Челси разпиля Уулвс за Кепитъл къп, Вила отстрани Ман Сити

23:57
Отборът на Челси постигна разгромна победа над Уулвърхямптън в мач от 3-я кръг на Купата на лигата, която вече се казва Кепитъл къп. Двубоят на стадион "Стамфорд Бридж" приключи при резултат 6:0.

Головата фиеста за сините от Лондон откри Гари Кейхил, който бе точен още в 4-та минута, а малко след това съставът на Роберто Ди Матео вече имаше аванс от два гола след попадението на друг защитник - Райън Бертранд. В 17-та минута Хуан Мата направи преднината класическа, както приключи и първото полувреме на срещата.

След почивката точни бяха Ориол Ромеу от дузпа (53'), Фернандо Торес (58') и Виктор Моузес (71'), с което бе оформена победата от 6:0 за Челси и така сините продължават напред в турнира.

В друг мач Манчестър Сити и Астън Вила приключиха при 2:2 в редовното време, а гостите от Бирмингам победиха след две попадения в продълженията и общ резултат от 4:2.

Продължения класираха и Брадфорд след 2:2 в редовното време с Бъртън и победа с 3:2 след гол в продълженията.

Резултати от всички днешни срещи:

ganef
26.09.2012 16:21

barseloneca1899 тоз пък 10-0-0 бяхме просто с един нападател е(Дрогба), пък и да няма да споря че играхме доста затворено....Но за предишните мачове помежду ни нищо не споменаваш?! Хубаво че реферите бяха пак с вас*smile* Голяма нерва го даваш*joking* ,казах ти успокои се срещу първия по сериозен противник и отпадате *smile*

st0b796
26.09.2012 14:45

някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля мача защото явно е бил уникат ;DD

ganef
26.09.2012 14:41

не ма интерисува кво искаш е !!!! Смешен си ти и феновете на Барса,още ли ревете че ви бихме,пък за Спартак само пък не сте са изпотили то и резултата приказва...Да ви видим като ви са падне някои по силен отбор какво ще праите.

a00011
26.09.2012 19:10

Ти сигурно си от онези 12 годишни пръдльовци където са гледали един мач на Барса срещу някое слабо отборче и са се възхитили на свети Меси . Имам новина за теб Меси не може да се мери с Роналдо по-никакъв показател . Не е нищо повече от добри пасове . Изпусна дузпа срещу нас *lol*Колкото до схемата ни на игра и само защитници да бяхме вкарали пак щяхме да ви бием. Естествено е да четем темите и за другите отбори, но по - големи копеленца от феновете на Барса и МЮ няма .

barseloneca1899
26.09.2012 17:31

Така ще е вече вие щом спамите във всяка тема на Барса сега и ас така ще правя да видите колко е хубаво

Cvet666
26.09.2012 17:24

Селяните вънка , селяните вънка , селяните вънка *lol* *lol* *lol* *lol* много си отворен бе герой... май са те били малко като малък... бихме ви ,приеми го. Гледай Барса и трай не пиши тъпотии.. не съм искал отговор ми вика , а ние не сме ти искали мнението ама пак пишеш...

Барса и срещу силните играе 4-3-3 не ката смешния ви отбор да играе 10-0-0 срещу силните и да ми играе срищу малките отборчета за резултат и вижте на колко сме силни паляовци

ganef
26.09.2012 14:27

barseloneca1899 Е поне ги бием,вие отбори като Спартак Москва едвам взехте 3 те точки....Ти не ми са оплакваи само като гледам всяка година ви се падат наи лесните отбори в шл *smile*

26.09.2012 14:37

Кво ми отговаряш е да съм казал че искам отговор кво ебе кви отбори ни са падат които и да ниса падне схемата е една 10-0-0 срещу Спартак даже и неса испотихме без много напрягане ги бием

26.09.2012 13:51

Смешния отбор само такиа отборчета може да бие а като играе с отбори като Барса играе схема 10 -0 -0 палячовци

Chelsea_FanBlue
26.09.2012 22:57

И срещу ЧЕЛСИ играят с по 10 в защита, но успяват да победят. Не като други дето водят с 2 гола и са с човек повече и допускат обрат *lol* голЕм смЕх *joking* От кога каталунците нямат победа над ЧЕЛСИ *sleep* И престанете с репликите за антифутбол, в защита 10 човека, паркиран автобус и подобни! Като искаш да стигнеш финал и да го спечелиш, трябва да елиминираш всякаква защита, всякаква тактика... *sleep*

niki_andre
26.09.2012 13:23

щото именно на предсезонната се контузи и това са му бяха първите 20 минути снощи за първия отбор и независимо от това показа страхотна игра. Марин ще играе, а защо не още в събота срещу Арсенал !

blue4ever
26.09.2012 11:39

Защо на Марин не му се дават повече възможности *sad* Направи страшна предсезонна подготовка

26.09.2012 09:06

Браво. Най-после цял мач за Ромеу, Аспиликуета и Пиазон, Бертран - ляв бег, Рамирес - опорен халф и минути за Марин. Полезен си е той турнира, ако правилно се разпределят силите.

PIMPDreamS
26.09.2012 08:49

добре, че така стана *smile* по-малко турнири = по-малко мачове = по-силен отбор *wink*

26.09.2012 09:09

Марин смени Мата в 69-та минута. Chelsea (4-2-3-1): Turnbull; Azpilicueta, Cahill, Terry (c), Bertrand; Romeu, Ramires (Oscar 59); Moses, Mata (Marin 69), Piazon; Torres (Hazard 7*cool*

26.09.2012 00:52

По време на мача между Вила и Шити се чуваха скандирания " Петров ще умре " . Извинете ме купени и жалки фенчета това нормално ли е !!! А после говорете за тези .... :X

Juventus333
26.09.2012 11:04

Мача не се предаваше по никоя телевизия иначе щях да го гледам. This is not true at all. It's a horrible rumour. Most City fans applauded in the 19th minute. A few sang city songs through it which Villa fans didn't like. But there was no chanting about Petrov. I've since heard it was United fans on twitter starting the rumour. Това го е казал фен на Вила. Измислици на фенове на Юнайтед. *wink*

genchooo
26.09.2012 10:53

Няма такова нещо защо си измисляш, да настройваш хората против Сити?! А и Манчини каза че този турнир го отписва напълно още преди мача вярно е че имаше и титуляри, но те нямаха никакъв хъс. Имат трудна група в ШЛ и също така си гледат Висшата лига.

xaoxa
26.09.2012 00:48

Аде честито на нас и на Вила за добрите победи.Явно този мач беще нещо като тренировка за Челси жалко за Евертън защото искам да ги гледам в борба за големи постижения.

dadeds
26.09.2012 00:30

Не очаквах Сити и Евертън да загубят... Дано ние утре си вземем мача.

geg
26.09.2012 09:23

Че какво му е на състава на Сити? Пантилимон на вратата. В защита: централни - Лескът и Настасич, в ляво Коларов, в дясно Коло Туре; опорни халфове - Бари и Разак, в ляво Денис Суарес, в дясно Милнър, в центъра Тевес зад Балотели. Във всяка линия има по 1, който по принцип не попада в титулярите: Коло Туре, Суарес, Разак