Брилянтен Меси писа тройка на Валенсия за едно полувреме

21:53
Барселона победи Валенсия с 3:0 на "Камп Ноу" в дербито от поредния кръг на испанската Примера.

През първото полувреме голове не бяха отбелязани, въпреки че и двата отбора имаха добри шансове. Домакините бяха по-активният тим, но Педро и Меси пропуснаха.

След почивката Лионел Меси в 56-а минута изведе "каталунците" напред в резултата след пас на Шави и разходка между защитниците на гостите. Никола Жигич пропусна златен шанс да изравни, а в 69-а Хедвиг Мадуро от Валенсия бе изгонен и това допълнително улесни задачата на шампионите. Отново Меси в 81-а минута сложи точка на спора с втория си гол. "Прилепите" окончателно рухнаха и веднага след това аржентинецът оформи своя хеттрик.

С успеха Барса поведе еднолично в класирането с 3 точки пред Реал Мадрид. "Белия балет" гостува на Валядолид по-късно тази вечер.

15.03.2010 08:50

Браво Барса ! Ебаси ненормалния отбор и Меси е неква матрица за голове !

svilen_tomov
14.03.2010 23:21

"Само Челси"
Unbeatable_fen, откога си фен на Чел$и, да не би да е от юни 2003 когато приключиха сделката с Абрамович?
Ако е отпреди, кажи ми с какво са те впечатлили. Кажи ми един техен мач, който е бил различен от мачовете които правят примерно Фулъм.

shadowblase
14.03.2010 23:03

ей това е играта. Дано Пеп повече да пуска Анри щото се вижда че все още има хляб в него и може да помогне на отбора като вкара малко рутина. Иначе сичко е супер. Меси се справи отлично, но като цяло отбора не даде шанс на Валенсия. Мн добре стана сега да загреем за Щутгарт. Добре че не се контузи някой

dias
14.03.2010 22:55

Защо ги гледаш, като не ги уважаваш ? Мазохист ли си *smile*

mitaka88_bg
14.03.2010 22:49

Челси ->> дърводелци .Валенсия не заслужаваха 3-ка.Първото полувреме беха по-добрия отбор.Второто Барселона ги надиграха.

Unbeatable_fen
14.03.2010 22:29

Барселона щели да ми стават шампиони пълни глупости нито барселона нито реал са отбори който уважавам САМО ЧЕЛСИИИИ

rockamring
14.03.2010 22:24

Страхотен мач направиха Барса.Радвам се че Меси вкара 3, но още повече се радвам на това което показа Анри

Barca_fen112

Да най-накрая Барса подобно на миналия сезон в този период започва да излиза от една досадна мини криза.През първото полувреме поне според мен каталунците рискуваха омишлено да играят на по-ниско темпо ,с което да дадът повече сили за мача с Щутгард и да заблодят Валенсиа.През второто изведнъж много бързо вдигнаха оборотите и с прекрасното включване на Анри и поредната уникална игра на Меси се виждаше как съставът на Давид Силва изпусна мача.А след това последва уникалната лекция на Меси ,който за пореден път направи уникален двубой и с страхотната игра на Анри Барса заслужено взе 3те точки.Ако играят поне малко така с Щутгард както през второто полувреме с/у Валенсия с Ибрахимович в състава и Анри барса няма да имат никакви проблеми *wink*