Защитник на Лацио показа червен картон на съдията (видео)

10:49
Защитникът на Лацио Джузепе Биава показа червен картон на рефера Талиавенто по време на вчерашното дерби с Рома.

В 40-а минута на срещата при резултат 1:0 за "вълците" Биава размаха демонстративно картона с червения цвят пред очите на съдията, който бързо прибра символа на най-тежката футболна санкция в джобчето си.

Този странен инцидент изглежда имаше позитивен ефект за "орлите", които изравниха резултата още в началото на второто полувреме, когато Ернанес вкара дузпа, а пък Симон Кяер преди това бе изгонен за професионален фаул.