• Средно голове за среща: 2.80
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 31 от 50

VaLMaR
13.03.2008 10:31

Няма проблем, Здравко. Гледах мача, и второто полувреме Помпи не можаха да минат центъра. Просто с две контраатаки довършиха Сити. Лошо им се пише на Нюкасъл на "Сейнт Андрюс"!

zdravec
12.03.2008 23:45

Краен резултат 4:2.Вярно, спорна дузпа при 1-вия гол, но няма да се оправдавам.Нещо напоследък въобще не ми върви.Съжалявам за хората, които съм подвел

VaLMaR
12.03.2008 22:31

Справедливостта възтържествува! Отново невероятен пряк свободен на Себ Ларсон! Страхотен гол, само за учебник!

VaLMaR
12.03.2008 22:10

Пълна измишльотина беше тази дузпа в шестата минута. След центриране от близко разстояни топката се удари в ръка на защитник. Класическо съдийско рамо!

Sly
12.03.2008 21:55

Портсмут откриха резултата 8' Portsmouth 1-0 (-) Birmingham City

zdravec
12.03.2008 21:10

SUOMI, 12 точки за 10 мача не се стопяват лесно, още повече срещу Ливърпул и Евертън, но щом смяташ, че Помпи имат шнас да го сторят, ОК.Те могат да се класират за УЕФА и е много вероятно да го направят, но през ФА Къп и точно това съм написал в обосновката си.

SUOMI
12.03.2008 20:14

Това, че нямат шансове да се преборят за Европа от къде го измисли? Има достатъчно мачове до края на сезона, а зона УЕФА не е толкова далече. Надявам се този мач да не завърши с отрицателен резултат за Портсмут

zdravec
12.03.2008 20:07

Портсмут е домакински отбор?Поне да си беше направил труда да прочетеш какво съм написал.Този сезон Помпи са спечелили едва 19 точки като домакин и 25 като гост.Доста странно постижение за "домакински" отбор.

uolkat
12.03.2008 20:06

Тази единица е по сигорна от Астън Вила

Pr1a7eL4e
12.03.2008 19:44

Според мен, Бирмингам доста си повярваха след успеха над Тотнъм, но все пак не бива да се забравя че те са на приливи и отливи, а Портсмут е домакински отбор и мисля че няма да си пропилеят възможността да вземат 3-те точки. Твърда 1-ца е този мач.