Олич се подигра на Ван Гаал след победния гол (видео)

12:45
Ивица Олич се пошегува със своя наставник Луис Ван Гаал, след като заби победния гол за Байерн Мюнхен във вчерашния първи четвъртфинал от Шампионската лига в 93-а минута.

Хърватинът направи жест, с който призоваваше холандския специалист да го замени, след като преодоля Едвин Ван дер Саар за 2:1.

Както е известно, Олич бе ядосан на Ван Гаал, след като в събота наставникът смени нападателя на полувремето на мача от Бундеслигата срещу Щутгарт, въпреки че Олич бе отбелязал гол през първото полувреме.

Бившият футболист на Хамбургер дори публично изрази раздразнението си от ситуацията, заявявайки, че не може да разбере защо е бил заменен от Ариен Робен.

Въпреки че бе нападнат в медиите, Ван Гаал гласува доверие на Олич и го пусна като титуляр срещу Юнайтед и това се оказа блестящ ход на специалиста.

Естествено, бившият наставник на Аякс подходи с ведра усмивка на жестовете, отправени от Олич и едва ли има как да бъде иначе.

Вижте как Ивица Олич иска смяна: (превъртете видеото до 0:28 секунда)