ЦСКА победи Металург Донецк, Велизар получи награда (снимки)

19:55
ЦСКА победи Металург Донецк с 3:2 в контролата на стадион "Българска армия". Днешната среща беше кулминацията на тържествата "Отворени врати на "Армията", които армейците организираха през целия ден.

Червените откриха резултата още в третата минута чрез Йоаким, който направи 1:0 от воле. Металург обаче върнаха попадението само минута по-късно, когато Лазич изравни на 1:1. Преди края на първата част ЦСКА чрез Фелипе вкараха за 2:1. Гостите успяха да отбележат второ попадение в 73-та минута, с което резултата беше изравнен. Алешандре вкара за 2:2. Милисавлевич обаче не остави нещата така и вкара за 3:2 в 78-та минута.

Малко по-рано през деня юношите на ЦСКА и фенове изиграха приятелски мач, а през целия ден около "Армията" запалянковците можеха да похапнат и да се подкрепят от скарите.

Преди срещата награда за цялостен принос към клуба получи бившият футболист на ЦСКА Велизар Димитров, който бе посрещнат изключително радушно от запалянковците по трибуните.