Пълна статистика и всички шансове на Германия и Гърция за прогрес на Евро 2012

10:11
Националните отбори на Германия и Гърция излизат един срещу друг в битка на 1/4-финалите на Европейското първенство по футбол на 22 юни, петък. Двубоят на стадион "Арена Гданск" ще започне в 21:45 часа българско време.

За да се стигне до тази среща, германците спечелиха Група "Б" на турнира с три победи, а гърците останаха на второ място в съседната Група "А".

Предлагаме на вашето внимание обща статистика на двата тима от представянето им в първите три срещи на Европейското първенство, както е калкулатор на шансовете на всеки един от тях в този мач, шансовете за класиране на 1/2-финал, на финал и спечелването на трофея на Европейското първенство. Изчисляването на шансовете на всеки тим в даден мач и шансовете му за прогрес в първенството се прави от "Кастрол Индекс", който е официален представител на ФИФА за полезността на футболистите и отборите.