Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ГВАТ 00:00
Микско Микско 3 - 1 Закапа Телиоз Закапа Телиоз
ВЕН 01:00
Каракас Каракас 0 - 1 Португеса ФК Португеса ФК
КОЛА 01:10
Мильонариос Мильонариос 0 - 1 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
УРУГВ 01:30
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 2 - 1 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
АРЖЦ 01:35
Итузайнго Итузайнго 0 - 1 Депортиво Парагуайо Депортиво Парагуайо
ПАР 01:45
Спортиво Амелияно Спортиво Амелияно 1 - 3 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
БОЛ 02:00
Олуейс Реди Олуейс Реди 1 - 1 Университарио де Винто Университарио де Винто
КРПД 02:00
Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 0 - 2 Сан Карлос Сан Карлос
АРТФА 02:00
Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако 1 - 0 Вила Сан Карлос Вила Сан Карлос
ЧИЛИ 02:30
Нубленсе Нубленсе 0 - 0 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
МЕК 03:00
Керетаро Керетаро 1 - 1 Некакса Некакса
МЕК2 03:05
Тласкала Тласкала 2 - 3 КА Ла Пас КА Ла Пас
КОЛА 03:20
Депортиво Кали Депортиво Кали 3 - 2 Атлетико Насионал Атлетико Насионал
НХЛ 04:10
Аризона Койотис Аризона Койотис 1 - 5 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
КРПД 05:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 0 - 0 Алахуеленсе Алахуеленсе
МЕК 05:00
Мазатлан Мазатлан 2 - 2 Гуадалахара Гуадалахара
АВНПЛ 06:00
Манингам Юнайтед Блус Манингам Юнайтед Блус 2 - 1 Данденонг Тъндър Данденонг Тъндър
АВНПЛ 06:00
Морланд Сити Морланд Сити 0 - 1 Южен Мелбърн Южен Мелбърн
ЯПСК 06:35
Висел Кобе Висел Кобе 0 - 1 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
АВНПЛ 08:00
Сентрал Коуст Маринърс II Сентрал Коуст Маринърс II 1 - 2 Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед
АВЛЖ 08:00
Нюкасъл Джетс (Ж) Нюкасъл Джетс (Ж) 3 - 0 Бризбейн Роар (Ж) Бризбейн Роар (Ж)
АВНПЛ 08:00
Сидни Олимпик Сидни Олимпик 1 - 2 Хилс Бръмбийс Хилс Бръмбийс
АВЛ 09:00
Сидни Сидни 2 - 1 Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед
ХК 09:00
Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт 1 - 1 Ийстърн Ийстърн
ХК 09:00
Уфоо Тай По Уфоо Тай По 5 - 0 Норт Дистрикт Норт Дистрикт
ПРС 10:00
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 0 - 2 КАМАЗ КАМАЗ
АВНПЛ 10:00
Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс 2 - 1 Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс
АВНПЛ 10:00
Уестърн Сидни Уондърърс II Уестърн Сидни Уондърърс II 3 - 1 Съдърланд Шаркс Съдърланд Шаркс
АВНПЛ 10:15
Сейнт Джордж Сити Сейнт Джордж Сити 1 - 2 Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс
ИНД 10:30
ТРАЮ ТРАЮ 0 - 2 Мохамедан Мохамедан
АВНПЛ 10:30
Блектаун Сити Блектаун Сити 6 - 3 АПИА Лейхард АПИА Лейхард
АВНПЛ 10:30
НУС Спирит НУС Спирит 0 - 0 Сидни II Сидни II
АВЛ 10:45
Мелбърн Сити Мелбърн Сити 0 - 0 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
АВНПЛ 11:00
Хюм Сити Хюм Сити 2 - 0 Грийн Гъли Грийн Гъли
ХК 12:00
БЧ Рейнджърс БЧ Рейнджърс 0 - 1 Китчее Китчее
БЪЛ 12:00
Крумовград Крумовград 2 - 1 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
КЕНИЯ 12:00
Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс 1 - 0 Юлинзи Старс Юлинзи Старс
ТУР1 12:30
Тузласпор Тузласпор 1 - 2 Болуспор Болуспор
ТУР 12:30
Анталияспор Анталияспор 2 - 2 Истанбулспор Истанбулспор
АВЛ 12:45
Пърт Глори Пърт Глори 3 - 2 Бризбейн Роар Бризбейн Роар
ПОР2 13:00
Мафра Мафра 1 - 3 Тондела Тондела
ТУР3 13:00
Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор 0 - 0 Къркларелиспор Къркларелиспор
ТУР3 13:00
Бейоглу Йени Каршъ Бейоглу Йени Каршъ 0 - 2 Буджаспор 1928 Буджаспор 1928
ТУР3 13:00
Анкараспор Анкараспор 2 - 2 Кършехир Кършехир
ВИЕТ 13:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 1 - 1 Куанг Нам Куанг Нам
ТУР3 13:00
Саръйер Саръйер 0 - 1 24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор
ТАЙЛ 13:00
Сухотай Сухотай 0 - 0 Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед
ТАЙЛ2 13:00
Касетсарт Касетсарт 0 - 3 Суфанбури Суфанбури
ГЕРЖ 13:00
Нюрнберг (Ж) Нюрнберг (Ж) 1 - 9 Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж)
ТАЙЛ 13:30
Полис Теро Полис Теро 0 - 1 Ратчабури Ратчабури
ИНДСЛ 13:30
АТК Мохун Баган АТК Мохун Баган 4 - 2 Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед
ТАЙЛ2 13:30
Краби Краби 0 - 0 Прае Юнайтед Прае Юнайтед
ХЪР2 13:50
Зрински Юревац Зрински Юревац 2 - 0 Цибалия Цибалия
ГЕРОЛ 14:00
Лихтенберг Лихтенберг 1 - 1 Херта Зелендорф Херта Зелендорф
БЪЛЮЗ 14:00
Вихрен Вихрен 2 - 0 Септември София II Септември София II
ГЕРОЛ 14:00
Дасендорф Дасендорф 6 - 0 Рюгенберген Рюгенберген
КЕНИЯ 14:00
Нзоя Шугър Нзоя Шугър 1 - 2 Бандари Бандари
КЕНИЯ 14:00
Муранга СЕАЛ Муранга СЕАЛ 1 - 0 Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед
БЪЛ3 14:00
Родопа Смолян Родопа Смолян 2 - 1 Сокол Марково Сокол Марково
АЗР 14:00
Сабах Баку Сабах Баку 3 - 2 Кяпаз Кяпаз
БЪЛБ 14:00
Струмска слава Струмска слава 1 - 0 Лудогорец II Лудогорец II
БЪЛБ 14:00
Добруджа 1919 Добруджа 1919 0 - 1 Спартак Плевен Спартак Плевен
БЪЛБ 14:00
Черноморец Балчик Черноморец Балчик 0 - 2 Марек Марек
ТАЙЛ2 14:00
Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая 1 - 0 Чантабури Чантабури
ШВЕЦК 14:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 3 - 0 Ландскруна Ландскруна
ГЕР2 14:00
Ханза Рощок Ханза Рощок 2 - 2 Хамбургер Хамбургер
СЛВН 14:00
Рогашка Рогашка 4 - 1 Домжале Домжале
РУМ 14:00
Волунтари Волунтари 0 - 1 УТА Арад УТА Арад
БЪЛЮЗ 14:00
Оборище Оборище 0 - 1 Пирин Разлог Пирин Разлог
БЪЛЮЗ 14:00
ЦСКА София II ЦСКА София II 3 - 0 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе
БЪЛЮЗ 14:00
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 1 - 0 Рилски спортист Рилски спортист
БЪЛЮЗ 14:00
Костинброд Костинброд 0 - 0 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман
БЪЛЮЗ 14:00
Левски II Левски II 5 - 1 Банско Банско
БЪЛЮЗ 14:00
Балкан Ботевград Балкан Ботевград 4 - 1 Кюстендил Кюстендил
БЪЛЮЗ 14:00
ЦСКА 1948 София III ЦСКА 1948 София III 1 - 1 Септември Симитли Септември Симитли
БЪЛЮЗ 14:00
Сливнишки герой Сливнишки герой 4 - 2 Миньор Перник Миньор Перник
УНГ 14:00
Кечкемет ТЕ Кечкемет ТЕ 1 - 0 Уйпещ Уйпещ
ГЕРОЛ 14:00
БТШ Нойщат БТШ Нойщат 1 - 2 Лехер ТШ Лехер ТШ
ГЕР2 14:00
Падерборн Падерборн 0 - 4 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕРОЛ 14:00
РШФ Айнтрахт РШФ Айнтрахт 3 - 1 Нойстерлитц Нойстерлитц
ТАЙЛ 14:00
Прачуап Прачуап 1 - 1 Порт Порт
БЪЛБ 14:00
Беласица Беласица 4 - 0 Бдин Бдин
ШВЕЦК 14:00
Хекен Хекен 2 - 0 Йостершунд Йостершунд
ГЕР4 14:00
Алтглинике Алтглинике 0 - 1 Виктория Берлин Виктория Берлин
БЪЛ3 14:00
Атлетик Куклен Атлетик Куклен 0 - 2 Саяна Хасково Саяна Хасково
БЪЛ3 14:00
Карнобат Карнобат 5 - 2 Берое II Берое II
БЪЛ3 14:00
Сливен Сливен 0 - 0 Гигант Съединение Гигант Съединение
БЪЛ3 14:00
Левски Карлово Левски Карлово 2 - 0 Секирово Секирово
БЪЛ3 14:00
Димитровград Димитровград 2 - 0 Асеновец Асеновец
БЪЛ3 14:00
Загорец Загорец 0 - 0 Ямбол 1915 Ямбол 1915
БЪЛ3 14:00
Розова долина Розова долина 2 - 0 Созопол Созопол
ВЛ2ДЕ 14:00
Тотнъм Хотспър (21) Тотнъм Хотспър (21) 1 - 1 Уест Хям Юнайтед (21) Уест Хям Юнайтед (21)
БиХ 14:00
Игман Кониц Игман Кониц 1 - 2 ГОШК Габела ГОШК Габела
БЪЛБ 14:00
Спартак Варна Спартак Варна 2 - 0 Черноморец Бургас Черноморец Бургас
БиХ 14:00
Посушие Посушие 2 - 0 Звезда 09 Звезда 09
БЪЛБ 14:00
Марица Пловдив Марица Пловдив 1 - 2 Янтра 1919 Янтра 1919
ВЛ2ДЕ 14:00
Рединг (21) Рединг (21) 2 - 1 Съндърланд (21) Съндърланд (21)
ГЕР2 14:00
Шалке 04 Шалке 04 1 - 0 Веен Висбаден Веен Висбаден
ШВЕЦК 14:00
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 2 - 0 Йостерс Йостерс
БЪЛБ 14:00
Дунав Дунав 1 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
ВИЕТ 14:15
Хай Пхонг Хай Пхонг 1 - 3 Нам Динх Нам Динх
ВИЕТ 14:15
Виетел Виетел 0 - 0 Санна Кхан Хоа Санна Кхан Хоа
AЛБ 14:30
Ерзени Шияк Ерзени Шияк 0 - 3 Скендербеу Корча Скендербеу Корча
АНГЖЕ 14:30
Арсенал (Ж) Арсенал (Ж) 3 - 1 Манчестър Юнайтед (Ж) Манчестър Юнайтед (Ж)
ГЕРОЛ 14:30
Магдебург II Магдебург II 2 - 2 Кришов Кришов
ГЕРОЛ 14:30
Рощокер Рощокер 0 - 1 Щаакен Щаакен
АНГ 14:30
Брентфорд Брентфорд 1 - 4 Ливърпул Ливърпул
АНГЧ 14:30
Плимът Аргайл Плимът Аргайл 0 - 2 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
ГЕРОЛ 14:30
Ауербах Ауербах 2 - 2 Айнхайт Вернигероде Айнхайт Вернигероде
ГЕРОЛ 14:30
Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ 4 - 1 Германия Халберщат Германия Халберщат
БЪЛСЗ 14:30
Левски 2007 Левски 2007 3 - 0 Дунав Лом Дунав Лом
ПРС 14:30
Олборг Олборг 2 - 1 Хам Кам Хам Кам
БЪЛ 14:30
Славия Славия 3 - 0 Берое Берое
ГЕРОЛ 14:30
Арнщат Арнщат 1 - 3 ШК Фрейтал ШК Фрейтал
ПРС 14:30
Ростов Ростов 1 - 0 Астана Астана
БЪВСЖ 14:30
ВК Варна-ДКС (Ж) ВК Варна-ДКС (Ж) 0 - 3 ВК Марица (Ж) ВК Марица (Ж)
ГЕРОЛ 14:30
ФФЛ Хале ФФЛ Хале 0 - 2 Плауен Плауен
AЛБ 14:30
Лячи Лячи 1 - 1 Динамо Тирана Динамо Тирана
МЛТ 15:00
Моста Моста 1 - 0 Валета Валета
ГЕРОЛ 15:00
Мепен II Мепен II 1 - 1 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
СМВЛ 15:00
Пелистер Пелистер 3 - 0 Беласица Струмица Беласица Струмица
ГЕРОЛ 15:00
Шьонинген Шьонинген 2 - 1 Ейлвезе Ейлвезе
ГЕРОЛ 15:00
Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен 2 - 4 Германия Егесторф Германия Егесторф
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 3 - 0 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 15:00
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 0 - 1 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 2 - 1 ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт
ГЕР3 15:00
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 0 - 2 Улм Улм
ГЕР3 15:00
Любек Любек 0 - 3 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
ГЕР3 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 5 - 2 Ферл Ферл
ГЕР3 15:00
Зандхаузен Зандхаузен 6 - 3 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
ГЕРОЛ 15:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 4 - 1 1906 Eрлензе 1906 Eрлензе
ИСП 15:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 5 - 0 Лас Палмас Лас Палмас
ГЕРЖ 15:00
Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж) 0 - 3 Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж)
СМВЛ 15:00
Скопие Скопие 1 - 0 Каменица Саса Каменица Саса
СМВЛ 15:00
Арсими Арсими 2 - 0 Новаци Новаци
ТУН 15:00
Бизертен Бизертен 2 - 0 Бен Гардан Бен Гардан
ТУН 15:00
УС Татауин УС Татауин 0 - 0 Олимпик Беджа Олимпик Беджа
СМВЛ 15:00
Вардар Неготино Вардар Неготино 2 - 0 Детонит Плачковица Детонит Плачковица
СМВЛ 15:00
Караорман Струга Караорман Струга 1 - 0 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия
СЪРБ 15:00
Нови Пазар Нови Пазар 0 - 3 Цървена звезда Цървена звезда
СМВЛ 15:00
Тетекс Тетекс 0 - 0 Победа Победа
СМВЛ 15:00
Охрид Лихнида Охрид Лихнида 0 - 2 Башкими Куманово Башкими Куманово
МАК 15:00
КФ Гостивар КФ Гостивар 1 - 1 Вардар Вардар
СМВЛ 15:00
Беса Добри дол Беса Добри дол 3 - 0 Осогово Осогово
ГЪP2 15:00
Панахайки Панахайки 2 - 1 Тиликратис Тиликратис
ГЕР4 15:00
БВ Лохне БВ Лохне 3 - 1 Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус
ГЕРОЛ 15:00
Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст 3 - 1 Лупо-Мартини Лупо-Мартини
ПРС 15:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 1 - 1 Киелсос Киелсос
КЕНИЯ 15:00
Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс 0 - 1 Гор Махия Гор Махия
ПРС 15:00
Сандефьор Сандефьор 0 - 2 Рауфос Рауфос
ГЕРОЛ 15:00
Амертал Амертал 0 - 3 Абтсвинд Абтсвинд
ГЕР3 15:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 1 - 0 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕРОЛ 15:00
Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II 0 - 2 Инголщат II Инголщат II
ГЕРОЛ 15:00
АШФ Ноймаркт АШФ Ноймаркт 2 - 2 Нойдросенфелд Нойдросенфелд
ГЕРОЛ 15:00
Елтерсдорф Елтерсдорф 1 - 1 Кобург Кобург
ТАНЗ 15:00
КМК КМК 0 - 3 Йънг Африканс Йънг Африканс
НПФЛ 15:00
Хартленд Хартленд 1 - 1 Кано Пиларс Кано Пиларс
ГЕР4 15:00
Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник 3 - 0 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
КЕНИЯ 15:00
Пълийс Найроби Пълийс Найроби 1 - 0 Шабана Шабана
ВЛ2ДЕ 15:00
Нюкасъл Юнайтед (21) Нюкасъл Юнайтед (21) 1 - 2 Ливърпул (21) Ливърпул (21)
МЛТ2 15:00
Мсида Сейнт Джоузеф Мсида Сейнт Джоузеф 0 - 2 Лия Атлетик Лия Атлетик
МЛТ2 15:00
Зурик Зурик 0 - 2 Мелита Мелита
ГЕРОЛ 15:00
Тюркие Вилхелмсбург Тюркие Вилхелмсбург 0 - 1 ЕТШФ Хамбург ЕТШФ Хамбург
КОНСЮ 15:00
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 0 - 0 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
ГЕР4 15:00
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 0 - 1 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕР4 15:00
Бохолт Бохолт 0 - 1 Падерборн 07 II Падерборн 07 II
НИД3 15:00
АДО 20 АДО 20 0 - 1 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
ИТАБ 15:00
Специя Специя 4 - 2 Читадела Читадела
ИЗР 15:00
Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 0 - 0 Макаби Бней Рейне Макаби Бней Рейне
КИП2 15:00
Пея Пея 3 - 1 АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси
КИП2 15:00
МЕАП Нису МЕАП Нису 0 - 0 Ермис Арадипу Ермис Арадипу
КИП2 15:00
Акритас Акритас 0 - 0 ЕНАД ЕНАД
ИТАБ 15:00
Реджана Реджана 0 - 2 Тернана Тернана
ГЕРОЛ 15:00
Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 3 - 0 Вар-Блокдик Вар-Блокдик
ГЕР4 15:00
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 2 - 3 БФК Динамо БФК Динамо
ИТАБ 15:00
Парма Парма 3 - 2 Пиза Пиза
ТАЙЛ 15:00
Ламфун Уориър Ламфун Уориър 2 - 1 Чонбури Чонбури
КИП2 15:00
Омония Арадипу Омония Арадипу 2 - 0 Агия Напа Агия Напа
МЛТ 15:00
Биркиркара Биркиркара 1 - 1 Хибърниънс Хибърниънс
ИТАБ 15:00
Леко Леко 1 - 3 Козенца Козенца
ИТАБ 15:00
Бари Бари 1 - 0 ФералпиСало ФералпиСало
ТУР 15:00
Хатайспор Хатайспор 1 - 1 Сивасспор Сивасспор
КИП2 15:00
ПАЕЕК ПАЕЕК 3 - 0 Ахиронас/Онисилос Ахиронас/Онисилос
ТУР1 15:00
Гиресунспор Гиресунспор 0 - 1 Анкара Кечийоренгюджю Анкара Кечийоренгюджю
ОМАН 15:10
Сур Сур 1 - 2 Оман Клуб Оман Клуб
АВС1 15:30
Дорнбирн Дорнбирн 1 - 2 Лиеферинг Лиеферинг
ИТАСД 15:30
Тау Алтопашо Тау Алтопашо 1 - 2 Ливорно Ливорно
АВС1 15:30
Фърст Виена Фърст Виена 1 - 2 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
АВС1 15:30
Амщететн Амщететн 1 - 3 Грацер АК Грацер АК
ИТАСД 15:30
Сан Лука Сан Лука 1 - 0 Сиракуза Сиракуза
ЮАР 15:30
Суолоус Суолоус 0 - 1 Полокване Сити Полокване Сити
ЮАР2 15:30
Барока Барока 2 - 1 Претория Калийс Претория Калийс
ЮАР2 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 3 - 1 Платинум Сити Роувърс Платинум Сити Роувърс
НИД3 15:30
Ноордвийк Ноордвийк 2 - 3 АКВ АКВ
ЮАР2 15:30
Милфорд Милфорд 0 - 0 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед
ХЪР2 15:30
Солин Солин 0 - 0 Дугополье Дугополье
ЧГ 15:30
Арсенал Тиват Арсенал Тиват 3 - 1 Йезеро Плав Йезеро Плав
ИРАК 15:30
Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат 0 - 4 Нафт Багдад Нафт Багдад
ХЪР2 15:30
Бьело Бърдо Бьело Бърдо 2 - 2 Ориент 1919 Ориент 1919
ЮАР 15:30
Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 1 - 1 Кейптаун Сити Кейптаун Сити
НИД3 15:30
ГВВВ ГВВВ 2 - 2 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
ГЕРОЛ 15:30
Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак 2 - 4 ТуРа Бремен ТуРа Бремен
ЮАР2 15:30
Хънгри Лайънс Хънгри Лайънс 0 - 1 Венда Венда
КУВ 15:45
Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт 6 - 3 Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт
МАР2 16:00
КОДМ Мекнес КОДМ Мекнес 1 - 0 Итифак Маракеш Итифак Маракеш
ПОЛ2 16:00
Полония Битом Полония Битом 2 - 2 СКРА Честохова СКРА Честохова
ЧЕХ 16:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 1 - 3 Баник Острава Баник Острава
УЕЛС2 16:00
Кумбран Селтик Кумбран Селтик 2 - 0 Афан Лидо Афан Лидо
УЕЛС2 16:00
Баглан Драгънс Баглан Драгънс 1 - 3 Аманфорд Аманфорд
УЕЛС2 16:00
Понтардауе Таун Понтардауе Таун 4 - 4 Гойтри Юнайтед Гойтри Юнайтед
ПРС 16:00
Саннес Улф Саннес Улф 0 - 6 Хаугесунд Хаугесунд
УЕЛС2 16:00
Кайрсус Кайрсус 1 - 2 Портмадог Портмадог
ФР14 16:00
Лион ОУ Лион ОУ 28 - 17 Стад Рошел Стад Рошел
ШОТФЛ 16:00
Стратспей Тисъл Стратспей Тисъл 0 - 2 Инверъри Локо Уъркс Инверъри Локо Уъркс
САНМА 16:00
Тре Фиори Тре Фиори 4 - 2 Фаетано Фаетано
МАР2 16:00
Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 0 - 1 УСМ Ужда УСМ Ужда
МАР2 16:00
Стад Марокаин Стад Марокаин 0 - 0 Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида
ФРА2 16:00
Анже СКО Анже СКО 0 - 3 Сент Етиен Сент Етиен
ЙОРД 16:00
Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман 0 - 0 Шабаб Ал Акаба Шабаб Ал Акаба
ЧЕХ 16:00
Яблонец Яблонец 5 - 2 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
УЕЛС2 16:00
Чърк ААА Чърк ААА 0 - 3 Престатин Таун Престатин Таун
БЪВСЖ 16:00
ВК Хектор София (Ж) ВК Хектор София (Ж) 1 - 3 ВК ЦСКА (Ж) ВК ЦСКА (Ж)
МАР2 16:00
Ел Масира Ел Масира 3 - 1 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир
ШВЕЦК 16:00
Мелбю Мелбю 3 - 2 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
НИД3 16:00
Козакен Бойс Козакен Бойс 2 - 1 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс
САРБ 16:00
Ал Хазм Ал Хазм 1 - 3 Ал Фейха Ал Фейха
ЧЕХ 16:00
Пардубице Пардубице 1 - 1 Теплице Теплице
СЛВН 16:00
Радомлье Радомлье 1 - 3 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
САНМА 16:00
Либертас Либертас 0 - 2 Домагнано Домагнано
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 3 - 2 Сан Марино Академи Сан Марино Академи
ИНДСЛ 16:00
Хайдерабад Хайдерабад 0 - 1 Ийст Бенгал Ийст Бенгал
ШВЦР2 16:00
Брейтенрайн Брейтенрайн 2 - 2 Криенс Криенс
ПОЛ1 16:00
Подбешкидзе Подбешкидзе 2 - 2 Ресовия Жешов Ресовия Жешов
СЛВК 16:00
ФК Кошице ФК Кошице 0 - 0 Подбрезова Подбрезова
СЛВК 16:00
Земплин Михаловце Земплин Михаловце 0 - 1 Ружомберок Ружомберок
СЛВК 16:00
Скалица Скалица 1 - 1 Жилина Жилина
ШВЦР2 16:00
Тийм Тичино Тийм Тичино 2 - 3 Йънг Бойс II Йънг Бойс II
ПОР2 16:00
Тореенсе Тореенсе 3 - 1 Бенфика II Бенфика II
ИТА 16:00
Наполи Наполи 1 - 1 Дженоа Дженоа
ФРН2 16:00
Фуриани-Алиани Фуриани-Алиани 1 - 0 Кретей-Луситанос Кретей-Луситанос
НИД3 16:00
Спакенбург Спакенбург 2 - 2 Катвийк Катвийк
ЧЕХ 16:00
Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц 0 - 0 Храдец Кралове Храдец Кралове
ПОЛ 16:00
Рух Хожов Рух Хожов 0 - 0 Варта Познан Варта Познан
ХЪРВ 16:00
Риека Риека 4 - 0 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
ЧГ 16:00
Йединство Биело поле Йединство Биело поле 1 - 0 Рудар Плевля Рудар Плевля
НИД3 16:00
Куик Бойс Куик Бойс 2 - 5 Амстердамше ФК Амстердамше ФК
САНМА 16:00
Пенароса Пенароса 0 - 5 Тре Пене Тре Пене
ШВЕЦК 16:15
Хамарби Хамарби 1 - 2 Вестерос СК Вестерос СК
ХЪР2 16:30
Шибеник Шибеник 3 - 0 Сесвете Сесвете
НИД3 16:30
Алмере Сити II Алмере Сити II 1 - 0 ХХК ХХК
НИД3 16:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 3 - 1 Лисе Лисе
АЗР 16:30
Сабаил Сабаил 2 - 2 Араз Араз
УНГ 16:30
Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори 1 - 2 Кишварда Кишварда
КАМР1 16:30
Йънг Спорт Академи Йънг Спорт Академи 1 - 0 Котон Спорт Котон Спорт
ГЕР 16:30
Дармщат Дармщат 1 - 2 Щутгарт Щутгарт
КИП 16:30
Омония Никозия Омония Никозия 1 - 0 Отело Отело
УЕЛС2 16:30
Камбриън & Клайдач Камбриън & Клайдач 6 - 0 Абъргавени Таун Абъргавени Таун
ШВЦР2 16:30
Базел II Базел II 5 - 1 Люцерн II Люцерн II
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 0 - 1 Унион Берлин Унион Берлин
ГЕР 16:30
Майнц 05 Майнц 05 1 - 0 Аугсбург Аугсбург
АЛЖ 16:30
УС Соуф УС Соуф 2 - 0 УС Бискра УС Бискра
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 1 - 1 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ГЕР 16:30
Хайденхайм Хайденхайм 1 - 2 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ШВЦР2 17:00
Брюл Брюл 2 - 4 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ИСПСБ 17:00
Антекера Антекера 2 - 1 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ШОТФЛ 17:00
Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс 1 - 2 Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър
ИСПСБ 17:00
Алхесирас Алхесирас 3 - 0 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ШОТФЛ 17:00
Броомхил Броомхил 0 - 1 Каудънбийт Каудънбийт
ШОТ2 17:00
Фолкърк Фолкърк 3 - 2 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
НЛП 17:00
Дидкът Таун Дидкът Таун 0 - 1 Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун
КОНФ 17:00
Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед 3 - 0 Ийстлий Ийстлий
КОНФ 17:00
Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед 3 - 1 Боръм Ууд Боръм Ууд
КОНФ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 0 - 0 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс
ШОТ 17:00
Дънди Дънди 2 - 0 Рос Каунти Рос Каунти
КОНФ 17:00
Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед 1 - 3 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
КОНФ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 0 - 0 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
АНГЧ 17:00
Норич Сити Норич Сити 4 - 1 Кардиф Сити Кардиф Сити
ШОТФЛ 17:00
Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд 7 - 4 Единбург Юнивърсити Единбург Юнивърсити
НЛП 17:00
Ейлвичърч Ейлвичърч 4 - 3 Стамфорд Стамфорд
НЛП 17:00
Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг 2 - 0 Ст. Айвс Таун Ст. Айвс Таун
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 0 - 3 АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Коувил Таун Коувил Таун 1 - 0 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 1 - 0 Беркхямстед Беркхямстед
НЛП 17:00
Бракнел Таун Бракнел Таун 1 - 3 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Уинчестър Сити Уинчестър Сити 1 - 1 Хануел Таун Хануел Таун
НЛП 17:00
Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин 1 - 3 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 0 - 1 Басингстоук Таун Басингстоук Таун
НЛП 17:00
Хендън Хендън 2 - 2 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
НЛП 17:00
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 0 - 1 АФК Тотън АФК Тотън
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 1 - 1 Солсбъри Солсбъри
НЛП 17:00
Уолтън & Хършхям Уолтън & Хършхям 2 - 0 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
АФК Съдбъри АФК Съдбъри 2 - 2 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
ШОТ2 17:00
Анан Атлетик Анан Атлетик 2 - 1 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън
ШОТ3 17:00
Бонириг Роуз Бонириг Роуз 0 - 2 Ийст Файв Ийст Файв
ШОТ3 17:00
Клайд Клайд 2 - 0 Дъмбартън Дъмбартън
ШОТ3 17:00
Елгин Сити Елгин Сити 2 - 2 Стенхаусмюър Стенхаусмюър
ШОТ3 17:00
Форфар Атлетик Форфар Атлетик 3 - 3 Питърхед Питърхед
ШОТ3 17:00
Странрар Странрар 1 - 2 Спартанс Спартанс
АНГ2 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 4 - 0 Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти
АНГ2 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 1 - 2 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГ2 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 5 - 3 Бароу Бароу
ШОТФЛ 17:00
Найрн Каунти Найрн Каунти 4 - 2 Девъронвейл Девъронвейл
ШОТФЛ 17:00
Брихин Сити Брихин Сити 2 - 3 Бъки Тистъл Бъки Тистъл
ШОТФЛ 17:00
Търиф Юнайтед Търиф Юнайтед 2 - 2 Брора Рейнджърс Брора Рейнджърс
ШОТФЛ 17:00
Уик Академи Уик Академи 3 - 0 Лосимаут Лосимаут
БиХ 17:00
Железничар Железничар 0 - 0 Зрински Зрински
МАР 17:00
Олимпик Сафи Олимпик Сафи 1 - 0 ЖС Суалем ЖС Суалем
ШОТФЛ 17:00
Ротхес Ротхес 0 - 0 Кейт Кейт
АНГ 17:00
Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 2 - 2 АФК Борнемут АФК Борнемут
ШОТ2 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 4 - 1 Коув Рейнджърс Коув Рейнджърс
ШОТ 17:00
Абърдийн Абърдийн 2 - 2 Хибърниън Хибърниън
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 1 - 1 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 17:00
Хартс Хартс 2 - 0 Мадъруел Мадъруел
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 1 - 0 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
АНГ 17:00
Бърнли Бърнли 0 - 5 Арсенал Арсенал
АНГ 17:00
Фулъм Фулъм 1 - 2 Астън Вила Астън Вила
СИРЛ 17:00
Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед 0 - 1 Ларн Ларн
СИРЛ 17:00
Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс 2 - 1 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
СИРЛ 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 4 - 2 Гленавон Гленавон
СИРЛ 17:00
Гленторан Гленторан 8 - 2 Нюри Сити АФК Нюри Сити АФК
СИРЛ 17:00
Лафгал Лафгал 0 - 1 Крусейдърс Крусейдърс
ПОР3 17:00
Санжоаненсе Санжоаненсе 0 - 3 Трофенсе Трофенсе
БEЛ 17:00
Генк Генк 3 - 1 РУДМ РУДМ
БЪВСЖ 17:00
ВК Славия (Ж) ВК Славия (Ж) 3 - 0 ВК Марица 2022 (Ж) ВК Марица 2022 (Ж)
НЛП 17:00
Кингстониън Кингстониън 3 - 2 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
КОНСЮ 17:00
Фарнбъроу Фарнбъроу 3 - 2 Труро Сити Труро Сити
КОНФ 17:00
Уилдстоун Уилдстоун 2 - 4 Гейтсхед Гейтсхед
КОНФ 17:00
Йорк Сити Йорк Сити 1 - 1 Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж
КОНСЮ 17:00
Бат Сити Бат Сити 3 - 1 Сейнт Олбънс Сити Сейнт Олбънс Сити
КОНСЮ 17:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 1 - 2 Дартфорд Дартфорд
БЪЛ 17:00
Пирин Благоевград Пирин Благоевград 1 - 2 Левски Левски
АНГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 1 - 0 Джилингам Джилингам
ПОР3 17:00
Фафе Фафе 2 - 1 Канелас 2010 Канелас 2010
ПОР3 17:00
Анадия Анадия 2 - 0 Виянензе Виянензе
ШОТ1 17:00
Куинс Парк Куинс Парк 0 - 0 Грийнок Мортън Грийнок Мортън
АНГ 17:00
Нотингам Форест Нотингам Форест 2 - 0 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед
АНГ 17:00
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 1 - 2 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
КОНФ 17:00
Бромли Бромли 4 - 3 Честърфийлд Честърфийлд
ШОТФЛ 17:00
Фрейзърбърг Фрейзърбърг 6 - 0 Хънтли Хънтли
НЛП 17:00
Шолинг Шолинг 0 - 1 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Хемъл Хемпстед Таун Хемъл Хемпстед Таун 1 - 2 Уестън Супер Меър Уестън Супер Меър
СИРЛ2 17:00
Нюингтън Ют Нюингтън Ют 1 - 2 Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед
СИРЛ2 17:00
Ардс Ардс 1 - 2 Нокбреда Нокбреда
СИРЛ2 17:00
Х&У Уелдърс Х&У Уелдърс 1 - 2 Бангор ФК Бангор ФК
НПФЛ 17:00
Енимба Енимба 1 - 0 Шуутинг Старс Шуутинг Старс
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 1 - 1 Арброут Арброут
СИРЛ2 17:00
Институт Институт 2 - 4 Дъндела Дъндела
ШОТ2 17:00
Единбург Единбург 1 - 1 Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут
ШОТ1 17:00
Еърдриониънс Еърдриониънс 2 - 3 Еър Юнайтед Еър Юнайтед
ШОТ1 17:00
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 3 - 3 Партик Тисъл Партик Тисъл
КОНСЮ 17:00
Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд 0 - 1 Ейвли Ейвли
АНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 2 - 2 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс
АНГЧ 17:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 0 - 1 Уотфорд Уотфорд
АНГ1 17:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 0 - 1 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
АНГ1 17:00
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 0 - 0 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 1 - 2 Блекпул Блекпул
АНГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 1 - 1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГ2 17:00
Крю Александра Крю Александра 0 - 0 Харогейт Таун Харогейт Таун
АНГ2 17:00
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 1 - 0 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
АНГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 2 - 0 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
АНГ2 17:00
Рексъм Рексъм 1 - 0 Нотс Каунти Нотс Каунти
АНГ2 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 1 - 1 Моркамб Моркамб
АНГ2 17:00
Уолсол Уолсол 2 - 1 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
АНГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 1 - 5 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
АНГЧ 17:00
Бирмингам Сити Бирмингам Сити 2 - 1 Съндърланд Съндърланд
АНГ1 17:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 1 - 0 Ексетър Сити Ексетър Сити
АНГ1 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 1 - 2 Бъртън Албиън Бъртън Албиън
АНГ1 17:00
Портсмут Портсмут 4 - 1 Рединг Рединг
АНГЧ 17:00
Стоук Сити Стоук Сити 0 - 1 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
АНГЧ 17:00
Лестър Сити Лестър Сити 1 - 2 Мидълзбро Мидълзбро
АНГЧ 17:00
Бристол Сити Бристол Сити 0 - 1 Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс
АНГЧ 17:00
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 1 - 2 Хъл Сити Хъл Сити
АНГЧ 17:00
Милуол Милуол 0 - 2 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
АНГЧ 17:00
Суонзи Сити Суонзи Сити 1 - 2 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
АНГ1 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 3 - 3 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 0 - 4 Кеймбридж Юнайтед Кеймбридж Юнайтед
АНГ1 17:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 3 - 2 Порт Вейл Порт Вейл
АНГ1 17:00
Дарби Каунти Дарби Каунти 1 - 0 Стивънидж Стивънидж
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 1 - 2 Барнзли Барнзли
АНГ1 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 3 - 1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
БЕЛ2 17:00
Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 0 - 1 КВ Остенде КВ Остенде
КОНСЮ 17:00
Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед 3 - 0 Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд
ШОТФЛ 17:00
Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити 1 - 2 Линлитгоу Роуз Линлитгоу Роуз
ШОТФЛ 17:00
Бонес Юнайтед Бонес Юнайтед 2 - 1 Каледониън Брейвс Каледониън Брейвс
ШОТФЛ 17:00
Къмбърнаулд Колтс Къмбърнаулд Колтс 0 - 0 СС Стролърс СС Стролърс
ШОТФЛ 17:00
Гала Фейридийн Роувърс Гала Фейридийн Роувърс 3 - 4 Селтик II Селтик II
ФРН2 17:00
Обервил Обервил 1 - 2 Гингам II Гингам II
НЛП 17:00
Радклиф Радклиф 3 - 2 Марийн Марийн
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 1 - 1 Уъркингтън Уъркингтън
НЛП 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 3 - 0 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
ШОТФЛ 17:00
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 1 - 0 Гретна 2008 Гретна 2008
ШВЦР2 17:00
Хам Хам 2 - 2 Бавой Бавой
КОНСЮ 17:00
Спенимуур Таун Спенимуур Таун 2 - 0 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 3 - 3 Глостър Сити Глостър Сити
КОНСЮ 17:00
Саут Шийлдс Саут Шийлдс 0 - 4 Дарлингтън Дарлингтън
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 2 - 2 Чипенъм Таун Чипенъм Таун
КОНСЮ 17:00
Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу 0 - 3 Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити
КОНСЮ 17:00
Херефорд Херефорд 0 - 0 Тамуърт Тамуърт
КОНСЮ 17:00
Бракли Таун Бракли Таун 3 - 1 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
ИСПСБ 17:00
Корнея Корнея 0 - 0 СД Логронес СД Логронес
ГЕР4 17:00
Цвикау Цвикау 5 - 0 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
НЛП 17:00
Гайзли Гайзли 4 - 1 Морпет Таун Морпет Таун
НЛП 17:00
Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед 1 - 1 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 17:00
Билерикей Таун Билерикей Таун 1 - 2 Хорсхям Хорсхям
НЛП 17:00
Маргейт Маргейт 3 - 2 Канви Айлънд Канви Айлънд
НЛП 17:00
Хорнчърч Хорнчърч 3 - 0 Харингей Бъроу Харингей Бъроу
НЛП 17:00
Чесхънт Чесхънт 0 - 1 Крей Уондърърс Крей Уондърърс
НЛП 17:00
Уайтхоук Уайтхоук 3 - 2 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
НЛП 17:00
Люис Люис 0 - 3 Чатхям Таун Чатхям Таун
НЛП 17:00
Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс 1 - 2 Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 1 - 1 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
НЛП 17:00
Макълсфийлд Макълсфийлд 5 - 3 Илкестън Таун Илкестън Таун
НЛП 17:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 1 - 1 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 0 - 0 Уърксоп Таун Уърксоп Таун
ШОТ2 17:00
Монтроуз Монтроуз 4 - 2 Келти Хартс Келти Хартс
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 3 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Ройстън Таун Ройстън Таун 4 - 1 Миклоувър Миклоувър
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 2 - 1 Лонг Ийтън Юнайтед Лонг Ийтън Юнайтед
НЛП 17:00
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 0 - 0 Лиймингтън Лиймингтън
НЛП 17:00
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 0 - 0 Хаштаг Юнайтед Хаштаг Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Фарзли Селтик Фарзли Селтик 1 - 2 Честър Честър
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 0 - 3 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
КОНСЮ 17:00
Чорли Чорли 3 - 0 Саутпорт Саутпорт
КОНСЮ 17:00
Бъкстън Бъкстън 3 - 1 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
КОНФ 17:00
Флайд Флайд 2 - 4 Барнет Барнет
КОНФ 17:00
Рочдейл Рочдейл 1 - 2 Солихъл Муурс Солихъл Муурс
КОНФ 17:00
Халифакс Таун Халифакс Таун 2 - 1 Уокинг Уокинг
КОНСЮ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 1 - 0 Хавънт & Уотърлуувил Хавънт & Уотърлуувил
КОНСЮ 17:00
Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун 1 - 0 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Уеймът Уеймът 1 - 4 Уортинг Уортинг
КОНСЮ 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 2 - 2 Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс
ШОТФЛ 17:00
Транент Джуниърс Транент Джуниърс 0 - 1 Хартс II Хартс II
ИСП2 17:15
Реал Овиедо Реал Овиедо 5 - 0 Бургос Бургос
ИСП2 17:15
ФК Андора ФК Андора 1 - 1 Виляреал II Виляреал II
ИТАБ 17:15
Катандзаро Катандзаро 2 - 2 Зюдтирол Зюдтирол
ИСП 17:15
Осасуна Осасуна 2 - 0 Кадис Кадис
ИТЛП 17:15
Виртус Верона Виртус Верона 1 - 1 Албинолефе Албинолефе
ИТАБ 17:15
Палермо Палермо 3 - 0 Комо Комо
МЛТ 17:15
Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК 1 - 0 Наксар Лайънс Наксар Лайънс
ИТЛП 17:15
Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо 0 - 0 Новара Новара
СЪРБ 17:15
Партизан Партизан 5 - 2 ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд
МЛТ 17:15
Марсашлок Марсашлок 1 - 2 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
ИТАБ 17:15
Сампдория Сампдория 1 - 1 Бреша Бреша
ИТЛП 17:15
Ренате Ренате 0 - 2 Виченца Виченца
ЮАР 17:30
Сехухуне Юнайтед Сехухуне Юнайтед 3 - 1 Ричардс Бей Ричардс Бей
ГЕР3 17:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 1 - 2 Унтерхахинг Унтерхахинг
МЛТ2 17:30
Зебуг Рейнджърс Зебуг Рейнджърс 1 - 0 Фгура Юнайтед Фгура Юнайтед
ГИБ 17:30
Манчестър 62 Манчестър 62 0 - 7 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ИЗР 17:30
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 1 - 1 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ПОР2 17:30
Маритимо Маритимо 1 - 0 Порто II Порто II
ФРН2 17:30
Бишайм Бишайм 2 - 0 Агно Агно
ПОР 17:30
Шавеш Шавеш 2 - 1 Боависта Боависта
МЛТ2 17:30
Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик 0 - 0 Марса ФК Марса ФК
ОМАН 17:45
Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб 1 - 3 Ал Сееб Ал Сееб
АЛЖ 17:45
Саура Саура 1 - 1 МК Оран МК Оран
ЮАР 17:45
Кейптаун Спърс Кейптаун Спърс 3 - 1 Ама Зулу Ама Зулу
ФР14 18:00
Стад Франс Париж Стад Франс Париж 32 - 19 УСА Перпинян УСА Перпинян
БЪЛВС 18:00
ВК Берое ВК Берое 2 - 3 ВК Добруджа 07 ВК Добруджа 07
ФР14 18:00
Расинг 92 Расинг 92 20 - 44 Монпелие Ръгби Монпелие Ръгби
ФРН2 18:00
Париж 13 Атлетико Париж 13 Атлетико 1 - 4 Анже СКО II Анже СКО II
ЧГ 18:00
Петровац Петровац 3 - 2 Младост Доня Горица Младост Доня Горица
ФР14 18:00
Бордо Беглъс Бордо Беглъс 10 - 20 Секшьон Палуаз Секшьон Палуаз
ФР14 18:00
Стад Тулузен Стад Тулузен 61 - 34 УС Ойона УС Ойона
БЪЛВС 18:00
ВК Монтана ВК Монтана 3 - 1 ВК Черно море Варна ВК Черно море Варна
ФРА 18:00
Лил Лил 3 - 0 Льо Авър Льо Авър
ТУР 18:00
Ризеспор Ризеспор 1 - 3 Фенербахче Фенербахче
ФРН2 18:00
Оксер II Оксер II 2 - 3 93 Бобини БГ 93 Бобини БГ
ТУР1 18:00
Коджаелиспор Коджаелиспор 0 - 1 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
AЛБ 18:00
Влазня Шкодра Влазня Шкодра 2 - 1 Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина
АВС 18:00
Аустрия Виена Аустрия Виена 2 - 1 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
АВС 18:00
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 1 - 1 Залцбург Залцбург
ФРН2 18:00
Тулон Тулон 1 - 2 Тонон Евиан Тонон Евиан
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 4 - 1 ВШГ Тирол ВШГ Тирол
ФРН2 18:00
Тулуза II Тулуза II 1 - 1 Бургун-Жальо Бургун-Жальо
ФРН2 18:00
Юра Суд Фуут Юра Суд Фуут 1 - 1 Льо Пюи Фут Льо Пюи Фут
ХЪРВ 18:10
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 0 - 2 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ЙОРД 18:30
Ал Хюсеин Ал Хюсеин 2 - 1 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
ПОЛ 18:30
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 1 - 2 Лех Познан Лех Познан
ПОЛ1 18:30
Полония Варшава Полония Варшава 0 - 3 Арка Гдиня Арка Гдиня
ИЗР 18:30
Апоел Йерусалим Апоел Йерусалим 1 - 1 Ашдод Ашдод
КУВ 18:30
Хайтан Хайтан 0 - 0 Ал Салмия Ал Салмия
ИЗР 18:30
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 0 - 2 Апоел Хадера Апоел Хадера
ИСПСБ 19:00
Мерида Мерида 2 - 1 Кастейон Кастейон
АЛЖ 19:00
МК Алжир МК Алжир 2 - 0 КС Константин КС Константин
БЪЛВС 19:00
ВК Марек Дупница ВК Марек Дупница 0 - 3 ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас
МАР 19:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 1 - 0 РСБ Беркан РСБ Беркан
КИП 19:00
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 1 - 0 Анортозис Анортозис
МАР 19:00
Магреб Фес Магреб Фес 2 - 3 Ренесанс Земамра Ренесанс Земамра
САРБ 19:00
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 2 - 1 Ал Фатех Ал Фатех
ИСПСБ 19:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 0 - 1 Сабадел Сабадел
ФРН2 19:00
Шамалиер Шамалиер 0 - 0 Грас Грас
ФРН2 19:00
Олимпик д'Але Олимпик д'Але 0 - 0 Кан Кан
ФРН2 19:00
Либурн Либурн 2 - 1 Ангулем Ангулем
ФРН2 19:00
Саумур Саумур 1 - 3 Ла Рош Ла Рош
ЧЕХ 19:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 0 - 2 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ИТА 19:00
Верона Верона 2 - 2 Ювентус Ювентус
ФРН2 19:00
Олимпик Сен Куентин Олимпик Сен Куентин 1 - 2 Расинг Бесанкон Расинг Бесанкон
ФРН2 19:00
Роморантин Роморантин 4 - 1 Сен Приве Сен Илер Сен Приве Сен Илер
ФРН2 19:00
Васкеал Васкеал 1 - 1 Макон Макон
ШВЦ1 19:00
Баден Баден 0 - 1 Шафхаузен Шафхаузен
КИП 19:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 0 - 0 Етникос Ахна Етникос Ахна
ФРН2 19:00
Сейнт Мало Сейнт Мало 1 - 1 Вир Вир
ФРН2 19:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 1 - 0 Колмар Колмар
ПОР3 19:00
Варзим Варзим 2 - 0 Спортинг Брага II Спортинг Брага II
ФРН2 19:00
Фльори 91 Фльори 91 0 - 1 Фенис-Олноа Фенис-Олноа
НИД3 19:00
Де Треферс Де Треферс 2 - 1 Шевенинген Шевенинген
ФРН2 19:00
Шатобриан Шатобриан 2 - 1 Динан Леон Динан Леон
ШВЦР 19:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 3 - 1 Ивердон Спорт Ивердон Спорт
ШВЦ1 19:00
Белинзона Белинзона 0 - 0 Вил Вил
ШВЦР 19:00
Санкт Гален Санкт Гален 2 - 2 Винтертур Винтертур
ФРН2 19:00
Андрез Андрез 1 - 1 Йер Йер
ФРН2 19:00
Фрежу Сен Рафаел Фрежу Сен Рафаел 0 - 0 Обан Обан
БEЛ 19:15
АХ Льовен АХ Льовен 0 - 0 Спортинг Шарльороа Спортинг Шарльороа
САНМА 19:15
Ла Фиорита Ла Фиорита 1 - 0 СС Космос СС Космос
САНМА 19:15
Сан Джовани Сан Джовани 2 - 1 Фолгоре Фолгоре
ИТЛП 19:30
Про Верчели Про Верчели 0 - 3 Джана Ермино Джана Ермино
ГЕР 19:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 2 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
КОНФ 19:30
Олдършот Таун Олдършот Таун 2 - 0 Олтринчам Олтринчам
АНГ 19:30
Манчестър Сити Манчестър Сити 1 - 1 Челси Челси
ИСП2 19:30
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 1 - 1 Реал Валядолид Реал Валядолид
ИЗР 19:30
Бней Сахнин Бней Сахнин 2 - 1 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим
ИТЛП 19:30
Мантова Мантова 3 - 1 Про Патрия Про Патрия
СЪРБ 19:30
Чукарички Чукарички 2 - 1 Железничар Панчево Железничар Панчево
ИТЛП 19:30
Калчо Падова Калчо Падова 1 - 0 Про Сесто Про Сесто
ФРН2 19:30
Лориен II Лориен II 1 - 2 Бове Бове
ФРН2 19:30
Авуан ОКК Авуан ОКК 1 - 5 Блоа Блоа
ГЪР 19:30
Атромитос Атромитос 0 - 2 Арис Арис
ИСП 19:30
Селта де Виго Селта де Виго 1 - 2 Барселона Барселона
НХЛ 19:40
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 4 - 4 Лос Анджелис Кингс Лос Анджелис Кингс
ХОЛ 19:45
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 4 - 2 Екселсиор Екселсиор
ХОЛ 19:45
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 1 - 2 АЗ АЗ
ФРА2 20:00
Конкарно Конкарно 2 - 2 Париж Париж
ИСПСБ 20:00
Арентейро Арентейро 1 - 0 Осасуна II Осасуна II
ФРА2 20:00
Бастия Бастия 0 - 2 Роде Роде
ФРА2 20:00
Троа Троа 3 - 1 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ФРА2 20:00
Гингам Гингам 1 - 0 Каен Каен
ФРА2 20:00
По По 0 - 2 Кевийи Руан Кевийи Руан
ПОР 20:00
Портимонензе Портимонензе 1 - 1 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
ЮАР 20:00
Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс 1 - 1 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ФРА2 20:00
Лавал Лавал 1 - 1 Аячо Аячо
ФРА2 20:00
Дюнкерк Дюнкерк 2 - 1 Валансиен Валансиен
ПОР2 20:00
Униао де Лейрия Униао де Лейрия 4 - 2 КФ Ос Белененсеш КФ Ос Белененсеш
ФРА2 20:00
Анеси Анеси 0 - 2 Оксер Оксер
ГЪР 20:30
Панатинайкос Панатинайкос 2 - 2 Ламия Ламия
ГИБ 20:30
Магпис Магпис 7 - 2 Колидж 1975 Колидж 1975
МАР 21:00
УТС Рабат УТС Рабат 0 - 0 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
ИСПСБ 21:00
Теруел Теруел 1 - 2 Луго Луго
ПОЛ 21:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 3 - 1 Пяст Гливице Пяст Гливице
ПОР3 21:00
Фелгейраш 1932 Фелгейраш 1932 1 - 1 Академика Академика
БЕЛ2 21:00
Дендер Дендер 1 - 0 СК Беверен СК Беверен
ПОЛ1 21:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 3 - 1 Висла Плок Висла Плок
ВЕН 21:00
Метрополитанос Метрополитанос 3 - 1 Самора Самора
БЕЛ2 21:00
РФК Серен РФК Серен 0 - 4 Лиеж Лиеж
РУМ 21:30
У Крайова 1948 У Крайова 1948 1 - 3 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
АНДОР 21:30
Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес 2 - 1 Интер Ескалдес Интер Ескалдес
ШВЦР 21:30
Грасхопър Грасхопър 2 - 1 Базел Базел
ИРЛ1 21:30
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун 2 - 3 Фин Харпс Фин Харпс
ГЕР2 21:30
Карлсруе Карлсруе 2 - 2 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф
ИТА 21:45
Аталанта Аталанта 3 - 0 Сасуоло Сасуоло
БEЛ 21:45
Антверп Антверп 0 - 1 Мехелен Мехелен
АРТФА 22:00
Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 2 - 1 Депортиво Арменио Депортиво Арменио
ИСП 22:00
Валенсия Валенсия 0 - 0 Севиля Севиля
АРТФА 22:00
Колегиалес Колегиалес 1 - 2 Док Суд Док Суд
КОЛБ 22:00
Янерос Янерос 1 - 2 Интернасионал Палмира Интернасионал Палмира
АРЖБ 22:00
Тристан Суарес Тристан Суарес 0 - 1 Патронато Патронато
АРТФА 22:00
Вила Далмине Вила Далмине 1 - 2 Мидланд Мидланд
АРТФА 22:00
Депортиво Мерло Депортиво Мерло 0 - 0 Комуникасьонес Буенос Айрес Комуникасьонес Буенос Айрес
ХОЛ 22:00
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 0 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
АРТФА 22:00
Екскурсионистас Екскурсионистас 0 - 0 Архентино Мерло Архентино Мерло
ХОЛ 22:00
Хееренвеен Хееренвеен 0 - 2 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ПЕРУ 22:00
АДТ АДТ 4 - 0 Карлос Манучи Карлос Манучи
ФРА 22:00
Нант Нант 0 - 2 ПСЖ ПСЖ
АРЖБ 22:00
Темперлей Темперлей 4 - 1 Алмагро Алмагро
ИСП2 22:00
Еспаньол Еспаньол 3 - 0 Мирандес Мирандес
УРУГВ 22:00
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 2 Данубио Данубио
АРЖ 22:00
Сан Лоренсо Сан Лоренсо 2 - 0 Тигре Тигре
ФР14 22:05
Авирон Байон Авирон Байон 21 - 13 АСМ Клермон АСМ Клермон
НХЛ 22:10
Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс 3 - 2 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
НХЛ 22:10
Далас Старс Далас Старс 3 - 3 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
ПОР 22:30
Порто Порто 2 - 0 Ещрела Ещрела
АРЖБ 22:30
Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос 1 - 2 Килмес Килмес
АРЖБ 22:30
Талерес Ремедиос Талерес Ремедиос 2 - 0 Браун де  Адрог Браун де Адрог
КОЛБ 22:30
Депортес Киндио Депортес Киндио 3 - 2 Реал Соача Реал Соача
КОЛБ 22:30
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 0 - 2 Атлетико Уила Атлетико Уила
ЧИЛИ 23:00
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 0 - 3 Коло Коло Коло Коло
КРЛА 23:00
Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо 2 - 1 Гуадалупе Гуадалупе
ХОНД 23:00
Маратон Маратон 3 - 1 Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа
КОЛБ 23:00
Реал Картахена Реал Картахена 1 - 1 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
КРПД 23:00
Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 2 - 1 Перес Селедон Перес Селедон
ГВАТ 23:00
Кобан Империал Кобан Империал 3 - 1 Коатепек Коатепек
НХЛ 23:10
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 0 - 5 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
ПАР 23:15
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 1 - 1 Серо Портеньо Серо Портеньо
ВЕН 23:45
Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 2 - 1 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ВЕН 23:45
Ангостура Ангостура 1 - 1 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра