• Средно голове за среща: 3.48
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 30 от 50

birol3609
03.02.2012 23:20

ее до 80 мин няма голове *cool* а сега 0:2 хаи стига бе.мафиото германото *money**cool**evil**stop*

CASHBOY
03.02.2012 23:25

0-1 48 мин. 0-2 80 мин. Кой каза ,че е нямало голове до 80-та минута ? *smile*

CASHBOY
03.02.2012 22:38

Еми за това говорех !
Давай Дортмунд още голове трябва да вкарате ....
*smile* *smile* *smile* *smile*

red_devil17
03.02.2012 22:32

Не забравяйте , че има още едно полувреме... От първата част поне стана ясно , че Нюнберг разчитат предимно на единоборства , руешене на играта и статични положения , докато Дортмунд играят много красивен и комбинативен футбол , като имаха 2-3 много чисти ситуаций , които не успяха да реализират . Сега остава да видим кой от двата стила на игра ще надделее . Аз винаги съм бил за красивия футбол и стискам палци за гостите . *smile*

kozel4e
03.02.2012 22:25

казах аз, че ще берат ядове ма никой не слуша

CASHBOY
03.02.2012 22:33

Прав си ! Нюрнберг имаха по-чисти голови положения първите 20 минути ! Изглежда Нюрнеберг няма да даде мача без бой а ? *smile* *smile* *smile* *smile* *smile*

todpe
03.02.2012 22:24

абе тези Борусия взеха да ме съмняват нещо..
Ще вкарат ли второто полувреме или ще ме издънят .. *confused**cigarette*

CASHBOY
03.02.2012 21:53

Нюрнебрг играят много агресивно ! Контузиха играч на Дортмунд , а Кагава за втори път вади топката от голлинията ..
*sad* *sad* *sad*

Gazarche
03.02.2012 19:49

През този сезон Борусия Дортмунд само в 2 или 3 мача не водеше на полувремето. Това е много добър залог *smile*

marina_cvetkova
03.02.2012 19:16

А бе кво смело не се знае.Когато тия Нюрнберг играха с Леверкузен пак беше много сигурно ама "хапчетата" паднаха с 0:3 като домакин *wink* тука с пари не се бара.

03.02.2012 14:57

Смело 2-ка с това атомно нападение са неударжими,забелжете само как си подават!*wink**wink*

MMA_777
03.02.2012 12:17

Абе ще бият ли с разлика 0:3.. 1:3 ?

CASHBOY
03.02.2012 13:56

Мача с Хофенхайм беше супер ! Играха здраво , атака след атака и логично завърши над 2.5 ! Тук се нядявам на същия резултат ....

kozel4e
02.02.2012 14:16

Първия полусезон им гледах мача с Нюрнбер и трябва да кажа, че като домакин Дортмунд браха много сериозни ядове с този отбор. за мен труден мач с потенциално възможна изненада!

Robbcho
03.02.2012 02:43

Остави го първия сезон всеки мач е различен първия сезон дортмунд бяха колебливи за това не печелеха всички мачове но сега мисля че са в много добра форма и ще си вземат мача *thumb_up* Успех на всички и дано лошото време не повлияе на мача че последните 2 - 3 дни много лошо идват всишки мачове *sad*