Шут в лицето...юмрук и червен картон (видео)

10:33
Едва ли феновете на футбола в Мексико са очаквали толкова брутални сцени по време на финала в Апертура между Сантос и Тигрес.

Гостите поведоха в резултата още в осмата минута и това доста изнерви футболистите на Сантос, които решиха да вдъхнат респект в противника с насилие.

В 23-а минута нервите на Родригес не издържаха и при спряла игра той изрита топката с всичка сила в лицето на Мануел Виниегра. За да се убеди, че футболистът на Тигрес ще страда достатъчно, Родригес му заби и здрав юмрук в носа.

Разбира се, реферът нямаше друг избор и показа червен картон на играча. Това повлия на мача и домакините не успяха да върнат получения гол, губейки мача с 0:1.

(Вижте червения картон на Родригес, като превъртите клипчето до 1:27 мин)