ЦСКА прегази Марек и се върна на върха (видео)

21:49
Отборът на ЦСКА постигна категорична победа над Марек в мач от 6-я кръг на българската "А" футболна група. Двубоят на стадион "Българска армия" приключи при резултат 5:0 за състава на Стойчо Младенов.

Армейците откриха резултата след 16 минути игра, когато Буш бе изведен на добра позиция и румънецът прати топката във вратата на гостите. Карачанаков удвои в 23-ата минута, след отлично изпълнен фаул, а Тончи Кукоч отбеляза доста красив гол, също от статично положение в 35-ата минута за класическото 3:0.

След почивката играчите на Стойчо Младенов не реализираха всичките си положения и по този начин пропуснаха да запишат още по-изразителен успех. Все пак Тунчев в 74-ата и Маркиньос в 87-ата добавиха по още един гол, оформяйки крайния резултат.

След тази среща армейците се намират на първо място в класирането на първенството с актив от 13 точки, а дупничани остават на 8-а позиция със 7 спечелени точки.

Стартови състави:

ЦСКА:
Дивиш, Кукоч, Тунчев, Попов, Илиев, Рибейро, Сънди, Маркиньос, Карачанаков, Силва, Буш

Марек: Михайлов, Лахчев, Николов, Николов, Диков, Илиев, Андонов, Димитров, Тончев, Василев, Бибишков

mineral
23.08.2014 13:14

Изключително добра новина е,че в отбора има играчи,които могат да бележат от фаулове,а и от дистанция като се замисля.Отдавна в ЦСКА не е имало подобни изпълнителни.Надявам се да помогне в битката за шампионска титла тази година!

Stratievv
23.08.2014 11:16

Уникална победа за ЦСКА! Уникални голове на Карачанаков , Кукоч и Маркиньос добре играха , хареса ми като цяло мача , но тази игра трябва да е постоянна и още срещу Лудогорец трябваше да се случи *smile*

MarkoPolo
23.08.2014 10:47

Уникални голове от ЦСКА, направо ми напълниха душата. Тези от преките свободни удари, все едно не гледах А група. Не мога да си избера даже любим от тях. Уникални, браво !!!

Deco_Sneijder
23.08.2014 01:30

Само срещу Лудогорец може да се види дали отбора ни става за нещо или не,другите отбори не са мерило за нас...яд ме е още че отпаднахме от Молдовците сега и да се доказват след дъжд качулка..

cska_lfc_fcb
23.08.2014 01:45

Стига с този негативизъм, отборът трябва да се подкрепя независимо от резултатите. Сега и да гледаме миналите резултати нищо не можем да поправим. Продължаваме напред и каквото сабя покаже.

ko4o4
22.08.2014 23:30

Е те това е ... шампиона си е шампион ... да идва следващото агънце *beer**cup**beer*

Jason_Scotland
22.08.2014 23:21

Честита победа на сите братя*beer**beer**beer*
Виждам по-долу за некъв Платини все говорите ... кой е тоз бе басси???
Нема такъв при назе вече. Един знам у Славията и още един по френско се скътава някъде ... ама в тоз мач не виждам такъв*surprized**surprized**surprized*
Аз ли нещо не вдявам шегата или съм назад с инфото*wonder**wonder**wonder*

23.08.2014 00:06

Ахааа вдянах най-после*wink* Аз за по-накратко моам ли му вика Зико ... да речем*joking**joking**joking*

manutd_forlife
22.08.2014 23:29

Футболистът се казва Луис Соарес, ама му викат Платини на кратко. Не ме пита, защо, ама имаме 2 огромни имена в българският футбол в 1 човек.

holigan4e
22.08.2014 22:47

Цдна са сила бе

slavcho.slavchev.7
24.08.2014 21:05

зимбру победи паок тесалоника със 1-0 и има всички шансове да играят груповата фаза на лига европа .Паок завърши на 2-ро място във гръцкото първенство сезон 2013-2014!!! Иртиш,сараево и спартак търнава до къде стигнаха след като размазаха коврите на дпс и алексей петров ??!!!!

vurtop
23.08.2014 15:47

Кой го казва.....

plus1
23.08.2014 13:19

Оригинален си като турски анцунг свиня скопена бездетна.

myzrael
23.08.2014 12:10

много поздрави на майка ти и на малоумното подобие на човек сина и *joking*

plus1
23.08.2014 11:42

Тихо е дърт казанлъшки помак грозен смрадлив уродлив. Тъпа малоумна свинска зурла безработна клошарска.

myzrael
23.08.2014 10:32

Но най-добре го знаят Антверп и цяла Европа, нали евроидиотско, скопено, жално мучащо добиче, опъвано като всяка магистрална от който и където свари! *joking*

22.08.2014 22:42

За мен играча на мача е Кукоч. И в атака, и в защита невероятен, бягаше като кон цели 90 минути.

fred_duffy
22.08.2014 22:15

За мен номер 1 беше Рибейро - няма такъв куц кон.Другия ГОлям некадърник е Платини - този знае да подава само назад.Въобще пародия,то в Разград се видя.

myzrael
22.08.2014 22:00

Страхотна победа - честито на всички цесекари, но все пак и в този мач лъснаха някои доста слаби места в играта ни. Не може да изтърваш толкова много, и то чисти положения. Именно това беше причината да загубим от Лудогорец (и слабата игра на защитата, разбира се, но...)
Трагично е да гледаш толкова много пропуски и ясно се вижда, че не сме си взели поука за тази фаза от играта ни. Няма как всеки мач да разчитаме да имаме слаб противник като Марек и да имаме 30+ положения, от които да вкараме 5...Ако не се подобри това, то в бъдеще ще създава много главоболия на отбора ни и много ядове на нас феновете. Все пак се надявам играчите и треньорите да гледат записи от играта си, да коментират, да обсъждат, да тренират и дано осъзнаят и отстранят тази слабост.

22.08.2014 21:53

Добър резултат срещу слаб отбор, но такива лаици като Жоакин, Платини трябва да се разкарват още на полу-сезона.

deitona22
22.08.2014 20:52

Карачанаков е една от млаидте надежди на ЦСКА,който може да помогне да се върне отбора там където му е мястото.Решението е да се налагат млади играчи от школата. *smile* ( не съм фен нито на Цска нито на Левски )