Фен на Куинс Парк се съблече на стадиона при победен гол

20:48
Фен на Куинс Парк Рейнджърс започна да се съблича по време на домакинския мач на неговия тим срещу Шефилд Уензди този понеделник.

Двубоят от Чемпиъншип на "Лофтус Роуд" беше драматичен почти колкото снощния сблъсък Челси -Ливърпул.

Гостите от Уензди откриха резултата в 35-а минута след автогол на бранителя Гавин Маан. В 53-а минута мачът изглеждаше решен, когато Маркус Тюджи вкара дузпа за 0:2 и момчетата на Брайън Лоус се виждаха победители.

До 75-а минута обаче домакините от К.П.Р стигнаха до изравняване на резултата, а в 88-а минута Дамион Стюърт с глава донесе победата на своя тим.

\"\"Едва ли обаче и половината от феновете на "рейнджърс" са видели победния гол на своя тим, защото точно в същия момент един от феновете в сектора зад едната врата започна да съблича дрехите си. Разпаленият запалянко тръгна да нахлува на терена, но бе спрян от стюардите.

Очаква се този привърженик на лондонския тим да получи доживотна забрана да посещава мачовете на любимия си отбор.