Генчев: Срамно петно и унижение за нас

19:24

Наставникът на Локомотив (София) Станислав Генчев бе много разочарован от загубата с 1:4 като домакин от Хебър. Специалистът е учуден, че през втората част играта на неговия тим е била пълен хаос.

“Мачът започна отлично за нас, имахме ситуации да увеличим преднината, но в най-неподходящия момент ни изравниха. След втория гол на Хебър настана пълен хаос, изобщо не можах да позная отбора. Все едно нещо се промени в главите на играчите. Не правеха нищо, от това, което трябва. Трябва да се спазва дисциплината. Не трябваше да правим нищо по-различно от първото полувреме, но необяснимо за мен нямаше нищо общо. Като цяло за нашите амбиции е сериозен удар. Срамно петно и унижение за нас. В началото нищо не подсказваше, че ще загубим срещата, да не говорим за такъв резултат. Показали сме, че след поражение реагираме добре. Сега трябва да направим анализ на този мач. Всичко, каквото можаха вкараха Хебър”, каза Генчев.