Ман Сити не успя да бие последния в класирането (видео)

23:35
Куинс Парк Рейнджърс и шампиона Манчестър Сити завършиха наравно в среща от 24-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Лофтъс Роуд" приключи при резултат 0:0.

Още с началото на срещата гостите показаха, че ще имат желание да контролират събитията на терена и взеха инициативата. Гражданите започнаха доста силно и владееха продължително топката, но борбеният и добре групиран в защита тим на домакините не позволяваше сериозни опасност пред вратата на Жулио Сезар. Първото голово положени дойде в 9-та минута, когато недобре изчистена топка след центриране от корнер попадна на волето на Джолиън Лескът, но ударът на защитника премина над целта. Пабло Сабалета пък нацели напречната греда на домакините в 20-та минута след удар с глава, получавайки топката на точката за изпълнение на дузпа след пас на Давид Силва. В 32-та минута нападателят на шампионите Серхио Агуеро отбеляза попадение, но то правилно бе отменено поради засада на аржентинеца. Най-чистото положение за състава на Хари Реднап дойде седем минути по-късно, когато брилянтна контраатака на КПР завърши с удар много опасен удар на Адел Таарабт, но Джо Харт прояви висока класа и не допусна попадение. В ответната атака изключително спасяване направи и Жулио Сезар, който отрази с вещина удар на Гарет Бари от чиста позиция. Така първото полувреме на мача приключи без отбелязването на попадения.

Началото на втората част не се отличаваше особено от минутите преди почивката и мениджърът на гостите Роберто Манчини извърши първата си смяна, при която играта напусна Самир Насри, а на терена влезе Един Джеко. Това обаче не допринесе за успех на гражданите, а до края на срещата играта бе вяла, а положенията и пред двете врати бяха изключително малко и логично до гол не се стигна.

Така КПР остава на последното 20-то място в класирането на първенството с 16 точки, а Ман Сити вече е само на четири точки зад лидера Манчестър Юнайтед, но червените дяволи са с мач по-малко.

Стартови състави:

КПР: Сезар, Фабио, Онуоха, Нелсън, Хил, Мбия, Дери, Гранеро, Таарабт, Траоре, Реми

Ман Сити: Харт, Сабалета, Гарсия, Лескът, Клиши, Насри, Милнър, Бари, Силва, Агуеро, Тевес

szólj hozzá: QPR vs Manchester City 0:0 MATCH HIGHLIGHTS

Chelsea_4_life
30.01.2013 10:26

Хари Худини започва да променя КПР има коренна разлика между преди и сега
Относно мача благодаря и на двата отбора че помислиха за моя фиш и мача завърши както го бях играл на точен *lol*

United9
30.01.2013 09:31

Браво на КПР направиха ни добра услуга благодаря.

hifonic
30.01.2013 01:17

Сити този сезон ще са с пръст в уста. Имат някакъв минимален шанс само за ФА Къп, която също изглежда постижима, толкова, колкото и класирането на отбора в елиминационната фаза на ШЛ. С това подобие на треньор - толкова. Трябваше да изхвърчи миналия сезон, а не да го позлатяват още повече. Юнайтед, чисто и просто, си подариха спечелената вече титла на манчестърския си съперник след многобройните грешки в края на сезона. Но, такъв шанс се появява веднъж в живота, Манчини вероятно знае, че това да се случи отново, граничи с невъзможното. Ако Юнайтед продължават с това си тяхно представяне, шампионът на Англия ще е ясен няколко месеца преди края на шампионата.

enjo2
30.01.2013 10:36

ще видим януари сме и вече почва февруару ще видим кой ще вземе Висшата лига ...*beer*

pavkata_7
30.01.2013 00:02

Явно тези "последни в класирането", доста се запъват с тях Ман Сити, Челси..

teenage_head
29.01.2013 23:56

говори се за някакви несъществуващи дузпи, а не обсъжда 100%овия червен картон на Давид Силва за удър без топка, който съдията го подмина... Но и съдиите са хора и правят грешки. КПР се бори мъжки и си заслужи точката

dexter
29.01.2013 23:54

Много ме кефи как всички се режат че Юнайтед ще сгрешели, че ще ги стигнели, все едно Сити ще направят 14 поредни победи до края *lol* Емй ей го, Юнайтед сгрешиха, ама докато разберат кво става и Сити се издъниха, да ви е честито *lol*

Strraxo

ryangiggs1000
30.01.2013 00:03

Суонси най-много да ни спъни,Арсенал им е слаб състава и явно нямат намерение да го подсилват.

Strraxo
30.01.2013 00:00

Аз показвам снимка не казвам че е играл добре не не игра добре признавам си .. Сити другия кръг имат мач с Пул което е добре защото ако направим всичко както трябва може да стане огромна разлика но последните ни 4 кръга ме плашат ... Арсенал , Челси, Суонси, Уба

29.01.2013 23:57

Браво бе,успя да спре Силва в цели 3 ситуации(от около 15 възможни).Голям е.

genchooo
29.01.2013 23:51

Като Сотон ви треснат ще има на какво да се смеем и ние. А Уинър как са го написали все едно са някакви абсолютни аутсайдери.. погнеднете какъв състав имат и кой им е тренер, това че имаха лош старт не значи, че са слаби *wink*

genchooo
29.01.2013 23:55

Е естествено е по- вероятно да станете вие шампиони, но нищо не се знае. В Англия всеки може да ви спре

karakuli
29.01.2013 23:52

Немисля че този сезон ще се прецакаме като миналия да изпуснем мача с Уиган и 3-3 с Евертън съжелявам ...

dexter
29.01.2013 23:49

Еееех, за яд работата, докато се нарадват на хикса на Юнайтед с Тотнъм и се издъниха и те *lol**lol*

genchooo
29.01.2013 23:48

Вижте статистикатаако не сте гледали мача и си трайте. Просто имаха късмет К.П.Р

Strraxo

Гледахме мача спокойно .. Гледам статистиката и виждам цифри .. Тя и Барса Челси статисткиката беше едно ама Торес ги размаза нали

karakuli
29.01.2013 23:47

Другари стига им се смяхте че не можли да бият последния преди 1 сезон и ние неможахме да бием последния дори паднахме а утре на светците им пишем слаб 3 (Ван Перси,Ван Перси,ЧиЧарито)

karakuli

За мен Нани е най - класното ни крило което имаме в момента и дано навлиза по - бързо във форма притежава :класа,креативнос,арсенал от финтове не като Валенсия да пусне топката покраи играча ида го надбягва и след това следва центриране ,Нани има фантазия.

Оня баламурник Нани и той трябва да направи нещо,рано му е да става Бербо 2.

torreschelsea9
29.01.2013 23:45

Просто не виждам какво може да спре МЮ към 20-тата титла !

Strraxo
29.01.2013 23:46

Торес *beer* Не бързай има време

miro__
29.01.2013 23:44

Ман Сити не успя да бие последния в класирането:смях смях смях смях и пак смях ахахахахаххахахах последния в класирането хахахахахах нямам думи ххахахахахахаха *lol* *lol* *lol*

Double_De

Наистина ли си фен на МЮ, Реал и Барса *confused**confused**confused* КПР се бори за оцеляването си, а когато 1 отбор се бори за оцеляване е способен да победи всекиго!

genchooo

То и шитнята Челси изгоря много хора срещу К.П.Р даже паднахте и точка не взехте.. [@link https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/196295_10152469543410455_1203746682_n.jpg]

29.01.2013 23:37

Реално те скъсиха аванса,още не сме спечелили мача със Сотон,че да се радвате.

Strraxo

И къде са тия 2 дузпи и двата пъти чиста игра ревете за дузпи а на нас с Тотнъм ни я дадоха нали

degea97_

Таарабт просто не му е мястото във КПР .. Не знам защо още не е в някой голям отбор .

degea97_
29.01.2013 23:22

Сити пак със гол в последните минути ще излязат или с дуспа *lol*

Blue_lion
29.01.2013 23:01

боже тоя Насри дори не бях разбрал че е на терена мн слаб мач негов , много ми харесва Таарабт с какъв хъс играе

Strraxo
29.01.2013 23:00

Имам чувство че тия ще вкарат гол в 80 мин + както стана с Стоке само си даваме надежди

Strraxo
29.01.2013 23:08

На Олд Трафорд сме мисля че няма да имаме проблем

29.01.2013 23:06

Когато искат да вкарват,важното е да бием Сотон.

29.01.2013 22:55

Тоя Силва акъл в главата има ли?Оня ако му скочи ще го направи на филийки.

29.01.2013 22:28

Жулио Сезар ако се спасят трябва да му дадат играч на сезона,няма такива спасявания просто.

_beroe_
29.01.2013 22:24

Какъв пропуск само на Таарабт*silent*

29.01.2013 22:22

Фабио пак е трагедия,това момче май няма да има бъдеще в Юнайтед.

Какво ще си говорим догодина?Как Евра пак е титуляр?

adr
29.01.2013 22:36

Ще си говорим пак догодина.. супер смешен коментар.. в тоя отбор и това което прави е много.. да не говорим, че е един от хората с най-висок рейтинг за КПР, не помна къде бях гледал. Срещу Челси беше най-добрия на терена.

Strraxo
29.01.2013 22:34

Да Бютнер е с класи уникална техника има но в защита не е в голяма полза

29.01.2013 22:33

Брат му да,но Фабио не е мръднал в развитието си никъде.

stoinochelsea
29.01.2013 22:29

Е да,но за сметка на това брат му има*smile*

29.01.2013 22:25

Гледал съм не малко мачове на КПР специално заради Фабио(и Парк) и мога да ти кажа,че той няма силен мач,Бютнер е в пъти по-добър.

Strraxo
29.01.2013 22:23

Ти кво искаш да направи ? Тия стоят 9-0-1 като някой познат отбор

drogba_fen_91
29.01.2013 22:16

Ми биха ни бе, ама ние тоя мач все едно на тренировка го играхме, и не само него де..

_beroe_
29.01.2013 22:20

Еми тренировка ама не трябва да казваш че са нещастници след като са успели да ви бият, независимо дали Челси са играли слабо.

29.01.2013 22:13

Бахти тия КПР имат звезден отбор, а са пълни нещастници, не знам тоя Реми как отиде там......

ogi999

куци коне с име от преди ...изпадащи, ако не стане чудо и то заради тренера евентуално

29.01.2013 21:50

Гарсия централен защитник...

tishowinner2
29.01.2013 21:53

едвали по-скоро 3-4-1-2 сабалете лескът клиши - милнър бари гарсия насри - силва - агуеро тевез

labradora
29.01.2013 21:42

Това е един от най-трудните за прогнозиране кръгове!

29.01.2013 21:38

Новакът Куинс Парк Рейнджърс приема шампиона Манчестър Сити в среща от 24-ия кръг на английската Висша лига. Е как ще са новаци като и миналата година си бяха в елита?

29.01.2013 21:37

Трудно,да не кажа невъзможно,но с оглед мача им с Челси има мъъъъъничка надежда.