porcheto

Потребител porcheto
Точки 192.10 т.
Регистриран(а) на 27 октомври 2009

Статистика

Краен победител (1X2)

 • Познати срещи: 27243/63060
 • Обща успеваемост: 43.20%
 • Успеваемост за месеца: 43.73%

Комбинации

 • Познати срещи: 46/905
 • Обща успеваемост: 5.08%
 • Успеваемост за месеца: 0.00%

Над/Под Голове

 • Познати срещи: 11/18
 • Обща успеваемост: 61.11%
 • Успеваемост за месеца: -

Двата отбора да отбележат гол

 • Познати срещи: 1/2
 • Обща успеваемост: 50.00%
 • Успеваемост за месеца: -

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
19 септември Бая Бая 1 - 2 Сантос Сантос 2 5.50 10 +45
03 септември Спортинг Брага Спортинг Брага 1 - 1 Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон X 3.80 10 +28
16 септември Карлсруе Карлсруе 1 - 1 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн X 3.75 10 +27.5

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус