Ето как на 36, Тоти постигна най-сладкия си рекорд (видео)

09:05
Рома и Лацио не се победиха в дерби от Калчото, завършвайки при резултат 1:1. Франческо Тоти, от дузпа, отбеляза изравнителното попадение за вълците като по този начин достигна рекорда на Марко Делвекио и Дино Да Коста за най-много отбелязани попадения в дербито на Рим. Тоти вече има 9 гола на сметката си във важните сблъсъци, което допълва легендарния му статут.

"Радвам се за рекордът, той е най-сладкият в кариерата ми", сподели Принцът на Рим.

"Въпреки това, предпочитах да спечелим мача, а да не правя рекорди. През първото полувреме не играхме на ниво, а през втората част показахме характер", допълни Франческо Тоти.

Ето как на 36 години Тоти постигна най-сладкия си рекорд.