zrusenov

Потребител zrusenov
Точки 209.00 т.
Регистриран(а) на 03 септември 2007

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 3468/8739
  • Обща успеваемост: 39.68%
  • Успеваемост за месеца: 55.56%

Комбинации

  • Познати срещи: 0/8
  • Обща успеваемост: 0.00%
  • Успеваемост за месеца: -

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
01 октомври Дармщат Дармщат 4 - 2 Вердер Бремен Вердер Бремен 1 2.80 10 +18
01 октомври Реал Бетис Реал Бетис 3 - 0 Валенсия Валенсия 1 2.10 10 +11
01 октомври Тулуза Тулуза 3 - 0 Метц Метц 1 2.00 10 +10

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус