Съотборник на Анри пробва да обезглави жена с топка (видео)

20:35
Нападателят на Ред Бул Ню Йорк Люк Роджърс бе близо до това да нанесе сериозна травма на жена, гледаща плейофа реванш между тима, в който играе Тиери Анри и Лос Анджелис Галакси, където пък се подвизава Дейвид Бекъм.

Първият мач между двата тима бе на източния бряг и тогава гостите спечелиха с 1:0. Пет дни по-късно нюйоркчани започнаха силно гостуването си в ЛА, като Роджърс откри резултата още в четвъртата минута и стопи аванса на Галакси.

Три минути след гола си бившият стрелец на Нотс Каунти необяснимо защо изрита една излязла в тъч топка силно в трибуните, като коженото кълбо бе насочено в главата на зрителка. За радост, жената се наведе в последния момент и топката профуча покрай главата й.

В крайна сметка ЛА обърна резултата в този мач, спечели с 2:1 и се класира за следващия кръг на директните елиминации в МЛС.