Трябва радост за всяка публика и най-много за всички букмейкъри. *ball**ball**ball**whistle*

28.12.2011 10:48

И на много които пуснаха хиксовете на челси , манчестър сити , ливърпул , астън вила и арсенал . Аз поне пуснах два от тези хиксове с 100 лева и мога да кажа че съм си доста доволен *smile*

crixus
27.12.2011 19:20

Когато си слаб оправданието ама трябваше да бием 2-3 гола или извадиха късмет винаги го има !

27.12.2011 19:03

На точен резултат .. радвам се много, защото по този начин се открива по-голям шанс за Ливърпул *beer*

27.12.2011 18:58

Противника е 15 минути с човек по-малко.Лесен съперник, един от отборите борещи се за оцеляване.Домакини са.Съперника е един от най-слабите гости в лигата.Какво повече да каже ? Каквото е било, било.Арсенал са средняци и могат да се молят да видят Лига Европа.

27.12.2011 15:10

И аз залагам на домакинска победа, но от опит знам че мачовете около коледа и нова година са доста "мръснички" така да се каже.

Arsenal1931
27.12.2011 13:34

каквото и да казват всички , аз съм убеден , че мача ще е адски тежък. Надявам се Перси да подобри рекорда , но по силно желая победата ! *smile*

rumbata1914
27.12.2011 13:12

Арсенал ще подценят мача очаквам Х *joking**joking* време е Вълците да покажат нещо

dzhalev_71
27.12.2011 11:15

РВП ще си тръгне с топката от мача тъй като съм убеден , че ще вкара най - малко 3 гола. рекорда е близо и той го знае. има 2 мача да го направи и всички ще играят за него. очаквам разгромна победа на арсенал с поне 4-5 гола разлика

27.12.2011 10:39

много грзоно същество си хаха. 1 път се случи и фенчетата на Юнайтед вече напраени станаха.Не мога да разбера как може да затапваш още с това като вие не играете в ШЛ и падате на ВАШ терен със 1:6 ?

DXm
27.12.2011 00:46

дано мача излезе първо полувреме 2 второ 1 *money*

Gaultier
26.12.2011 19:00

1-1 тодпе върви да спиш бе,резултата ще е с 3 гола разлика 100%, Х-совете са за противното ти отборче наречено сити,филмар

axl
26.12.2011 18:04

4:0 за арсенал*ball**ball**ball**ball**goal**thumb_up**thumb_up*

caramell
26.12.2011 11:41

Мача ще го дават по НоваСпорт! Колкото до прогнозата .. мисля , че е ясна за кого е *lol* РВП ще мине рекорда има два мача за тази цел*smile* и то в домакинства!

arsenal4yy
25.12.2011 16:54

Дано Перси успее да подобри рекорда на Алан..той го заслужава.Според мен мачът е за Арсенал ХК *smile*

Arsenal1931
26.12.2011 00:02

Дааа и аз искам да го подобри ! Още повече че ни предстоят мачове с Уувс и КПР ,- отбори , срещу които той без проблем може да се разпише според мен. Малко остова Арсенал да покори още един рекорд *beer**beer**beer* Искам да си решим мача с гол още през първото полувреме с 2 гола , а през 2рото още *smile*

wilsherebeast
25.12.2011 15:47

Перси ще даде всичко от себе си, за да подобри рекорда на Алан Ширър. Мисля, че ако вкарат 1-2 гола 1-вото полувреме всички ще играят за Перси. Очаквам 3-0, 4-1.

crixus
25.12.2011 01:51

Я кажете според вас Арсенал ще могат ли да бият с 2 гола разлика ? Понеже имат много контузени...