Тотнъм остана под върха след равен срещу Уулвс (видео)

18:56
Тотнъм и Уулвърхямптън завършиха наравно 1:1 на "Уайт Харт Лейн" в среща от 21-я кръг на английската Висша лига.

Въпреки че преди почивката Тотнъм тотално доминираше, "шпорите" се оттеглиха на почивка с гол дефицит. В 23-а минута гостите получиха право да получат корнер, въпреки че лондончани протестираха против това решение на страничния рефер. Топката бе центрирана в наказателното поле, Роджър Джонсън стреля опасно с глава, Фридъл изби, но при добавката Флетчър вкара топката в мрежата.

В самия край на полувремето гол на Адебайор бе отменен заради засада, като повторенията показаха, че нападателят е бил в чиста позиция. В 51-а минута Тотнъм стигна до равенството с гол на Модрич. Хърватинът преодоля Хенеси с плътен удар от границата на пеналта. Топката бе насочена в долния десен ъгъл на вратата и уелският страж остана безпомощен.

До края на мача домакините натискаха, но не успяха да стигнат до победата. Така те събраха 46 точки и остават на трето място във временното класиране на Висшата лига.

chochk0o
15.01.2012 09:22

тая година борбата за 4-тото последно място в ШЛ ще бъде интересна .. *smile* много отбори има на качени на клона там *smile* Тотнъм , Арсенал , Челси , Ливърпул .. *smile* а относно Сити .. няма да станат шампиони защото просто 1-во че нямат манталитета на такива .. те са един изкуствено надут балон който ще се спука и 2-ро няма да издържат на това ниво цял сезон .... "Юнайтед колкото и да са слаби са по-подготвени за титла от тях ..... *smile*въпреки че това е Англия и всиччко е възможно .. *smile*

strong4chelsea
15.01.2012 10:00

Челси ги брой към борещите се за 3тото място да не кажа и 2ро,тъй като винаги втората част от сезона ни е в пъти по-добра

ChelseaBoy7_9
15.01.2012 00:10

Пичове не се плашете, като мине Евро 2012 и съдиите пак ще започнат да си свирят както трябва... *wink*

torreschelsea9
14.01.2012 21:24

Това е нелепо !? Отбор който в момента играе най добрия футбол в Англия да бъде рязан по такъв начин... Това стана навик на съдийте в англия да режат големите отбори ! Според мен Тотнъм няма да стане шампион пък и трудно ще се добори за 4-ката! Точно заради такива мачове като този,пък и да помислим логично няма как едни футболисти да бъдат в оптимална форма цял сезон ! Според мен Тотнъм ще завърши 5-ти *wink* Вижте не си мислете че се заяждам просто казвам че ще има още много мачове като тези за тотнъм и те ще бъдат ощетени и това ще е главния фактор те да не завършат в топ 4 *smile*

Roberto_Mancini
14.01.2012 20:25

еми нали изравниха точки с юнайтъд !! веднега почват съдийските грешки....

extol
14.01.2012 19:23

Току що го видях положението с отсъдената засада... и направо не знам как може да се вдига флаг при такава ситуация. Защитникът противоположния край на страничния я покриваше наистина с половин метър, та той стоеше на една крачка от аут линията. Не е добре да ги режат така в най-вдъхновения им сезон!!!! *sad*

scouser_pool
14.01.2012 19:08

Тотнъм явно пак са ги порязали , и срещу Стоук ги съсипаха!Кофти , защото ако не бяха такива отсъждания , Тотнъм можеше и да са 1ви!

KingGeorge
14.01.2012 19:03

Трети гол на Адебайор този сезон, който е отменен за засада, каквато няма... И в трите мача тези съдийски грешки ни костваха победата. Дори не споменавам факта, че корнера за гола на Уулвс трябваше да бъде аут, защото главният съдия просто беше поредният некомпетентен английски рефер. Страничните просто се ебават с Тотнъм както си искат. Удърите към вратата бяха 22-5 в полза на Тотнъм. Жалко за изпуснатите 2 точки.

KanoRM

Мача трябваше да е 2-1 - няма засада при гола на Адебайор *sad*

neo12345

е да ама съдията (ОТНОВО) РЕШИ ЧЕ ТОТНЪМ НЕ ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ

PunkBuster
14.01.2012 18:08

порязаха ги пак, засадата беше покрита поне с половин метър *referee* *thumb_down*

15.01.2012 09:05

Трябва да си много глупав за да кажеш,че Ливърпул имат повече шанс за титлата от Тотнъм *wink*

ComsteR
15.01.2012 05:35

хич не си прав вие станахте отбор преди 3 години преди това ви нямаше в първите 6 места

LamparD_CFC
14.01.2012 23:24

А иначе този на Стамфорд Бридж головете ни бяха не редовни.. *nerd*

LamparD_CFC
14.01.2012 23:23

Мача на Уайт Харт Лейн завърши 1:1 и при гола на Тотнъм имаше засада но естествено "не сте видели"..*cigarette*

KingGeorge
14.01.2012 22:54

имаш предвид на Стамфорд Бридж

Johan_Cruyff_14
14.01.2012 22:25

Какво да кажем за миналия сезон и пълната гавра с Тотнъм по време на мача с Челси на ,,Уайт Харт Лейн"?

neo12345
14.01.2012 21:41

да били сте ни а вие кога сте ни обръщали от 2:0 до 2:3 КАТО ДОМАКИН .... отговора е НИКОГА *smile*)))))

123456789
14.01.2012 21:25

Еййй как може толкова завиждате *sad*(( Нас 10 подред години ни режат от всякъде,особено срещу барселона..... и най сетне 1ин полу-сезон ни дадът 3-4 спорни дуспи и всичките станахме съдийско отборче ! И щом си фен от толкова години явно си спомняш като ви ебахме с 6-0 !!!

spurs_92
14.01.2012 20:41

Забелязвам че тези съдийски грешки се превръщат в тенденция, вече започвам да си мисля че нарочно съдийте не режат *devil*

aa2

За твое съжаление гледам футбол от 13 години и този сезон се наблюдава уникално увеличение на грешките В полза на Челси!Имат един мач, в който ги ощетиха и това е, имат и доста грешки в тяхна полза.Тази година със сигурност съдийския отбор е Челси, но не са с много по-напред от Юнайтед!

neo12345
14.01.2012 20:21

ох боже отново някъв анал фен се прави на разбирач ... ;х

123456789
14.01.2012 20:14

личи си че гледаш футбол не повече от 3-4 месеца :Х На челси са им дали 4тири чисти дузпи и мах 1на измислена ...а в ШЛ такова игра на съдиите против нас няма ! *sad* А иначе Ливепул имат повеече шанс за титлата отколко спъДС

aa2
14.01.2012 19:13

Абсолютно!Все пак обаче е жалко когато отбор като Тотнъм, който играе просто УНИКАЛНО, бива рязан от смешни съдии, които не знаят кое е корнер и кое не, не знаят какво е нарушение, и т.н. Понякога се излагат ФА, но това е футбола, грешките са в полза на някои отбори и срещу други(този сезон са главно за Челси и срещу Тотнъм).Късмет им пожелавам за напред, но с такива съдии срещу тях не мисля, че ще вземат титлата.

ManUnitedfan07
14.01.2012 19:10

Ако ги нямаше изненадите нямаше да е интересно. *smile*

aa2
14.01.2012 19:06

Е, в мач на един от топ отборите срещу Уулвс и то у дома си мисля, че 3 или на 0 си е решен мач, не мислиш ли?

14.01.2012 19:01

О да, Дауд е един вид не свиня, а пълен ш*баняк. Дадох го като общ пример, не като конкретен мач. Иначе за конкретен мач Милан като биха преди месец два три с 4:3.. обърнаха от 0:3. Та мисълта ми е, че и тези 3,4:0 пак не са сигурни.

aa2
14.01.2012 18:52

Арсенал, ако си гледал мача тогава бяха порязани толкова мощно, че направо съдията трябваше да играе с фланелка на Нюкасъл.Тогава помня, че дори феновете на Юнайтед казваха, че съдията се е подиграл с Арсенал.Този мач няма смисъл да го давате за пример, защото това не бе пример за футбоолен мач, а за свинска гавра с един гранд(свинята в случая е Дауд).

123456789
14.01.2012 18:50

ама арсенал не са смешните кокошки *wink*

14.01.2012 17:49

Да бе, миналата година Арсенал и Нюкасъл като беше 4:0 и какво стана..

aa2
14.01.2012 17:40

А ако го спечели какво ще направиш?Ще нацапаш гащите от яд?Пак ти казвам - преди да е свършил мача не казвай как ще завърши(освен ако резултата не е нещо от сорта на 3:0, 4:0 и т.н.)!

aa2
14.01.2012 17:34

Аххх, колко сте смешни!Вкарали им гол - О, НЕ!!!Отбор като Тотнъм дори да губи с 0:2 до 80-та минута не трябва да се счита за загубил, те могат да вкарат 3 гола в рамките на 5 минути без да се усети противникът!Нека мача свърши пък тогава се радвайте, за мен Тотнъм ще спечели този мач!