• Средно голове за среща: 2.74
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 23 от 50

circle
27.06.2010 22:39

Лига европа нали е така, по малко грешки стават. Туи било проект мислят и на други първенства да го праят ама не знам кога

Ginekologa
27.06.2010 22:37

трабваше да има по един съдия зад вратите и проблема беше решен но фифа са балъци *sick*

circle
27.06.2010 22:36

golemiq_geshan в кои саит го гледаш този коеф.

circle
27.06.2010 22:34

Ми нормално аз шса учудя ако е само 1 *lol*

golemiq_geshan
27.06.2010 22:33

преди мача за целия мач коефицента , че ще има червен картон в мача беше 4.00 ... Сега след цяло полувреме игра коефиента вече е 2.10 *lol* *lol* ... При нормален мач след първото полувреме коефицента се дига от 4.00 на 9.00 , а тук е 2.10 *joking* *party*

27.06.2010 22:01

добре си напавил аз се подведох за германия и не посмях.

27.06.2010 21:24

ти си бил голям гупак бре "dente -mente"няма значение какво съм заложил аз... Аржентина ще бие края на редовното време!!!долен боклук!!!

27.06.2010 19:30

Абе се си мисля , че от тоя мач трябва да започна да играя на прогресия обръщанки , все още не е ставала такава на световното , а една ако стане до края бая пари ши паднат *devil* Мисля да го пусна 2/1 на първо/краен и да започна да играя прогресия с обръщанки на световното *beer*

DenteMente
27.06.2010 19:23

Еми виж картата и ще разбереш къде са *lol* Това е футбол бе брато защо не си заложиш апартамента на Аржентина?

endless74
27.06.2010 19:08

аз казвам да не се залъгваме,срещата си е чиста победа за Аржентина....къде е Аржентина къде е Мексико!!!

ivuu
27.06.2010 18:54

Мексиканците ще го ядат както 94-та от България *lol* Аржентина ще ги смаже Меси,Тевев,Игуаин *thumb_up*

27.06.2010 15:41

3-0 за аржентина ,мексико ми преебаха залога на предното световно със х срещу ангола,дано паднат поне със 3-0 тва е *angry*

xecutable
27.06.2010 14:10

Те ако с тоя състав немогат да бият Мексико, по-добре да разпуснат отбора *smile*

medovina48
27.06.2010 13:57

този мач е 2 или х мисля че ще свърши 2-2 а мексико ще бият на дузпи мачат ще е най-хубавия от всичките досега според мен прогноза х и в дузпите мексико ще бият *thumb_up*

gancho800
27.06.2010 13:43

Нещо има гнило в тая 1-ца коефицента от 1.53 сега е 1.66 това не ми говори хубави неща.

bardy96
27.06.2010 12:44

чиста 2ка бе хора мексико ще изригнат днес *wink*

Pechenqgata
27.06.2010 12:38

Продълженията не са изключени помни какво стана на предния мондиал...

mrgreen
27.06.2010 09:47

Очаквам сърцата игра на Сомбреросите,както и че ще се опънат сериозно на отбора на Марадона.Те играят много красив практичен и атакуващ футбол.Въпреки това мисля че това няма да е достатъчно срещу отбор като Аржентина.футболисти като Лео Меси ще направят разликата.Очаквам трудна победа за Аржентина .

idol_bg
26.06.2010 18:42

С риск да подценя сериозно мексиканците,мисля че това е най-ясният мач от осминафиналите.И двата отбора играят много открит и атрактивен футбол,но просто индивидуалностите на двата отбора са на светлинни години едни от други.Само като се погледне резервната скамейка на гаучосите и е достатъчно.Освен това дон Диего даде почивка на някои от титулярите си в мача срещу Гърция и сега Аржентина ще е по-свежият отбор,докато мексиканците до последно разчитаха на титулярите си.Може Аржентина да победи трудно с един гол разлика,но съм убеден,че това ще стане още в редовното време.Твърда 1-ца.... *smile*

26.06.2010 11:36

'' ще лукуват след края на двубоя '' *sick* ... Мексиско не показаха никаква необикновена игра , мисля че Аржентина ще вземе своето от този мач 2-0

SimoSimeonov
26.06.2010 00:43

2;1 в продълженията както миналото световно *thumb_up*

25.06.2010 10:43

Може и да се смеят някои , но тука мача го виждам 0-1 за Мексико *thumb_up* , или ако Аржентина бие ще е 2-1 супер минимално и мъчително . Успех