Вижте кои седем класики от Висшата лига не отстъпват по зрелищност на Нюкясъл - Арсенал (видео)

18:38
В събота Нюкясъл и Арсенал сътвориха един от най-запомнящите се мачове, които завинаги ще останат в историята на Висшата лига. Гостите от Лондон уверено водеха с 4:0 преди почивката, но допуснаха срещата да завърши 4:4.

Вижте кои други двубои от Висшата лига на Англия също имат своето запазено място в пантеона на най-великите мачове, които феновете на футбола са наблюдавали.

09.02.2011 16:56

а и ман-евертън 4-3 3-0 и евертън изравняват за 20 мин и гол на нистелрой в 89м *devil* *beer*

manutd_34
09.02.2011 16:54

голем пропуск арсенал ливърпуул 4-4 4на аршавин

hristo_4olakov
08.02.2011 16:05

Беше доста отдавна но .. Ман. Юнайтед водеха 3-0 на полувремето, след това се стигна до 3-3 ии в последните минути при контра атака ако не се лъжа Нистелрой вкара .. Беше много добър мач .. Нюкасъл - Арсенал ... като интрига да .. но след дузпата въпроса беше кога ще се стигне до 4-4 и се усети ..

Pechenqgata
08.02.2011 06:58

То Нюкасъл Арсенал беше зрелище на съдията не на отборите...

dark1t0
07.02.2011 23:30

да бе няма го Тотнъм - Рединг 6:4 и Арсенал - Ливърпул мисля че бяха 4:4 когато Аршавин вкара 4 гола май.. или пък Ман Юнайтед - Хъл Сити 4:3 *lol* има има доста мачове и то такива които са били скоро но и тези са добри *thumb_up*

fena_man_utd
07.02.2011 22:16

Абе,хайде сега ФА в Англия била кормупирана.И какво от това,то в целият свят има корупция пък в една Англия ли няма да има където първенството е едно от най-скъпите в света.

ceco26
07.02.2011 22:08

Относно Нюкясъл-Арсенал този уикенд-наистина на Нюкясъл са им спестили 2 картона /1 жълт и 1 червен или поне 2 жълти/, не видях добре 2рата дузпа с/у Арсенал, но останалите голове, 1вата дузпа и добрата игра през 2рото попадение, заедно с отмененият чист гол на Бест заслужиха равенството! Факт е, че съдията подпря Нюкясъл, но е и факт, че Арсенал увиснаха, а свраките показаха характер.

niki_andre
07.02.2011 20:41

А тотнъм 6-4 рединг годината която рединг изпаднаха в чемпиъншим и бербо беше в тотнъм

SenseleSs
07.02.2011 19:43

А на мача Арсенал - Лийдс 2:3 помня ,че плакох ,защото Арсенал изпуснаха титлата през 2003та ,заради този мач *smile*

SenseleSs
07.02.2011 19:40

Можеше да сложите Ливърпул - Арсенал 4-4 и Тотнъм - Арсенал 4:5 *wink*

lpkocev
07.02.2011 19:19

Този "сензационен" мач между Арсенал и Нюкасъл няма място в класиките, а в поредицата от най-скандалните мачове. Това не беше обрат, сътворен от Нюкасъл, а от "джентълмените" от ФА !!! Наистина се възхищавам, когато има обрат от редовно-вкарани голове, а не от някви лайняни дузпи и подпирания от (пак ще ги нарека) "джентълмените" от ФА.