Бен Арфа бележи шедьовър с пробив от центъра (видео)

11:50
Сезонът се развива все по-добре за Нюкасъл, който се изравни по точки с четвъртия Тотнъм след вчерашната си победа с 2:0 над Болтън и сега "свраките" мечтаят за класиране в зона Шампионска лига.

"Черно-белите" стигнаха до победата срещу Уондърърс благодарение на невероятен пробив на Хатем Бен Арфа, който в 73-та минута премина през четирима бранители на Болтън, преди да шутира покрай вратаря Богдан и да накара феновете на стадион "Спортс дайрект" да избухнат в овации.

Рядко се виждат подобни попадения, в което и да е първенство:

Robbcho
11.04.2012 02:19

Много добро изпълнение определено !! много от вас мислят че е тичал просто в права линия и с слаба защита го направи това мм не мисля аз така ! Това е силата на играча много други играчи никога няма да направят това защото винаги гледат да подадат и точно това очакваха защитниците.. никои не се нагърбва с такова изпълнение да пробягаш 55 метра и да вкараш и то само с както спокойствие го направи ... не знам но лично аз мисля че беше уникален гол !

saniniesta
10.04.2012 12:52

Гола на сезона!

saniniesta
10.04.2012 16:49

Всеки си има вкус, на мен ми харесват повече такива голове като на Бен Арфа, отколкото на крауч, риташ и квото стане ; )

Fozzera
10.04.2012 13:45

Гола на сезона, засега според мен е този на Крауч срещу сити. *smile*

simeon_1994
10.04.2012 12:05

Гола безспорно е хубав,но не е нищо особено,Бен Арфа просто изтичва 50 и няколко метра в права линия без особено да го безпокоят,тук по-скоро има много фрапантна грешка на защитата отколкото някакво феноменално изпълнение.

go6etoo2
10.04.2012 12:26

то тогава и меси не е нищо особенно

7ed0o0

Да бе изключителен гол,залъга един,пусна си топката напред и бягаше след нея,какво му е страхотното...