• Средно голове за среща: 3.16
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 23 от 50

italiqneca69
04.07.2014 18:26

Мача е труден за прогнозиране.За залагащите предлагам Х първо полувреме и на двата мача пък да видим какво ще стане.От мен успех.

kapitana123
04.07.2014 17:09

Немците малко се поизложиха срещу Алжир (или може би просто онези направиха най-добрия мач в историята си). Сега срещу сборния отбор на Алжир и останалата част от Африка с френски паспорти ще им е още по-трудно. Ако питате някоя фенка ще ви каже, че за Германия мачът ще по-труден дори от успоредно паркиране. От мен 1:1

Destroylife
04.07.2014 17:04

Който и да продължи от тези два противни отбора ,пълни с чернилки и турци на полуфинала ще бъде нашибан от гаучосите*beer*

Vidich
04.07.2014 14:54

Според мен Германия е по-стабилния отбор тук.Мисля,че немците ще подчинят Франция *beer*

askinlordu
04.07.2014 10:36

2-2 мисля че ще е и искам да има продължения и красив футбол *blush**ball*

HENDEL
04.07.2014 08:50

Чуйте нещо банално , но вярно " Всички игрем футбол , но накрая Германия бие " . Това ще стане и днес . 1 - 2

plamenzt
04.07.2014 00:30

Аз ви предлагам да го играете само за първото полувремето X, напишете го във фиш с Григор Димитров. Сложете 10 лева и вземете 70 - 80 лева и си свиркайте.

Dunhill1893
05.07.2014 00:22

И кво стана? Хвана ли Х на полувреме, или пък хвана победата на Григор? Или хвана от трите най-дългото?

btonev
02.07.2014 20:00

Очаквам измъчена победа за Германия, което ще рече, че най-вероятно мачът ще се реши в допълнителното време, а нищо чудно и до дузпи да се стигне.

gL_Manekena
02.07.2014 13:36

Мисля си че и тук мача ще завърши 0-0 и всичко ще се реши в допълнителното време

lupoSolitario
01.07.2014 22:16

1-3 ...Франция не знаят къде са, а Германия изиграха достатъчно слаби минути на световното.Твърда 2-ка е мача.

cesekarchetooo
03.07.2014 14:58

Франция не знаели къде се намират... *lol* Ти луд ли си бе? ХАХАХАХА, Франция имат супер отбор и ще смачкат тики-таката на Льов. Само за протокола да кажа, че съм за немците, просто логиката и неадекватните решения на треньора им ще изиграе роля. Не виждам смисъл да имаш играчи, които да играят ИЗКЛЮЧИТЕЛНО на скорост и да ги караш да играят тики-така е безумие. Французите пък до сега са на моменти и в даден момент просто избухват. Имат талантливи играчи и като нищо ще стигнат финал срещу Аржентина или Холандия. 3-1 за Франция тук.