22.12.2011 21:59

3 на 0 браво на валенсия за сега ги познавам на точен резултат

fido123
22.12.2011 21:45

3-0 първото полувреме, таа #11 зенит , брат.. за тва коефициента е огромен,защото няма кой да ги бави тия селтаци *smile*

ze_n_it
22.12.2011 19:34

Незнам за вас но коефицента е огромен за под 2.5.И като се има в предвид,че Кадис са първи в своята девизия.Два пъти са правили 0-0 с Валенсия.Срамота е да не го прасна под2.5 гола.Ще опитам каквото,ще да става.2.35 е в ЕФ.

holigan4e
22.12.2011 18:26

Аз вече разбрах,че тия мачове за купите са уговорени и повече няма да слагам на тях *cry* Дортмунд прави 0:0 с некви хашлаци Нурнгбег падат Атл.Мадрид падат кво да си говорим повече.

xfabiox
22.12.2011 15:11

хора само да ви питам за6то може да залагаме само по 10 точки наи много ?

Antoanbg
22.12.2011 14:28

ама не забравяйте 4е бетис обърнаха валенсия в продълженията за 3 минути от 1:0 стана 1:2

CASHBOY
22.12.2011 12:14

Хора внимавайте !!! Вчера Атлетико Мадрид загуби от Албасете , тези отбори от 2-ра и 3-та дивизия играят с такъв хъс ....... *smile*

22.12.2011 11:26

то е ясно ама с колко и дали ще бие и в двете полувремина *joking**joking**wink*

largo88
22.12.2011 00:58

аз мисля че прилипите ще си го вземат тоя мач без проблеми,даже мисля да го пускам над 2.5,какво ще кажете *smile*