Брутален гол в последните секунди за АЕК срещу Панатинайкос (видео)

15:21
Вчера АЕК Атина успя да се класира за полуфиналите на турнира за Купата на Гърция, след като успя да загуби само с 2:3 като домакин на Панатинайкос. В първия мач между двата тима АЕК спечели с 2:0 и "жълто-черните" започнаха реванша на свой терен със самочувствие и дори успяха да поведат в резултата с гол на Лагос в 13-а минута.

След това обаче, Панатинайкос постигна впечатляващ обрат и с попадения на Джибрил Сисе, Жилберто Силва и на Лукас Винтра до 63-а минута те вече бяха в позиция да се класират напред по правилото за повече голове на чужд терен.

В 73-а минута обаче Винтра бе изгонен и до края на срещата АЕК се хвърли в отчаян натиск, търсайки победния гол. Реферът даде цели седем минути продължение и в последната от тях халфът Мичел, който играе като преотстъпен от Бирмингам, вкара заветното попадение с шут от над 50 метра.