При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни,
които им споделяме за осъществяване целите
на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите
условия
на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на
Вашето
съгласие.
Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и
промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни
– Партньори на Спортал.
За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за
наши или на трети страни, наши партньори, инициативи,
промоции, игри, оферти и други.
За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
11.08.2010 23:48
Ех само да бях видял тази прогноза,и евентуалните състави никога нямаше да играя за Нацията на Минетите.То всяка страна си е добра в нещо,а Франция е добра в минетите. *thumb_up*
11.08.2010 13:02
Може би най-странният състав в историята на френския национален отбор. Повече от половината дебютират с фланелката на Франция. Изключенията са: Бензема, Ласана Диара, Насри, Мексес, Бен Арфа, Род Фани (Рен), Джими Бриен (Лион), Муса Сисоко (Тулуза) и Лоик Реми (Ница). От другата страна норвежците излизат с почти оптимален състав. В него личат имената на Бреде Хангеланд, Джон Арне Рийзе и по-малкият му брат от Фулъм - Бьорн Хелге. Тук също са Джон Карю, Мортен Гамст Педерсен и "чудотворецът" на Розенборг - Пер Шелбред, за когото се чува, че ще бъде закупен от Ливърпул. Големият липсващ е ветеранът от Розенборг Стефен Иверсен, който е един от най-резултатните норвежки футболисти на международно ниво. Мисля, че срещу този отбор на Франция, съставен от футболисти, които едва ли не се виждат за първи път, норвежците имат реални шансове за победа. Прогноза: 1. *thumb_up*
11.08.2010 12:32
петел на скара........2-0 за снажните норвежци!!!!!! *party*