Ето как резервите разстройват играта на отбора (видео)

14:07
В събота Наполи загуби с 1:2 от Катания гостуването си от десетия кръг на Серия А. Въпреки че поведоха в резултата още в първата минута, "небесносините" допуснаха изравняване, а в края на първото полувреме те останаха с човек по-малко, след като Сантана бе изгонен. През втората част домакините осъществиха пълен обрат чрез Бергесио.

Преди почивката нападателят на Наполи Езекиел Лавеци влезе в центъра на забавен инцидент. Аржентинецът владееше топката по дясното крило и тъй като бе затворен от играчите на Катания, той се обърна с лице към своята врата и с къс пас намери свой съотборник. Момент по-късно той осъзна, че всъщност е подал на резерва, която загрява до тъчлинията....