Брилянтен гол на Кристиано донесе успеха на Ал Насър

22:54

Кристиано Роналдо за пореден път се превърна в герой за Ал Насър. Той отбеляза страхотен гол, а неговият тим стигна до обрат и победа с 2:1 срещу Дамак. Успехът позволи на отбора на Луис Кастро да се доближи на четири точки от лидера Ал Хилал.

Дамак изненада домакините и поведе в края на първото полувреме след гол на Жорж-Кевин Нкуду. Ал-Насър обаче излезе мотивиран за втората част и стигна до пълен обрат още в 56-ата минута. Първо Талиска изравни, а след това Роналдо се разписа след великолепно изпълнение на фал.

Кристиано отбеляза десетия си гол в първенството от началото на сезона. Той има 41 попадения в 44 мача през 2023 г.

Преди двубоя феновете на Ал Насър поздравиха със страхотна хореография португалската звезда за неговия мач номер 200 за националния отбор, до който той стигна през юни.