Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
САЩЖ 00:00
Готъм (Ж) Готъм (Ж) 2 - 1 Чикаго Ред Старс (Ж) Чикаго Ред Старс (Ж)
АРЖБ 00:00
Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 1 - 1 Дефенсорес де Белграно Дефенсорес де Белграно
БРАД 00:00
Америка РН Америка РН 2 - 0 Потигуар Мосоро Потигуар Мосоро
ВЕН 00:30
Карабобо Карабобо 3 - 0 Ангостура Ангостура
БОЛ 00:30
Боливар Боливар 4 - 1 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
ЧИЛИ 00:30
Коло Коло Коло Коло 2 - 0 Палестино Палестино
ПАР 00:30
Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро 1 - 2 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
САФЛ 01:00
Спокан Велосити Спокан Велосити 0 - 3 Форуърд Мадисън Форуърд Мадисън
БРАЦ 01:00
Феровиарио Феровиарио 0 - 4 АБЦ АБЦ
САЩЖ 01:00
Сиатъл Рейн (Ж) Сиатъл Рейн (Ж) 2 - 3 Орландо Прайд (Ж) Орландо Прайд (Ж)
КОЛА 01:30
Хуниор Хуниор 2 - 3 Депортиво Перейра Депортиво Перейра
АРЖ 02:00
Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 2 - 4 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
КРПД 02:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 4 - 0 Сан Карлос Сан Карлос
ЕКВ 02:00
Кумбая Кумбая 0 - 1 Барселона СК Барселона СК
ПЕРУ 02:00
Карлос Манучи Карлос Манучи 0 - 0 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
БОЛ 02:30
Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман 0 - 0 Дъ Стронгест Дъ Стронгест
ЯМК 02:30
Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 1 - 1 Кавалиър Кавалиър
ВЕН 03:00
Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 1 - 0 Португеса ФК Португеса ФК
МЕК 03:00
Крус Асул Крус Асул 1 - 2 Монтерей Монтерей
ХОНД 03:00
Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа 3 - 1 Маратон Маратон
НБА 03:10
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 90 - 98 Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс
ЧИЛИБ 03:30
Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 1 - 2 Универсидад Консепсион Универсидад Консепсион
КОЛА 04:00
Мильонариос Мильонариос 0 - 1 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
ПЕРУ 04:00
Алианса Лима Алианса Лима 3 - 2 Депортиво Гарсиласо Депортиво Гарсиласо
РУС1 12:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 0 - 1 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
ГЕРОЛ 13:00
Ейлвезе Ейлвезе 2 - 4 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
НОР3 14:00
Скьервой Скьервой 5 - 0 Мьолнер Мьолнер
ТАНЗ 14:00
Мтибва Шугър Мтибва Шугър 0 - 0 Намунго Намунго
ДАН1 14:00
Нествед Нествед 1 - 3 Хилерьод Хилерьод
НОР3 14:30
Улфстинд Улфстинд 7 - 1 Будьо/Глимт II Будьо/Глимт II
НОР3 15:00
Скедсмо Скедсмо 1 - 2 Гелерасен Гелерасен
КЕНИЯ 15:00
Юлинзи Старс Юлинзи Старс 1 - 1 Муранга СЕАЛ Муранга СЕАЛ
ДАН 15:00
Лингби Лингби 3 - 1 Виборг Виборг
БЪЛБ 15:00
Монтана Монтана 0 - 2 Септември София Септември София
НОР2 15:00
Алта Алта 5 - 0 Юнкерен Юнкерен
ДАН 15:00
Вайле Вайле 2 - 0 Хвидовре Хвидовре
НОР2 15:00
Йовик Лин Йовик Лин 1 - 4 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса
НОР3 15:00
Скетен Скетен 5 - 1 ИФ Реди ИФ Реди
КЕНИЯ 15:00
Таланта Таланта 0 - 2 ККБ ККБ
БЪЛБ 15:00
Струмска слава Струмска слава 2 - 0 Добруджа 1919 Добруджа 1919
БЪЛБ 15:00
Янтра 1919 Янтра 1919 1 - 2 Марек Марек
ШВЦ1 15:15
Вадуц Вадуц 2 - 2 Белинзона Белинзона
ШВЦ1 15:15
Баден Баден 2 - 2 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ШВЦ1 15:15
Стад Нион Стад Нион 4 - 3 Аарау Аарау
ШВЦ1 15:15
Сион Сион 3 - 0 Шафхаузен Шафхаузен
ШВЦ1 15:15
Вил Вил 0 - 3 Тюн Тюн
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Клархолц Виктория Клархолц 2 - 2 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
НОР3 16:00
Лодефьорд Лодефьорд 1 - 3 Аскьой Аскьой
НОР2 16:00
Фольо Фольо 0 - 2 Ейдсволд ТФ Ейдсволд ТФ
НОР3 16:00
Мелхус Мелхус 2 - 2 Биосен Биосен
НОР3 16:00
Локомотив Осло Локомотив Осло 2 - 0 Треф Треф
ЕГИП 16:00
Ал Масри Ал Масри 0 - 0 ЕНППИ ЕНППИ
ГЕРОЛ 16:00
Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 1 - 5 Еркеншвик Еркеншвик
ГЕРОЛ 16:00
Вреден Вреден 1 - 2 Бьовингхаузен Бьовингхаузен
НОР3 16:00
Осане II Осане II 1 - 1 Хаугесунд II Хаугесунд II
ГЕРОЛ 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 4 - 2 Шпрокхьофел Шпрокхьофел
ТАНЗ 16:00
Танзания Призънс Танзания Призънс 1 - 2 Машуджаа Машуджаа
ИРАК 16:00
Ал Худод Ал Худод 2 - 1 Нюроз СК Нюроз СК
ГЕРОЛ 16:00
Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 3 - 1 Порц Порц
ГЕРОЛ 16:00
Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах 2 - 0 Хюрт Хюрт
АРМЕ 16:00
Ван Чаренцаван Ван Чаренцаван 1 - 1 Урарту Урарту
ГЕРОЛ 16:00
Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен 4 - 1 Хенеф 05 Хенеф 05
НОР3 16:00
Мандалскамеранте Мандалскамеранте 1 - 2 Брод Брод
ДАН1 16:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 3 - 1 Хелсингор Хелсингор
ГЕРОЛ 16:15
Унион Шафхаузен Унион Шафхаузен 2 - 3 Блау-Вайс Кьонигсдорф Блау-Вайс Кьонигсдорф
ГЕРОЛ 16:15
Фрехен Фрехен 9 - 0 Германия Теверен Германия Теверен
ГЕРЖ 16:30
Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж) 6 - 0 СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж)
ГЕРОЛ 16:30
Вихтал Вихтал 4 - 0 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II
ГЕРЖ 16:30
Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж) 1 - 4 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж)
ГЕРОЛ 16:30
Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол 2 - 4 АШК Дортмунд АШК Дортмунд
ГЕРОЛ 16:30
Шермбек Шермбек 1 - 2 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕРОЛ 16:30
Енепетал Енепетал 0 - 1 Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II
ГЕРЖ 16:30
Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 0 - 1 Айнтрахт Франкфурт (Ж) Айнтрахт Франкфурт (Ж)
ГЕРЖ 16:30
Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 2 - 1 РБ Лайпциг (Ж) РБ Лайпциг (Ж)
ГЕРЖ 16:30
Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж) 2 - 3 Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж)
ГЕРЖ 16:30
Нюрнберг (Ж) Нюрнберг (Ж) 2 - 1 МШФ Дуисбург (Ж) МШФ Дуисбург (Ж)
НОР3 17:00
Тилер Тилер 0 - 2 Триг/Ладе Триг/Ладе
АВС1 17:00
Щурм Грац II Щурм Грац II 2 - 0 Щрипфинг Щрипфинг
АВС1 17:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 2 - 2 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
НОР3 17:00
Спелкавик Спелкавик 2 - 2 Льоренског Льоренског
НОР3 17:00
Хаща Хаща 2 - 4 Флоя Флоя
АВС1 17:00
Амщететн Амщететн 1 - 1 Хорн Хорн
АВС1 17:00
Дорнбирн Дорнбирн 2 - 1 Леобен Леобен
УЗБЕ 17:00
Сурхан Термез Сурхан Термез 0 - 1 Насаф Насаф
АВС1 17:00
Лафнитц Лафнитц 0 - 4 Рийд Рийд
АВС1 17:00
Адмира Адмира 0 - 3 Фърст Виена Фърст Виена
ИСЛ1 17:00
Гриндавик Гриндавик 2 - 2 Грота Грота
АВС1 17:00
Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 1 - 3 Лиеферинг Лиеферинг
ДАН 17:00
Силкеборг Силкеборг 0 - 2 Брьондби Брьондби
РУС1 17:00
Тюмен Тюмен 2 - 0 КАМАЗ КАМАЗ
ФАРО 17:00
ИФ ИФ 2 - 2 Б68 Б68
ФАРО 17:00
07 Вестур 07 Вестур 2 - 0 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
ИСЛ1 17:00
ИБВ ИБВ 1 - 1 Тор Тор
УЗБЕ 17:00
Динамо Самарканд Динамо Самарканд 1 - 1 Пахтакор Пахтакор
АВС1 17:00
Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 0 - 0 Грацер АК Грацер АК
ИСЛ 17:00
Вестри Вестри 1 - 4 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик
НОР2 17:00
Квик Халден Квик Халден 2 - 3 Нутоден Нутоден
НОР2 17:00
Фльой-Флекерьой Фльой-Флекерьой 0 - 3 Сотра Сотра
ГЕРОЛ 17:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 1 - 0 Арминия Хановер Арминия Хановер
ГЕРОЛ 17:00
Блау-Вайс Борнрайхе Блау-Вайс Борнрайхе 1 - 3 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕРОЛ 17:00
Кикерс Емден Кикерс Емден 4 - 2 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен
ГЕРОЛ 17:00
Ротенбургер ШФ Ротенбургер ШФ 1 - 1 Ворсфелде Ворсфелде
ГЕРОЛ 17:00
Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм 3 - 0 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
ГЕРОЛ 17:00
Берсенбрюк Берсенбрюк 1 - 0 Германия Егесторф Германия Егесторф
НОР3 17:00
Виндабярт Виндабярт 1 - 0 Сола Сола
НОР2 17:00
Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 2 - 2 Гроруд Гроруд
ОАЕ 17:10
Хорфакан Хорфакан 1 - 3 Шарджа Шарджа
ОАЕ 17:10
Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби 2 - 0 Емирейтс Емирейтс
СПХЛМ 17:20
Великобритания (хокей) Великобритания (хокей) 2 - 5 Норвегия (хокей) Норвегия (хокей)
СПХЛМ 17:20
Швеция (хокей) Швеция (хокей) 3 - 1 Франция (хокей) Франция (хокей)
ЛАТ 17:30
Гробиня Гробиня 0 - 2 Валмиера Валмиера
РУС1 17:45
Арсенал Тула Арсенал Тула 1 - 0 Акрон Акрон
БЪЛ 17:45
Арда Арда 0 - 0 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948
НОР 18:00
КФУМ КФУМ 0 - 0 Одд Одд
НОР 18:00
Молде Молде 2 - 4 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
РУС1 18:00
Кубан Краснодар Кубан Краснодар 0 - 1 Химки Химки
НОР 18:00
Лилестрьом Лилестрьом 0 - 3 Фредрикстад Фредрикстад
НОР 18:00
Кристиансунд Кристиансунд 2 - 2 Бран Бран
НОР 18:00
Хам Кам Хам Кам 1 - 0 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
АРМЕ 18:00
Арарат Арарат 1 - 3 Алашкерт Алашкерт
РУС1 18:00
Нефтехимик Нефтехимик 1 - 2 Ленинградец Ленинградец
НОР 18:00
Стрьомгодсет Стрьомгодсет 2 - 0 Хаугесунд Хаугесунд
НОР 18:00
Сандефьор Сандефьор 0 - 3 Викинг Викинг
БиХ 18:00
Звезда 09 Звезда 09 0 - 5 Железничар Железничар
РУС1 18:00
Сокол Саратов Сокол Саратов 1 - 0 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
БиХ 18:00
Слога Добой Слога Добой 2 - 3 Широки брег Широки брег
БиХ 18:00
Зрински Зрински 4 - 0 Тузла Сити Тузла Сити
БиХ 18:00
Сараево Сараево 1 - 1 Посушие Посушие
БиХ 18:00
Борац Баня Лука Борац Баня Лука 4 - 3 Игман Кониц Игман Кониц
БиХ 18:00
Вележ Вележ 3 - 3 ГОШК Габела ГОШК Габела
АВСРЛ 18:00
Кремс Кремс 0 - 3 Винер Виктория Винер Виктория
ИРАК 18:15
Нафт Багдад Нафт Багдад 3 - 2 Ал Касим Ал Касим
ЙОРД 19:00
Ал Салт Ал Салт 2 - 1 Ал Джалил Ал Джалил
НОР2 19:00
Братвог Братвог 0 - 2 Хьод Хьод
МАР2 19:00
Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра 1 - 0 Итифак Маракеш Итифак Маракеш
МАР2 19:00
Ел Масира Ел Масира 1 - 1 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
МАР2 19:00
Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 4 - 0 Стад Марокаин Стад Марокаин
ЙОРД 19:00
Ал Хюсеин Ал Хюсеин 0 - 1 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
МАР2 19:00
АС Сале АС Сале 2 - 1 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир
МАР2 19:00
Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш 1 - 2 КОДМ Мекнес КОДМ Мекнес
МАР2 19:00
Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал 2 - 0 УСМ Ужда УСМ Ужда
МАР2 19:00
Видад Фес Видад Фес 3 - 4 Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида
МАР2 19:00
Хурибга Хурибга 0 - 1 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
ШВЦР 19:00
Цюрих Цюрих 2 - 1 Лугано Лугано
ФАРО 19:00
ХБ ХБ 2 - 1 Б36 Б36
ДАН 19:00
Нордселанд Нордселанд 3 - 3 Мидтиланд Мидтиланд
ШВЦР 19:00
Сервет Сервет 0 - 1 Йънг Бойс Йънг Бойс
ШВЦР 19:00
Винтертур Винтертур 1 - 3 Санкт Гален Санкт Гален
ЕГИП 19:00
ЗЕД ЗЕД 0 - 0 Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари
БАХР 19:00
Ал Рифа Ал Рифа 1 - 2 Манама Манама
ЛИТ1 19:00
Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II 2 - 0 Паневежис II Паневежис II
ЕГИП 19:00
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 1 - 1 Фарко Фарко
ФАРО 19:00
Викингур Гота Викингур Гота 2 - 0 НСИ НСИ
НОР3 19:00
Оркла Оркла 1 - 3 Сурнадал Сурнадал
НОР3 19:00
Хьонефос Хьонефос 2 - 0 Елверум Елверум
НОР3 19:00
Флинт Флинт 1 - 2 Фриг Фриг
ЛАТ 19:00
Ригас ФШ Ригас ФШ 5 - 0 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс
ПОЛ1 19:00
Подбешкидзе Подбешкидзе 0 - 1 Хробри Глогов Хробри Глогов
ИСЛ 19:15
КА КА 4 - 2 Филкир Филкир
ИТА 19:30
Салернитана Салернитана 1 - 2 Верона Верона
БEЛ 19:30
Генк Генк 1 - 0 Антверп Антверп
РУС1 19:30
Торпедо Москва Торпедо Москва 1 - 1 Шинник Шинник
ОАЕ 20:00
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 0 - 2 Ал Аин Ал Аин
ИСЛ 20:00
ФХ ФХ 1 - 2 КР Рейкявик КР Рейкявик
ШВЕЦ2 20:00
ИФК Трелеборг ИФК Трелеборг 3 - 1 Хьогаборг Хьогаборг
РУС 20:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 2 - 6 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ШВЕЦ 20:00
Юргорден Юргорден 2 - 0 Халмстад Халмстад
ИЗР 20:00
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 1 - 1 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ШВЕЦ 20:00
Сириус Сириус 0 - 0 Вестерос СК Вестерос СК
НОР2 20:00
Шайд Шайд 2 - 1 Стрьомен Стрьомен
НОР3 20:00
Берум Берум 1 - 4 Аскер Аскер
ПОЛ 20:00
Заглембе Любин Заглембе Любин 2 - 1 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
РУМПЛ 20:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 2 - 0 Миеркуря Чук Миеркуря Чук
ТУР1 20:00
Чорум Чорум 1 - 1 Бодрумспор Бодрумспор
ОАЕ 20:00
Ал Батаех Ал Батаех 1 - 1 Хата Хата
ШВЕЦ 20:10
Хекен Хекен 2 - 2 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
НОР 20:15
Тромсьо Тромсьо 3 - 2 Розенборг Розенборг
БЪЛ 20:15
Славия Славия 3 - 1 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ШВЕЦ2 20:45
Силвия Силвия 6 - 0 ИФК Ескилстюна ИФК Ескилстюна
УРУГВ 21:00
Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 2 - 1 Мирамар Мисионес Мирамар Мисионес
УНГ2 21:00
Дьор ЕТО Дьор ЕТО 3 - 2 Вашаш Вашаш
ВЛ2ДЕ 21:00
Рединг (21) Рединг (21) 3 - 3 Съндърланд (21) Съндърланд (21)
ПЕРУ2 21:00
Академия Кантолао Академия Кантолао 1 - 0 ЮСВ Мокегуа ЮСВ Мокегуа
СПХЛМ 21:20
Казахстан (хокей) Казахстан (хокей) 3 - 1 Полша (хокей) Полша (хокей)
СПХЛМ 21:20
Финландия (хокей) Финландия (хокей) 3 - 1 Дания (хокей) Дания (хокей)
ИТАБ 21:30
Палермо Палермо 0 - 1 Венеция Венеция
АРЖБ 21:30
Алмиранте Браун Алмиранте Браун 0 - 0 Сан Телмо Сан Телмо
ИСП2 21:30
Еспаньол Еспаньол 2 - 1 Реал Овиедо Реал Овиедо
АРЖЦ 21:30
Луян Луян 1 - 1 Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем
ИСП2 21:30
Виляреал II Виляреал II 2 - 2 Албасете Албасете
ИРЛ1 21:45
Уексфорд Уексфорд 1 - 1 Коб Рамблърс Коб Рамблърс
ИРЛ 21:45
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 1 - 2 Шелбърн Шелбърн
ИТА 21:45
Болоня Болоня 3 - 3 Ювентус Ювентус
ИРЛ 22:00
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс 1 - 0 Дери Сити Дери Сити
ПЕРУ 23:00
УТК Кахамарка УТК Кахамарка 2 - 4 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо
КОЛБ 23:00
Орсомарсо Орсомарсо 0 - 0 Реал Картахена Реал Картахена
ПЕРУ2 23:15
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 2 - 0 Комерсиантес Икитос Комерсиантес Икитос