Фулъм се издъни у дома, Бербатов с цял мач (видео)

18:41
Отборът на Фулъм не успя да победи като домакин Уигън в мач от 22-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Крейвън Котидж" приключи при равенство от 1:1.

Българският нападател на домакините Димитър Бербатов излезе като титуляр и игра цял мач.

Срещата започна доста добре за състава на котиджърс, който в началото бе доста по-активен и все инициативата в свои ръце, като имаше игрово и териториално предимство. В 10-та минута Брайън Руис изведе отлично Бербатов с пас от дълбочина, но топката бе неудобна за българина и стана лесна плячка за Ал Хабси. Точно в 22-та минута домакините материализираха превъзходството си, след прекрасен удар от средна дистанция на Йоргос Карагунис за 1:0 за Фулъм. До края на първото полувреме резултатът се запази непроменен.

Въпреки, че втората част на мача вървеше равностойно, в 71-та минута нападателят на гостите Франко ди Санто отбеляза попадение и изравни резултата за 1:1. До края на мача нови попадения не падната и двата тима поделиха точките.

Стартови състави:

Фулъм: Шварцер, Рийтер, Хангеланд, Хюс, Ричардсън, Качаниклич, Дъф, Руис, Карагунис, Бербатов, Петрич.

Уигън: Ал Хабси, Колдуел, Бойс, Рамис, Фигероа, МакКарти, Джоунс, Малоуни, МакАртър, Босежур, Ди Санто

Арсенал - Манчестър Сити

szólj hozzá: Fulham vs Wigan 1:1 GOALS HIGHLIGHTS szólj hozzá: Fulham vs Wigan 1:0 Karagounis

MeToDueB
13.01.2013 07:00

Фулъм са отбор средняк .. не мога да разбера какво очаквате от тях. Имат футболни достойнства, но те са предимно в атакуващата фаза, в защита са все едно тук да се събереме 4-ма произволни и да играем в защита .. но все пак са отбор от Англия и няма да изпаднат бъдете спокойни, около 10-тото място ще завършат, за Бербатов е важно да играе, това че не играе в някакъв супер отбор .. така е преценил, така е направил, никой няма право да го съди, той си има глава на раменете да си прави каквото си иска, но и за това му се плаща не малко за да е там, така че .. той точно най-малко е виновен за положението им, и в крайна сметка положението не им е толкова лошо .. в Англия във всеки отбор има национални състезатели, има класа и всеки се бори със зъби и нокти .. QPR колко пари хвърлиха, Съндерланд .. да не ги изреждам и какво направиха и какво правят ? Фулъм са хвърлили едни 5 млн за Бербатов и това е .. другото са свободни агенти, но в защита не виждам нещо да се променили .. халфовата линия също куца.

Rossonero92
12.01.2013 22:16

Бокл*ци ! Цяла България ги игра да бият и се издъниха...Не са НИЩО повече от един ПРЕХВАЛЕН , ПОСРЕДСТВЕН отбор! *evil*

kaizerabg
12.01.2013 21:25

Очаквам Йол да каже: Бербатов игра добре,но нямахме късмет ! *joking* ! Не знам защо като Фулъм вкарат и се връщат и само чистът топката .....

b0uncer
12.01.2013 20:26

Сигурни ли сте, че мачът е бил между Фулъм и Уигън, а не между Бербатов и Уигън, а Уинър?

Hate_12345
12.01.2013 19:26

Сигурно сега Йол ще каже не дадохме шанс на Бербатов и за това не победихме...

Hate_12345
12.01.2013 19:25

Уинър и к'во като Бербатов е играл 90 минути? Нещо направили в мача?

LFC_4ever
12.01.2013 19:20

Този смотан пропаднал селски отбор, начело с бербатов ми прецака фиша *angry**angry**angry*

chelsea_fannn
12.01.2013 19:18

Няма със какво да похвалите берба и вече играл цал мач , голямо чудо

sdjorov
12.01.2013 19:17

Деба и некадърниците са тия Фулъм. Само ми преебават тотото. Айде честито ви изпадане селско отборче такова!

12.01.2013 18:55

Ама какво го коментирате тоя недъг. Фен на уевски и ман :Д толкова и от футбол чатка миндила

SickYy
12.01.2013 18:52

Обяснете ми кака може , всеки мач в който Фулъм поведе след това целият им отбор се затваря отзад и всички ритат топката напреде като невидели ?

SickYy
12.01.2013 18:42

Фулъм са изключително некадърен отбор според мен !

Deco_Sneijder
12.01.2013 18:33

И пак към края ги изравниха,е много са слаби тия Фулъм,яд ме е,че Бербо играе в толкова слаб отбор...то по-добре в Суонзи да беше отишъл или Норич...

dexter
12.01.2013 18:32

Ееее Уигън изравниха, а Бербата е толкова добър и толкова се старае, амаааа за яд работата *lol*

Written
12.01.2013 18:04

ей, хейтър, ти не гледаш ли мача на твоите ритнитопковци, или Бербатов гледаш, че да коментираш ?

headhunters
12.01.2013 18:05

бербатов гледам, защото само него коментират и цялото внимание е върху него, а играе по-зле и от торес, ритнитопковците и без него може да се оправят *smile*

headhunters
12.01.2013 17:55

Отново безличен Бербатов.. обаче след мача пак ще се пише как благодарение на него са били :Д , нищо че този мач играе по-зле и от ТОРЕС