Играчите на Тотнъм се извиниха на фновете на "шпорите"

20:49

Играчите на Тотнъм излязоха с изявление към феновете на отбора след срамното представяне и загубата с 1:6 от Нюкасъл на „Сейнт Джеймсис Парк“. След този двубой клубното ръководство се раздели с Кристиан Стелини, а футболистите днес заявиха, че иска да върнат парите за билетите на привърженици, които са изгледали на живо двубоя със „свраките“ в неделя. „Шпорите“ осен това обещаха, че ще се опитат да се реваншират на феновете си още в двубоя с Манчестър Юнайтед в четвъртък.

„Като отбор, разбираме вашето разочарование и гняв. Не бяхме достатъчно добри в неделя. Знаем, че думите не стигат в ситуации като тази, но повярвайте ни, нас също ни боли от това поражение. Оценяваме вашата подкрепата, в домакинствата и гостуванията, и имайки предвид това, бихме искали да възстановим на феновете цената на билетите им за мача на „Сейнт Джеймсис Парк“. Знаем, че това не променя случилото се и ще дадем всичко от себе си, за да оправим нещата, започвайки още в мача срещу Манчестър Юнайтед в четвъртък, когато отново вашата подкрепа ще означава всичко за нас. Заедно можем да променим нещата“, гласи въпросното съобщение, публикувано в профила на Тотнъм в "Туитър".