ГАНА 18:00
Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 3 - 1 Карела Юнайтед Карела Юнайтед
УНГ2 18:00
Шиофок Шиофок 0 - 3 Козармишлен Козармишлен
СМВЛ 18:00
Новаци Новаци 2 - 1 Скопие Скопие
АНДОР 18:00
Пас де ла Каса Пас де ла Каса 2 - 2 Есперанс Д'Андора Есперанс Д'Андора
АНГ 18:00
Арсенал Арсенал 2 - 1 Евертън Евертън
ЧЕХ2 18:00
Хрудим Хрудим 1 - 3 Сигма Оломоуц II Сигма Оломоуц II
АРТФА 18:00
Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 1 - 0 Депортиво Мерло Депортиво Мерло
АНДОР 18:00
Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес 8 - 0 Атлетик Америка Атлетик Америка
АНГ 18:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 3 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ГРУ 18:00
Гагра Гагра 2 - 0 Телави Телави
АНГ 18:00
Кристъл Палас Кристъл Палас 5 - 0 Астън Вила Астън Вила
АНГ 18:00
Бърнли Бърнли 1 - 2 Нотингам Форест Нотингам Форест
ЧЕХ2 18:00
Спарта Прага II Спарта Прага II 2 - 2 Влашим Влашим
АНГ 18:00
Брентфорд Брентфорд 2 - 4 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ЧЕХ2 18:00
Вишков Вишков 0 - 0 Лишен Лишен
АНДОР 18:00
Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада 1 - 3 Интер Ескалдес Интер Ескалдес
ЧЕХ 18:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 2 - 2 Яблонец Яблонец
АНГ 18:00
Лутън Таун Лутън Таун 2 - 4 Фулъм Фулъм
АНГ 18:00
Манчестър Сити Манчестър Сити 3 - 1 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед
АВС 18:00
Рапид Виена Рапид Виена 0 - 3 Хартберг Хартберг
ЧЕХ 18:00
Злин Злин 1 - 2 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
ШВЕЦ1 18:00
Асириска Асириска 1 - 2 Нордик Юнайтед Нордик Юнайтед
БЛР1 18:00
Бумпром Бумпром 0 - 1 МЛ Витебск МЛ Витебск
ХЪРВ 18:00
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 2 - 1 Горица Загреб Горица Загреб
ГАНА 18:00
Нсоатреман Нсоатреман 4 - 0 Бибиани Голд Старс Бибиани Голд Старс
РУС3 18:00
Муром Муром 0 - 1 Велес Москва Велес Москва
СМВЛ 18:00
Охрид Лихнида Охрид Лихнида 2 - 0 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия
УНГ2 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 1 - 3 Айка Айка
ЧЕХ 18:00
Пардубице Пардубице 4 - 0 Карвина Карвина
ОМАН 18:15
Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах 2 - 0 Сур Сур
ОМАН 18:15
Ал Уехда Сур Ал Уехда Сур 2 - 5 Оман Клуб Оман Клуб
ОМАН 18:15
Ибри Ибри 1 - 2 Сохар Сохар
ОМАН 18:15
Ал Сееб Ал Сееб 2 - 1 Ал Нахда Ал Бурайми Ал Нахда Ал Бурайми
ОМАН 18:15
Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб 1 - 1 Бахла Бахла
УНГ 18:15
Кечкемет ТЕ Кечкемет ТЕ 2 - 1 Залаегерсег Залаегерсег
ОМАН 18:15
Ал Рустая Ал Рустая 2 - 1 Дхофар Дхофар
ЛИТ 18:25
Жалгирис Жалгирис 1 - 0 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
СЛВН 18:30
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 0 - 1 Браво Браво
БиХ1 18:30
БСК Баня Лука БСК Баня Лука 3 - 3 Козара Градишка Козара Градишка
ПОР2 18:30
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 2 - 0 Мафра Мафра
ПОР2 18:30
Санта Клара Санта Клара 2 - 0 Униао де Лейрия Униао де Лейрия
ГЕР4 18:30
Виктория Берлин Виктория Берлин 2 - 2 Ханза Рощок II Ханза Рощок II
ФИН1 18:30
Яро Яро 2 - 1 ПК-35 ПК-35
УРУГВ 18:30
Данубио Данубио 0 - 1 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
ПОЛ 18:30
Видзев Лодз Видзев Лодз 1 - 1 Лех Познан Лех Познан
СЛВН 18:30
Копер Копер 1 - 1 Марибор Марибор
ФИН1 18:30
МП МП 0 - 3 ЯПС ЯПС
ХЪР2 18:30
Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 0 - 2 Дугополье Дугополье
ФИН 18:30
ЕИФ ЕИФ 1 - 1 Лахти Лахти
ПОЛ2 18:30
СКРА Честохова СКРА Честохова 2 - 2 Щомил Олщин Щомил Олщин
ИТЛП 18:45
Чезена Чезена 2 - 2 Юве Стабия Юве Стабия
ПЕРУ2 19:00
Аякучо Аякучо 1 - 0 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол
ЙОРД 19:00
Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон 4 - 0 Могхайер Ал Сархан Могхайер Ал Сархан
ЙОРД 19:00
Шабаб Ал Акаба Шабаб Ал Акаба 0 - 2 Маан Маан
ЙОРД 19:00
Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 6 - 2 Сахаб Сахаб
ЙОРД 19:00
Ал Рамта Ал Рамта 0 - 1 Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман
ИТАСД 19:00
Мартина Франка Мартина Франка 0 - 1 Нардо Калчо Нардо Калчо
КАЗХ 19:00
Елимай Семей Елимай Семей 1 - 1 Кайрат Кайрат
ИТА 19:00
Интер Интер 1 - 1 Лацио Лацио
БАХР 19:00
Ал Хала Ал Хала 0 - 3 Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама
ПОЛ1 19:00
Нечеча Нечеча 6 - 1 Тихи Тихи
ИТЛП 19:00
Вис Песаро Вис Песаро 4 - 3 Реканатезе Реканатезе
РУС 19:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 1 - 5 Зенит Зенит
ГРУ2 19:00
Щурми Щурми 1 - 2 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси
БАХР 19:00
Ал Хид Ал Хид 2 - 1 Ал Наджма Ал Наджма
ГРУ 19:00
Колхети Поти Колхети Поти 2 - 5 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси
БАХР 19:00
Мухарак Мухарак 1 - 1 Ситра Ситра
БЪЛ3 19:00
Созопол Созопол 1 - 2 Ботев Пловдив II Ботев Пловдив II
ИТЛП 19:00
Новара Новара 2 - 1 Фиоренцола Фиоренцола
БАХР 19:00
Ийст Рифа Ийст Рифа 3 - 0 Халидия Халидия
БАХР 19:00
Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 3 - 2 Бусайтийн Бусайтийн
ТУР 19:00
Галатасарай Галатасарай 0 - 1 Фенербахче Фенербахче
ЧИЛИБ 19:30
Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 2 - 1 Магалянеш Магалянеш
БEЛ 19:30
Андерлехт Андерлехт 0 - 1 Клуб Брюж Клуб Брюж
ЧИЛИ 19:30
Нубленсе Нубленсе 2 - 2 О'Хигинс О'Хигинс
АРЖБ 19:45
Атланта Атланта 2 - 0 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела
ИСП 20:00
Атлетик Билбао Атлетик Билбао 2 - 0 Севиля Севиля
ИСП 20:00
Валенсия Валенсия 1 - 3 Жирона Жирона
ГЪР 20:00
Панатинайкос Панатинайкос 2 - 2 Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея
ИСП 20:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 1 - 4 Осасуна Осасуна
КАФКК 20:00
Замалек Замалек 1 - 0 РСБ Беркан РСБ Беркан
ИСП 20:00
Гранада Гранада 1 - 2 Селта де Виго Селта де Виго
ИСП 20:00
Реал Бетис Реал Бетис 0 - 2 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
ГРУ 20:00
Динамо Батуми Динамо Батуми 2 - 3 Иберия 1999 Иберия 1999
ИСП 20:00
Майорка Майорка 2 - 2 Алмерия Алмерия
КРЛА 20:00
Хикарал Хикарал 2 - 1 Санта Ана Санта Ана
ИЗР 20:00
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 1 - 3 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
ИСП 20:00
Барселона Барселона 3 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИСП 20:00
Кадис Кадис 0 - 0 Лас Палмас Лас Палмас
ГЪР 20:00
Арис Арис 1 - 2 ПАОК ПАОК
ГЪР 20:00
АЕК Атина АЕК Атина 3 - 0 Ламия Ламия
БЛР 20:00
Динамо Минск Динамо Минск 3 - 2 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
ИСП 20:00
Виляреал Виляреал 4 - 4 Реал Мадрид Реал Мадрид
БЕЛ2 20:15
Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 0 - 1 Кортрейк Кортрейк
ХЪРВ 20:30
Осиек Осиек 2 - 0 Риека Риека
БЪЛ 20:30
Черно море Черно море 4 - 0 Лудогорец Лудогорец
АРТФА 21:00
Чиркуло Депортиво Чиркуло Депортиво 0 - 0 Герминал де Равсон Герминал де Равсон
АРЖБ 21:00
Арсенал Саранди Арсенал Саранди 0 - 2 Тристан Суарес Тристан Суарес
АРЖ 21:00
Баракас Сентрал Баракас Сентрал 1 - 1 Сармиенто Сармиенто
ЛАТ 21:00
Ауда Ауда 1 - 1 Лиепая Лиепая
РУМ 21:00
Рапид Букурещ Рапид Букурещ 2 - 0 ФКСБ ФКСБ
AЛБ 21:00
Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина 0 - 0 Влазня Шкодра Влазня Шкодра
УРУГВ 21:00
Бостън Ривър Бостън Ривър 2 - 0 Серо Серо
ПЕРУ 21:00
АДТ АДТ 2 - 0 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос
ЕКВ 21:00
Мушук Руна Мушук Руна 5 - 0 Делфин Делфин
УРУ2 21:00
Атенас Атенас 0 - 0 Колон Монтевидео Колон Монтевидео
АРЖБ 21:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 0 - 2 Агропекуарио Агропекуарио
АРТФА 21:00
Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина 0 - 0 Вила Митре Вила Митре
АРТФА 21:00
Олимпо Олимпо 2 - 0 Сансинена Сансинена
УНГ 21:15
Ференцварош Ференцварош 2 - 0 Уйпещ Уйпещ
ПОЛ2 21:15
Котвича Колобжег Котвича Колобжег 2 - 0 Хутник Краков Хутник Краков
СПХЛМ 21:20
Словакия (хокей) Словакия (хокей) 2 - 2 Латвия (хокей) Латвия (хокей)
СПХЛМ 21:20
Швейцария (хокей) Швейцария (хокей) 2 - 3 Канада (хокей) Канада (хокей)
УРУ2 21:30
Такуарембо Такуарембо 0 - 1 Плаза Колония Плаза Колония
АРЖБ 21:30
Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 2 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
АРЖБ 21:30
Дефенсорес Унидос Дефенсорес Унидос 0 - 0 Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин
АРЖЦ 21:30
Ел Порвенир Ел Порвенир 0 - 0 Сентрал Балестер Сентрал Балестер
АРЖЦ 21:30
ХХ Уркуиза ХХ Уркуиза 0 - 1 КА Атлас КА Атлас
АРЖЦ 21:30
Берасатеги Берасатеги 2 - 3 Сентро Еспаньол Сентро Еспаньол
АРЖБ 21:30
Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс 2 - 2 Расинг Кордоба Расинг Кордоба
АРЖЦ 21:30
Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид 2 - 0 Хувентуд Унида Сан Мигел Хувентуд Унида Сан Мигел
ИТАСД 21:30
Гросето Гросето 3 - 0 Тау Алтопашо Тау Алтопашо
АРЖЦ 21:30
Реал Пилар Реал Пилар 0 - 1 Аргентино Росарио Аргентино Росарио
АРЖБ 21:30
Алдосиви Алдосиви 1 - 0 Алмагро Алмагро
АРТФА 21:30
КА Феникс КА Феникс 1 - 1 Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако
БРАД 21:30
Бразилензе Бразилензе 1 - 1 Миксто Миксто
АРТФА 21:30
Крусеро дел Норте Крусеро дел Норте 0 - 0 Ювентуд Антонияна Ювентуд Антонияна
АРТФА 21:30
Сан Мартин Мендоса Сан Мартин Мендоса 0 - 0 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос
ИТЛП 21:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 1 - 1 Нуова Монтероси Нуова Монтероси
АРТФА 21:30
Унион Сунчалес Унион Сунчалес 0 - 0 Сан Мартин Формоса Сан Мартин Формоса
АРТФА 21:30
Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто 0 - 0 Индепендиенте Чивилкой Индепендиенте Чивилкой
ПОЛ1 21:30
Лехия Гданск Лехия Гданск 2 - 1 Арка Гдиня Арка Гдиня
АРТФА 21:30
Ел Линкеньо Ел Линкеньо 1 - 0 Химнасия Консепсион Химнасия Консепсион
ИТЛП 21:30
Монополи Монополи 1 - 1 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
АРЖ 21:30
КА Платенсе КА Платенсе 0 - 0 Индепендиенте Индепендиенте
ИТА 21:45
Рома Рома 1 - 0 Дженоа Дженоа
АРЖБ 21:45
Колон Колон 1 - 0 Чако Фор Евър Чако Фор Евър
БРАД 22:00
Трезе Трезе 3 - 0 Игуату Игуату
БРАД 22:00
Ретро Ретро 1 - 2 Итабаяна Итабаяна
ФРА 22:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 2 - 1 Страсбург Страсбург
БРАБ 22:00
Операрио ПР Операрио ПР 0 - 0 Сеара Сеара
ИСП2 22:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 2 - 2 Расинг Ферол Расинг Ферол
АРТФА 22:00
Сол де Америка Формоса Сол де Америка Формоса 1 - 0 Сармиенто Ресистенция Сармиенто Ресистенция
БРАД 22:00
Токантинополис Токантинополис 3 - 1 Алтос Алтос
АРТФА 22:00
Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис 1 - 1 Уракан Лас Ерас Уракан Лас Ерас
АРТФА 22:00
Архентино Монте Маиз Архентино Монте Маиз 1 - 0 Хувентуд Унида Университарио Хувентуд Унида Университарио
АРТФА 22:00
9 юли Рафаела 9 юли Рафаела 4 - 0 Дъглас Хайг Дъглас Хайг
АРЖБ 22:00
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 3 - 0 Ол Бойс Ол Бойс
БРАБ 22:00
Мирасол Мирасол 2 - 0 Итуано Итуано
АРТФА 22:00
Спортиво Лас Парехас Спортиво Лас Парехас 0 - 0 Спортиво Белграно Спортиво Белграно
БРАД 22:00
Коста Рика ЕК Коста Рика ЕК 1 - 0 Посо Алегре Посо Алегре
БОЛ 22:00
Гуабира Гуабира 1 - 1 Аурора Аурора
ЖНБА 22:00
Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс 75 - 84 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
БРАД 22:00
Камета Камета 4 - 1 Мото Клуб МА Мото Клуб МА
ФРА 22:00
Метц Метц 0 - 2 ПСЖ ПСЖ
ЧИЛИБ 22:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 2 - 2 Курико Унидо Курико Унидо
ФРА 22:00
Льо Авър Льо Авър 1 - 2 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
ФРА 22:00
Ланс Ланс 2 - 2 Монпелие Монпелие
ФРА 22:00
Лил Лил 2 - 2 Ница Ница
ФРА 22:00
Лориен Лориен 5 - 0 Клермон Клермон
ФРА 22:00
Монако Монако 4 - 0 Нант Нант
ФРА 22:00
Реймс Реймс 2 - 1 Рен Рен
ФРА 22:00
Тулуза Тулуза 0 - 3 Брест Брест
ФР14 22:05
Стад Франс Париж Стад Франс Париж 22 - 18 Бордо Беглъс Бордо Беглъс
ПАР 22:15
Сол де Америка Сол де Америка 0 - 3 Серо Портеньо Серо Портеньо
БРАЦ 22:30
Лондрина Лондрина 2 - 0 Сао Бернардо Сао Бернардо
БРАЦ 22:30
Ремо Ремо 0 - 0 Томбенсе Томбенсе
ВЕН2 22:30
Депортиво Миранда Депортиво Миранда 3 - 0 Боливар СК Боливар СК
ВЕН2 22:30
Атлетико Ел Вихия Атлетико Ел Вихия 3 - 3 Уреня Уреня
ВЕН2 22:30
Атлетико Ла Крус Атлетико Ла Крус 0 - 2 Динамо Пуерто Динамо Пуерто
НБА 22:40
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 109 - 130 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
БРАД 23:00
Флуминензе ПИ Флуминензе ПИ 2 - 0 Ривър АК Ривър АК
БРАД 23:00
КРАК КРАК 1 - 2 Анаполис Анаполис
ВЕН2 23:00
Арагуа Арагуа 1 - 0 Академия Рей Академия Рей
ВЕН2 23:00
Трухилянос Трухилянос 2 - 2 Реал Фронтера Реал Фронтера
БРАД 23:00
Конкордия АК Конкордия АК 1 - 0 Барра Барра
ЯМК 23:00
Уотърхаус Уотърхаус 1 - 5 Арнет Гардънс Арнет Гардънс
АРТФА 23:00
Мидланд Мидланд 3 - 0 Акасусо Акасусо
ПЕРУ2 23:15
Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба 4 - 0 Пирата Пирата
ЕКВ 23:30
Аукас Аукас 2 - 2 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито
УРУГВ 23:30
Уондърърс Уондърърс 1 - 0 Серо Ларго Серо Ларго
ГВАТ 23:30
Мюнисипал Мюнисипал 2 - 0 Микско Микско
ПЕРУ 23:30
Лос Чанкас Лос Чанкас 2 - 0 Алианса Атлетико Алианса Атлетико
АРЖ 23:45
Банфийлд Банфийлд 1 - 1 Уракан Уракан
АРЖ 23:45
Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба 2 - 0 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман