Селтик с хикс от 0:3 (видео)

11:58
В средата на октомври е очевидно, че един от грандовете на шотландския футбол Селтик не е в добра форма. "Детелините" изостават на десет точки от омразните Рейнджърс и вече бяха допуснали три загуби през сезона, преди гостуването си на Килманрък през този уикенд.

След края на първата част нещата бяха от лоши по-лоши за възпитаниците на Нийл Ленън. Те изоставаха с 0:3, като загубата им от Хартс в началото на месеца бе близо до това да се повтори.

След почивката обаче, Селтик се вдигна и в стил Ливърпул срещу Милан от 2005 година стопи преднината на съперника и в крайна сметка спечели точка.

guest_
18.10.2011 14:35

селтик пасти да ядът както и всички останали шотландски отборчета които вече немогат да се мерят дори с отбори като БАТЕ Борисов камули пък с руските просто шотландските отбори са пропаднали вече и нивото им на футбол в лигата е на много ниско ниво и затова няма голям интерес *beer*

Jurka5
18.10.2011 13:32

Аз не го казвам заради изоставането. Доста слабо играят Селтик и това не е от предишния мач или този сезон. Като цяло доста слабо представяне в последните 6-7 години. Дано все пак тръгнат нанякъде,че да има поне малко интрига.

aa2
18.10.2011 15:12

От 6-7 сезона?Може би не помниш, че преди да започне тази серия от 3 поредни титли за Рейнджърс ние имахме същата такава серия?Селтик мачка откакто е създаден Премиершип(на Шотландия), просто в последните години нямаме достатъчно стабилен мениджър.Аз мисля, че Ленън е точно такъв и трябва да му се даде шанс минимум още 2 сезона.

Jurka5
18.10.2011 12:10

Селтик и тази година няма да са шампиони.В последно време доста слабички. Иначе много добър мач се е получил.

aa2
18.10.2011 12:30

Недей да прибързваш, има адски много време до края, всичко може да се случи.Миналата година Рейнджърс бяха в същото положение и взеха титлата.Аз вярвам в отбора и се надявам тази година най-накрая да прекъснем лошата си серия.

aa2
18.10.2011 12:03

А така, сетихте се да покажете това уникално нещо което направиха момчетата.Много добро второ полувреме, но притеснителното е, че първото полувреме играха като отбор от втора лига...Дано това не се повтаря.Все пак - БРАВО!