03.06.2011 20:21

супер кеф кеф 4е аржентина паднаха

Georgi_donev
01.06.2011 23:10

тука играе голяма рола тотото дузпа за Аржентина в 98 минута и 4-1 бая пара са прибрали!!!

monte_carlo
01.06.2011 22:40

Няма как да направят нещо,Нигерия ги разбива.Аржентина са излезли с пълни анонимници,по-голямата част от играчите ги чувам за първи път и с всяка следваща смяна вместо да пуснат някой от титулярите,пускат още по-големи анонимници *lol*

Val3nkov_
01.06.2011 22:30

Аржентина бахти злетата ... :Х ни да ги фаним ще ги биеме ... голяма сума вътре ,а у6 беше 1н от най-сигорните в тиража ...

monte_carlo
01.06.2011 21:55

Аржентина с какъв състав са излезли,някой има ли инфо,че пуснах мача в края и не видях,но резултата меко казано ме озадачава,дори за следващ гол се смята,че е по-вероятно Нигерия да отбележи,отколкото Аржентина като гледам коефициентите *smile* Меси в групата ли е изобщо ?

dbakalov
01.06.2011 21:50

Миналия мач само нигерия ме отрярзаха когато играха с коста рика ,а сега к'во става.

spartak4o
01.06.2011 21:48

те Аржентина с какъв състав са излезли*confused*

Corazon_de_leoN
01.06.2011 21:35

Тея от Аржентина са малко тъпи.. пуснали некфи изостанали ..

spartak4o
01.06.2011 09:13

в лайвскорите Аржентина ги дават като домакини

Exi7
01.06.2011 06:00

Коефицента е подарак направо, но може Аржентина да излезне с някакви нечувани футболисти и тия маймуни да ги смачкат но все пак ще го играя 1:3. Успех *smile*