Ибра каза "ДА" на завръщане в Милан
Златан отново облича червено-черната фланелка, след като напусна клуба през лятото на 2012 година
Италия - Серия А
Златан отново облича червено-черната фланелка, след като напусна клуба през лятото на 2012 година
Юве се разделя с Дибала, за да вземе Мбапе
Полузащитникът на Ювентус Сами Кедира отново получи травма и твърде вероятно е да не вземе участие за ,,Старата госпожа“ в двубоя със СПАЛ следващата седмица.
Манджукич и Роналдо вкараха за торинци, Игуаин изпорти дузпа и си изкара червен картон
Ден след като “Франс Футбол” гръмко обяви, че Арсен Венгер ще смени Дженаро Гатузо начело на Милан, самият французин опроверга информацията на авторитетното издание.
Отборът на Ювентус постигна поредния си успех в италианската Серия А, след като надигра с 3:1 у дома тима на Каляри в среща от 11-ия кръг.
Интер загря за предстоящия сблъсък с Барселона с безапелационна победа над Дженоа с 5:0 в двубой от 11-и кръг на Серия А.
Нападателят склонява на по-ниска заплата, за да се завърне в Серия А
“Не казвам, че съм най-добрият. Казвам просто, че съм различен. Различен спортист, различен човек и различен звяр. С различен мозък", споделя Роналдо в интервю за "Франс Футбол"
Настоящият шампион на Италия Ювентус има интерес към младия талант на Манчестър Сити Фил Фодън.
Президентът на Ювентус Андреа Аниели е спокоен, въпреки обвиненията в изнасилване към звездата на "бианконерите" Кристиано Роналдо.
Анчелоти: Роналдо сбърка с трансфера в Ювентус
Централният защитник на Ювентус Леонардо Бонучи заяви за Telegraph, че е отказал да премине в състава на Манчестър Юнайтед това лято.
Ди Франческо на прага на уволнението след поражението с 0:2 от СПАЛ
Отборът на Рома претърпя неочаквано поражение у дома от средняка СПАЛ с 0:2 в двубой от 9-и кръг на Серия А.
Мауро Икарди е на път да преподпише с отбора на Интер, заяви спортният директор на ,,нерадзурите“ Пиеро Аусилио за Sky Sport Italia.