ЦСКА с класика срещу Миньор (снимки и видео)

19:49
ЦСКА разгроми с 3:0 като домакин Миньор в мач от А група. Камбуров, Варела и Бандаловски се разписаха за класиката.

След успеха армейците са на 8 точки от лидера Лудогорец, а перничани са в зоната на изпадащите.

Армейците поведоха в 32-рата минута, когато новото попълнение Мартин Камбуров най-накрая имаше късмет пред гола и реализира за 1:0. Отлична червена атака и двойно подаване между Камбуров и Варела. Първи гол за Мартин с екипа на ЦСКА в официален мач.

Преди попадението Присо, Варела и Венков нямаха шанс в завършващата фаза. Чуковете разчитат на контраатаки, но трудно създават опасни ситуации.

Преднината на ЦСКА бе удвоена в 37-мата минута, когато Платини центрира прецизно и Варела с отличен завършващ удар реализира за 2:0 - при този резултат двата тима се оттеглиха на почивката.

В 78-мата минута Бандаловски бе най-прецизен след центриране от корнер и с глава реализира за класическото 3:0. Варела отклони топката, за да може Бандата да играе с кълбото. Две асистенции и едно попадение за Игнасио Варела. В средата на втората част Присо се отчете с нов уникален пропуск. По този начин ЦСКА срази чуковете с разгромното 3:0 и прибави 3 точки към актива си.