30.04.2011 18:43

и аз спечелих малко пари от ма4а , дано все повече хора печелим.

vicho
30.04.2011 17:08

Малко с късмет,но нещата си идват на място.ако задържат средата на терена мача е 1.Дано защото ще заработя две надници от домакинската победа

vicho
30.04.2011 17:02

доста равностоен мач до тук,а вече играят 30 мин.Силно се надявам Борусия да победи ,че ги играх вече

vicho
29.04.2011 21:08

Тук победата на Борусия им гарантира титлата,и според мен всичко освен единицата е невероятна за очакване.Нюрнберг направиха добър сезон, но едва ли ще имат сили за чудо.Малко силно казано от мен ...ама класическо 3:0 и Салатиера в ръцете на играчите от Дортмунд

S1ck
30.04.2011 10:52

Гарантира им титлата, ако Леверкузен не спечелят. В противен случай все още ще има някаква теория да я изпуснат. Отделно, Нюрнберг играят много стабилно като гости втория полусезон. Допускат трудно голове и като цяло губят рядко. Ако не се лъжа, имат 1 загуба от януари като гости. Дортмунд позагубиха от смазващата си форма след паузата и очаквам тежък мач. Нюрнберг все още имат шансове за ЛЕ и би трябвало да се хвърлят доста. Много зависи как тръгне мачът. Ако Дортмунд успеят да вкарат гол през първото полувреме ще ги бият с поне 2. Но ако мачът се "закучи", съм склонен да предположа изненада. Все пак, като фен на Дортмунд, искрено се надявам да бъркам и да вземем победата, без значение как. Но ако ще залагам на този мач, не бих го играл 1/1. По-скоро Х на полувреме или нещо с по-малко голове. Това е мнението ми, не искам да ми правите контри и т.н. Аз няма да играя този мач. *wink*