• Средно голове за среща: 2.04
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 19 от 50

krischy
24.08.2007 11:40

Наще много слаби България е на 29 място в света а Уелс близо 100 не можем да ги бием без коментар националния отбор е пълен с хора които хал хабер си нямат.

koce7
23.08.2007 17:43

Нашите ако играят така срещу Холандия ще паднеме с над 2 -3 гола разлика!!!

KIBRIT
23.08.2007 01:25

Приятелски мач ! Пробват се схеми,играчи...! Не е станало нещо кой знае какво ,нали !? Вярвам на българските футболисти !

xux4eto
23.08.2007 01:15

Вие сте вечно недоволни. Една загуба в прителска среща не е кой знае какво. Все пак отбора не е напълно сработен. Дано до мача с Холандия да се оправят нещата, Бербатов да се върне в отбора.

Като цяло добро впечатление от мача ми направиха Ивайло Попов , Велизар Димитров и разбира се Мартин Петров. Гледах само 2-рото полувреме и малко от първото, но като цяло показахме прилична игра. С добри изяви бяха и Станислав Ангелов, Чавдар Янков и Чиликов.

ves1975
22.08.2007 22:26

Отборът на Уелс извоюва победа с 1:0 над България в контролната среща, играна Бургас, въпреки че нашите надиграха тотално съперника. Да това е самата исттина.

22.08.2007 21:01

Не мисля че има нещо, което може да ти хареса в играта ни. Обаче и теренът е ужасен - топката не спира да се тупка.

debil

Rakion, очевидно гледаме различен мач. единствената дума за играта на нашите е МЪКА!!! "българите" тупашич и фигнер трябва да не обличат дори и насън националната фланелка. същото важи и за "футболистите" стоманолеярът и горският обитател. личи си и че без Бербатов напред сме доста зле. не виждам светлина в тунела, но може би така е по-добре, защото трябват сериозни мерки да се вземат, за да се възроди великият Български Национален Отбор!!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

Rakion
22.08.2007 20:54

Е честито да ни вкарат гол в последните секунди на първото полувреме...ц-ц-ц...като цяло обаче играна на нашите ми хареса.Дано през второто полувреме да изравним и победим съперника.Успех!

vasko_blg
22.08.2007 16:46

доста отсъстващи за нашият състав но това е много добър момент тези който бяха пренебрегвани от 100ичков да покажат какво могат, също предимството на нашите е че мача е в Бургас и стадиона ще бъде пълен до краен предел макар че това е приятелска среща твърдо залагам за България резултат 2-0

beto
22.08.2007 15:37

Този мач се явява повторен дебют на най успешният бългърски треньор Димитър Пенев

HEBAR_HOOLS
22.08.2007 10:44

Аз ще остана без коментар за този мач и даже мисля да не го играя.. Ще си оставя приказките за 8 с Холандия

Vaiking
22.08.2007 09:30

Много се надявам да победим. 1:0 според мен не е невъзможен резултат. Дано! Хайде, българи - юнаци!