• Средно голове за среща: 2.54
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 31 от 50

Hirtos
15.08.2007 17:09

Два от новаците в директен сблъсък. Домакините бяха приятната изненада на първия кръг и въпреки, че загубиха като гост на Челси 2-3, показаха , че могат да се мерят с отборите в средата на класирането и шансовете им за оставане във Висшата лига не са никак лоши. Съндерланд имаха шанс да вкарат в 90тата минута на Тотнъм, но мачът можеше да си завърши и 0-0. Вижда се,че им поне още един добър играч в нападение и днес това определено може да окаже сериозно влияние върху крайния резултат. За домакините ще отсъства Франк Кендрю и ще бъде заменен от Стюард Парнаби. Гостите идват в пълен състав. Победа за домакините.

vENCu
15.08.2007 15:57

дани напално сам сагласен с тебе 2 за сандарлан

dani1021
14.08.2007 19:45

Двата нови отбора в Висшата лига се познават отлично от миналата година където играеха в Чемпиъншип.На пръв поглед
логичния изход от срещата е 1.Но Съндърланд показаха равностойна игра срещу Тотнъм,а фактът че грабнаха победата
в последната минута показва, че тимът от Съндърланд е способен на изненади.Бирмингам пък успяха доста да зартуднят Челси въпреки че за губиха с 3:2, което не изключва и Х.Аз залагам за Съндърланд.