09.04.2011 23:00

Браво на ВЕЛИКАТА БАРСА, браво на ВЕЛИКИЯ МЕСИ *party* *thumb_up* *beer*

charl35
09.04.2011 22:51

който гледа мача ще види че меси е най добрия само ккак изпревари защитника и финтира него и вратара евалаа *thumb_up* 3:1 *party*

Stamenovv_
09.04.2011 22:36

Абидал гледа мача на живо, предполагам, че възстановяването му върви добре.

09.04.2011 22:22

Барселона повежда с 2:1 в 65-та минута, браво на този млад футболист *party* *thumb_up* *beer*

09.04.2011 16:56

Меси най вероятно няма да играе зареди 4-те си жълти картони затова казвам само 3 на 0

evgeni1112
09.04.2011 15:43

незнам защо но тоя мач го сънувах 0на2 снощи.без да знам че барса играе с алмерия днеска.така че ще се пробвам. *thumb_up* *thumb_up* *beer*

Barcelona1234
09.04.2011 12:39

Не бързайте с тея 5;0 защото алмерия имат нов тренер а и те се борят за оцеляване това че сме ги били 8;0 незначи че този резултат пак ще се повтори и че ще ни бъде лесно.Надявам се да вземем 3-те точки надявам се и трудно 1-0 2-0 от мен.УСпех БАРСА *beer*

messyfan
07.04.2011 13:16

Ако повторим същия резултат от ноември в Алмерия ще съм напълно удовлетворен.Тук Пеп спокойно може да даде почивка на повечето титуляри. *thumb_up*