Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР 00:30
Спортиво Амелияно Спортиво Амелияно 0 - 2 Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе
ОФКШЛ 01:00
Хекари Юнайтед Хекари Юнайтед 2 - 3 Рева Рева
БРАБ 01:00
КРБ КРБ 1 - 0 Вила Нова Вила Нова
УРУ2 01:00
Ла Луж Ла Луж 0 - 1 Сити Торке Сити Торке
КОЛБ 02:00
Унион Магдалена Унион Магдалена 2 - 0 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
НХЛ 02:10
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 1 - 2 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
ПАР2 02:30
Енкарнасион Енкарнасион 2 - 0 12 юни ВХ 12 юни ВХ
САФЛ 02:30
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 1 - 4 Юниън Омаха Юниън Омаха
ЖНБА 02:30
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 84 - 77 Вашингтон Мистикс Вашингтон Мистикс
БОЛ 03:00
Блууминг Блууминг 1 - 0 Сан Антонио Було Було Сан Антонио Було Було
САЩЖ 03:00
Северна Каролина Къридж (Ж) Северна Каролина Къридж (Ж) 1 - 0 Юта Роялс (Ж) Юта Роялс (Ж)
ПАР 03:00
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 3 - 1 2 май 2 май
ЕКВ 03:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 5 - 2 Имбабура Имбабура
САЩЖ 03:00
Хюстън Даш (Ж) Хюстън Даш (Ж) 0 - 2 Портланд Торнс (Ж) Портланд Торнс (Ж)
БРАБ 03:30
Новоризонтино Новоризонтино 0 - 0 Коритиба Коритиба
НБА 03:40
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 116 - 103 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
ОФЛ 04:00
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 3 - 1 Роуд Айлънд ФК Роуд Айлънд ФК
ОФКШЛ 04:00
Оклънд Сити Оклънд Сити 5 - 0 Соломон Уориърс Соломон Уориърс
ОФЛ 04:00
Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве 1 - 2 Мемфис 901 Мемфис 901
КОЛБ 04:05
Депортес Киндио Депортес Киндио 1 - 1 Янерос Янерос
ЖНБА 04:30
Минесота Линкс Минесота Линкс 78 - 78 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
НХЛ 05:10
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 1 - 1 Далас Старс Далас Старс
САЩЖ 05:30
Бей (Ж) Бей (Ж) 2 - 1 Сан Диего Уейв (Ж) Сан Диего Уейв (Ж)
САФЛ 05:30
Сентръл Вали Фуего Сентръл Вали Фуего 0 - 2 Уан Ноксвил Уан Ноксвил
ЯП3 07:00
Имабари Имабари 1 - 2 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
АВНПЛ 07:30
Адамстаун Роузбъдс Адамстаун Роузбъдс 2 - 8 Броудмедоу Меджик Броудмедоу Меджик
АВНПЛ 07:30
Ламбтън Джафас Ламбтън Джафас 4 - 0 Лейк Макуайър Лейк Макуайър
ЯП3 08:00
Грула Мориока Грула Мориока 0 - 1 ЙССЦ ЙССЦ
РКНЛ 08:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 2 - 1 Пхочхон Пхочхон
ЯП2 08:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 0 - 1 Иваки Иваки
АКПЛ 08:00
Ийстърн Лайънс Ийстърн Лайънс 1 - 0 Брънсуик Сити Брънсуик Сити
ЯП2 08:00
Йокохама Йокохама 2 - 0 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП3 08:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 0 - 2 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП3 08:00
Нара Клуб Нара Клуб 2 - 1 Гифу Гифу
ЯП3 08:00
Нагано Парсейро Нагано Парсейро 1 - 2 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП3 08:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП3 08:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 2 - 0 Осака Осака
АВНПЛ 08:00
Манингам Юнайтед Блус Манингам Юнайтед Блус 1 - 4 Оклей Канонс Оклей Канонс
АКПЛ 08:00
Норт Гийлонг Уориърс Норт Гийлонг Уориърс 1 - 2 Уерибий Сити Уерибий Сити
ЯП2 08:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 2 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП2 08:00
Мито Холихок Мито Холихок 1 - 1 Ойта Тринита Ойта Тринита
ЯП2 08:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 7 - 1 Ехиме Ехиме
ЯП2 08:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 0 - 2 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
АВНПЛ 08:00
О'Конърс Найтс О'Конърс Найтс 2 - 1 Канбера Олимпик Канбера Олимпик
АВНПЛ 08:15
Коома Тайгърс Коома Тайгърс 0 - 3 Гънгалин Юнайтед Гънгалин Юнайтед
АКПЛ 08:30
Аделаида Виктори Аделаида Виктори 1 - 2 Западна Аделаида Западна Аделаида
АКПЛ 08:30
Стърт Лайънс Стърт Лайънс 3 - 2 Аделаида Кобрас Аделаида Кобрас
АКПЛ 08:30
Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс 1 - 3 Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед
АВНПЛ 08:30
Аделаида Юнайтед II Аделаида Юнайтед II 0 - 2 Кроейша Райдърс Кроейша Райдърс
РКНЛ 09:00
Чангуон Сити Чангуон Сити 2 - 2 Сихунг Ситизън Сихунг Ситизън
РКНЛ 09:00
Паджу Ситизен Паджу Ситизен 1 - 1 Янпхьoн Янпхьoн
ЯП2 09:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 0 - 3 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
АКПЛ 09:00
Вайпърс Аделаида Вайпърс Аделаида 4 - 2 УТ Биркала УТ Биркала
РКНЛ 09:00
Хвасон Хвасон 1 - 0 Улсан Ситизън Улсан Ситизън
АКПЛ 09:30
Хакоа Сидни Сити Хакоа Сидни Сити 0 - 4 Булс Академи Булс Академи
АВЛ 09:30
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 1 - 1 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
АВНПЛ 10:00
Валънтайн Валънтайн 2 - 4 Мейтланд Мейтланд
ХК 10:00
Рисорсес Кепитъл Рисорсес Кепитъл 1 - 1 Уфоо Тай По Уфоо Тай По
АВНПЛ 10:00
Армадейл Армадейл 3 - 0 Флорийт Атина Флорийт Атина
ЯП 10:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 0 - 3 Серезо Осака Серезо Осака
АВНПЛ 10:00
Бризбейн Сити Бризбейн Сити 0 - 4 Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик
ХК 10:00
Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт 0 - 3 Китчее Китчее
АКПЛ 10:00
Кентърбъри Банкстаун Кентърбъри Банкстаун 1 - 1 Бонириг Уайт Ийгълс Бонириг Уайт Ийгълс
АВНПЛ 10:00
Сейнт Албанс Сейнтс Сейнт Албанс Сейнтс 3 - 5 Порт Мелбърн Порт Мелбърн
АВНПЛ 10:00
Балката Балката 0 - 3 Стърлинг Македония Стърлинг Македония
АВНПЛ 10:30
Метро Старс Метро Старс 2 - 2 Аделаида Кометс Аделаида Кометс
АВНПЛ 10:30
НУС Спирит НУС Спирит 0 - 2 АПИА Лейхард АПИА Лейхард
ЮКОР2 10:30
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 0 - 0 Чунгбук Чонгжу Чунгбук Чонгжу
КИТК 10:30
Ланфан Глори Сити Ланфан Глори Сити 1 - 1 Хъйлундзян Айс Сити Хъйлундзян Айс Сити
КИТК 10:30
Шънджън Донсон Шънджън Донсон 0 - 1 Нандзин Сити Нандзин Сити
ФИЛИП 10:30
Махарлика Махарлика 3 - 1 Гарели Юнайтед Гарели Юнайтед
ЮКОР 10:30
Теджън Хана Ситизън Теджън Хана Ситизън 0 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
АКПЛ 11:00
Кингстън Сити Кингстън Сити 1 - 2 Уестърн Юнайтед II Уестърн Юнайтед II
АКПЛ 11:00
Каболчър Каболчър 3 - 0 Ипсуич Куийнсланд Ипсуич Куийнсланд
АКПЛ 11:00
СУК Тъндър СУК Тъндър 0 - 2 Ийстърн Събърбс СК Ийстърн Събърбс СК
АВНПЛ 11:00
Редландс Юнайтед Редландс Юнайтед 0 - 4 Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър
ЯП3 11:00
Рюкю Рюкю 2 - 1 Тегеваджро Миядзаки Тегеваджро Миядзаки
АВНПЛ 11:30
Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик 1 - 6 Аделаида Сити Аделаида Сити
УКРП 12:00
Прикарпатия Прикарпатия 1 - 0 Виктория Суми Виктория Суми
КИТК 12:00
Гуандун ГЗ-пауър Гуандун ГЗ-пауър 0 - 1 Уси Вугоу Уси Вугоу
АВНПЛ 12:00
Пърт Глори II Пърт Глори II 0 - 1 Пърт Ред Стар Пърт Ред Стар
АВНПЛ 12:00
Куинсланд Лайънс Куинсланд Лайънс 1 - 1 Голд Коуст Найтс Голд Коуст Найтс
КИТК 12:00
Шънси Унион Шънси Унион 1 - 1 Гуанджоу Гуанджоу
АВНПЛ 12:00
Уестърн Сидни Уондърърс II Уестърн Сидни Уондърърс II 2 - 5 Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс
АВНПЛ 12:00
Хилс Бръмбийс Хилс Бръмбийс 0 - 2 Блектаун Сити Блектаун Сити
АКПЛ 12:00
Блектаун Спартанс Блектаун Спартанс 3 - 2 Интер Лайънс Интер Лайънс
АВНПЛ 12:00
Хюм Сити Хюм Сити 0 - 0 Данденонг Тъндър Данденонг Тъндър
АВНПЛ 12:00
Сейнт Джордж Сейнтс Сейнт Джордж Сейнтс 3 - 1 Съдърланд Шаркс Съдърланд Шаркс
АКПЛ 12:00
Дънбар Роувърс Дънбар Роувърс 0 - 1 Мт Друит Таун Мт Друит Таун
АКПЛ 12:00
СД Райдърс СД Райдърс 3 - 0 Нортърн Тайгърс Нортърн Тайгърс
АКПЛ 12:00
Макартър Рамс Макартър Рамс 0 - 2 Банкстаун Сити Лайънс Банкстаун Сити Лайънс
АВНПЛ 12:15
Сейнт Джордж Сити Сейнт Джордж Сити 2 - 1 Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед
АВНПЛ 12:15
Менли Юнайтед Менли Юнайтед 2 - 1 Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс
АКПЛ 12:15
Броудбийч Юнайтед Броудбийч Юнайтед 5 - 0 Моретон Сити II Моретон Сити II
КИТК 12:30
Хунан Билоус Хунан Билоус 0 - 3 Шъдзяджуан Кунг Фу Шъдзяджуан Кунг Фу
МАЛС 12:30
Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим 3 - 1 Негери Семблиян Негери Семблиян
АВНПЛ 12:30
Кройдън Кингс Кройдън Кингс 2 - 3 Уайт Сити Белград Уайт Сити Белград
АВЛ 12:45
Сентрал Коуст Маринърс Сентрал Коуст Маринърс 0 - 0 Сидни Сидни
УКРП 13:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 3 - 1 СК Полтава СК Полтава
УКРП 13:00
Епицентър Дунаевци Епицентър Дунаевци 1 - 3 Ингулец Ингулец
УКРП 13:00
Карпати Карпати 3 - 3 Левий берег Левий берег
УКРП 13:00
Нива Бузова Нива Бузова 1 - 1 ФСК Мариупол ФСК Мариупол
КЕНИЯ 13:00
Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс 2 - 1 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР4 13:00
Кьолн II Кьолн II 3 - 2 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нгхе Ан Сонг Лам Нгхе Ан 2 - 1 Санна Кхан Хоа Санна Кхан Хоа
СИНГ 13:00
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 1 - 0 Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед
ПОР2 13:00
Фейренсе Фейренсе 1 - 1 Вилавердензе Вилавердензе
ШВЕЦ2 13:00
Кируна ФФ Кируна ФФ 0 - 3 Шелефтео Шелефтео
ШВЕЦ2 13:00
Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ 5 - 1 Ландветер ИС Ландветер ИС
ЮКОР 13:00
Кимчхон Сангму Кимчхон Сангму 1 - 0 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
ЯП 13:00
Саган Тосу Саган Тосу 0 - 2 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
СИНГ 13:00
Лайън Сити Сейлърс Лайън Сити Сейлърс 3 - 1 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
ЮКОР2 13:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 0 - 1 Бучеон 1995 Бучеон 1995
ЛИТ1 13:00
Гарлява Гарлява 0 - 1 Ритеряй Ритеряй
БЛР1 13:00
Белшина Белшина 1 - 3 Нива Долбижно Нива Долбижно
ПОЛ2 13:00
Лех Познан II Лех Познан II 0 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ЮКОР2 13:00
Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд 1 - 2 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс
ФИЛИП 13:15
Сталион Сталион 6 - 1 Мендиола Мендиола
СПХЛМ 13:20
Дания (хокей) Дания (хокей) 0 - 8 Швейцария (хокей) Швейцария (хокей)
СПХЛМ 13:20
Латвия (хокей) Латвия (хокей) 2 - 7 Швеция (хокей) Швеция (хокей)
ПОЛ2 13:45
Погон Шедълце Погон Шедълце 2 - 3 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
ТАЙЛ2 14:00
Нахон Си Юнайтед Нахон Си Юнайтед 1 - 1 Районг Районг
ТАЙЛ 14:00
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 6 - 0 Чонбури Чонбури
БЛР1 14:00
Слоним Слоним 2 - 3 Молодечно Молодечно
РУС 14:00
Динамо Москва Динамо Москва 4 - 1 Криля Советов Криля Советов
ШВЕЦ2 14:00
Лукста Лукста 4 - 0 ИФК Люлео ИФК Люлео
ШВЕЦ2 14:00
ИФК Йостершунд ИФК Йостершунд 1 - 2 Боденс Боденс
ШВЕЦС 14:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 1 - 0 Йостершунд Йостершунд
ГЕРОЛ 14:00
Битбург Битбург 3 - 1 Квиршид Квиршид
ШВЕЦ2 14:00
Гуте Гуте 2 - 0 Сандвикенс АИК Сандвикенс АИК
ТАЙЛ 14:00
Прачуап Прачуап 1 - 0 Чианграй Юнайтед Чианграй Юнайтед
ШВЕЦ2 14:00
Худинге Худинге 0 - 2 Начка Илирия Начка Илирия
НОР3 14:00
Фюлингсдален Фюлингсдален 1 - 1 Инщранден Инщранден
ВИЕТ 14:00
Бинх Динх Бинх Динх 1 - 1 Хай Пхонг Хай Пхонг
ЛИТ1 14:00
Миния Миния 1 - 1 Бе1 НФА Бе1 НФА
ДАНДС 14:00
Лисенг Лисенг 4 - 2 Вейгаард Б Вейгаард Б
ДАНДС 14:00
Ванльозе Ванльозе 0 - 3 Холстебро Холстебро
ГЕРОЛ 14:00
Анкер Висмар Анкер Висмар 4 - 1 Щаакен Щаакен
ГЕРОЛ 14:17
Ауербах Ауербах 2 - 3 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ГЕРОЛ 14:17
Будиса Баутцен Будиса Баутцен 2 - 2 Плауен Плауен
ШОТ 14:30
Дънди Дънди 1 - 1 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 14:30
Хартс Хартс 3 - 3 Рейнджърс Рейнджърс
ГЕР3 14:30
Фрайбург II Фрайбург II 1 - 0 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 14:30
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 2 - 0 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
ГЕР3 14:30
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 0 - 2 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
ГЕР3 14:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 0 - 1 Саарбрюкен Саарбрюкен
ЕСТ 14:30
Тамека Тамека 1 - 2 Пайде Пайде
ГЕР3 14:30
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 0 Унтерхахинг Унтерхахинг
ШВЕЦ2 14:30
Сьоведален Сьоведален 3 - 3 Йокерьо Йокерьо
ШОТ 14:30
Селтик Селтик 3 - 2 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ГЕР3 14:30
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 4 - 0 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ГЕР3 14:30
Любек Любек 3 - 3 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ДАНДС 14:30
ВСК Орхус ВСК Орхус 1 - 0 Аварта Аварта
ТАЙЛ 14:30
Трат Трат 2 - 2 Ламфун Уориър Ламфун Уориър
ГЕР3 14:30
Улм Улм 4 - 2 Ферл Ферл
ГЕР3 14:30
Халешер Халешер 1 - 1 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕР3 14:30
Зандхаузен Зандхаузен 1 - 1 Инголщат Инголщат
КИТ 14:35
Циндао Уест Коуст Циндао Уест Коуст 3 - 5 Шанхай Порт Шанхай Порт
ДАН3 14:45
ФА 2000 ФА 2000 2 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ГЕРОЛ 15:00
Пипинсрайд Пипинсрайд 4 - 1 Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург
ШВЕЦ2 15:00
Скилебо Скилебо 0 - 2 Худиксвал Худиксвал
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Бамберг Айнтрахт Бамберг 2 - 1 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
КЕНИЯ 15:00
Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс 2 - 1 Шабана Шабана
ГЕРОЛ 15:00
Ауерсмахер Ауерсмахер 0 - 2 Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир
ГЕРОЛ 15:00
Мехтерсхайм Мехтерсхайм 3 - 3 ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07
ГЕРОЛ 15:00
Кобург Кобург 0 - 1 Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг
ГЕР4 15:00
Бахлингер СК Бахлингер СК 2 - 2 Шот Майнц Шот Майнц
УГАНД 15:00
НЕК Кампала НЕК Кампала 0 - 2 СК Вила СК Вила
УГАНД 15:00
Китара Китара 3 - 0 Гадафи Гадафи
УГАНД 15:00
Маруунс Маруунс 1 - 1 КСКА КСКА
ГЕР4 15:00
ШГФ Фрейберг ШГФ Фрейберг 3 - 1 Ален Ален
ГЕР4 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 0 - 3 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ГЕРОЛ 15:00
Гунделфинген Гунделфинген 2 - 3 Ландсберг Ландсберг
ГЕРОЛ 15:00
Исманинг Исманинг 0 - 0 Кирххаймер Кирххаймер
ГЕРОЛ 15:00
Гаршинг Гаршинг 4 - 5 Дайсенхофен Дайсенхофен
ГЕРОЛ 15:00
Зонтхофен Зонтхофен 1 - 2 1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II
ГЕРОЛ 15:00
Кирханшьоринг Кирханшьоринг 0 - 1 Швабен Аугсбург Швабен Аугсбург
ГЕРОЛ 15:00
Ерлбах Ерлбах 2 - 1 Рейн/Лех Рейн/Лех
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 4 - 0 Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 2 - 0 Хофенхайм II Хофенхайм II
ГЕРОЛ 15:00
Пройсен Райнфелд Пройсен Райнфелд 5 - 2 Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ
ГЕР4 15:00
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 3 - 3 Бохолт Бохолт
ГЕР4 15:00
Алемания Аахен Алемания Аахен 2 - 0 ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт
ГЕР4 15:00
Кобленц Кобленц 1 - 3 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
Хомбург Хомбург 3 - 0 Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс
ГЕРОЛ 15:00
Шьонинген Шьонинген 1 - 2 Арминия Хановер Арминия Хановер
ФР14 15:00
Монпелие Ръгби Монпелие Ръгби 22 - 29 Стад Тулузен Стад Тулузен
БЪЛЖЛ 15:00
НСА София (Ж) НСА София (Ж) 8 - 1 Дунав от Русе (Ж) Дунав от Русе (Ж)
БЪЛЖЛ 15:00
Спортика (Ж) Спортика (Ж) 5 - 0 Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж)
ГЕРОЛ 15:00
Абтсвинд Абтсвинд 3 - 1 Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II
ГЕР4 15:00
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 1 - 1 Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник
ГЕРОЛ 15:00
Ейшеде Ейшеде 1 - 1 ФФР Ноймюнстер ФФР Ноймюнстер
ГЕРОЛ 15:00
ТШБ Фленсбург ТШБ Фленсбург 1 - 0 Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II
ГЕРОЛ 15:00
Хайдер ШФ Хайдер ШФ 6 - 0 Екернфьордер ШФ Екернфьордер ШФ
ГЕРОЛ 15:00
Нордмарк Сатруп Нордмарк Сатруп 1 - 5 Тодесфелде Тодесфелде
ГЕРОЛ 15:00
Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил 4 - 2 Бордесхолм Бордесхолм
ГЕРОЛ 15:00
Дорнбрайте Любек Дорнбрайте Любек 1 - 0 Любек II Любек II
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 1 - 0 Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн
НОР3 15:00
Хьод II Хьод II 0 - 1 Олесун II Олесун II
РУС1 15:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 0 - 2 Енисей Енисей
ДАНДС 15:00
Несби Несби 3 - 2 Холбек Б&И Холбек Б&И
ТАДЖ 15:00
Истаравшан Истаравшан 2 - 1 Вахш Бохтар Вахш Бохтар
ИНДЗ1 15:00
Персиб Персиб 3 - 0 Бали Юнайтед Бали Юнайтед
УГАНД 15:00
Бусога Юнайтед Бусога Юнайтед 0 - 3 БУЛ БУЛ
ГЕР4 15:00
Падерборн 07 II Падерборн 07 II 1 - 1 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен
ГЕРОЛ 15:00
АШФ Ноймаркт АШФ Ноймаркт 1 - 4 Гебенбах Гебенбах
ГЕРОЛ 15:00
Айнхайт Рудолщадт Айнхайт Рудолщадт 3 - 0 Айнхайт Вернигероде Айнхайт Вернигероде
ФИН3 15:00
РоПС РоПС 4 - 2 Вааякоски Вааякоски
ГЕРОЛ 15:00
Пирмасенс Пирмасенс 7 - 2 Карбах Карбах
ШВЕЦ2 15:00
Фрьосьо Фрьосьо 3 - 2 Алгарна Алгарна
ИСП2 15:00
ФК Андора ФК Андора 1 - 0 Бургос Бургос
КАЗХ 15:00
Атърау Атърау 1 - 0 Астана Астана
ГЕР4 15:00
Швайнфурт Швайнфурт 3 - 1 Байройт Байройт
УГАНД 15:00
Вайпърс Вайпърс 4 - 1 Мбарара Сити Мбарара Сити
ГЕРОЛ 15:00
Фортуна Регенсбург Фортуна Регенсбург 1 - 0 Елтерсдорф Елтерсдорф
ГЕРОЛ 15:00
Донаущауф Донаущауф 2 - 8 Айхщет Айхщет
ГЕРОЛ 15:00
Кам Кам 2 - 2 Инголщат II Инголщат II
ГЕРОЛ 15:00
АТШФ Ерланген АТШФ Ерланген 1 - 1 Корнбург Корнбург
ГЕР4 15:00
Балинген Балинген 4 - 3 Хесен Касел Хесен Касел
УГАНД 15:00
УРА УРА 1 - 1 Брайт Старс Брайт Старс
ГЕРОЛ 15:00
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 0 - 4 Нойстерлитц Нойстерлитц
УГАНД 15:00
Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс 0 - 1 УПДФ УПДФ
ГЕР4 15:00
Виктория Ашафенбург Виктория Ашафенбург 4 - 4 Ансбах Ансбах
ГЕР4 15:00
Бухбах Бухбах 5 - 2 Аубщадт Аубщадт
ШВЕЦ2 15:00
Хускварна Хускварна 2 - 1 Торд Торд
ГЕРОЛ 15:00
Хаймщетен Хаймщетен 4 - 1 Ньордлинген Ньордлинген
ГЕР4 15:00
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 1 - 2 Гютерслох Гютерслох
ГЕРОЛ 15:00
Унион Ноймюнстер Унион Ноймюнстер 4 - 1 Хохенвестедт Хохенвестедт
ТАЙЛ 15:00
Утай Тани Утай Тани 0 - 2 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ДАН3 15:00
Роскилде Роскилде 0 - 0 Миделфарт Миделфарт
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 2 - 0 Есбер Есбер
ГЕР4 15:00
Виденбрюк Виденбрюк 1 - 1 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 0 - 0 Айнтрахт Франкфурт II Айнтрахт Франкфурт II
ДАНДС 15:00
Йънг Бойс ФД Йънг Бойс ФД 3 - 0 Сфб-Оуре Сфб-Оуре
ФИН1 15:00
ТПС ТПС 1 - 4 КТП КТП
БЛР1 15:00
Динамо Минск II Динамо Минск II 1 - 2 БАТЕ II БАТЕ II
ГЕРОЛ 15:00
Магдебург II Магдебург II 2 - 0 Грима Грима
ГЕРОЛ 15:00
Мотор Мариенберг Мотор Мариенберг 3 - 4 Германия Халберщат Германия Халберщат
ГЕРОЛ 15:00
Кришов Кришов 3 - 2 Лудвигсфелде Лудвигсфелде
ГЕРОЛ 15:00
Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф 1 - 2 Арнщат Арнщат
ГЕРОЛ 15:00
Динамо Шверин Динамо Шверин 4 - 1 Макаби Берлин Макаби Берлин
ДАН3 15:00
Брабранд Брабранд 2 - 1 Скиве Скиве
ГЕРОЛ 15:00
Байерн Хоф Байерн Хоф 1 - 1 Нойдросенфелд Нойдросенфелд
ГЕР4 15:00
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 4 - 0 Филцинг Филцинг
ШВЕЦ2 15:00
Мотала Мотала 3 - 3 Стенунгсунд Стенунгсунд
ГЕРОЛ 15:00
Котерн Котерн 1 - 1 Дахау Дахау
ШВЕЦ2 15:00
Симрисхамн Симрисхамн 0 - 1 Носаби Носаби
БЪЛЖЛ 15:00
Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) 6 - 1 Пирин Лейдис Пирин Лейдис
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 1 - 1 Валдгирмес Валдгирмес
ДАНДС 15:00
Фрем Фрем 4 - 2 Исхьой Исхьой
ГЕР4 15:00
Вакер Бургхаузен Вакер Бургхаузен 4 - 1 Аугсбург II Аугсбург II
ГЕР4 15:00
Нюрнберг II Нюрнберг II 4 - 0 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ШВЕЦ2 15:00
Кумла Кумла 0 - 2 Гребестад Гребестад
МАЛС 15:15
Селангор Селангор 1 - 0 Кедах Кедах
ВИЕТ 15:15
Виетел Виетел 2 - 1 Нам Динх Нам Динх
УКР 15:30
Динамо Киев Динамо Киев 3 - 1 Кривбас КР Кривбас КР
ГРУ 15:30
Самгурали Самгурали 4 - 0 Самтредия Самтредия
ХЪР2 15:50
Зрински Юревац Зрински Юревац 1 - 0 Сесвете Сесвете
ИРАК 16:00
Нафт Майсан Нафт Майсан 0 - 1 Ал Талаба Ал Талаба
ЗИМБА 16:00
Кариба Кариба 1 - 1 Хайлендърс Хайлендърс
УРУ2 16:00
Рентистас Рентистас 0 - 1 Серито Серито
ШВЕЦ2 16:00
Берга Берга 4 - 1 Йостерлен Йостерлен
МАЛС 16:00
Перак Перак 2 - 3 ПДРМ ПДРМ
КЕНИЯ 16:00
Пълийс Найроби Пълийс Найроби 0 - 1 Тъскър Тъскър
ШВЕЦ2 16:00
Енскеде Енскеде 1 - 1 Слайпнер Слайпнер
ФИЛИП 16:00
Агила ФК Агила ФК 1 - 1 Тагиг Тагиг
КОСОВ 16:00
Малишева Малишева 7 - 4 Лирия Призрен Лирия Призрен
КОСОВ 16:00
Фероникели Фероникели 3 - 2 Дукагини Дукагини
КОСОВ 16:00
Прищина Прищина 5 - 0 Косово поле Косово поле
КОСОВ 16:00
Лапи Лапи 0 - 1 Балкани Сува река Балкани Сува река
КОСОВ 16:00
Гиляни Гиляни 2 - 1 Дрита Гниляне Дрита Гниляне
ИТААЖ 16:00
Сасуоло (Ж) Сасуоло (Ж) 2 - 3 Ювентус (Ж) Ювентус (Ж)
ПОЛ2 16:00
Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз 0 - 1 Калиш Калиш
ШВЕЦ2 16:00
Йонсеред Йонсеред 2 - 0 Лахолм Лахолм
БЛР 16:00
Нафтан Нафтан 2 - 1 Дняпро Могилев Дняпро Могилев
БЛР1 16:00
Лида Лида 1 - 5 Шахтьор Солигорск II Шахтьор Солигорск II
ШВЕЦС 16:00
Дегерфорш Дегерфорш 4 - 1 Йоргрите Йоргрите
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах 3 - 2 1906 Eрлензе 1906 Eрлензе
ГЕРОЛ 16:00
Диткирхен Диткирхен 6 - 3 Вайденхаузен Вайденхаузен
ШВЕЦ2 16:00
Тьофтея Тьофтея 1 - 0 Готне Готне
ЮАР 16:00
Голдън Ероус Голдън Ероус 1 - 1 Кейптаун Спърс Кейптаун Спърс
ЮАР 16:00
Сехухуне Юнайтед Сехухуне Юнайтед 0 - 1 Ама Зулу Ама Зулу
ЮАР 16:00
Стеленбош Стеленбош 0 - 1 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс
ЮАР 16:00
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 3 - 1 Ричардс Бей Ричардс Бей
ЮАР 16:00
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 2 - 0 Суолоус Суолоус
ЮАР 16:00
ТС Галакси ТС Галакси 1 - 0 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ЮАР 16:00
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 0 - 0 Полокване Сити Полокване Сити
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 2 - 1 Байерн Алзенау Байерн Алзенау
ЮАР 16:00
Роял АМ Роял АМ 0 - 0 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
ШВЕЦ2 16:00
Ютерхогдал Ютерхогдал 0 - 1 Тим Торен Тим Торен
ФИН3 16:00
КПВ КПВ 1 - 0 КуПС Акатемия КуПС Акатемия
ФИН3 16:00
ЕПС ЕПС 2 - 0 Джаз Джаз
ШВЕЦС 16:00
Одеволд Одеволд 1 - 1 Браге Браге
СЛВН 16:00
Радомлье Радомлье 1 - 1 Целе Целе
СЛВН 16:00
Алуминий Алуминий 1 - 3 Домжале Домжале
ПОЛ 16:00
Корона Келце Корона Келце 2 - 0 Рух Хожов Рух Хожов
ЛИТ 16:00
ТрансИНВЕСТ Вилнюс ТрансИНВЕСТ Вилнюс 1 - 3 ФА Шяуляй ФА Шяуляй
АЗР 16:00
Кяпаз Кяпаз 0 - 1 Зира Зира
АЗР 16:00
Сабаил Сабаил 0 - 3 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
АЗР 16:00
Сабах Баку Сабах Баку 2 - 0 Сумгаит Сумгаит
ПОЛ1 16:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 1 - 2 Медж Легница Медж Легница
ЗИМБА 16:00
Нгези Платинум Нгези Платинум 2 - 0 Телоне Телоне
ФИН1 16:00
ДЖИППО ДЖИППО 2 - 0 КаПа КаПа
СЛВН 16:00
Мура Мура 1 - 2 Рогашка Рогашка
ЗИМБА 16:00
Платинум Звишаване Платинум Звишаване 3 - 1 Хванге Хванге
ЗИМБА 16:00
Аренел Муувърс Аренел Муувърс 0 - 2 Ядах Ядах
ЗИМБА 16:00
Херенталс Херенталс 2 - 0 Булавайо Чийфс Булавайо Чийфс
НОР3 16:00
Конгсвингер II Конгсвингер II 0 - 0 Фредрикстад II Фредрикстад II
ЗИМБА 16:00
Бикита Минералс Бикита Минералс 2 - 1 Чегуту Пайрътс Чегуту Пайрътс
ГЕР4 16:30
БВ Лохне БВ Лохне 0 - 2 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург
ГЕР4 16:30
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 3 - 3 Килия Кил Килия Кил
ГЕРОЛ 16:30
Мютцелбах Мютцелбах 2 - 0 Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ
АВСРЛ 16:30
Фах-Донауфелд Фах-Донауфелд 2 - 2 Трайшкирхен/Трибусвинкел Трайшкирхен/Трибусвинкел
ГЕРОЛ 16:30
Оберахерн Оберахерн 0 - 2 Вилинген Вилинген
ГЕРОЛ 16:30
Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах 2 - 0 Нормания Гмюнд Нормания Гмюнд
НИД3 16:30
Лисе Лисе 2 - 1 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
ГЕР 16:30
Хайденхайм Хайденхайм 4 - 1 Кьолн Кьолн
ГЕРОЛ 16:30
Денцлинген Денцлинген 3 - 2 Равенсбург Равенсбург
ГЕРОЛ 16:30
ФФР Манхайм ФФР Манхайм 4 - 0 Офенбургер ФФ Офенбургер ФФ
ГЕР4 16:30
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 0 - 2 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
ГЕРОЛ 16:30
Морлаутерн Морлаутерн 1 - 1 Алемания Валдалгесхайм Алемания Валдалгесхайм
ГЕР 16:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 4 - 0 Дармщат Дармщат
НИД3 16:30
Козакен Бойс Козакен Бойс 1 - 2 Де Треферс Де Треферс
ГЕРОЛ 16:30
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 2 - 2 Есинген Есинген
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 4 - 2 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕРОЛ 16:30
Баумхолдер Баумхолдер 1 - 3 Рот-Вайс Кобленц Рот-Вайс Кобленц
РУС 16:30
Локомотив Москва Локомотив Москва 2 - 0 Факел Факел
ГЕР4 16:30
Хавелс Хавелс 1 - 2 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЕРОЛ 16:30
Холенбах Холенбах 2 - 1 Бакнанг Бакнанг
ГЕРОЛ 16:30
Битигхайм-Бисинген Битигхайм-Бисинген 3 - 0 Холцхаузен Холцхаузен
ГЕРОЛ 16:30
Ньотинген Ньотинген 3 - 1 Ройтлинген Ройтлинген
НИД3 16:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 2 - 2 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс
НИД3 16:30
Ноордвийк Ноордвийк 2 - 2 Шевенинген Шевенинген
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 1 - 3 Майнц 05 Майнц 05
ГЕР 16:30
Унион Берлин Унион Берлин 2 - 1 Фрайбург Фрайбург
ГЕР4 16:30
Фьоникс Любек Фьоникс Любек 3 - 4 Бремер ШФ Бремер ШФ
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 2 - 2 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ГЕР4 16:30
Мепен Мепен 3 - 1 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ГЕР 16:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 4 - 1 Бохум Бохум
НИД3 16:30
Спакенбург Спакенбург 3 - 0 АДО 20 АДО 20
НИД3 16:30
Куик Бойс Куик Бойс 4 - 1 ГВВВ ГВВВ
НИД3 16:30
АКВ АКВ 3 - 1 Катвийк Катвийк
ГЕРОЛ 16:30
Федерсхайм Федерсхайм 0 - 8 Космос Кобленц Космос Кобленц
ГЕР 16:30
Щутгарт Щутгарт 4 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
НИД3 16:30
Алмере Сити II Алмере Сити II 0 - 2 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
ГЕР4 16:30
Еймсбютелер ТФ Еймсбютелер ТФ 0 - 2 Йеделох Йеделох
ГЕР 16:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 1 Аугсбург Аугсбург
НИД3 16:30
ХХК ХХК 1 - 2 Амстердамше ФК Амстердамше ФК
УЕЛС 16:45
Кернарфън Таун Кернарфън Таун 3 - 1 Пенибонт Пенибонт
БЛР1 17:00
Беларус (17) Беларус (17) 2 - 0 Барановичи Барановичи
ШВЕЦ1 17:00
Ескилсмине Ескилсмине 0 - 3 Торшланда Торшланда
ИСЛ1 17:00
Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 1 - 0 ИР ИР
ИСЛ1 17:00
Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 0 - 1 Нярдвик Нярдвик
ШВЦР2 17:00
Йънг Бойс II Йънг Бойс II 3 - 1 Делемон Делемон
ШВЦР2 17:00
Базел II Базел II 0 - 0 Бил-Биен Бил-Биен
БЪЛСИ 17:00
Фратрия Фратрия 7 - 0 Рилци Рилци
БЪЛСИ 17:00
Черноломец 1919 Черноломец 1919 6 - 2 Локомотив Русе Локомотив Русе
ШВЕЦ1 17:00
ИФ Карлстад ИФ Карлстад 2 - 1 Стоксунд Стоксунд
ШВЕЦ1 17:00
Фалкенбери Фалкенбери 5 - 0 Торнс Торнс
ШВЕЦ1 17:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 1 - 1 Енгелхолм Енгелхолм
ПАР2 17:00
3 февруари 3 февруари 0 - 2 Атлетико Тембетари Атлетико Тембетари
ПАР2 17:00
Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 1 - 2 Гуайреня Гуайреня
СЪРБ 17:00
ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд 2 - 1 Вождовац Вождовац
СЪРБ 17:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 1 - 2 Явор Иваница Явор Иваница
СЪРБ 17:00
Железничар Панчево Железничар Панчево 3 - 1 Нови Пазар Нови Пазар
ШВЕЦ2 17:00
Гаутиод Гаутиод 1 - 1 Форуърд Форуърд
ШВЕЦ2 17:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 4 - 2 Люнгсбро Люнгсбро
АВСРЛ 17:00
Мауерверк Мауерверк 1 - 0 Винер СК Винер СК
ЕСТ 17:00
Транс Транс 1 - 3 Флора Флора
ГЕРОЛ 17:00
Дуденхофен Дуденхофен 1 - 2 Гонсенхайм Гонсенхайм
ШЦ1ЛК 17:00
Басекур Басекур 4 - 4 Солотурн Солотурн
АНГЖЕ 17:00
Лестър Сити (Ж) Лестър Сити (Ж) 0 - 4 Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж)
КАЗХ 17:00
Актобе Актобе 0 - 0 Ордабаси Ордабаси
ШВЦР2 17:00
Бюле Бюле 3 - 1 Криенс Криенс
ШВЦР2 17:00
Брейтенрайн Брейтенрайн 1 - 2 Тийм Тичино Тийм Тичино
ШВЦР2 17:00
Парадисо Парадисо 2 - 0 Бавой Бавой
ШВЦР2 17:00
Санкт Гален II Санкт Гален II 1 - 1 Хам Хам
ШЦ1ЛК 17:00
Пули Футбол Пули Футбол 1 - 0 Шеноа Шеноа
ШЦ1ЛК 17:00
Вьове Спортс Вьове Спортс 2 - 0 Гранд-Саконе Гранд-Саконе
ШЦ1ЛК 17:00
Ла Сара-Еклепланс Ла Сара-Еклепланс 0 - 2 Мерен Мерен
ШЦ1ЛК 17:00
Монте Монте 4 - 1 Тере Сейнте Тере Сейнте
ШЦ1ЛК 17:00
Натерс Натерс 4 - 2 Ешаленс Ешаленс
УЗБЕ 17:00
Къзълкум Къзълкум 2 - 4 Олимпик Ташкент Олимпик Ташкент
ШЦ1ЛК 17:00
Хьонг Хьонг 2 - 0 ИФ Ювентус ИФ Ювентус
ШЦ1ЛК 17:00
Роткройц Роткройц 2 - 4 Мюнсинген Мюнсинген
ШЦ1ЛК 17:00
Мутенц Мутенц 4 - 1 Куртетел Куртетел
ШЦ1ЛК 17:00
Уцвил Уцвил 1 - 2 Туген Туген
ШЦ1ЛК 17:00
Линт Линт 3 - 1 Госау Госау
АНГЖЕ 17:00
Манчестър Юнайтед (Ж) Манчестър Юнайтед (Ж) 0 - 6 Челси (Ж) Челси (Ж)
АНГЖЕ 17:00
Астън Вила (Ж) Астън Вила (Ж) 1 - 2 Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж)
АНГЖЕ 17:00
Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж) 0 - 4 Евертън (Ж) Евертън (Ж)
ШЦ1ЛК 17:00
Винтертур II Винтертур II 4 - 1 Балцерс Балцерс
АНГЖЕ 17:00
Арсенал (Ж) Арсенал (Ж) 5 - 0 Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж)
УЗБЕ 17:00
Андижон Андижон 1 - 1 Металург Бекабад Металург Бекабад
ШЦ1ЛК 17:00
Ешен/Маурен Ешен/Маурен 1 - 1 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен
ШЦ1ЛК 17:00
Сион II Сион II 6 - 2 Льо Шо дьо Фон Льо Шо дьо Фон
ГЕРОЛ 17:00
Блау-Вайс Борнрайхе Блау-Вайс Борнрайхе 1 - 7 Ейлвезе Ейлвезе
ГЕРОЛ 17:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 3 - 1 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
ШЦ1ЛК 17:00
Волен Волен 2 - 3 Блек Старс Блек Старс
ШЦ1ЛК 17:00
Лангентал Лангентал 3 - 1 Конкордия Базел Конкордия Базел
ШЦ1ЛК 17:00
Шьотц Шьотц 5 - 1 Тюн II Тюн II
ШЦ1ЛК 17:00
Кьониц Кьониц 4 - 1 Еменбрюк Еменбрюк
ШЦ1ЛК 17:00
Диетикон Диетикон 3 - 1 Мури Мури
ШВЕЦ2 17:00
Франке Франке 0 - 2 Фалу БС Фалу БС
ШВЕЦ1 17:00
Тебю Тебю 1 - 4 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска
ФИН3 17:00
ВИФК ВИФК 0 - 5 Клуби-04 Клуби-04
ШВЦР2 17:00
Цюрих II Цюрих II 0 - 0 Сервет II Сервет II
ШВЦР2 17:00
Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 3 - 1 Етоал Каруж Етоал Каруж
АНГЖЕ 17:00
Тотнъм Хотспър (Ж) Тотнъм Хотспър (Ж)	 3 - 1 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж)
ШЦ1ЛК 17:00
Кофран Кофран 0 - 1 Лозана Спорт II Лозана Спорт II
НОР3 17:00
Сандефьор II Сандефьор II 4 - 2 Старт II Старт II
ШВЕЦ2 17:00
Арланда Арланда 3 - 0 Ярфяла Ярфяла
ШВЦР2 17:00
Люцерн II Люцерн II 1 - 1 Брюл Брюл
ГЕРОЛ 17:00
Хееслингер ШК Хееслингер ШК 2 - 1 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен
ГЕРОЛ 17:00
ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 1 - 4 Берсенбрюк Берсенбрюк
ШЦ1ЛК 17:00
Косова Косова 2 - 1 Кройцлинген Кройцлинген
ШЦ1ЛК 17:00
Грасхопър II Грасхопър II 1 - 2 Таверн Таверн
ШЦ1ЛК 17:00
Фрайенбах Фрайенбах 2 - 0 Мендрисио Мендрисио
ГЕРОЛ 17:00
Кикерс Емден Кикерс Емден 4 - 1 Ворсфелде Ворсфелде
РАНГП 17:05
Лестър Тайгърс Лестър Тайгърс 40 - 22 Ексетър Чийфс Ексетър Чийфс
РАНГП 17:05
Харликуинс Харликуинс 28 - 53 Бристол Ръгби Бристол Ръгби
РАНГП 17:05
Сарасинс Сарасинс 10 - 20 Сейл Шаркс Сейл Шаркс
РАНГП 17:05
Бат Ръгби Бат Ръгби 43 - 12 Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс
РАНГП 17:05
Глостър Ръгби Глостър Ръгби 54 - 14 Нюкасъл Фалкънс Нюкасъл Фалкънс
ИСП2 17:15
Леганес Леганес 2 - 1 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
ИСП2 17:15
Уеска Уеска 0 - 3 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
СПХЛМ 17:20
Канада (хокей) Канада (хокей) 5 - 3 Финландия (хокей) Финландия (хокей)
СПХЛМ 17:20
Германия (хокей) Германия (хокей) 4 - 2 Полша (хокей) Полша (хокей)
ПОР 17:30
Боависта Боависта 2 - 2 Визела Визела
ПОР 17:30
Арука Арука 1 - 3 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
ПОР 17:30
Ещрела Ещрела 1 - 0 Жил Висенте Жил Висенте
ПОР 17:30
Фарензе Фарензе 1 - 3 Портимонензе Портимонензе
ХОЛ12 17:30
Дордрехт Дордрехт 0 - 1 Емен Емен
БЪЛ 17:45
ЦСКА София ЦСКА София 2 - 2 Крумовград Крумовград
МАК 18:00
Брегалница Щип Брегалница Щип 1 - 1 Силекс Силекс
ИЗР 18:00
Апоел Хадера Апоел Хадера 0 - 1 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
СЛВК 18:00
Слован Братислава Слован Братислава 5 - 1 Ружомберок Ружомберок
СЪРБ1 18:00
Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица 0 - 1 Йединство Уб Йединство Уб
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 3 - 1 ВШГ Тирол ВШГ Тирол
БЪЛБ 18:00
Черноморец Балчик Черноморец Балчик 2 - 0 Дунав Дунав
АВСРЛ 18:00
Пинзгау Шаалфелден Пинзгау Шаалфелден 1 - 0 Валс-Грюнау Валс-Грюнау
БЪЛБ 18:00
Спартак Плевен Спартак Плевен 0 - 1 Беласица Беласица
АВС 18:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 2 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
СЪРБ1 18:00
Смедерево 1924 Смедерево 1924 1 - 1 Текстилац Очаци Текстилац Очаци
СЪРБ1 18:00
Графичар Графичар 1 - 1 ОФК Белград ОФК Белград
АВСРЛ 18:00
Имст Имст 2 - 3 Хохенемс Хохенемс
СЛВК 18:00
Злате Моравце Злате Моравце 2 - 2 Тренчин Тренчин
ФР14 18:00
Авирон Байон Авирон Байон 23 - 20 УСА Перпинян УСА Перпинян
ФР14 18:00
АСМ Клермон АСМ Клермон 36 - 20 Кастър Олимпик Кастър Олимпик
МАК 18:00
Воска Спорт Воска Спорт 1 - 1 КФ Гостивар КФ Гостивар
МАК 18:00
Вардар Вардар 2 - 2 Тиквеш Тиквеш
МАК 18:00
Академия Пандев Академия Пандев 5 - 3 Македония ГП Македония ГП
МАК 18:00
Работнички Работнички 0 - 2 Шкендия Шкендия
ТАДЖ 18:00
Баркчи Хисар Баркчи Хисар 1 - 2 Регар-ТадАЗ Регар-ТадАЗ
ФР14 18:00
УС Ойона УС Ойона 17 - 27 РК Тулон РК Тулон
ФР14 18:00
Лион ОУ Лион ОУ 20 - 14 Расинг 92 Расинг 92
ИСПСБ 18:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 1 - 1 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
МАК 18:00
Струга Струга 1 - 2 Шкупи Шкупи
БЪЛ3 18:00
Саяна Хасково Саяна Хасково 6 - 0 Сокол Марково Сокол Марково
АВСРЛ 18:00
ТШФ Ст. Йохан ТШФ Ст. Йохан 1 - 1 Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург
БЪЛСЗ 18:00
Павликени Павликени 1 - 1 Локомотив Мездра Локомотив Мездра
ХЪРВ 18:00
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 3 - 3 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
БЛР 18:00
Минск Минск 1 - 2 Витебск Витебск
ЧЕХ 18:00
Словачко Словачко 1 - 2 Славия Прага Славия Прага
БЪЛСЗ 18:00
Боруна Царева ливада Боруна Царева ливада 2 - 6 Академик Свищов Академик Свищов
БЪЛСЗ 18:00
Ботев Враца ІІ Ботев Враца ІІ 2 - 0 Левски 2007 Левски 2007
БЪЛСЗ 18:00
Етър II Етър II 3 - 0 Дунав Лом Дунав Лом
АВС 18:00
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 1 - 2 Аустрия Виена Аустрия Виена
БиХ1 18:00
Йединство Бихач Йединство Бихач 0 - 0 Горни Рахич Горни Рахич
БиХ1 18:00
Омарска Омарска 0 - 2 Славия Източно Сараево Славия Източно Сараево
БЪЛБ 18:00
ЦСКА 1948 II ЦСКА 1948 II 3 - 1 Бдин Бдин
БиХ1 18:00
Леотар Леотар 1 - 0 Дрина Зворник Дрина Зворник
БиХ1 18:00
Градина Сребреник Градина Сребреник 3 - 2 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ЧЕХ 18:00
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 1 - 1 Баник Острава Баник Острава
СЛВК 18:00
ФК Кошице ФК Кошице 2 - 0 Земплин Михаловце Земплин Михаловце
БЪЛСЗ 18:00
Севлиево Севлиево 4 - 0 Вихър Славяново Вихър Славяново
БЪЛСЗ 18:00
Ювентус Малчика Ювентус Малчика 5 - 0 Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг
БЪЛ3 18:00
Берое II Берое II 0 - 1 Родопа Смолян Родопа Смолян
БЪЛЮЗ 18:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 5 - 1 Сливнишки герой Сливнишки герой
СЛВК 18:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 5 - 0 Подбрезова Подбрезова
СЛВК 18:00
Жилина Жилина 2 - 3 ДАК 1904 ДАК 1904
БиХ1 18:00
Слобода Мърконич град Слобода Мърконич град 0 - 2 Любич Пърнявор Любич Пърнявор
БЪЛЮЗ 18:00
Левски II Левски II 1 - 1 Септември София II Септември София II
БиХ1 18:00
Железничар Баня Лука Железничар Баня Лука 2 - 0 Романия Пале Романия Пале
БиХ1 18:00
Сутиеска Фоча Сутиеска Фоча 2 - 0 Рудар Приедор Рудар Приедор
БиХ1 18:00
Фамос Войковичи Фамос Войковичи 1 - 1 Модрича Модрича
БиХ1 18:00
Лакташи Лакташи 2 - 1 Борац Козарска Дубица Борац Козарска Дубица
БиХ1 18:00
Радник Биелина Радник Биелина 4 - 0 Вележ Невесине Вележ Невесине
ЛИТ 18:00
Паневежис Паневежис 0 - 2 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
БиХ1 18:00
Вис Косова Вис Косова 0 - 4 Томислав Томиславград Томислав Томиславград
ЧЕХ 18:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 0 - 5 Спарта Прага Спарта Прага
БЪЛСЗ 18:00
Дреновец Дреновец 2 - 1 Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш
БЪЛБ 18:00
Лудогорец II Лудогорец II 1 - 4 Спартак Варна Спартак Варна
БЪЛБ 18:00
Литекс Литекс 2 - 2 Марица Пловдив Марица Пловдив
ИЗР 18:00
Ашдод Ашдод 3 - 1 Апоел Йерусалим Апоел Йерусалим
БЪЛ3 18:00
Сливен Сливен 2 - 0 Димитровград Димитровград
СЪРБ1 18:00
Мачва Шабац Мачва Шабац 2 - 2 Инджия Инджия
БЪЛ3 18:00
Асеновец Асеновец 1 - 1 Розова долина Розова долина
БЪЛ3 18:00
Гигант Съединение Гигант Съединение 0 - 2 Загорец Загорец
БЪЛ3 18:00
Секирово Секирово 1 - 1 Локомотив Пловдив II Локомотив Пловдив II
БиХ1 18:00
Будучност Бановици Будучност Бановици 1 - 0 Горажде Горажде
ГАНА 18:00
Легон Ситис Легон Ситис 2 - 1 Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс
БЪЛБ 18:00
Спортист Своге Спортист Своге 1 - 0 Черноморец Бургас Черноморец Бургас
ГАНА 18:00
Берекум Челси Берекум Челси 2 - 1 Асанте Котоко Асанте Котоко
ДАН1 18:00
Хорсенс Хорсенс 1 - 1 Б 93 Б 93
БиХ1 18:00
Слобода Тузла Слобода Тузла 0 - 0 Челик Зеница Челик Зеница
БиХ1 18:00
Звезда Градачац Звезда Градачац 2 - 1 Радник Хаджици Радник Хаджици
ШВЕЦ2 18:00
Еншьопингс Еншьопингс 8 - 0 Далкурд Далкурд
СЛВК 18:00
Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 2 - 2 Скалица Скалица
БЪЛЮЗ 18:00
Оборище Оборище 3 - 1 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман
БЪЛЮЗ 18:00
Славия II Славия II 3 - 2 Банско Банско
БЪЛЮЗ 18:00
Костинброд Костинброд 1 - 3 Миньор Перник Миньор Перник
БЪЛЮЗ 18:00
ЦСКА София II ЦСКА София II 3 - 0 Кюстендил Кюстендил
БЪЛЮЗ 18:00
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 0 - 0 Септември Симитли Септември Симитли
БЪЛЮЗ 18:00
Пирин Разлог Пирин Разлог 2 - 1 Рилски спортист Рилски спортист
БЪЛЮЗ 18:00
Хебър II Хебър II 3 - 0 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе
БиХ1 18:00
Рудар Какан Рудар Какан 1 - 0 Щупчаница Олово Щупчаница Олово
АНГ1 18:15
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 0 - 2 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
ИРАК 18:15
Ал Завраа Ал Завраа 1 - 1 Зако Зако
ИРАК 18:15
Ал Наджаф Ал Наджаф 1 - 0 Духок Духок
ЧГ2 18:30
Подгорица Подгорица 3 - 7 Бокел Бокел
ЧГ2 18:30
Грбал Грбал 3 - 2 Искра Даниловград Искра Даниловград
ЧГ2 18:30
Отрант-Олимпик Отрант-Олимпик 6 - 0 Беране Беране
ЧГ2 18:30
Интернасионал Подгорица Интернасионал Подгорица 2 - 9 Ком Подгорица Ком Подгорица
СЛВН2 18:30
Толмин Толмин 0 - 0 Горица Нова Горица Горица Нова Горица
ЧГ2 18:30
Ловчен Ловчен 2 - 0 Игало Игало
СЛВН2 18:30
Белтинци Белтинци 6 - 2 Фужинар Фужинар
СЛВН2 18:30
Триглав Триглав 1 - 2 Декани Декани
ХЪР2 18:30
Ориент 1919 Ориент 1919 2 - 2 Солин Солин
ПОЛ2 18:30
Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 1 - 3 Полония Битом Полония Битом
УРУГВ 18:30
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 0 Прогресо Прогресо
ХЪР2 18:30
Цибалия Цибалия 1 - 1 Ярун Ярун
ПОЛ1 18:30
ГКС Катовице ГКС Катовице 5 - 2 Висла Краков Висла Краков
ПОЛ 18:30
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 2 - 0 Радомяк Радом Радомяк Радом
УНГ 18:45
Пакш Пакш 2 - 1 Кишварда Кишварда
УНГ 18:45
Фехервар Фехервар 0 - 0 Дьошгьор Дьошгьор
УНГ 18:45
Пушкаш Пушкаш 4 - 1 Дебрецен Дебрецен
ТУР 19:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 3 - 1 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк
ЛЮКС 19:00
Шифланж Шифланж 1 - 4 Суифт Есперанж Суифт Есперанж
ФРН2 19:00
Гранвил Гранвил 3 - 0 Шамбли-Оаз Шамбли-Оаз
ФРН2 19:00
Шамалиер Шамалиер 2 - 2 Тулон Тулон
ЛЮКС 19:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 1 - 0 Монерих Монерих
ЛЮКС 19:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 0 - 2 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
ЛЮКС 19:00
ЮН Керенг ЮН Керенг 1 - 4 Расинг Юнион Расинг Юнион
ЛЮКС 19:00
Диферданж 03 Диферданж 03 1 - 1 Вилтц Вилтц
ФРН2 19:00
Фуриани-Алиани Фуриани-Алиани 0 - 1 Фльори 91 Фльори 91
ЛЮКС 19:00
Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 6 - 0 Фола Еш Фола Еш
ФРН2 19:00
Бургун-Жальо Бургун-Жальо 0 - 0 Олимпик д'Але Олимпик д'Але
ЛЮКС 19:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 0 - 2 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн
ШВЦР 19:00
Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 0 - 4 Лозана Спорт Лозана Спорт
ГРУ 19:00
Дила Дила 2 - 1 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси
ЛИТ1 19:00
БФА БФА 2 - 2 Банга II Банга II
ФРН2 19:00
Блоа Блоа 0 - 2 Бержерак Бержерак
ФРН2 19:00
Либурн Либурн 2 - 5 Саумур Саумур
ТУР 19:00
Кайсериспор Кайсериспор 2 - 2 Коняспор Коняспор
ТУР 19:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 0 - 0 Пендикспор Пендикспор
ГЕРОЛ 19:00
Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен 3 - 8 Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II
ФРН2 19:00
Расинг Бесанкон Расинг Бесанкон 1 - 1 Бишайм Бишайм
ФРНА 19:00
Руан Руан 0 - 5 Дижон Дижон
ФРНА 19:00
Вилфранше Божоле Вилфранше Божоле 2 - 1 Нанси Нанси
ФРНА 19:00
ГОАЛ ГОАЛ 1 - 1 Орлеан Орлеан
ФРНА 19:00
Сошо Сошо 1 - 1 Версай Версай
КАЗХ 19:00
Кайсар Кайсар 1 - 0 Женис Женис
ФРН2 19:00
Кан Кан 2 - 1 Тонон Евиан Тонон Евиан
ИТА 19:00
Лече Лече 0 - 2 Аталанта Аталанта
ФРН2 19:00
Обан Обан 0 - 0 Андрез Андрез
ТУР 19:00
Бешикташ Бешикташ 2 - 2 Хатайспор Хатайспор
ТУР 19:00
Самсунспор Самсунспор 1 - 1 Аланияспор Аланияспор
ЛЮКС 19:00
Мариска Мерш Мариска Мерш 1 - 4 УТ Петанж УТ Петанж
ТУР 19:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 0 - 1 Трабзонспор Трабзонспор
СЪРБ 19:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 0 - 0 Спартак Суботица Спартак Суботица
ТУР 19:00
Ризеспор Ризеспор 0 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ФРН2 19:00
Бурж Фуут 18 Бурж Фуут 18 0 - 1 Ла Рош Ла Рош
ФРН2 19:00
Гингам II Гингам II 2 - 3 Сейнт Мало Сейнт Мало
ФРН2 19:00
Булон Булон 2 - 4 Лориен II Лориен II
ФРН2 19:00
Макон Макон 0 - 1 Агно Агно
РУС 19:00
Сочи Сочи 2 - 3 Краснодар Краснодар
ШВЦР 19:00
Грасхопър Грасхопър 0 - 1 Базел Базел
ФРН2 19:00
Авуан ОКК Авуан ОКК 0 - 4 Льо Ербие Льо Ербие
ФРНА 19:00
Мартиг Мартиг 1 - 0 Ним Ним
ФРН2 19:00
Колмар Колмар 1 - 0 Оксер II Оксер II
ФРНА 19:00
Льо Ман Льо Ман 2 - 1 Марияне Жиняк Марияне Жиняк
ФРНА 19:00
Ред Стар Ред Стар 4 - 2 Епинал Епинал
ФРНА 19:00
Авранш Авранш 1 - 3 Ниор Ниор
РУС1 19:00
Динамо Махачкала Динамо Махачкала 2 - 0 Родина Москва Родина Москва
ФРНА 19:00
Шатору Шатору 1 - 2 Шоле Шоле
ФРН2 19:00
93 Бобини БГ 93 Бобини БГ 1 - 0 Фенис-Олноа Фенис-Олноа
ФРН2 19:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 5 - 3 Олимпик Сен Куентин Олимпик Сен Куентин
ЕСТ 19:00
Нъме Калю Нъме Калю 3 - 0 Куресааре Куресааре
ФРН2 19:00
Шатобриан Шатобриан 2 - 0 Обервил Обервил
ФРН2 19:00
Ангулем Ангулем 1 - 2 Париж 13 Атлетико Париж 13 Атлетико
ФРН2 19:00
Анже СКО II Анже СКО II 1 - 4 Сен Приве Сен Илер Сен Приве Сен Илер
ФРН2 19:00
Трелисак Трелисак 0 - 2 Роморантин Роморантин
ФРН2 19:00
Борго Борго 3 - 4 Расинг Париж Расинг Париж
ФРН2 19:00
Тулуза II Тулуза II 1 - 2 Фрежу Сен Рафаел Фрежу Сен Рафаел
ИТААЖ 19:00
Милан (Ж) Милан (Ж) 3 - 1 Сампдория (Ж) Сампдория (Ж)
ФРН2 19:00
Бове Бове 6 - 2 Вир Вир
ФРН2 19:00
Динан Леон Динан Леон 2 - 1 Стад Бриошин Стад Бриошин
ФРН2 19:00
Кретей-Луситанос Кретей-Луситанос 1 - 3 Васкеал Васкеал
ШВЦР 19:00
Ивердон Спорт Ивердон Спорт 3 - 1 Люцерн Люцерн
ЧИЛИБ 19:00
Ла Серена Ла Серена 3 - 0 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
ФРН2 19:00
Льо Пюи Фут Льо Пюи Фут 1 - 1 Йер Йер
ФРН2 19:00
Грас Грас 3 - 2 Юра Суд Фуут Юра Суд Фуут
БEЛ 19:15
Вестерло Вестерло 0 - 2 Мехелен Мехелен
САРБ 19:20
Ал Хазм Ал Хазм 1 - 1 Ал Рияд Ал Рияд
САРБ 19:20
Ал Таавон Ал Таавон 1 - 0 Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд
ИСЛ1 19:30
Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир 0 - 0 Фьолнир Фьолнир
ЧИЛИ 19:30
Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 1 - 0 Копияпо Копияпо
ШЛ1П 19:30
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 2 - 3 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
ЕСТЕА 19:30
Талина Калев II Талина Калев II 4 - 0 Елва Елва
ЧГ 20:00
Йезеро Плав Йезеро Плав 2 - 1 Рудар Плевля Рудар Плевля
ПОР 20:00
Морейренсе Морейренсе 2 - 1 Ещорил Ещорил
ЧГ 20:00
Сутиеска Сутиеска 0 - 1 Дечич Дечич
ЖНБА 20:00
Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти 91 - 80 Индиана Фивър Индиана Фивър
ПОР 20:00
Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон 3 - 0 Шавеш Шавеш
ИСПСБ 20:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 1 Мерида Мерида
ИСПСБ 20:00
Райо Махадаонда Райо Махадаонда 0 - 0 Унионистас де Саламанка Унионистас де Саламанка
ИСПСБ 20:00
Реал Унион Реал Унион 2 - 1 Фуенлабрада Фуенлабрада
ИСПСБ 20:00
Корнея Корнея 1 - 2 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИСПСБ 20:00
Арентейро Арентейро 1 - 1 Селта де Виго II Селта де Виго II
ИСПСБ 20:00
СД Логронес СД Логронес 2 - 1 Луго Луго
ИСПСБ 20:00
Сестао Ривър Сестао Ривър 1 - 1 Тарасона Тарасона
ИСПСБ 20:00
Теруел Теруел 2 - 3 Осасуна II Осасуна II
МОЛД 20:00
Милсами Милсами 1 - 1 Дачия Буюкан Дачия Буюкан
ИСПСБ 20:00
Барселона II Барселона II 1 - 2 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 20:00
Гранада II Гранада II 2 - 1 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва
ИСПСБ 20:00
Мелила УД Мелила УД 2 - 0 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
ИСПСБ 20:00
Малага Малага 3 - 0 Антекера Антекера
КИПК 20:00
Омония Никозия Омония Никозия 0 - 3 Пафос Пафос
АВСРЛ 20:00
Ст. Анна Ст. Анна 2 - 1 Форверц Щайр Форверц Щайр
ЧГ 20:00
Арсенал Тиват Арсенал Тиват 3 - 1 Младост Доня Горица Младост Доня Горица
ИСПСБ 20:00
Сеута Сеута 4 - 0 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИСПСБ 20:00
Линарес Депортиво Линарес Депортиво 1 - 0 Алкояно Алкояно
ИСПСБ 20:00
Интерсити Интерсити 0 - 1 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
МОЛД 20:00
Петрокуб Петрокуб 4 - 1 Зимбру Зимбру
ИСПСБ 20:00
Алхесирас Алхесирас 1 - 1 Кастейон Кастейон
ЧГ 20:00
Будучност Подгорица Будучност Подгорица 0 - 1 Морнар Морнар
ЧГ 20:00
Йединство Биело поле Йединство Биело поле 4 - 2 Петровац Петровац
ИСПСБ 20:00
Ибиса Ибиса 1 - 1 Кордоба Кордоба
ИСПСБ 20:00
Санлукеньо Санлукеньо 0 - 1 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ИСПСБ 20:00
Сабадел Сабадел 1 - 0 Понферадина Понферадина
МОЛД 20:00
Шериф Шериф 2 - 1 КСФ Белци КСФ Белци
ХЪРВ 20:10
Славен Копривница Славен Копривница 2 - 3 Динамо Загреб Динамо Загреб
БЪЛ 20:15
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 2 Левски Левски
АРЖЦ 20:30
Итузайнго Итузайнго 0 - 1 Клайполе Клайполе
ИРАК 20:30
Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 0 - 0 Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия
ИЗР 20:30
Макаби Бней Рейне Макаби Бней Рейне 0 - 1 Апоел Хайфа Апоел Хайфа
ИЗР 20:30
Бней Сахнин Бней Сахнин 1 - 2 Макаби Хайфа Макаби Хайфа
ИЗР 20:30
Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 3 - 0 Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева
САЩ 20:45
Нашвил СК Нашвил СК 1 - 1 Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед
ПОЛ1 21:00
Гурник Ленчна Гурник Ленчна 1 - 3 Стал Ржешов Стал Ржешов
ХОЛ12 21:00
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 2 - 2 Де Граафшап Де Граафшап
УРУГВ 21:00
Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео 0 - 2 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
ЕКВ 21:00
КА Либертад КА Либертад 0 - 2 Ел Насионал Ел Насионал
БРАД 21:00
Санта Крус де Натал Санта Крус де Натал 2 - 0 Соуса Соуса
БЛР 21:00
Гомел Гомел 0 - 0 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
БРАД 21:00
Санто Андре Санто Андре 1 - 1 Агуа Санта Агуа Санта
САРБ 21:00
Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 5 - 1 Абха Абха
БРАД 21:00
Ипора Ипора 2 - 1 Капитал Капитал
РУМ 21:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 5 - 1 ФКВ Фарул Констанца ФКВ Фарул Констанца
РУМ 21:00
Университатя Крайова Университатя Крайова 3 - 2 Сепси Сепси
ПОЛ 21:00
Пяст Гливице Пяст Гливице 1 - 1 Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток
СПХЛМ 21:20
Франция (хокей) Франция (хокей) 2 - 4 Словакия (хокей) Словакия (хокей)
СПХЛМ 21:20
Чехия (хокей) Чехия (хокей) 4 - 1 Великобритания (хокей) Великобритания (хокей)
АРТФА 21:30
Вила Далмине Вила Далмине 2 - 0 Спортиво Италиано Спортиво Италиано
АРТФА 21:30
Депортиво Арменио Депортиво Арменио 0 - 1 Колегиалес Колегиалес
АРТФА 21:30
Лос Андес Лос Андес 1 - 0 Екскурсионистас Екскурсионистас
АРЖЦ 21:30
Спортиво Баракас Спортиво Баракас 1 - 1 Викториано Аренас Викториано Аренас
АРЖБ 21:30
Талерес Ремедиос Талерес Ремедиос 0 - 0 Клуб Атлетико Гюемес Клуб Атлетико Гюемес
ИТЛП 21:30
Катания Катания 0 - 1 Аталанта II Аталанта II
ИТЛП 21:30
Беневенто Беневенто 2 - 1 Триестина Триестина
АРЖЦ 21:30
Муниз Муниз 0 - 1 КА Лугано КА Лугано
АРТФА 21:30
Архентино Мерло Архентино Мерло 2 - 1 Вила Сан Карлос Вила Сан Карлос
ИТЛП 21:30
Касертана Касертана 1 - 3 Ювентус II Ювентус II
АРЖ 21:30
Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 0 - 0 Годой Крус Годой Крус
ИРЛ1 21:30
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун 1 - 1 Атлон Таун Атлон Таун
АРЖБ 21:30
Сан Мигел Сан Мигел 2 - 1 Депортиво Майпу Депортиво Майпу
ИТАБ 21:30
Катандзаро Катандзаро 2 - 2 Бреша Бреша
АРТФА 21:30
Кануелас Кануелас 1 - 2 Сакачиспас Сакачиспас
ИТЛП 21:30
Карарезе Карарезе 1 - 2 Перуджа Перуджа
АРТФА 21:30
Линиерс Линиерс 0 - 1 Фландрия Фландрия
БEЛ 21:45
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 1 - 4 Гент Гент
САНМА 21:45
Мурата Мурата 1 - 1 Тре Пене Тре Пене
ИТА 21:45
Торино Торино 3 - 1 Милан Милан
ЧИЛИ 22:00
Кобрелоа Кобрелоа 2 - 2 Депортес Икике Депортес Икике
ИСП2 22:00
Тенерифе Тенерифе 0 - 1 Аморебиета Аморебиета
ИСП2 22:00
Елденсе Елденсе 0 - 0 Леванте Леванте
ПАР 22:00
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 2 - 1 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
ЧИЛИБ 22:00
Депортес Темуко Депортес Темуко 0 - 1 Барнечея Барнечея
БРАД 22:00
Сержипе Сержипе 0 - 1 Петролина Петролина
БРАД 22:00
Манауара Манауара 3 - 1 Принцеса Солимоеш Принцеса Солимоеш
ВЕН2 22:00
Нуева Еспарта Нуева Еспарта 0 - 1 Академия Ансоатеги Академия Ансоатеги
БОЛ 22:00
Гуалберто Вияроел СХ Гуалберто Вияроел СХ 2 - 2 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БРАД 22:00
Нова Игуачо Нова Игуачо 2 - 0 Аудакс Рио Аудакс Рио
УРУ2 22:00
Купър Купър 1 - 1 Клуб Ориентал Клуб Ориентал
БРАД 22:00
Атлетико Сеаренсе Атлетико Сеаренсе 1 - 0 Маракана Маракана
ЖНБА 22:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 89 - 82 Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс
ИТЛП 22:00
Виченца Виченца 0 - 0 Таранто Таранто
КАФШЛ 22:00
ЕС Тунис ЕС Тунис 0 - 0 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
БРАД 22:00
КА Патросиненсе КА Патросиненсе 1 - 2 Маринга Маринга
БРАД 22:00
Мараняо Мараняо 4 - 0 Агуя де Мараба Агуя де Мараба
ИСП 22:00
Алавес Алавес 1 - 0 Хетафе Хетафе
БРАД 22:00
Жуазейренсе Жуазейренсе 0 - 2 КСЕ Алагоас КСЕ Алагоас
ФР14 22:05
Стад Рошел Стад Рошел 25 - 23 Секшьон Палуаз Секшьон Палуаз
БРАД 22:30
Порто Велхо Порто Велхо 2 - 0 Манаус Манаус
ПОР 22:30
Спортинг Брага Спортинг Брага 0 - 1 Порто Порто
АРТФА 22:45
Комуникасьонес Буенос Айрес Комуникасьонес Буенос Айрес 1 - 2 Док Суд Док Суд
БРАД 23:00
Ипатинга Ипатинга 2 - 0 Реал Нороесте Реал Нороесте
ПЕРУ 23:00
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 5 - 1 Унион Комерсио Унион Комерсио
БРАД 23:00
Португеса Рио де Жанейро Португеса Рио де Жанейро 1 - 1 Итабуна Итабуна
БРАД 23:00
АСА АСА 1 - 0 Жакуйпензе Жакуйпензе
БРАЦ 23:00
ССА ССА 0 - 0 Сампайо Корея Сампайо Корея
ВЕН 23:00
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 Интер де Баринас Интер де Баринас
БРАЦ 23:00
Волта Редонда Волта Редонда 2 - 1 Наутико Наутико
ВЕН2 23:00
Яракуянос Яракуянос 1 - 2 Херос де Фалкон Херос де Фалкон
БРАБ 23:30
Амазонас Амазонас 1 - 1 Пайсанду Пайсанду
ЕКВ 23:30
Емелек Емелек 0 - 1 Макара Макара
ПЕРУ2 23:30
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 3 - 1 Сан Маркос Перу Сан Маркос Перу