УЕФА и БФС отбелязват Световния ден на сърцето
УЕФА и БФС отбелязват Световния ден на сърцето
УЕФА и БФС отбелязват Световния ден на сърцето
Стамен Белчев: Готови сме за победа (видео)
Матео Лаос ще ръководи България - Франция
ПФК Лудогорец съобщава, че билетите за домакинството на Берое от XI кръг на Първа професионална лига в неделя (1 октомври) от 20,00 ч. вече се продават на клубната база.
Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев определи група от 20 футболисти за лагера преди мача с Етър.
Със силните си изяви с екипа на Левски Габриел Обертан започна да привлича погледите на чуждестранни клубове към себе си.
Председателят на Съдийската комисия Петър Петров е бил поръчан на силова бригада.
„Стигнахме до обрата с тактическа дисциплина, себераздаване и майсторство.”
Отборът на Лудогорец постигна първата си победа в тазгодишното си участие в груповата фаза на втория по сила европейски клубен турнир – Лига Европа.
Черно море няма да играе контрола в паузата на първенството.
Треньорът на Черно море Емануел Луканов сподели, че в отбора има футболисти с проблеми, но е оптимист, че лекарският щаб ще направи всичко възможно те да са готови за предстоящия мач с Левски.
Днес една от легендите на Левски Йордан Йорданов-Пиката празнува своя 66-ти рожден ден.
Старши треньорът на Лудогорец U19 Юри Васев говори пред клубната телевизия след равенството на неговия отбор с Железничар (Сараево) на стадион „Гнездо на орли“.
Отборът на "Ботев" се подготвя в пълен състав за шампионатния мач с "Витоша" (Бистрица) от 11-ия кръг в Първа лига, в който "жълто-черните" гостуват на новака в елита в събота от 17:45 ч.
Треньорът на вратарите на Лудогорец (Разград) Бернд Дреер заяви, че българският шампион е "по-скоро бразилски отбор".
Председателят на Съдийската комисия на БФС Петър Петров категорично отказа да бъдат канени чуждестранни рефери.
Трима футболисти от школата на Черно море получиха повиквателна за лагер-сбор на Националния отбор до 17 години.
Съдийската комисия към БФС определи Валентин Железов за главен арбитър на двубоя между Етър и ЦСКА.
Динамо Москва ще опита да привлече звездата на Лудогорец