ЧИЛИ
Чили
|
00:00 |
Кобрелоа
|
|
1 - 3 |
|
Универсидад де Чили
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
00:00 |
Сан Луис де Килота
|
|
2 - 2 |
|
Депортиво Антофагаста
|
|
ВЕН2
Венецуела
|
00:00 |
Боливар СК
|
|
0 - 1 |
|
Депортиво Миранда
|
|
ХОНД
Хондурас
|
00:00 |
Генезис
|
|
1 - 0 |
|
Маратон
|
|
КРПД
Коста Рика
|
00:00 |
Пунтаренас
|
|
1 - 2 |
|
Мюнисипал Либерия
|
|
АРТФА
Аржентина
|
00:00 |
Чиполети
|
|
0 - 0 |
|
Олимпо
|
|
КОЛА
Колумбия
|
00:10 |
Депортиво Перейра
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Букараманга
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:15 |
Драгън
|
|
1 - 1 |
|
Хокоро
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:30 |
Платенсе Сакатеколука
|
|
2 - 0 |
|
Санта Текла
|
|
ЕСАЛ
Ел Салвадор
|
00:30 |
Фуерте Сан Франциско
|
|
0 - 1 |
|
Исидро Метапан
|
|
БОЛ
Боливия
|
00:30 |
Боливар
|
|
4 - 2 |
|
Ориенте Петролеро
|
|
АРЖ
Аржентина
|
00:30 |
Индепендиенте
|
|
1 - 1 |
|
Атлетико Тукуман
|
|
ПАР
Парагвай
|
00:30 |
Сол де Америка
|
|
2 - 1 |
|
Генерал Кабалеро
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
01:00 |
Браун де Адрог
|
|
0 - 1 |
|
Депортиво Мадрин
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
01:00 |
Сан Мартин Сан Хуан
|
|
0 - 0 |
|
Естудиантес Касерос
|
|
КРПД
Коста Рика
|
01:00 |
Депортиво Саприса
|
|
2 - 0 |
|
Ередияно
|
|
НБА
САЩ
|
01:10 |
Бруклин Нетс
|
|
104 - 116 |
|
Лос Анджелис Лейкърс
|
|
НБА
САЩ
|
01:10 |
Торонто Раптърс
|
|
120 - 135 |
|
Филаделфия 76-ърс
|
|
НБА
САЩ
|
01:10 |
Вашингтон Уизърдс
|
|
107 - 119 |
|
Маями Хийт
|
|
НБА
САЩ
|
01:10 |
Шарлът Хорнетс
|
|
118 - 130 |
|
Лос Анджелис Клипърс
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
02:00 |
Депортиво Морон
|
|
3 - 0 |
|
Атланта
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
02:00 |
Сан Маркос де Арика
|
|
3 - 4 |
|
Депортес Санта Крус
|
|
МЕК
Мексико
|
02:00 |
Атлас
|
|
2 - 3 |
|
Керетаро
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
02:00 |
Емелек
|
|
0 - 0 |
|
Индепендиенте Вале
|
|
ВЕН
Венецуела
|
02:00 |
Академия Пуерто Кабельо
|
|
2 - 2 |
|
Монагас
|
|
ЯМК
Ямайка
|
02:00 |
Арнет Гардънс
|
|
1 - 1 |
|
Портмор Юнайтед
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
02:00 |
Уондърърс
|
|
0 - 2 |
|
Бостън Ривър
|
|
НБА
САЩ
|
02:10 |
Сан Антонио Спърс
|
|
113 - 117 |
|
Голдън Стейт Уориърс
|
|
НБА
САЩ
|
02:10 |
Хюстън Рокетс
|
|
107 - 125 |
|
Далас Маверикс
|
|
НБА
САЩ
|
02:10 |
Ню Йорк Никс
|
|
112 - 113 |
|
Оклахома Сити Тъндър
|
|
НБА
САЩ
|
02:10 |
Минесота Тимбъруулвс
|
|
101 - 109 |
|
Чикаго Булс
|
|
ХОНД
Хондурас
|
02:15 |
Олимпия Тегусигалпа
|
|
5 - 1 |
|
Вида
|
|
КОЛА
Колумбия
|
02:20 |
Индепендиенте Меделин
|
|
1 - 4 |
|
Америка де Кали
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
02:30 |
Унион Еспаньола
|
|
5 - 3 |
|
Нубленсе
|
|
БОЛ
Боливия
|
02:30 |
Аурора
|
|
4 - 2 |
|
Блууминг
|
|
КРПД
Коста Рика
|
02:30 |
Спортинг Сан Хосе
|
|
3 - 2 |
|
Гуанакастека
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:00 |
Индепендиенте Ривадавия
|
|
1 - 2 |
|
Банфийлд
|
|
ПАР
Парагвай
|
03:00 |
2 май
|
|
0 - 1 |
|
Клуб Гуарани
|
|
МЕК
Мексико
|
04:00 |
Некакса
|
|
1 - 2 |
|
Леон
|
|
КРПД
Коста Рика
|
04:00 |
Алахуеленсе
|
|
1 - 1 |
|
Сан Карлос
|
|
НБА
САЩ
|
04:10 |
Сакраменто Кингс
|
|
127 - 106 |
|
Юта Джаз
|
|
КОЛА
Колумбия
|
04:30 |
Депортиво Кали
|
|
2 - 4 |
|
Агилас Дорадос
|
|
ХОНД
Хондурас
|
04:30 |
УПНФМ
|
|
1 - 0 |
|
Реал Сосиедад Токоа
|
|
МЕК
Мексико
|
04:36 |
Хуарес
|
|
2 - 1 |
|
Сантос Лагуна
|
|
АВЛ
Австралия
|
07:00 |
Макартър
|
|
1 - 3 |
|
Уестърн Сидни Уондърърс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Оклей Канонс
|
|
1 - 1 |
|
Данденонг Тъндър
|
|
ИНД
Индия
|
13:00 |
Намдхари
|
|
1 - 1 |
|
Айзавл
|
|
ИТА
Италия
|
13:30 |
Болоня
|
|
3 - 0 |
|
Салернитана
|
|
ИТАБ
Италия
|
13:30 |
Модена
|
|
1 - 1 |
|
Бари
|
|
ПОЛ
Полша
|
13:30 |
Пуща Неполомице
|
|
1 - 1 |
|
Радомяк Радом
|
|
ПОЛ1
Полша
|
13:40 |
Жнич Пръжков
|
|
0 - 0 |
|
Полония Варшава
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Хеми Лайпциг
|
|
2 - 1 |
|
ЗФК Мойзелвитц
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Енерги Котбус
|
|
2 - 1 |
|
Айленбург
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
14:00 |
Йефле
|
|
2 - 3 |
|
Хелзингборг
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
14:00 |
Йоребру
|
|
0 - 1 |
|
Шьовде АИК
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
14:00 |
ИФ Карлстад
|
|
2 - 0 |
|
Хамарби Таланг
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Лисенг
|
|
1 - 1 |
|
Вейгаард Б
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Скиве
|
|
2 - 2 |
|
ХИК
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Исхьой
|
|
2 - 2 |
|
Фрем
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Ванльозе
|
|
0 - 1 |
|
Йънг Бойс ФД
|
|
АНГЧ
Англия
|
14:30 |
Лестър Сити
|
|
3 - 1 |
|
Норич Сити
|
|
БEЛ
Белгия
|
14:30 |
Серкъл Брюж
|
|
1 - 1 |
|
Клуб Брюж
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
ВСК Орхус
|
|
6 - 2 |
|
Аварта
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Несби
|
|
1 - 1 |
|
Сфб-Оуре
|
|
ДАН1
Дания
|
15:00 |
Хилерьод
|
|
4 - 0 |
|
Б 93
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Худиксвал
|
|
1 - 2 |
|
Ярфяла
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
15:00 |
Сириус
|
|
3 - 0 |
|
Халмстад
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Холстебро
|
|
0 - 1 |
|
Холбек Б&И
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Гисен
|
|
0 - 1 |
|
Фернвалд
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Роскилде
|
|
0 - 1 |
|
Орхус Фремад
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Миделфарт
|
|
3 - 0 |
|
Тистед
|
|
ГРУ2
Грузия
|
15:00 |
Гареджи
|
|
3 - 0 |
|
Динамо Тбилиси II
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Брабранд
|
|
1 - 2 |
|
Есбер
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
15:00 |
Дъндалк
|
|
0 - 0 |
|
Дрогхеда Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Еркеншвик
|
|
3 - 0 |
|
Шпрокхьофел
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:00 |
БКМА
|
|
1 - 1 |
|
Западна Армения
|
|
ГРУ2
Грузия
|
15:00 |
Спаери
|
|
1 - 1 |
|
ВИТ Грузия
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Умея ФК Академи
|
|
4 - 0 |
|
Лукста
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
15:00 |
ИФК Гьотеборг
|
|
1 - 4 |
|
Юргорден
|
|
АНГ2
Англия
|
15:00 |
Гримзби Таун
|
|
1 - 1 |
|
Брадфорд Сити
|
|
НЛП
Англия
|
15:00 |
Нийдхям Маркет
|
|
3 - 0 |
|
АФК Съдбъри
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Фьоникс Любек
|
|
2 - 3 |
|
Хановер 96 II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Плауен
|
|
2 - 0 |
|
Магдебург II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Хайдер ШФ
|
|
0 - 1 |
|
Тодесфелде
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Буххолц
|
|
1 - 2 |
|
Алтона 93
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Лехер ТШ
|
|
2 - 2 |
|
Аумунд-Вегесак
|
|
ДАН
Дания
|
15:00 |
Копенхаген
|
|
1 - 2 |
|
Брьондби
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
ФФР Ноймюнстер
|
|
3 - 0 |
|
Пройсен Райнфелд
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
15:15 |
Вадуц
|
|
1 - 0 |
|
Тюн
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
15:15 |
Ивердон Спорт
|
|
0 - 0 |
|
Йънг Бойс
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
15:30 |
Емен
|
|
0 - 3 |
|
Грьонинген
|
|
НОР
Норвегия
|
15:30 |
Фредрикстад
|
|
0 - 2 |
|
Будьо/Глимт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Тюркспор Дортмунд
|
|
4 - 2 |
|
Айнтрахт Райне
|
|
ЛИТ1
Литва
|
16:00 |
Банга II
|
|
1 - 3 |
|
Хегелман Литауен II
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Козенца
|
|
1 - 2 |
|
Бреша
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Каляри
|
|
1 - 1 |
|
Верона
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Арамейска/Сюрианска
|
|
4 - 0 |
|
ИФК Ескилстюна
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Леко
|
|
1 - 1 |
|
Читадела
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Пиза
|
|
4 - 3 |
|
Палермо
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Телоне
|
|
0 - 2 |
|
Хайлендърс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Германия Теверен
|
|
0 - 3 |
|
Фрехен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Вайденхаузен
|
|
4 - 1 |
|
Валдгирмес
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Хохенвестедт
|
|
0 - 5 |
|
Ейшеде
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Вихтал
|
|
2 - 0 |
|
Бон-Ендених
|
|
КАМР1
Камерун
|
16:00 |
Динамо де Дуала
|
|
0 - 0 |
|
Газеле
|
|
ЮАР2
ЮАР
|
16:00 |
НБ Ла Масия
|
|
1 - 1 |
|
Платинум Сити Роувърс
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Специя
|
|
2 - 1 |
|
Асколи
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Парма
|
|
0 - 2 |
|
Катандзаро
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Комо
|
|
2 - 0 |
|
Зюдтирол
|
|
ДАН1
Дания
|
16:00 |
ХБ Кьоге
|
|
5 - 0 |
|
Хорсенс
|
|
ДАН3
Дания
|
16:00 |
Нюкьобинг
|
|
1 - 0 |
|
ФА 2000
|
|
ПОЛ1
Полша
|
16:00 |
Заглембе Сосновец
|
|
0 - 4 |
|
ГКС Катовице
|
|
ГЕР4
Германия
|
16:00 |
Шпеле-Венахус
|
|
0 - 3 |
|
Вейхе Фленсбург
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
16:00 |
Браге
|
|
1 - 0 |
|
Варберг
|
|
ГЕР4
Германия
|
16:00 |
Бремер ШФ
|
|
4 - 2 |
|
Йеделох
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Херенталс
|
|
0 - 1 |
|
Платинум Звишаване
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Бикита Минералс
|
|
0 - 1 |
|
Динамос
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Булавайо Чийфс
|
|
3 - 1 |
|
Ядах
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Нгези Платинум
|
|
1 - 0 |
|
Маника Даймъндс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Шьонинген
|
|
2 - 3 |
|
Ворсфелде
|
|
ЗИМБА
Зимбабве
|
16:00 |
Симба Бора
|
|
2 - 0 |
|
Хванге
|
|
ИТА
Италия
|
16:00 |
Сасуоло
|
|
1 - 1 |
|
Удинезе
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Шпортфройнде Зиген
|
|
5 - 0 |
|
Бьовингхаузен
|
|
ДАН1
Дания
|
16:00 |
Хобро
|
|
1 - 1 |
|
Колдинг ИФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Гивенбек
|
|
0 - 0 |
|
Виктория Клархолц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
АШК Дортмунд
|
|
2 - 1 |
|
Шермбек
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:00 |
Стал Мелец
|
|
0 - 0 |
|
Лех Познан
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Брюнингхаузен
|
|
0 - 0 |
|
Шпортфройнде Лоте
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Вреден
|
|
1 - 0 |
|
Енепетал
|
|
ИТАБ
Италия
|
16:00 |
Венеция
|
|
2 - 3 |
|
Реджана
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:15 |
Унион Шафхаузен
|
|
1 - 2 |
|
Хюрт
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Кеърю (Ели)
|
|
3 - 2 |
|
Афан Лидо
|
|
ИНД
Индия
|
16:30 |
ТРАЮ
|
|
0 - 2 |
|
Чърчил Брадърс
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Лантуит Мейджър
|
|
4 - 0 |
|
Абъргавени Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Тафс Уел
|
|
0 - 2 |
|
Камбриън & Клайдач
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Чърк ААА
|
|
1 - 1 |
|
Портмадог
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Рътин Таун
|
|
4 - 0 |
|
Престатин Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Понтардауе Таун
|
|
3 - 3 |
|
Кумбран Селтик
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Гуйлсфийлд
|
|
0 - 1 |
|
Гресфорд Атлетик
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Баглан Драгънс
|
|
2 - 2 |
|
Кармартън Таун
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Финентроп/Баменол
|
|
3 - 2 |
|
Вестфалия Ринерн
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Флинт Таун Юнайтед
|
|
6 - 3 |
|
Молд Александра
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Бангор 1876
|
|
0 - 3 |
|
Ландудно
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:30 |
Еърбъс ЮК
|
|
2 - 2 |
|
Бъкли Таун
|
|
БЪЛБ
България
|
16:30 |
Янтра 1919
|
|
2 - 1 |
|
Монтана
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
16:45 |
Гойтри Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Ланели Таун
|
|
БЪЛБ
България
|
17:00 |
ЦСКА 1948 II
|
|
1 - 0 |
|
Литекс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Нортхямптън Таун
|
|
2 - 0 |
|
Порт Вейл
|
|
ДАН
Дания
|
17:00 |
Мидтиланд
|
|
2 - 3 |
|
Нордселанд
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Лейтън Ориент
|
|
1 - 2 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Блекпул
|
|
0 - 0 |
|
Уикъмб Уондърърс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Слоу Таун
|
|
2 - 2 |
|
Сейнт Олбънс Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Тонбридж Ейнджълс
|
|
1 - 2 |
|
Фарнбъроу
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Беркхямстед
|
|
1 - 2 |
|
Хитчин Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Съндърланд
|
|
1 - 5 |
|
Блекбърн Роувърс
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Родъръм Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Милуол
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Чипенъм Таун
|
|
0 - 0 |
|
Труро Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Брейнтрий Таун
|
|
2 - 0 |
|
Хемъл Хемпстед Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Уолсол
|
|
2 - 1 |
|
Солфорд Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Спенимуур Таун
|
|
3 - 1 |
|
Фарзли Селтик
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Саутпорт
|
|
0 - 1 |
|
Скънторп Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Моркамб
|
|
2 - 1 |
|
Бароу
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Ръшхол Олимпик
|
|
1 - 0 |
|
Бостън Юнайтед
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Херефорд
|
|
2 - 2 |
|
Бъкстън
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кързън Аштън
|
|
2 - 0 |
|
Саут Шийлдс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Чорли
|
|
2 - 0 |
|
Блайт Спартанс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Бромли
|
|
1 - 1 |
|
Уокинг
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Саутенд Юнайтед
|
|
4 - 2 |
|
Боръм Ууд
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Харогейт Таун
|
|
5 - 1 |
|
Джилингам
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Мидълзбро
|
|
2 - 0 |
|
Шефилд Уензди
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Плимът Аргайл
|
|
0 - 1 |
|
Бристол Сити
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Стратфорд Таун
|
|
2 - 0 |
|
Кетъринг Таун
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
ХБ
|
|
4 - 0 |
|
ИФ
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хейлзуен Таун
|
|
1 - 0 |
|
Ейлвичърч
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ройстън Таун
|
|
4 - 2 |
|
Лейстън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бромсгроув Спортинг
|
|
1 - 2 |
|
АФК Телфорд Юнайтед
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Стоук Сити
|
|
1 - 1 |
|
Хъдърсфийлд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Реддич Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Сторбридж
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
17:00 |
Коб Рамблърс
|
|
1 - 1 |
|
Лонгфорд Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бишъпс Стортфорд
|
|
3 - 1 |
|
Банбъри Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Плимът Паркуей
|
|
1 - 0 |
|
Пуул Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хейс & Йединг Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Хендън
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Ковънтри Сити
|
|
1 - 2 |
|
Кардиф Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Уест Бромич Албиън
|
|
2 - 2 |
|
Уотфорд
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Бирмингам Сити
|
|
1 - 0 |
|
Престън Норт Енд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Мейдстоун Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Уелинг Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нюпорт Каунти
|
|
0 - 4 |
|
Кроули Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нотс Каунти
|
|
3 - 3 |
|
Милтън Кийнс Донс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
АФК Тотън
|
|
3 - 0 |
|
Уолтън & Хършхям
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Бракнел Таун
|
|
5 - 1 |
|
Шолинг
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Дидкът Таун
|
|
0 - 2 |
|
Суиндън Супермарин
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Миклоувър
|
|
1 - 0 |
|
Коувил Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
5 - 2 |
|
Рединг
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Сътън Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Суиндън Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Кеймбридж Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Уигън Атлетик
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Юнайтед ъф Манчестър
|
|
0 - 2 |
|
Аштън Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уъркингтън
|
|
2 - 3 |
|
Атертън Колиъриъс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хайд Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Макълсфийлд
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уорингтън Райлендс
|
|
2 - 0 |
|
Марийн
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Брадфорд Парк Авеню
|
|
2 - 3 |
|
Радклиф
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Матлок Таун
|
|
1 - 2 |
|
Илкестън Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Басфорд Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Уърксоп Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Суонзи Сити
|
|
0 - 1 |
|
Куинс Парк Рейнджърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Дорчестър Таун
|
|
2 - 1 |
|
Тивертън Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уортинг
|
|
2 - 0 |
|
Хемптън & Ричмънд
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Торки Юнайтед
|
|
3 - 3 |
|
Уестън Супер Меър
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Довър Атлетик
|
|
1 - 0 |
|
Челмсфорд Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Дартфорд
|
|
0 - 2 |
|
Ийстбърн Бъроу
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хорсхям
|
|
5 - 4 |
|
Богнор Реджис Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хароу Бъроу
|
|
1 - 4 |
|
Чесхям Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Маргейт
|
|
1 - 1 |
|
Крей Уондърърс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Бристол Роувърс
|
|
0 - 0 |
|
Шрюсбъри Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Мертир Таун
|
|
3 - 0 |
|
Хънгърфорд Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Оксфорд Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Флийтууд Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ст. Айвс Таун
|
|
1 - 4 |
|
Стамфорд
|
|
ИНДСЛ
Индия
|
17:00 |
Хайдерабад
|
|
0 - 3 |
|
Мумбай Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Чарлтън Атлетик
|
|
0 - 0 |
|
Стивънидж
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
17:00 |
КИ
|
|
3 - 2 |
|
НСИ
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Баруел
|
|
3 - 0 |
|
Лонг Ийтън Юнайтед
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Солсбъри
|
|
2 - 1 |
|
Басингстоук Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Госпорт Бъроу
|
|
2 - 1 |
|
Уинчестър Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Бъртън Албиън
|
|
1 - 3 |
|
Барнзли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Карлайл Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Линкълн Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Челтнъм Таун
|
|
1 - 2 |
|
Ексетър Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Ейвли
|
|
1 - 2 |
|
Хавънт & Уотърлуувил
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хаштаг Юнайтед
|
|
5 - 0 |
|
Харингей Бъроу
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Таунтън Таун
|
|
0 - 2 |
|
Бат Сити
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
17:00 |
Уексфорд
|
|
1 - 1 |
|
Корк Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Транмиър Роувърс
|
|
1 - 1 |
|
Колчестър Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Крю Александра
|
|
0 - 3 |
|
Форест Грийн Роувърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Гейнзбро Тринити
|
|
2 - 1 |
|
Стафорд Рейнджърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Ланкастър Сити
|
|
3 - 2 |
|
Бамбър Бридж
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Билерикей Таун
|
|
2 - 0 |
|
Конкорд Рейнджърс
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Енфийлд Таун
|
|
3 - 0 |
|
Чесхънт
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Каршолтън Атлетик
|
|
3 - 0 |
|
Дълуич Хамлет
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Уингейт & Финчли
|
|
3 - 1 |
|
Потърс Бар Таун
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Люис
|
|
1 - 1 |
|
Уайтхоук
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Чатхям Таун
|
|
4 - 1 |
|
Кингстониън
|
|
НЛП
Англия
|
17:00 |
Хастингс Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Фолкестън Инвикта
|
|
РУС1
Русия
|
17:00 |
Кубан Краснодар
|
|
1 - 1 |
|
Динамо Махачкала
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Олтринчам
|
|
1 - 0 |
|
Олдъм Атлетик
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Бракли Таун
|
|
3 - 0 |
|
Тамуърт
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Уорингтън Таун
|
|
1 - 3 |
|
Дарлингтън
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Дагенъм & Редбридж
|
|
1 - 1 |
|
Ебсфлийт Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Олдършот Таун
|
|
1 - 1 |
|
Доркинг Уондърърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Стокпорт Каунти
|
|
1 - 0 |
|
АФК Уимбълдън
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Барнет
|
|
3 - 1 |
|
Оксфорд Сити
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Честър
|
|
0 - 2 |
|
Алфретън Таун
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Кингс Лин Таун
|
|
3 - 4 |
|
Скарбъроу Атлетик
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Уилдстоун
|
|
0 - 1 |
|
Солихъл Муурс
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Рочдейл
|
|
1 - 1 |
|
Хартлипул Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Ийстлий
|
|
2 - 3 |
|
Мейдънхед Юнайтед
|
|
КОНФ
Англия
|
17:00 |
Честърфийлд
|
|
1 - 3 |
|
Кидърминстър Хариърс
|
|
КОНСЮ
Англия
|
17:00 |
Питърбъро Спортс
|
|
1 - 0 |
|
Глостър Сити
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
17:30 |
Елфсборг
|
|
2 - 2 |
|
Вернаму
|
|
ФРНА
Франция
|
17:30 |
Ниор
|
|
0 - 0 |
|
Орлеан
|
|
РУМ2
Румъния
|
17:30 |
Миеркуря Чук
|
|
2 - 0 |
|
1599 Шелимбър
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
17:30 |
АИК
|
|
1 - 0 |
|
Вестерос СК
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:30 |
Санкт Гален
|
|
1 - 1 |
|
Люцерн
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
17:30 |
Грасхопър
|
|
0 - 1 |
|
Лозана Спорт
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Волеренга
|
|
1 - 1 |
|
Согндал
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Олесун
|
|
1 - 1 |
|
Стабек
|
|
НОР
Норвегия
|
18:00 |
Лилестрьом
|
|
2 - 3 |
|
Кристиансунд
|
|
КАМР1
Камерун
|
18:00 |
Виктория Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Йънг Спорт Академи
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Саннес Улф
|
|
3 - 4 |
|
Егерсунд
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Брюне
|
|
3 - 1 |
|
Старт
|
|
НОР
Норвегия
|
18:00 |
Розенборг
|
|
2 - 0 |
|
Сандефьор
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Осане
|
|
2 - 2 |
|
Левангер
|
|
НОР
Норвегия
|
18:00 |
Тромсьо
|
|
2 - 4 |
|
Бран
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Мьондален
|
|
1 - 1 |
|
Рауфос
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Мос
|
|
3 - 0 |
|
Лин
|
|
НОР
Норвегия
|
18:00 |
Молде
|
|
4 - 0 |
|
Стрьомгодсет
|
|
УКР
Украйна
|
18:00 |
Рух Виники
|
|
1 - 0 |
|
ЛНЗ Черкаси
|
|
НОР1
Норвегия
|
18:00 |
Конгсвингер
|
|
2 - 1 |
|
Ранхайм
|
|
ПОЛ
Полша
|
18:30 |
Видзев Лодз
|
|
3 - 1 |
|
Корона Келце
|
|
ПОЛ1
Полша
|
18:30 |
Мотор Любин
|
|
1 - 1 |
|
Тихи
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
19:00 |
Атлон Таун
|
|
1 - 0 |
|
Трийти Юнайтед
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Ихуд Бней Шфарам
|
|
0 - 1 |
|
Апоел Акре
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Кфар Касим
|
|
0 - 3 |
|
Макаби Ерзлия
|
|
ИЗР1
Израел
|
19:00 |
Макаби Кабило Яфа
|
|
2 - 2 |
|
Апоел Рамат Хашарон
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
19:00 |
Сейнт Патрикс Атлетик
|
|
3 - 0 |
|
Слиго Роувърс
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
19:00 |
Скала
|
|
1 - 4 |
|
Б36
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
19:00 |
Викингур Гота
|
|
2 - 0 |
|
Б68
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
19:00 |
Фин Харпс
|
|
2 - 0 |
|
Брей Уондърърс
|
|
ИТАБ
Италия
|
19:00 |
Кремонезе
|
|
0 - 1 |
|
ФералпиСало
|
|
ИТА
Италия
|
19:00 |
Лече
|
|
0 - 0 |
|
Рома
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
19:00 |
Уотърфорд Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Шамрок Роувърс
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
19:00 |
ЮКД
|
|
1 - 1 |
|
Кери
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
19:00 |
Шелбърн
|
|
0 - 0 |
|
Дери Сити
|
|
ДАН
Дания
|
19:00 |
Силкеборг
|
|
2 - 2 |
|
ОГФ
|
|
БНБЛ
България
|
19:00 |
БК Черноморец
|
|
87 - 80 |
|
БК Спартак Плевен
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
19:15 |
Кайрсус
|
|
1 - 1 |
|
Денбиг Таун
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
19:30 |
Тьофтея
|
|
2 - 1 |
|
Фрьосьо
|
|
БEЛ
Белгия
|
19:30 |
Генк
|
|
1 - 0 |
|
Юнион Сен Жилоаз
|
|
АНГЧ
Англия
|
19:30 |
Ипсуич Таун
|
|
3 - 2 |
|
Саутхямптън
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
19:30 |
Трефелин
|
|
0 - 3 |
|
Бритън Фери
|
|
ДАН3
Дания
|
20:00 |
Фремад Амагер
|
|
1 - 0 |
|
АБ
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:00 |
Мафра
|
|
2 - 1 |
|
Тореенсе
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:00 |
Бенфика II
|
|
1 - 1 |
|
Академико Висеу
|
|
ИЗР
Израел
|
20:00 |
Апоел Йерусалим
|
|
2 - 0 |
|
Апоел Тел Авив
|
|
НОР
Норвегия
|
20:15 |
Викинг
|
|
1 - 0 |
|
Сарпсборг 08
|
|
РУМ
Румъния
|
20:30 |
Динамо Букурещ
|
|
1 - 1 |
|
Петролул 52
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
ПСВ II
|
|
2 - 3 |
|
Рода ЮК
|
|
УНГ2
Унгария
|
21:00 |
Дьор ЕТО
|
|
4 - 2 |
|
Шиофок
|
|
ПОЛ
Полша
|
21:00 |
Гурник Забже
|
|
1 - 3 |
|
Легия Варшава
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:30 |
Док Суд
|
|
1 - 0 |
|
Депортиво Лаферере
|
|
ИРАК
Ирак
|
21:30 |
Ал Шорта Багдад
|
|
2 - 0 |
|
Ал Худод
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:30 |
Фландрия
|
|
1 - 2 |
|
Кануелас
|
|
ИРАК
Ирак
|
21:30 |
Нафт Ал Уасат
|
|
1 - 1 |
|
Арбил
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Камбасерес
|
|
0 - 0 |
|
Леандро Никефоро Алем
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
КА Атлас
|
|
1 - 1 |
|
Викториано Аренас
|
|
ИРАК
Ирак
|
21:30 |
Нафт Ал Жанооб
|
|
0 - 1 |
|
Ал Минаа Басра
|
|
ИРАК
Ирак
|
21:30 |
Нафт Багдад
|
|
3 - 2 |
|
Ал Кахраба
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Берасатеги
|
|
1 - 1 |
|
КА Сентрал Кордоба
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Дефенсорес де Белграно
|
|
0 - 1 |
|
Сан Телмо
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Спортиво Баракас
|
|
1 - 1 |
|
Мерседес
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Депортиво Парагуайо
|
|
0 - 1 |
|
Хувентуд Унида Сан Мигел
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:30 |
Депортиво Еспаньол
|
|
2 - 2 |
|
Сентро Еспаньол
|
|
ИТАБ
Италия
|
21:30 |
Сампдория
|
|
4 - 1 |
|
Тернана
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Голуей Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Бохемианс
|
|
ФРА2
Франция
|
21:45 |
Аячо
|
|
0 - 1 |
|
Оксер
|
|
ИТА
Италия
|
21:45 |
Интер
|
|
2 - 0 |
|
Емполи
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
22:00 |
Митре Сантяго д. Естеро
|
|
0 - 1 |
|
Алдосиви
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
22:00 |
Сантяго Морнинг
|
|
3 - 1 |
|
Барнечея
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
22:00 |
Ал Ахли Джеда
|
|
1 - 0 |
|
Ал Итихад Джеда
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Лийдс Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Хъл Сити
|
|
ИСП
Испания
|
22:00 |
Виляреал
|
|
1 - 2 |
|
Атлетико Мадрид
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
22:00 |
Ал Хазм
|
|
0 - 0 |
|
Дамак
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
22:00 |
Ал Раед
|
|
0 - 1 |
|
Ал Халеедж
|
|
ПОР
Португалия
|
22:15 |
Портимонензе
|
|
3 - 5 |
|
Спортинг Брага
|
|
ИСЛСК
Исландия
|
22:30 |
Викингур Рейкявик
|
|
1 - 1 |
|
Валур
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:00 |
Харбър Вю
|
|
0 - 3 |
|
Монтего Бей Юнайтед
|
|