17.03.2012 17:40

1:3 - на печелившите честито!!!! 54-а минута.....

Nevenium
17.03.2012 17:27

Първото полувреме свърши и аз съм абсолютно убеден, че съставът на домакините ще загуби двубоя! Трябваха ми само няколко секунди в началото да видя лицето на тренера на Нюрнберг, за да разбера какво ще се случи. Човека не можеше да скрие пораженческото си изражение и играта и резултата на полувремето го показват! Най-слабия гост в лигата е оставен да прави каквото си иска по терена, макар владеенето на топката да е 62% за домакините. Ако всички удари бяха влезли във вратите реалния резултат до тук трябваше да бъде 5:2 за гостите - те удариха и една греда! Домакините играят като състав примирен, че ще загуби, което в комбинация с изражението на тренера им преди мача ми навява греховните мисли,че мача е предварително манипулиран. Зная, че сега всички ще започнат да се подсмихват, но мога да се аргументирам. Гледах последните няколко мача на Волфсбург и мога смело да заявя, че представянето им днес е феноменално - такова магическо преобразяване няма обяснение за мен. В двубоя срещу Хофенхайм у дома бяха толкова слаби, че собствената им публика не спря да ги освирква целия мач. Играха буквално като хванати от гората сбирщина... Срещу Леверкузен победиха, но това се случи 2 дни след загубата на Леверкузен със 7:1 от Барселона...
С други думи - честито на заложилите за гостите - могат да са спокойни, а аз се обзалагам, че те ще вкарат поне още един гол през второто полувреме и ще победят! За домакините - без думи - полегнала е Тодора за всички, които я пожелаха...!

TS26
17.03.2012 18:40

уважавах този отбор,но след това,което видях и аз просто нямам думи,гледах 10-тина минути и се отвратих,все едно гледах светкавица-лудогорец *thumb_down*