Коментатор избухва при невероятен обрат на Милан (видео)

13:08
Едва ли привърженик на Милан в Италия, който да не знае кой е Тициано Крудели. Симпатичният старец е запален привърженик на "росонерите", работещ в компания "Медиясет" и от доста години коментира мачовете на своя любим отбор в предаването "Direttastadio 7Gold".

Крудели е известен със своя бурен темперамент и дори да не знаете италиански, може да усетите емоциите на журналиста по време на двубоя на неговия любим отбор. По време на мача с Лече Крудели премина през ада преди почивката, за да стигне до рая през второто полувреме, когато Кевин Принс Боатенг вкара хеттрик във вратата на Лече, а в последните минути Марио Йепес заби гол, правейки резултата 4:3 за Милан.

Естествено, и Крудели е имал лоши моменти, като последния от тях бе в дербито с Ювентус, когато триумфираше неговият по-млад колега Антонио Паолино.