• Средно голове за среща: 3.42
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 23 от 50

medno
18.03.2015 19:48

Има ли фенове на най- гнусния отбор от Англия тук !? Щом преди мача не пишат дори, значи след него няма никакъв шанс да го направят *smile*

IvanIR
18.03.2015 19:45

Тука един Х а? 1-1 и Барса продължава.....*wink*

killerkala
18.03.2015 17:36

Аз съм го играл под 2.5 на 2.87 надявам се мача да завърши с най много 2 гола 1 на 1 си мисля аз

kabela91
18.03.2015 01:41

Айде Барса пуснал съм им ХК 1 с 2 гола разлика искам да бият

Uigtfri
02.03.2015 16:53

3:1. Трябва просто да довършим Шитито на реванша. Ако пък футболистите искат да се пазят за Ел Класико, съм доволен да врътнем едно нулево равенство, хем и няма да треперя. Ако обаче Барса играе на ниво, Сити трябва да са доволни да не загубят с повече от два гола на Кампа.

Uigtfri
15.03.2015 15:11

Ако играем на 70% от възможностите си например ще бием Сити с 2-3 гола разлика. Ако обаче се пестим за Ел Класико можем да врътнем един Х. Надявам се на почивката резултата да е 2:0 и второто полувреме да си разиграваме, както си го можем. Няма да ни е полза да бягаме целия мач, така че не очаквам играчите да пресират дълбоко. По-скоро ще им дадем възможността да играят малко повече с топката, отколкото в първия мач, пък и на нас ще ни е по-лесно така да отбележим, тъй като арабелите няма да играят в глуха защита. Единствено, което ме притеснява е, че можем да ги подценим заради загубата им от Бърнли. Все пак футболистите са професионалисти и не ми се вярва да допуснат подобно нещо.